Frissítve:

A megyei II. osztály Északi csoportjának a sorsolása

Rudabánya - Sajószentpéter Rudabánya - Sajószentpéter - © Fotó: ÉM-archív
A 2012/2013-as B.-A.-Z. megyei II. osztályú labdarúgó bajnokság Északi csoportjának tavaszi órarendje.

hiba beküldése

Önnek melyik a kedvenc csapata a B.-A.-Z. megyei II. osztály Északi csoportjában?

Eredmények megtekintése

Loading ... Loading ...

16. forduló (március 2-3.)
Sz., 14.30: Rudabánya – Varbó
Sz., 14.30: Bódvaszilas – Nagybarca
Sz., 14.30: Sajószentpéter – Méra
V., 14.30: Kiskinizs – Szalonna
V., 14.30: Mályinka – Hidvégardó
V., 14.30: Beret – Homrogd
V., 14.30: Garadna – Dédestapolcsány
V., 14.30: Parasznya – Meszes

17. forduló (március 9-10.)
Sz., 14.30: Dédestapolcsány – Meszes
Sz., 14.30: Nagybarca – Garadna
Sz., 14.30: Hidvégardó – Beret
Sz., 14.30: Varbó – Kiskinizs
V., 14.30: Parasznya – Sajószentpéter
V., 14.30: Homrogd – Bódvaszilas
V., 14.30: Szalonna – Mályinka
V., 14.30: Méra – Rudabánya

18. forduló (március 16-17.)
Sz., 15.00: Bódvaszilas – Hidvégardó
Sz., 15.00: Sajószentpéter – Dédestapolcsány
Sz., 15.00: Nagybarca – Meszes
V., 15.00: Mályinka – Varbó
V., 15.00: Beret – Szalonna
V., 15.00: Garadna – Homrogd
V., 15.00: Méra – Parasznya
V., 15.00: Kiskinizs – Rudabánya

19. forduló (március 23-24.)
Sz., 15.00: Rudabánya – Parasznya
Sz., 15.00: Dédestapolcsány – Méra
Sz., 15.00: Sajószentpéter – Nagybarca
Sz., 15.00: Hidvégardó – Garadna
Sz., 15.00: Varbó – Beret
V., 15.00: Homrogd – Meszes
V., 15.00: Szalonna – Bódvaszilas
V., 15.00: Kiskinizs – Mályinka

20. forduló (március 30-31.)
Sz., 15.00: Bódvaszilas – Varbó
Sz., 15.00: Meszes – Hidvégardó
Sz., 15.00: Sajószentpéter – Homrogd
V., 16.00: Garadna – Szalonna
V., 16.00: Méra – Nagybarca
V., 16.00: Parasznya – Dédestapolcsány
V., 16.00: Beret – Kiskinizs
V., 16.00: Mályinka – Rudabánya

21. forduló (április 6-7.)
Sz., 16.30: Rudabánya – Dédestapolcsány
Sz., 16.30: Nagybarca – Parasznya
Sz., 16.30: Hidvégardó – Sajószentpéter
Sz., 16.30: Varbó – Garadna
Sz., 16.30: Mályinka – Beret
V., 16.30: Homrogd – Méra
V., 16.30: Szalonna – Meszes
V., 16.30: Kiskinizs – Bódvaszilas

22. forduló (április 13-14.)
Sz., 16.30: Meszes – Varbó
Sz., 16.30: Sajószentpéter – Szalonna
Sz., 16.30: Dédestapolcsány – Nagybarca
Sz., 16.30: Bódvaszilas – Mályinka
V., 16.30: Méra – Hidvégardó
V., 16.30: Parasznya – Homrogd
V., 16.30: Garadna – Kiskinizs
V., 16.30: Beret – Rudabánya

23. forduló (április 20-21.)
Sz., 17.00: Rudabánya – Nagybarca
Sz., 17.00: Hidvégardó – Parasznya
Sz., 17.00: Varbó – Sajószentpéter
Sz., 17.00: Mályinka – Garadna
V., 17.00: Homrogd – Dédestapolcsány
V., 17.00: Szalonna – Méra
V., 17.00: Kiskinizs – Meszes
V., 17.00: Beret – Bódvaszilas

24. forduló (április 27-28.)
Sz., 17.00: Dédestapolcsány – Hidvégardó
Sz., 17.00: Nagybarca – Homrogd
Sz., 17.00: Meszes – Mályinka
Sz., 17.00: Sajószentpéter – Kiskinizs
Sz., 17.00: Bódvaszilas – Rudabánya
V., 17.00: Méra – Varbó
V., 17.00: Parasznya – Szalonna
V., 17.00: Garadna – Beret

25. forduló (május 4-5.)
Sz., 17.00: Rudabánya – Homrogd
Sz., 17.00: Hidvégardó – Nagybarca
Sz., 17.00: Varbó – Parasznya
Sz., 17.00: Bódvaszilas – Garadna
V., 17.00: Szalonna – Dédestapolcsány
V., 17.00: Kiskinizs – Méra
V., 17.00: Mályinka – Sajószentpéter
V., 17.00: Beret – Meszes

26. forduló
Sz., 17.00: Dédestapolcsány – Varbó
Sz., 17.00: Nagybarca – Szalonna
Sz., 17.00: Meszes – Bódvaszilas
Sz., 17.00: Sajószentpéter – Beret
V., 17.00: Homrogd – Hidvégardó
V., 17.00: Méra – Mályinka
V., 17.00: Parasznya – Kiskinizs
V., 17.00: Garadna – Rudabánya

27. forduló (május 18-19.)
Sz., 17.00: Rudabánya – Hidvégardó
Sz., 17.00: Varbó – Nagybarca
Sz., 17.00: Mályinka – Parasznya
Sz., 17.00: Bódvaszilas – Sajószentpéter
V., 17.00: Szalonna – Homrogd
V., 17.00: Kiskinizs – Dédestapolcsány V., 17.00: Beret – Méra
V., 17.00: Garadna – Meszes

28. forduló (május 25-26.)
Sz., 17.00: Hidvégardó – Szalonna
Sz., 17.00: Sajószentpéter – Garadna
Sz., 17.00: Dédestapolcsány – Mályinka
Sz., 17.00: Nagybarca – Kiskinizs
Sz., 17.00: Meszes – Rudabánya
V., 17.00: Homrogd – Varbó
V., 17.00: Méra – Bódvaszilas
V., 17.00: Parasznya – Beret

29. forduló (június 1-2.)
Sz., 17.00: Rudabánya – Szalonna
Sz., 17.00: Varbó – Hidvégardó
Sz., 17.00: Bódvaszilas – Parasznya
Sz., 17.00: Meszes – Sajószentpéter
V., 17.00: Kiskinizs – Homrogd
V., 17.00: Mályinka – Nagybarca
V., 17.00: Beret – Dédestapolcsány
V., 17.00: Garadna – Méra

30. forduló (június 9.)
V., 17.00: Szalonna – Varbó
V., 17.00: Méra – Meszes
V., 17.00: Parasznya – Garadna
V., 17.00: Dédestapolcsány – Bódvaszilas
V., 17.00: Nagybarca – Beret
V., 17.00: Homrogd – Mályinka
V., 17.00: Hidvégardó – Kiskinizs
V., 17.00: Sajószentpéter – Rudabánya

A BOON LEGFRISSEBB HÍREI A CÍMLAPON: KATTINTSON IDE!



Adrienn, a nap szépe

Adrienn, a csinos nagykállói diáklány imádja az őszi napsütést. Ilyenkor mindig szívesen sétál barátaival a szabadban.
tovább »

További hírek a Sport kategóriából
Sivic a bajnoki címben is hisz
Miskolc - A miskolci Szinvaparkban kedden este szezonnyitó szurkolói ankétot tartott a DVTK, ahol bemutatták az új [...] tovább »
Vívó-vb – Francia győzelem a férfi tőrözők csapatversenyében
Kazany, 2014. július 22., kedd (MTI) - A francia válogatott nyerte a férfi tőrözők csapatversenyét a kazanyi [...] tovább »
Vízilabda Eb – Az olaszok is az elődöntőben
Budapest, 2014. július 22., kedd (MTI) - Az olasz női válogatott büntetőkkel legyőzte a görögöket az [...] tovább »
Fogynak a jegyek, bérletek
Szerdán már Nyíregyházán edzenek a Diósgyőr és a Lovecs focistái. tovább »
HAON-ÉLŐ – Bajnokok Ligája: DVSC-TEVA vs. Cliftonville FC 2-0 (0-0)
Debrecen - A Bajnokok Ligája második selejtezőkörének visszavágójában a Debreceni VSC-TEVA gárdája az [...] tovább »
Még több kategóriábol »


Login2


Autentificati-va sau adaugati un comentariu pe TION.ro

Autentificati-va pe TION.ro:




Elfelejtetted a jelszavad?

Comentati pe TION.ro:

Completati numele si e-mailul dvs. in casutele de mai sus pentru a putea comenta ca utilizator neinregistrat.

Új felhasználó regisztrálása