A megyei II. osztályú labdarúgó bajnokság Kelet csoportjának őszi sorsolása

Akt.:
Szerencs- Nagyrozvágy mérkőzés
Szerencs- Nagyrozvágy mérkőzés - © Fotó: ÉM - archív
A 2013/2014-es B.-A.-Z. megyei II. osztályú labdarúgó bajnokság Kelet csoportjának őszi órarendje.

Önnek melyik a kedvenc csapata a megyei II. osztály Kelet csoportjában?

Eredmények megtekintése

Betöltés ... Betöltés ...

1. forduló (augusztus 17-18.)

  • Sz., 17.00: Kenézlő – Bodroghalom
  • Sz., 17.00: Sárospatak – POSA FC Pálháza
  • Sz., 17.00: Szerencs – Garadna
  • Sz., 17.00: Mezőzombor – Tiszakarád
  • V., 17.00: Hollóháza – Tokaj
  • V., 17.00: Méra – Abaújszántó
  • V., 17.00: Bodrogkisfalud – Boldogkőváralja
  • V., 17.00: Pácin – Erdőbénye

2. forduló (augusztus 24-25.)

  • Sz., 17.00: Erdőbénye – Szerencs
  • Sz., 17.00: POSA FC Pálháza – Bodrogkisfalud
  • Sz., 17.00: Boldogkőváralja – Méra
  • Sz., 17.00: Abaújszántó – Kenézlő
  • Sz., 17.00: Bodroghalom – Tokaj
  • V., 17.00: Pácin – Tiszakarád
  • V., 17.00: Garadna – Sárospatak
  • V., 17.00: Hollóháza – Mezőzombor

3. forduló (augusztus 31-szeptember 1.)

  • Sz., 16.30: Kenézlő – Boldogkőváralja
  • Sz., 16.30: Sárospatak – Erdőbénye
  • Sz., 16.30: Szerencs – Tiszakarád
  • Sz., 16.30: Hollóháza – Bodroghalom
  • V., 16.30: Tokaj – Abaújszántó
  • V., 16.30: Méra – POSA FC Pálháza
  • V., 16.30: Bodrogkisfalud – Garadna
  • V., 16.30: Pácin – Mezőzombor

4. forduló (szeptember 7-8.)

  • Sz., 16.30: Mezőzombor – Szerencs
  • Sz., 16.30: Sárospatak – Tiszakarád
  • Sz., 16.30: Erdőbénye – Bodrogkisfalud
  • Sz., 16.30: POSA FC Pálháza – Kenézlő
  • Sz., 16.30: Boldogkőváralja – Tokaj
  • Sz., 16.30: Abaújszántó – Bodroghalom
  • V., 16.30: Pácin – Hollóháza
  • V., 16.30: Garadna – Méra

5. forduló (szeptember 14-15.)

  • Sz., 16.30: Kenézlő – Garadna
  • Sz., 16.30: Sárospatak – Mezőzombor
  • Sz., 16.30: Szerencs – Pácin
  • Sz., 16.30: Bodroghalom – Boldogkőváralja
  • V., 16.30: Tokaj – POSA FC Pálháza
  • V., 16.30: Méra – Erdőbénye
  • V., 16.30: Bodrogkisfalud – Tiszakarád
  • V., 16.30: Hollóháza – Abaújszántó

6. forduló (szeptember 21-22.)

  • Sz., 16.00: Szerencs – Hollóháza
  • Sz., 16.00: Mezőzombor – Bodrogkisfalud
  • Sz., 16.00: Erdőbénye – Kenézlő
  • Sz., 16.00: POSA FC Pálháza – Bodroghalom
  • Sz., 16.00: Boldogkőváralja – Abaújszántó
  • V., 16.00: Pácin – Sárospatak
  • V., 16.00: Méra – Tiszakarád
  • V., 16.00: Garadna – Tokaj

7. forduló (szeptember 28-29.)

  • Sz., 16.00: Kenézlő – Tiszakarád
  • Sz., 16.00: Sárospatak – Szerencs
  • Sz., 16.00: Abaújszántó – POSA FC Pálháza
  • Sz., 16.00: Bodroghalom – Garadna
  • V., 16.00: Tokaj – Erdőbénye
  • V., 16.00: Méra – Mezőzombor
  • V., 16.00: Bodrogkisfalud – Pácin
  • V., 16.00: Hollóháza – Boldogkőváralja

8. forduló (október 5-6.)

  • Sz., 15.00: Sárospatak – Hollóháza
  • Sz., 15.00: Mezőzombor – Kenézlő
  • Sz., 15.00: Tiszakarád – Tokaj
  • Sz., 15.00: Erdőbénye – Bodroghalom
  • Sz., 15.00: POSA FC Pálháza – Boldogkőváralja
  • V., 15.00: Szerencs – Bodrogkisfalud
  • V., 15.00: Pácin – Méra
  • V., 15.00: Garadna – Abaújszántó

9. forduló (októbert 12-13.)

  • Sz., 15.00: Kenézlő – Pácin
  • Sz., 15.00: Boldogkőváralja – Garadna
  • Sz., 15.00: Abaújszántó – Erdőbénye
  • Sz., 15.00: Bodroghalom – Tiszakarád
  • V., 15.00: Tokaj – Mezőzombor
  • V., 15.00: Méra – Szerencs
  • V., 15.00: Bodrogkisfalud – Sárospatak
  • V., 15.00: Hollóháza – POSA FC Pálháza

10. forduló (október 19-20.)

  • Sz., 14.30: Sárospatak – Méra
  • Sz., 14.30: Szerencs – Kenézlő
  • Sz., 14.30: Mezőzombor – Bodroghalom
  • Sz., 14.30: Tiszakarád – Abaújszántó
  • Sz., 14.30: Erdőbénye – Boldogkőváralja
  • V., 14.30: Bodrogkisfalud – Hollóháza
  • V., 14.30: Pácin – Tokaj
  • V., 14.30: Garadna – POSA FC Pálháza

11. forduló (október 26-27.)

  • Sz., 14.30: Kenézlő – Sárospatak
  • Sz., 14.30: POSA FC Pálháza – Erdőbénye
  • Sz., 14.30: Boldogkőváralja – Tiszakarád
  • Sz., 14.30: Abaújszántó – Mezőzombor
  • Sz., 14.30: Bodroghalom – Pácin
  • V., 13.30: Tokaj – Szerencs
  • V., 13.30: Méra – Bodrogkisfalud
  • V., 13.30: Hollóháza – Garadna

12. forduló (november 2-3.)

  • Sz., 13.00: Sárospatak – Tokaj
  • Sz., 13.00: Szerencs – Bodroghalom
  • Sz., 13.00: Mezőzombor – Boldogkőváralja
  • Sz., 13.00: Tiszakarád – POSA FC Pálháza
  • Sz., 13.00: Erdőbénye – Garadna
  • V., 13.00: Méra – Hollóháza
  • V., 13.00: Bodrogkisfalud – Kenézlő
  • V., 13.00: Pácin – Abaújszántó

13. forduló (november 9-10.)

  • Sz., 13.00: Kenézlő – Méra
  • Sz., 13.00: POSA FC Pálháza – Mezőzombor
  • Sz., 13.00: Boldogkőváralja – Pácin
  • Sz., 13.00: Abaújszántó – Szerencs
  • Sz., 13.00: Bodroghalom – Sárospatak
  • V., 13.00: Tokaj – Bodrogkisfalud
  • V., 13.00: Garadna – Tiszakarád
  • V., 13.00: Hollóháza – Erdőbénye

14. forduló (november 16-17.)

  • Sz., 13.00: Kenézlő – Hollóháza
  • Sz., 13.00: Sárospatak – Abaújszántó
  • Sz., 13.00: Mezőzombor – Garadna
  • Sz., 13.00: Tiszakarád – Erdőbénye
  • V., 13.00: Méra – Tokaj
  • V., 13.00: Bodrogkisfalud – Bodroghalom
  • V., 13.00: Szerencs – Boldogkőváralja
  • V., 13.00: Pácin – POSA FC Pálháza

15. forduló (november 23-24.)

  • Sz., 13.00: Erdőbénye – Mezőzombor
  • Sz., 13.00: POSA FC Pálháza – Szerencs
  • Sz., 13.00: Boldogkőváralja – Sárospatak
  • Sz., 13.00: Abaújszántó – Bodrogkisfalud
  • Sz., 13.00: Bodroghalom – Méra
  • V., 13.00: Tokaj – Kenézlő
  • V., 13.00: Garadna – Pácin
  • V., 13.00: Hollóháza – Tiszakarád

Címkék: , ,