A megyei II. osztályú labdarúgó bajnokság Keleti csoportjának őszi sorsolása – 2017/2018

Abaújszántó vs. Pácin
Abaújszántó vs. Pácin
Miskolc – A 2017/2018-as Borsod-Abaúj-Zemplén megyei II. osztályú bajnokság Keleti csoportjának őszi órarendje.

1. forduló (augusztus 12–13.)

Sz., 13.00: Telkibánya – Ináncs

Sz., 17.00: Sárospatak – Garadna

Sz., 17.00: Pálháza – Pácin

Sz., 17.00: Tiszakarád – Tiszaladány

V., 17.00: Gönc – Erdőhorváti

V., 17.00: Tarcal – Cigánd II

V., 17.00: Taktaharkány – Kenézlő

V., 17.00: Tokaj – Abaújszántó

2. forduló (augusztus 19.)

Sz., 17.00: Cigánd II – Pálháza

Sz., 17.00: Abaújszántó – Gönc

Sz., 17.00: Garadna – Tokaj

Sz., 17.00: Kenézlő – Sárospatak

Sz., 17.00: Pácin – Taktaharkány

Sz., 17.00: Ináncs – Tiszakarád

Sz., 17.00: Erdőhorváti – Telkibánya

Sz., 17.00: Tiszaladány – Tarcal

3. forduló (augusztus 26–27.)

Sz., 17.00: Sárospatak – Pácin

Sz., 17.00: Pálháza – Tarcal

Sz., 17.00: Tiszaladány – Ináncs

Sz., 17.00: Tiszakarád – Erdőhorváti

V., 17.00: Gönc – Garadna

V., 17.00: Telkibánya – Abaújszántó

V., 17.00: Taktaharkány – Cigánd II

V., 17.00: Tokaj – Kenézlő

4. forduló (szeptember 2–3.)

Sz., 16.30: Abaújszántó – Tiszakarád

Sz., 16.30: Garadna – Telkibánya

Sz., 16.30: Kenézlő – Gönc

Sz., 16.30: Pálháza – Tiszaladány

V., 16.30: Cigánd II – Sárospatak

V., 16.30: Pácin – Tokaj

V., 16.30: Erdőhorváti – Ináncs

V., 16.30: Tarcal – Taktaharkány

5. forduló (szeptember 9–10.)

Sz., 16.30: Sárospatak – Tarcal

Sz., 16.30: Tiszaladány – Erdőhorváti

Sz., 16.30: Tiszakarád – Garadna

V., 16.30: Gönc – Pácin

V., 16.30: Ináncs – Abaújszántó

V., 16.30: Telkibánya – Kenézlő

V., 16.30: Taktaharkány – Pálháza

V., 16.30: Tokaj – Cigánd II

6. forduló (szeptember 16–17.)

Sz., 16.00: Cigánd II – Gönc

Sz., 16.00: Abaújszántó – Erdőhorváti

Sz., 16.00: Kenézlő – Tiszakarád

Sz., 16.00: Pálháza – Sárospatak

V., 16.00: Garadna – Ináncs

V., 16.00: Pácin – Telkibánya

V., 16.00: Tarcal – Tokaj

V., 16.00: Taktaharkány – Tiszaladány

7. forduló (augusztus 23–24.)

Sz., 16.00: Sárospatak – Taktaharkány

Sz., 16.00: Tiszaladány – Abaújszántó

Sz., 16.00: Tiszakarád – Pácin

V., 16.00: Gönc – Tarcal

V., 16.00: Ináncs – Kenézlő

V., 16.00: Erdőhorváti – Garadna

V., 16.00: Telkibánya – Cigánd II

V., 16.00: Tokaj – Pálháza

8. forduló (szeptember 30. – október 1.)

Sz., 15.00: Cigánd II – Tiszakarád

Sz., 15.00: Sárospatak – Tiszaladány

Sz., 15.00: Kenézlő – Erdőhorváti

Sz., 15.00: Pálháza – Gönc

V., 15.00: Garadna – Abaújszántó

V., 15.00: Pácin – Ináncs

V., 15.00: Tarcal – Telkibánya

V., 15.00: Taktaharkány – Tokaj

9. forduló (október 7–8.)

Sz., 15.00: Abaújszántó – Kenézlő

Sz., 15.00: Tiszaladány – Garadna

Sz., 15.00: Tiszakarád – Tarcal

V., 15.00: Gönc – Taktaharkány

V., 15.00: Ináncs – Cigánd II

V., 15.00: Erdőhorváti – Pácin

V., 15.00: Telkibánya – Pálháza

V., 15.00: Tokaj – Sárospatak

10. forduló (október 14–15.)

Sz., 15.00: Cigánd II – Erdőhorváti

Sz., 15.00: Sárospatak – Gönc

Sz., 15.00: Kenézlő – Garadna

Sz., 15.00: Pálháza – Tiszakarád

V., 15.00: Pácin – Abaújszántó

V., 15.00: Tarcal – Ináncs

V., 15.00: Taktaharkány – Telkibánya

V., 15.00: Tokaj – Tiszaladány

11. forduló (október 21–22.)

Sz., 14.30: Abaújszántó – Cigánd II

Sz., 14.30: Tiszaladány – Kenézlő

Sz., 14.30: Tiszakarád – Taktaharkány

V., 14.30: Gönc – Tokaj

V., 14.30: Garadna – Pácin

V., 14.30: Ináncs – Pálháza

V., 14.30: Erdőhorváti – Tarcal

V., 14.30: Telkibánya – Sárospatak

12. forduló (október 28–29.)

Sz., 14.30: Sárospatak – Tiszakarád

Sz., 14.30: Pálháza – Erdőhorváti

V., 13.30: Cigánd II – Garadna

V., 13.30: Gönc – Tiszaladány

V., 13.30: Pácin – Kenézlő

V., 13.30: Tarcal – Abaújszántó

V., 13.30: Taktaharkány – Ináncs

V., 13.30: Tokaj – Telkibánya

13. forduló (november 4–5.)

Sz., 13.00: Abaújszántó – Pálháza

Sz., 13.00: Kenézlő – Cigánd II

Sz., 13.00: Tiszaladány – Pácin

Sz., 13.00: Tiszakarád – Tokaj

V., 13.00: Garadna – Tarcal

V., 13.00: Ináncs – Sárospatak

V., 13.00: Erdőhorváti – Taktaharkány

V., 13.00: Telkibánya – Gönc

14. forduló (november 11–12.)

Sz., 13.00: Sárospatak – Erdőhorváti

Sz., 13.00: Pálháza – Garadna

V., 13.00: Cigánd II – Pácin

V., 13.00: Gönc – Tiszakarád

V., 13.00: Telkibánya – Tiszaladány

V., 13.00: Tarcal – Kenézlő

V., 13.00: Taktaharkány – Abaújszántó

V., 13.00: Tokaj – Ináncs

15. forduló (november 18–19.)

Sz., 13.00: Abaújszántó – Sárospatak

Sz., 13.00: Kenézlő – Pálháza

Sz., 13.00: Tiszaladány – Cigánd II

Sz., 13.00: Tiszakarád – Telkibánya

V., 13.00: Garadna – Taktaharkány

V., 13.00: Pácin – Tarcal

V., 13.00: Ináncs – Gönc

V., 13.00: Erdőhorváti – Tokaj

16. forduló (november 25–26.)

Sz., 13.00: Abaújszántó – Tokaj

Sz., 13.00: Kenézlő – Taktaharkány

Sz., 13.00: Tiszaladány – Tiszakarád

V., 13.00: Cigánd II – Tarcal

V., 13.00: Garadna – Sárospatak

V., 13.00: Pácin – Pálháza

V., 13.00: Ináncs – Telkibánya

V., 13.00: Erdőhorváti – Gönc



0Hozzászólás

Herzlichen Dank für Ihren Kommentar - dieser wird nach einer Prüfung von uns freigeschaltet. Beachten Sie, dass dies gerade an Wochenenden etwas länger dauern kann. Kommentare von registrierten Usern werden sofort freigeschaltet - hier registrieren!

Még 1000 karakter






hirdet�s