A megyei II. osztályú labdarúgó bajnokság Közép csoportjának őszi sorsolása – 2015/2016

Akt.:
Tiszakeszi vs. Emőd
Tiszakeszi vs. Emőd - © Fotó: ÉM-archív
A 2015/2016-os B.-A.-Z. megyei II. osztályú labdarúgó bajnokság Közép csoportjának őszi órarendje.


Önnek melyik a kedvenc csapata a megyei II. osztály Közép csoportjában?

Eredmények megtekintése

Loading ... Loading ...

1. forduló (augusztus 15-16.)

Sz., 17.00: Tiszakeszi – Cserépfalu 3-1
Sz., 17.00: Sajószöged – Nyékládháza 0-1
Sz., 17.00: Vatta – Alsózsolca 1-3

V., 17.00: Mezőnagymihály – Hernádnémeti 6-1
V., 17.00: Tibolddaróc – Szirmabesenyő 1-1
V., 17.00: Bükkzsérc – Mezőcsát 2-3
V., 17.00: Emőd – Harsány 1-3
V., 17.00: Kisgyőr – Ónod 1-1


2. forduló (augusztus 22-23.)

Sz., 17.00: Mezőcsát – Kisgyőr 4-1
Sz., 17.00: Ónod – Tibolddaróc 0-0
Sz., 17.00: Szirmabesenyő – Tiszakeszi 1-1
Sz., 17.00: Alsózsolca – Emőd 1-1

V., 17.00: Harsány – Bükkzsérc 1-0
V., 17.00: Cserépfalu – Mezőnagymihály 1-2
V., 17.00: Hernádnémeti – Sajószöged 1-2
V., 17.00: Nyékládháza – Vatta 1-0

harsany_bukkzserc_07

tabella_megye2-kozep_2015-16-02


3. forduló (augusztus 29-30.)

Sz., 17.00: Bükkzsérc – Alsózsolca 2-3
Sz., 17.00: Tiszakeszi – Ónod 11-1
Sz., 17.00: Kisgyőr – Harsány 2-0
Sz., 17.00: Sajószöged – Cserépfalu 7-3

V., 17.00: Mezőnagymihály – Szirmabesenyő 0-2
V., 17.00: Emőd – Vatta 4-2
V., 17.00: Tibolddaróc – Mezőcsát 3-5
V., 17.00: Nyékládháza – Hernádnémeti 2-0

tabella_megye2-kozep_2015-16-03


4. forduló (szeptember 5-6.)

Sz., 16.30: Vatta – Bükkzsérc 1-5
Sz., 16.30: Mezőcsát – Tiszakeszi 1-2

V., 16.30: Ónod – Mezőnagymihály 1-2
V., 16.30: Cserépfalu – Hernádnémeti 3-1
V., 16.30: Harsány – Tibolddaróc 1-3
V., 16.30: Emőd – Nyékládháza 0-1
V., 16.30: Alsózsolca – Kisgyőr 5-0
V., 16.30: Sajószöged – Szirmabesenyő 0-0

tabella_megye2-kozep_2015-16-04


5. forduló (szeptember 12-13.)

Sz., 16.30: Cserépfalu – Nyékládháza 1-2
Sz., 16.30: Sajószöged – Ónod 6-2
Sz., 16.30: Tiszakeszi – Harsány 0-2

V., 16.30: Tibolddaróc – Alsózsolca 1-2
V., 16.30: Bükkzsérc – Emőd 3-4
V., 16.30: Hernádnémeti – Szirmabesenyő 3-4
V., 16.30: Mezőnagymihály – Mezőcsát 3-0
V., 16.30: Kisgyőr – Vatta 1-4

tabella_megye2-kozep_2015-16_05


6. forduló (szeptember 19-20.)

Sz., 16.00: Vatta – Tibolddaróc 3-3
Sz., 16.00: Alsózsolca – Tiszakeszi 1-2
Sz., 16.00: Mezőcsát – Sajószöged 7-1
Sz., 16:00: Ónod – Hernádnémeti 2-2
Sz., 16.00: Szirmabesenyő – Cserépfalu 1-1

V., 16.00: Harsány – Mezőnagymihály 0-1
V., 16.00: Bükkzsérc – Nyékládháza 0-2
V., 16.00: Emőd – Kisgyőr 4-2


7. forduló (szeptember 26-27.)

Sz., 16.00: Sajószöged – Harsány 1-3
Sz., 16.00: Tiszakeszi – Vatta 3-1
Sz., 16.00: Szirmabesenyő – Nyékládháza 1-1
Sz., 16.00: Kisgyőr – Bükkzsérc 3-3
Sz., 16.00: Mezőnagymihály – Alsózsolca 5-4

V., 16.00: Cserépfalu – Ónod 4-1
V., 16.00: Hernádnémeti – Mezőcsát 1-5
V., 16.00: Tibolddaróc – Emőd 1-1

hernadnemeti-mezocsat-megye2-focimeccs06-st

tabella_megye2-kozep_2015-16_07


8. forduló (október 3-4.)

Sz., 15.00: Vatta – Mezőnagymihály 0-4
Sz., 15.00: Alsózsolca – Sajószöged 3-0
Sz., 15.00: Kisgyőr – Nyékládháza 1-4
Sz., 15.00: Mezőcsát – Cserépfalu 9-0
Sz., 15.00: Ónod – Szirmabesenyő 1-2

V., 15.00: Bükkzsérc – Tibolddaróc 3-2
V., 15.00: Emőd – Tiszakeszi 0-4
V., 15.00: Harsány – Hernádnémeti 3-1

tabella_megye2-kozep_2015-16_08


9. forduló (október 10-11.)

Sz., 15.00: Sajószöged – Vatta 1-1
Sz., 15.00: Tiszakeszi – Bükkzsérc 4-2
Sz., 15.00: Szirmabesenyő – Mezőcsát 0-0
Sz., 15.00: Nyékládháza – Ónod 5-2
Sz., 15.00: Mezőnagymihály – Emőd 0-5

V., 15.00: Cserépfalu – Harsány 1-1
V., 15.00: Hernádnémeti – Alsózsolca 1-3
V., 15.00: Tibolddaróc – Kisgyőr 1-0


10. forduló (október 17-18.)

Sz., 14.30: Kisgyőr – Tiszakeszi – elmaradt
Sz., 14.30: Vatta – Hernádnémeti 2-1
Sz., 14.30: Alsózsolca – Cserépfalu 4-1
Sz., 14.30: Mezőcsát – Ónod 3-1

V., 14.30: Harsány – Szirmabesenyő 0-2
V., 14.30: Bükkzsérc – Mezőnagymihály 1-1
V., 14.30: Emőd – Sajószöged 1-4
V., 14.30: Tibolddaróc – Nyékládháza 1-4


11. forduló (október 24-25.)

Sz., 14.30: Hernádnémeti – Emőd 3-5
Sz., 14.30: Tiszakeszi – Tibolddaróc 11-0
Sz., 14.30: Ónod – Harsány 0-1
Sz., 14.30: Sajószöged – Bükkzsérc 2-0
Sz., 14.30: Mezőcsát – Nyékládháza 3-1
Sz., 14.30: Szirmabesenyő – Alsózsolca 1-3

V., 13.30: Mezőnagymihály – Kisgyőr 4-2
V., 13.30: Cserépfalu – Vatta 0-2

tabella_megye2-kozep_2015-16_11


12. forduló (október 31.)

Sz., 13.00: Tiszakeszi – Nyékládháza 2-0
Sz., 13.00: Kisgyőr – Sajószöged 0-1
Sz., 13.00: Vatta – Szirmabesenyő 0-0
Sz., 13.00: Alsózsolca – Ónod 8-0
Sz., 13.00: Harsány – Mezőcsát 3-2
Sz., 13.00: Bükkzsérc – Hernádnémeti 3-1
Sz., 13.00: Emőd – Cserépfalu 1-0
Sz., 13.00: Tibolddaróc – Mezőnagymihály 1-2

tabella_megye2-kozep_2015-16_12


13. forduló (november 7-8.)

Sz., 13.00: Sajószöged – Tibolddaróc 3-2
Sz., 13.00: Mezőcsát – Alsózsolca 3-3
Sz., 13.00: Ónod – Vatta 2-0
Sz., 13.00: Szirmabesenyő – Emőd 2-3
Sz., 13.00: Nyékládháza – Harsány 4-2A 82. percben félbeszakadt
Sz., 13.00: Hernádnémeti – Kisgyőr 1-1

hernadnemeti-kisgyor-focimeccs14-st

V., 13.00: Cserépfalu – Bükkzsérc 1-1
V., 13.00: Mezőnagymihály – Tiszakeszi 1-3

IMG_2516

tabella_megye2-kozep_2015-16_13


14. forduló (november 14-15.)

Sz., 13.00: Tiszakeszi – Sajószöged 1-1
Sz., 13.00: Vatta – Mezőcsát 2-1
Sz., 13.00: Alsózsolca – Harsány 2-2
Sz., 13.00: Kisgyőr – Cserépfalu 2-1 – A 89. percben félbeszakadt
Sz., 13.00: Bükkzsérc – Szirmabesenyő 5-1

V., 13.00: Emőd – Ónod 3-0
V., 13.00: Tibolddaróc – Hernádnémeti 2-3
V., 13.00: Mezőnagymihály – Nyékládháza 3-0

tabella_megye2-kozep_2015-16_14


15. forduló (november 21-22.)

Sz., 13.00: Sajószöged – Mezőnagymihály 3-1
Sz., 13.00: Mezőcsát – Emőd 2-1
Sz., 13.00: Ónod – Bükkzsérc 2-1
Sz., 13.00: Szirmabesenyő – Kisgyőr 0-1
Sz., 13.00: Nyékládháza – Alsózsolca 3-1

V., 13.00: Cserépfalu – Tibolddaróc 0-2
V., 13.00: Hernádnémeti – Tiszakeszi 0-1
V., 13.00: Harsány – Vatta 2-0

kozepp cs


Megjegyzés:

  • Az Ónod hazai mérkőzéseit Muhiban rendezte
  • A 2. fordulóban a Nyékládháza – Vatta találkozót Mályiban játszották








hirdetés