A labdarúgó megyei II. osztály Keleti csoportjának 2. fordulójában négy találkozót rendeztek vasárnap.

Hollóháza – Telkibánya 2-0 (1-0)

Hollóháza, 300 néző. V.: Gyüre.

Hollóháza: Trembulyák – Dobai I. (Rádai), Dobai Z., Kormos K., Dobai M., Oroszy, Tegda, Balogh (Hegedűs), Bodnár, Kiss I L. (Kántor), Kormos Á. (Kiss II L.). Edző: Tarbaj János, Kiss László.

Telkibánya: Fazekas – Dudás, Szendrey, Krakkai, Kundrák, Dányi (Molnár), Vágási (Mizsik), Fekete, Pelles (Király), Pajger, Krajczár (Saláta). Edző: Kuti Zsolt.

G.: Kormos Á., Tegda. Jók: az egész csapat, ill. ill. Kundrák, Szendrey, Dudás, Pelles. Ifi: 4-2.

Kiss László: – Az első félidőben több góllal kellett volna vezetnünk. A második játékrészben jobb volt a ellenfél, de a hajrában szerzett góllal eldöntöttük a mérkőzést. Jó volt a játékvezetés, sok sikert a Telkibányának.

Kuti Zsolt: – Mélyen tudásunk alatt játszottunk, a megyei II-ben ennél több kell. Gratulálok a Hollóházának, és hajrá Telkibánya!

Erdőhorváti – POSA FC Pálháza 4-2 (2-2)

Erdőhorváti, 80 néző. V.: Belicza.

Erdőhorváti: Olajos – Bacsó, Szánti, Szutorcsik, Bárány, Beör (Pufnyák), Rebecsák N., Orosz (Rebecsák L.), Farkas, Lakatos, Balogh. Edző: Vojnár István.

Pálháza: Repka (Fábián) – Suták, Szabó, Petercsák, Bodnár (Janikó), Erdei, Besztercei, Kovács Cs., Nagy (Illés), Trembulyák, Hadházi (Csabai). Edző: Tokár Tibor.

G.: Rebecsák N. (2, egyet 11-esből), Lakatos (2, egyet 11-esből), ill. Trembulyák (2). Jók: az egész csapat, ill. senki. Ifi: 4-0.

Vojnár István: – A második félidő alapján úgy érzem megérdemelten nyertünk.

Tokár Tibor: – 2-2-nél kihagytuk a kihagyhatatlant, ezt ellenfelünk megbüntette. Jó volt a játékvezetés.

Hidasnémeti – Kenézlő 5-0 (1-0)

Hidasnémeti, 200 néző. V.: Suhaj.

Hidasnémeti: Bóni – Horváth Gy. (Kocsi), Eperjesi, Marcin A., Hankó R., Hankó N. (Makranczi), Borbély, Fülöp, Sztankovics, Turoczi (Marcin I.), Engel (Bodnár). Edző: Susnyak Ladislav.

Kenézlő: Pápai – Bangó, Glonczi, Nedeczki, Bandor, Fülöp (Kendi O.), Barkó, Kendi D., Kajati, Czibóka, Kardosi. Edző: Molnár Tibor.

G.: Sztankovics (2), Makranczi (2), Engel. Jók: az egész csapat, ill. Pápai, Glonczi, Bandor. Ifi: 2-2.

Bóni Tamás, elnök: – Kicsi nehezen és görcsösen kezdtünk és el kell ismerni, hogy ellenfelünk kiválóan védekezett. A vezető gól után lehiggadtunk és a második félidőben sorra alakítottuk ki a helyzeteket, amelyekből néhányat sikerült értékesíteni. További sok sikert a kenézlői csapatnak.

Molnár Tibor: – Az első félidőben védekezésben kiválót fociztunk, a második játékrészben kijött a két csapat közötti különbség. További sok sikert a hazaiaknak.

Tiszaladány – Garadna 3-2 (0-2)

Tiszaladány, 150 néző. V.: Jakó.

Tiszaladány: Hornyák – Tóth, Bódi T., Liszkai K., Pál (Kékedi), Lakatos, Versics, Bódi M., Bejó (Liszkai A.), Juhász, Helgert (Sándor). Játékos-edző: Liszkai Attila.

Garadna: Gallyas – Varga, Horváth G., Tóbiás (Horváth), Kocsis (Bujnóczki), Lakatos, Köteles (Beregi), Hornyák (Szaniszló), Kis (Bányai), Ónodi, Szabó. Edző: Berencsi László.

G.: Bódi M. (3), ill. Szabó (2). Jók: az egész csapat, ill. senki. Ifi: 5-3.

Liszkai Attila: – Nagy fegyverténynek tartom, hogy 0-2-ről fordítani tudtunk. Gratulálok a csapatnak és örülök, hogy hozzájárultunk a falnapunk sikeréhez. Külön gratulálok az ifi győzelméhez. Kiváló volt a játékvezetés.

Berencsi László: – A mérkőzés nem csak egy félidőből áll, gratulálok a hazai csapatnak.

“Ez nem a mi napunk és nem a mi pályánk volt”

A labdarúgó megyei II. osztály Keleti csoportjának 2. fordulójában szombaton két találkozót rendeztek. tovább »

A megyei II. osztályú labdarúgó bajnokság Keleti csoportjának őszi sorsolása – 2015/2016

A 2015/2016-os B.-A.-Z. megyei II. osztályú labdarúgó bajnokság Keleti csoportjának őszi órarendje. tovább »