A megyei II. osztályú labdarúgó bajnokság Északi csoportjának őszi sorsolása – 2015/2016

Akt.:
Parasznya – Ináncs
Parasznya – Ináncs - © Fotó: Ém-archív
A 2015/2016-os B.-A.-Z. megyei II. osztályú labdarúgó bajnokság Északi csoportjának őszi órarendje.


Önnek melyik a kedvenc csapata a megyei II. osztály Északi csoportjában?

Eredmények megtekintése

Loading ... Loading ...

1. forduló (augusztus 15-16.)

Sz., 17.00: Bódvaszilas – Rudabánya 0-0
Sz., 17.00: Dédestapolcsány – Gömöri SE Dubicsány 9-1
Sz., 17.00: Szendrő – Aszaló 1-2

V., 17.00: Kiskinizs – Parasznya 0-1
V., 17.00: Sajóvámos – Ináncs 6-2
V., 17.00: Mucsony – Mályinka 3-4
V., 17.00: Hidvégardó – Sajósenye 3-1
V., 17.00: Varbó – Szalonna 9-1

Múcsony vs. Mályinka


2. forduló (augusztus 21-22-23.)

P., 17.00: Dédestapolcsány – Sajósenye 0-4
Sz., 17.00: Aszaló – Hidvégardó 3-1
Sz., 17.00: Mályinka – Sajóvámos 0-2
Sz., 17.00: Rudabánya – Varbó 1-1

V., 17.00: Ináncs – Bódvaszilas 1-1
V., 17.00: Gömöri SE Dubicsány – Mucsony 3-3
V., 17.00: Szalonna – Kiskinizs 3-2
V., 17.00: Parasznya – Szendrő 2-4

tabella_megye2-eszak_2015-16-02


3. forduló (augusztus 29-30.)

Sz., 17.00: Bódvaszilas – Mályinka 0-1
Sz., 17.00: Dédestapolcsány – Aszaló 3-4
Sz., 17.00: Szendrő – Kiskinizs 8-0

V., 17.00: Szalonna – Rudabánya 3-1
V., 17.00: Hidvégardó – Parasznya 2-2
V., 17.00: Sajóvámos – Gömöri SE Dubicsány 6-4
V., 17.00: Múcsony – Sajósenye 1-5
V., 17.00: Varbó – Ináncs 8-2

tabella_megye2-eszak_2015-16-03


4. forduló (szeptember 5-6.)

Sz., 14.00: Varbó – Mályinka 4-1
Sz., 16.30: Rudabánya – Ináncs 5-1
Sz., 16.30: Szendrő – Szalonna 3-0
Sz., 16.30: Aszaló – Mucsony 11-1

V., 16.30: Sajósenye – Sajóvámos 3-3
V., 16.30: Gömöri SE Dubicsány – Bódvaszilas 5-1
V., 16.30: Kiskinizs – Hidvégardó 1-3
V., 16.30: Parasznya – Dédestapolcsány – elmaradt

tabella_megye2-eszak_2015-16-04


5. forduló (szeptember 12-13.)

Sz., 16.30: Bódvaszilas – Sajósenye 0-2
Sz., 16.30: Dédestapolcsány – Kiskinizs 4-0
Sz., 16.30: Hidvégardó – Szendrő 2-3

V., 16.30: Szalonna – Ináncs 5-4
V., 16.30: Sajóvámos – Aszaló 5-3
V., 16.30: Mucsony – Parasznya 6-0
V., 16.30: Rudabánya – Mályinka 4-1
V., 16.30: Varbó – Gömöri SE Dubicsány 2-2

tabella_megye2-eszak_2015-16_05


6. forduló (szeptember 19-20.)

Sz., 16.00: Mályinka – Ináncs 1-2
Sz., 16.00: Hidvégardó – Szalonna 2-3
Sz., 16.00: Szendrő – Dédestapolcsány 6-2
Sz., 16.00: Aszaló – Bódvaszilas 2-3

V., 16.00: Sajósenye – Varbó 3-1
V., 16.00: Gömöri SE Dubicsány – Rudabánya 2-2 – A 66. percben félbeszakadt.
V., 16.00: Kiskinizs – Mucsony 2-3
V., 16.00: Parasznya – Sajóvámos 0-0


7. forduló (szeptember 26-27.)

Sz., 16.00: Bódvaszilas – Parasznya 1-0
Sz., 16.00: Rudabánya – Sajósenye 1-0
Sz., 16.00: Mályinka – Szalonna 1-1
Sz., 16.00: Dédestapolcsány – Hidvégardó 4-5

V., 16.00: Inánc – Gömöri SE Dubicsány 1-1
V., 16.00: Sajóvámos – Kiskinizs 4-2
V., 16.00: Mucsony – Szendrő 2-8
V., 16.00: Varbó – Aszaló 0-1

tabella_megye2-eszak_2015-16_07


8. forduló (október 3-4.)

Sz., 15.00: Dédestapolcsány – Szalonna – elmaradt
Sz., 15.00: Hidvégardó – Mucsony 13-0
Sz., 15.00: Aszaló – Rudabánya 3-2

V., 15.00: Sajósenye – Ináncs 5-1
V., 15.00: Kiskinizs – Bódvaszilas 2-1
V., 15.00: Parasznya – Varbó 4-0
V., 15.00: Gömöri SE Dubicsány – Mályinka 2-4
V., 15.00: Szendrő – Sajóvámos 0-1

tabella_megye2-eszak_2015-16_08


9. forduló (október 10-11.)

Sz., 15.00: Bódvaszilas – Szendrő 2-3
Sz., 15.00: Mályinka – Sajósenye 2-0
Sz., 15.00: Rudabánya – Parasznya 2-0

V., 15.00: Szalonna – Gömöri SE Dubicsány – elmaradt
V., 15.00: Ináncs – Aszaló 2-1
V., 15.00: Sajóvámos – Hidvégardó 2-2
V., 15.00: Mucsony – Dédestapolcsány 1-4
V., 15.00: Varbó – Kiskinizs 0-1


10. forduló (október 17-18.)

Sz., 14.30: Aszaló – Mályinka 6-1
Sz., 14.30: Dédestapolcsány – Sajóvámos 0-5
Sz., 14.30: Hidvégardó – Bódvaszilas 3-2
Sz., 14.30: Szendrő – Varbó 2-1

V., 14.30: Kiskinizs – Rudabánya 1-5
V., 14.30: Parasznya – Ináncs 2-1
V., 14.30: Sajósenye – Gömöri SE Dubicsány 6-0
V., 14.30: Mucsony – Szalonna 7-1


11. forduló (október 24-25.)

Sz., 14.30: Bódvaszilas – Dédestapolcsány 3-0
Sz., 14.30: Mályinka – Parasznya 1-2
Sz., 14.30: Rudabánya – Szendrő 4-0

V., 13.30: Sajóvámos – Mucsony 8-1
V., 13.30: Gömöri SE Dubicsány – Aszaló 1-6
V., 13.30: Ináncs – Kiskinizs 4-0
V., 13.30: Szalonna – Sajósenye 1-2
V., 13.30: Varbó – Hidvégardó 0-3

tabella_megye2-eszak_2015-16_11


12. forduló (október 31.)

Sz., 13.00: Dédestapolcsány – Varbó 0-2
Sz., 13.00: Hidvégardó – Rudabánya 2-1
Sz., 13.00: Szendrő – Ináncs 4-1
Sz., 13.00: Aszaló – Sajósenye 3-1
Sz., 13.00: Sajóvámos – Szalonna 8-1
Sz., 13.00: Bódvaszilas – Mucsony 6-0
Sz., 13.00: Kiskinizs – Mályinka 0-7
Sz., 13.00: Parasznya – Gömöri SE Dubicsány 1-3

tabella_megye2-eszak_2015-16_12


13. forduló (november 7-8.)

Sz., 13.00: Mályinka – Szendrő 3-3
Sz., 13.00: Rudabánya – Dédestapolcsány 2-3
Sz., 13.00: Bódvaszilas – Sajóvámos 2-9

V., 13.00: Sajósenye – Parasznya 4-0
V., 13.00: Gömöri SE Dubicsány – Kiskinizs 11-0 – A 71. percben félbeszakadt
V., 13.00: Szalonna – Aszaló 1-4
V., 13.00: Ináncs – Hidvégardó 0-8
V., 13.00: Varbó – Mucsony 5-2

tabella_megye2-eszak_2015-16_13


14. forduló (november 14-15.)

Sz., 13.00: Bódvaszilas – Szalonna 1-1
Sz., 13.00: Dédestapolcsány – Ináncs 4-5
Sz., 13.00: Hidvégardó – Mályinka 3-1
Sz., 13.00: Szendrő – Gömöri SE Dubicsány 3-2

V., 13.00: Kiskinizs – Sajósenye 0-1
V., 13.00: Parasznya – Aszaló 1-2
V., 13.00: Sajóvámos – Varbó 2-3
V., 13.00: Mucsony – Rudabánya 1-4

tabella_megye2-eszak_2015-16_14


15. forduló (november 21-22.)

Sz., 13.00: Aszaló – Kiskinizs 5-0
Sz., 13.00: Mályinka – Dédestapolcsány 2-2
Sz., 13.00: Rudabánya – Sajóvámos – elmaradt

V., 13.00: Szalonna – Parasznya 0-3
V., 13.00: Ináncs – Mucsony 3-0
V., 13.00: Sajósenye – Szendrő 4-1
V., 13.00: Gömöri SE Dubicsány – Hidvégardó 2-6
V., 13.00: Varbó – Bódvaszilas 2-1

tabella_megye2-eszak_2015-16_15




Sporthírek






hirdetés