A megyei II. osztályú labdarúgó bajnokság Keleti csoportjának őszi sorsolása – 2015/2016

Akt.:
Magyar Kupa: Hidasnémeti VSC vs. Vasas FC
Magyar Kupa: Hidasnémeti VSC vs. Vasas FC - © Fotó: Ádám János
A 2015/2016-os B.-A.-Z. megyei II. osztályú labdarúgó bajnokság Keleti csoportjának őszi órarendje.


Önnek melyik a kedvenc csapata a megyei II. osztály Keleti csoportjában?

Eredmények megtekintése

Loading ... Loading ...

1. forduló (augusztus 15-16.)

Sz., 17.00: Kenézlő – Tiszakarád 3-3
Sz., 17.00: POSA FC Pálháza – Abaújszántó 1-2

V., 17.00: Karcsa – Bodroghalom 2-1
V., 17.00: Gönc – Erdőhorváti 4-3
V., 17.00: Garadna – Hidasnémeti 0-7
V., 17.00: Hollóháza – Tiszaladány 3-0
V., 17.00: Mezőzombor – Pácin 2-3

Szabadnapos: Telkibánya


2. forduló (augusztus 21-23.)

P., 17.00: Bodroghalom – Mezőzombor 5-0
Sz., 17.00: Tiszakarád – Gönc 3-2
Sz., 17.00: Abaújszántó – Karcsa 2-7

V., 17.00: Hollóháza – Telkibánya 2-0
V., 17.00: Erdőhorváti – POSA FC Pálháza 4-2
V., 17.00: Hidasnémeti – Kenézlő 5-0
V., 17.00: Tiszaladány – Garadna 3-2

Szabadnapos: Pácin

tabella_megye2-kelet_2015-16-02


3. forduló (augusztus 29-30.)

Sz., 17.00: Bodroghalom – Abaújszántó 3-3
Sz., 17.00: Gönc – Hidasnémeti 1-0
Sz., 17.00: POSA FC Pálháza – Tiszakarád 0-4
Sz., 17.00: Kenézlő – Tiszaladány 2-6

V., 17.00: Hollóháza – Pácin 3-1
V., 17.00: Garadna – Telkibánya 3-0
V., 17.00: Karcsa – Erdőhorváti 4-4

Szabadnapos: Mezőzombor

tabella_megye2-kelet_2015-16-03


4. forduló (szeptember 5-6.)

Sz., 16.30: Tiszakarád – Karcsa 0-3
Sz., 16.30: Tiszaladány – Gönc 1-2

V., 16.30: Hidasnémeti – POSA FC Pálháza 2-1
V., 16.30: Mezőzombor – Hollóháza 1-1
V., 16.30: Pácin – Garadna 2-0
V., 16.30: Telkibánya – Kenézlő 5-3
V., 16.30: Erdőhorváti – Abaújszántó 2-3

Szabadnapos: Bodroghalom

tabella_megye2-kelet_2015-16-04


5. forduló (szeptember 12-13.)

Sz., 16.30: POSA FC Pálháza – Tiszaladány 2-1
Sz., 16.30: Kenézlő – Pácin 3-6
Sz., 16.30: Abaújszántó – Tiszakarád – Elmaradt
Sz., 16.30: Bodroghalom – Erdőhorváti 1-1

V., 16.30: Garadna – Mezőzombor 1-4
V., 16.30: Gönc – Telkibánya 5-1
V., 16.30: Karcsa – Hidasnémeti 1-1

Szabadnapos: Hollóháza

tabella_megye2-kelet_2015-16_05


6. forduló (szeptember 19-20.)

Sz., 16.00: Tiszaladány – Karcsa 0-7
Sz., 16.00: Tiszakarád – Erdőhorváti 1-3

V., 16.00: Hidasnémeti – Abaújszántó 2-0
V., 16.00: Hollóháza – Bodroghalom 2-3
V., 16.00: Mezőzombor – Kenézlő 6-1
V., 16.00: Pácin – Gönc 9-1
V., 16.00: Telkibánya – POSA FC Pálháza 0-6

Szabadnapos: Garadna


7. forduló (szeptember 26-27.)

Sz., 16.00: POSA FC Pálháza – Pácin 1-1
Sz., 16.00: Bodroghalom – Tiszakarád 3-3

V., 16.00: Abaújszántó – Tiszaladány 9-1
V., 16.00: Gönc – Mezőzombor 5-2
V., 16.00: Garadna – Hollóháza 1-1
V., 16.00: Erdőhorváti – Hidasnémeti 3-1
V., 16.00: Karcsa – Telkibánya 16-0

Szabadnapos: Kenézlő

tabella_megye2-kelet_2015-16_07


8. forduló (október 3-4.)

Sz., 15.00: Tiszaladány – Erdőhorváti 0-5

V., 15.00: Garadna – Bodroghalom 0-2
V., 15.00: Hollóháza – Kenézlő 1-2
V., 15.00: Mezőzombor – POSA FC Pálháza 0-2
V., 15.00: Pácin – Karcsa 1-0
V., 15.00: Telkibánya – Abaújszántó 1-5
V., 15.00: Hidasnémeti – Tiszakarád 6-2

Szabadnapos: Gönc

tabella_megye2-kelet_2015-16_08


9. forduló (október 10-11.)

Sz., 15.00: Kenézlő – Garadna 3-2
Sz., 15.00: Tiszakarád – Tiszaladány 5-2
Sz., 15.00: Abaújszántó – Pácin 4-2
Sz., 15.00: Bodroghalom – Hidasnémeti 0-2

V., 15.00: Karcsa – Mezőzombor 3-1
V., 15.00: Gönc – Hollóháza 9-3
V., 15.00: Erdőhorváti – Telkibánya 10-0

Szabadnapos: POSA FC Pálháza


10. forduló (október 17-18.)

Sz., 14.30: Tiszaladány – Hidasnémeti 1-8
Sz., 14.30: Kenézlő – Bodroghalom 3-2

V., 14.30: Garadna – Gönc 1-2
V., 14.30: Hollóháza – POSA FC Pálháza 2-3
V., 14.30: Mezőzombor – Abaújszántó 2-5
V., 14.30: Pácin – Erdőhorváti 2-5
V., 14.30: Telkibánya – Tiszakarád 2-1

Szabadnapos: Karcsa


11. forduló (október 24-25.)

Sz., 14.30: Bodroghalom – Tiszaladány 6-1
Sz., 14.30: POSA FC Pálháza – Garadna 1-1
Sz., 14.30: Tiszakarád – Pácin 6-1

V., 13.30: Karcsa – Hollóháza 6-1
V., 13.30: Gönc – Kenézlő 9-0
V., 13.30: Hidasnémeti – Telkibánya 5-0
V., 13.30: Erdőhorváti – Mezőzombor 4-0

Szabadnapos: Abaújszántó

tabella_megye2-kelet_2015-16_11


12. forduló (október 31.)

Sz., 13.00: Mezőzombor – Tiszakarád 0-2
Sz., 13.00: Pácin – Hidasnémeti 1-0
Sz., 13.00: Telkibánya – Tiszaladány 3-1
Sz., 13.00: Garadna – Karcsa 1-4
Sz., 13.00: Gönc – Bodroghalom 1-0
Sz., 13.00: Hollóháza – Abaújszántó 0-3
Sz., 13.00: Kenézlő – POSA FC Pálháza 3-4

Szabadnapos: Erdőhorváti

tabella_megye2-kelet_2015-16_12


13. forduló (november 7-8.)

Sz., 13.00: POSA FC Pálháza – Gönc 3-1
Sz., 13.00: Tiszaladány – Pácin 2-7
Sz., 13.00: Abaújszántó – Garadna 3-2
Sz., 13.00: Bodroghalom – Telkibánya 2-0

V., 13.00: Hidasnémeti – Mezőzombor 3-2
V., 13.00: Erdőhorváti – Hollóháza 3-0
V., 13.00: Karcsa – Kenézlő 9-1

Szabadnapos: Tiszakarád

tabella_megye2-kelet_2015-16_13


14. forduló (november 14-15.)

Sz., 13.00: POSA FC Pálháza – Bodroghalom 1-1
Sz., 13.00: Kenézlő – Abaújszántó 0-8
Sz., 13.00: Tiszakarád – Hollóháza 2-0

V., 13.00: Garadna – Erdőhorváti 0-1
V., 13.00: Mezőzombor – Tiszaladány 3-2
V., 13.00: Pácin – Telkibánya 4-1
V., 13.00: Gönc – Karcsa 1-4

Szabadnapos: Hidasnémeti

tabella_megye2-kelet_2015-16_14


15. forduló (november 21-22.)

Sz., 13.00: Abaújszántó – Gönc 7-1
Sz., 13.00: Bodroghalom – Pácin 3-2
Sz., 13.00: Tiszakarád – Garadna 3-2

V., 13.00: Erdőhorváti – Kenézlő 6-1
V., 13.00: Karcsa – POSA FC Pálháza 4-1
V., 13.00: Telkibánya – Mezőzombor 3-2
V., 13.00: Hidasnémeti – Hollóháza 4-1

Szabadnapos: Tiszaladány

tabella_megye2-kelet_2015-16_15




További hírek a Sport kategóriából