Frissítve:

A megyében ballagók listája

Miskolc – Az elkövetkező napokban rendezik meg a
Borsod-Abaúj-Zemplén megye
középfokú oktatási
intézményeiben vézők
ballagási ünnepélyét. Ebből
az alkalomból gyűjtöttük össze a
ballagók listátját.

hiba beküldése

Abaújszántói Mezőgazdasági
Szakközépiskola és
Kollégium

12. A

Osztályfőnök: Tóthné Orosz
Márta

Bakos Gergely, Bárány Attila, Bene
Máté, Bodonovics Erzsébet, Buda Kitti,
Budai Dénes Dániel, Csillik Noémi,
Gyömbér Bernadett, Gyuricza Krisztián,
Jakab Nikolett, Jancsurák Károly,
Kovács Krisztina, Kozák Tamás,
Krompák Zsolt, Mata Sarolta, Németh
Bernadett, Péter Marianna, Ruszkai József,
Szabolcsik Gábor, Szenczi Balázs,
Szucskó Krisztina, Tiszavári Gergő
Attila, Tóth Anikó, Turupuli
László, Varga Balázs

2/12.

Osztályfőnök: Pintér Hajnalka


Algács Zsuzsanna, Bacsó Richárd,
Baradnai Barnabás, Burkus Darinka, Dósa
Sándor, Drozsnyik Tamás, Galyas Eszter,
Horváth Péter, Horváth Tamás,
Kovács Adrienn, Lakatos Róbert,
Nyúlászi Dávid, Piriczki
Zoltán, Plaszkó Viktória, Pocsesznik
Tünde, Salamon Gábor, Saláta Gergő,
Takács Norbert, Veréb Tamás,
Zsarnóczki Ferenc

Izsó Miklós Gimnázium és
Szakközépiskola, Edelény

12. A – Gimnázium

Osztályfőnök: Gyarmatiné
Vécsei Tímea

Banka Georgina Mirjam, Czifrák Attila, Domoszlai
Márk, Dorcsák Annamária,
Gadóczi Nikolett, Grulyó Anikó, Gyenes
Szabina, Ivanics Marietta, Jósvai Nóra,
Kovács Ádám Dániel,
Kovács Borbála, Krajnyák Bernadett,
László Noémi, Medve Judit,
Palencsár Eszter, Papp Flóra, Spák
Judit, Szabó Ákos, Szert Géza,
Tóth Edina, Tóth Márk Bálint,
Varró Ottó

12. B – Informatika

Osztályfőnök: Solymosi Györgyi

Apáti Ákos, Balogh Adrienn, Bede Kitti,
Bottyán Gábor, Derján Péter,
Dienes Renáta, Dobos Attila, Eperjesi Teréz,
Fenyves Ádám, Gazdik Zsolt, Joó Csaba,
Katona Szabolcs, Klusóczky Péter, Koós
Róbert, Kopnyák Dávid, Kresák
Helga, Lapis Edina, Matusz István, Mikó Edit,
Nagy Péter, Oláh Balázs, Oravecz
Gábor, Pálinkás Tamás, Pusztai
Gábor, Ribóczki Béla, Rutkó
Roland, Spisák Róbert, Szekers
Ádám, Tompa Balázs, Varga
Dávid

12. C – Természetvédelem

Osztályfőnök: Dobi
László

Báthory Mónika, Borsó Dóra,
Boza Orsolya, Csiki Nándor Szilveszter,
Diczházi Máté, Dienes Dóra,
Dósa Tamás , Fülpes Eszter, Gór
Tibor, Kárpi Julianna, Kenéz Levente, Kiss
János, Krajecz Tamás, Láda
Máté, Molnár Timót , Nagy
Attila, Regecz Ivett, Rescsánszki Dávid,
Restyánszki Csilla, Strázsi Nándor
Csaba, Szalontai Krisztián, Szontágh Judit,
Taskó Beáta, Vajda Gábor ,
Váradi Ádám

13. D – Nyelvi
előkészítő

Osztályfőnök: Arim Krisztina

Baffi Gellért, Bene Barbara, Besenyei Gábor,
Boros Adrienn, Csomai Eszter, Derján Brigitta, Dobi
Tamás, Füleczki István, Gecsó
Mariann, Gulyás Dávid, Horváth
Krisztián, Ivanics Ibolya, Kalyinka Rajmund,
Keresztesi Renáta, Kovács Lívia,
Kurucz Gergő, Laczkó Balázs,
Lukács Éva, Pácza Dávid, Papp
Krisztina, Pusztai Petra, Sallai Dóra, Svelta
Diána, Szabados Barbara, Szabó Ágnes
Andrea, Szarka Nóra, Szarka Petronella, Szász
Boglárka, Szilágyi Gábor,
Takács Alexandra, Vékony Helga, Vékony
Judit, Virág Zsanett


Iszó Miklós Gimnázium és
Szakközépiskola, Edelény

Izsó Miklós Gimnázium és
Szakközépiskola, Edelény

12. A Gimnázium

Osztályfőnök: Gyarmatiné
Vécsei Tímea

Banka Georgina Mirjam, Czifrák Attila, Domoszlai
Márk, Dorcsák Annamária,
Gadóczi Nikolett, Grulyó Anikó, Gyenes
Szabina, Ivanics Marietta, Jósvai Nóra,
Kovács Ádám Dániel,
Kovács Borbála, Krajnyák Bernadett,
László Noémi, Medve Judit,
Palencsár Eszter, Papp Flóra, Spák
Judit, Szabó Ákos, Szert Géza,
Tóth Edina, Tóth Márk Bálint,
Varró Ottó

12. B Informatika

Osztályfőnök: Solymosi Györgyi

Apáti Ákos, Balogh Adrienn, Bede Kitti,
Bottyán Gábor, Derján Péter,
Dienes Renáta, Dobos Attila, Eperjesi Teréz,
Fenyves Ádám, Gazdik Zsolt, Joó Csaba,
Katona Szabolcs, Klusóczky Péter, Koós
Róbert, Kopnyák Dávid, Kresák
Helga, Lapis Edina, Matusz István, Mikó Edit,
Nagy Péter, Oláh Balázs, Oravecz
Gábor, Pálinkás Tamás, Pusztai
Gábor, Ribóczki Béla, Rutkó
Roland, Spisák Róbert, Szekers
Ádám, Tompa Balázs, Varga
Dávid

12. C Természetvédelem

Osztályfőnök: Dobi
László

Báthory Mónika, Borsó Dóra,
Boza Orsolya, Csiki Nándor Szilveszter,
Diczházi Máté, Dienes Dóra,
Dósa Tamás , Fülpes Eszter, Gór
Tibor, Kárpi Julianna, Kenéz Levente, Kiss
János, Krajecz Tamás, Láda
Máté, Molnár Timót , Nagy
Attila, Regecz Ivett, Rescsánszki Dávid,
Restyánszki Csilla, Strázsi Nándor
Csaba, Szalontai Krisztián, Szontágh Judit,
Taskó Beáta, Vajda Gábor ,
Váradi Ádám

13. D Nyelvi előkészítő

Osztályfőnök: Arim Krisztina

Baffi Gellért, Bene Barbara, Besenyei Gábor,
Boros Adrienn, Csomai Eszter, Derján Brigitta, Dobi
Tamás, Füleczki István, Gecsó
Mariann, Gulyás Dávid, Horváth
Krisztián, Ivanics Ibolya, Kalyinka Rajmund,
Keresztesi Renáta, Kovács Lívia,
Kurucz Gergő, Laczkó Balázs,
Lukács Éva, Pácza Dávid, Papp
Krisztina, Pusztai Petra, Sallai Dóra, Svelta
Diána, Szabados Barbara, Szabó Ágnes
Andrea, Szarka Nóra, Szarka Petronella, Szász
Boglárka, Szilágyi Gábor,
Takács Alexandra, Vékony Helga, Vékony
Judit, Virág Zsanett


Aba Sámuel Szakiskola – Encs

13/1

Osztályfőnök: Petercsák
Sándor

Kőműves

Dávid László, Galyas Géza,
Horváth Gábor, Horváth Gyula,
Horváth Marcell Csaba, Kádas Gergő,
Kótai Róbert, Rontó Antal

Asztalos

Budai Dezső, Fügödi Dávid,
Hollósi György, Juhász Attila, Kocsis
Szabolcs, Koncz Kálmán Gábor, Mata
János, Nagy András, Tarr Csaba

Férfiruha-készítő

Kiss Veronika, Nagy Éva, Szabó Bettina

12/2

Osztályfőnök: Havasi Gyula

Kárpitos

Galyas Attila, Kárászi Erika, Kórodi
Mária, Kótai Jolán, Varga
Marianna

Szociális gondozó és
ápoló

Adorján Judit, Borsodi Judit, Csikja Evelin,
Gulyás Anita, Halmágyi Lilla, Kisfalvi
Roxána, Nyíri Anett, Rontó Julianna,
Somogyi Sarolta K., Tőszegi Annamária


Váci Mihály Gimnázium és
Szakközépiskola, Encs

12. B

Osztályfőnök: Kléri Bertalan

Babik László, Bartek Tímea, Beke
Annamária, Benke Anett, Budai Viktor, Csattos
Máté, Csorba Dávid,
Drótár Mária, Farkas Rita,
Ferencsák István, Galambos Katalin,
Géczi Marianna, Hanyics Benjámin,
Hoblyák Szabina, Ivanyik Ibolya, Jakab Krisztina,
Juhász Anett, Kéri Diána, Kizman
Tamás, Kovács Ákos, Kurucz Nikolett,
Majoros Valentin, Makranczi Kitti, Mihók Melinda,
Novák Norbert, Nyitrai István, Pecsenye
Angéla, Pelles Enikő, Podráczki Fanni,
Podráczki Richárd, Rus Georgina,
Szilvási Marcell, Tamás Erika, Tarr
Ádám, Varga Erika, Varkoly Andrea, Zagyi
Anikó

2. C

Osztályfőnök: Kiss
László

Bodnár Janka, Bodnár Rita, Burkus
László, Czernai Gábor, Csurkó
Kitti Andrea, Futó Máté, Füleki
Tímea, Gulyás Alexandra, Kádas Anett,
Katona Gábor, Kecskés Éva,
Kőházi Sándor, Krajnyák
Éva, Kurovics Péter, Lasztóczi
Ádám, Lukács Eszter, Medve Csilla,
Micskó Zita, Mikola Krisztina, Molnár
Krisztina Klára, Nagy Ádám, Nagy
Balázs, Nyitrai György, Oláh
Boglárka, Ramács Evelin Edit, Rozgonyi
Árpád, Ruscsák Dávid, Ruszkai
Roland, Szanyi Barbara, Tímár Klára,
Varga Szabolcs, Zsiga Attila

13. A

Osztályfőnök: Kuszkó
Sándor

Balázsfalvi Éva, Benedek Réka, Enyedi
Richárd, Gaál Kinga, Hornyák
Tamás, Icsó Katalin, Juhász Klaudia,
Kapinusz Kitti, Kapinusz Luca, Kis Szabolcs, Koscsák
Eszter, Kristóf Nóra, Lipusz Dóra,
Lőrincz Balázs, Miczán Norbert,
Miczán Vivien, Nagy Nóra, Nagy Veronika,
Palásti Mariann, Pető Zsófia,
Rácz Zsófia, Ráski Roland, Sass
Nikolett, Sohajda László, Tóth Dalma,
Tóth László, Trinácz Szabolcs,
Untisz Adrienn, Zsibai Zsuzsanna


Deák Ferenc Szakképző és
Művészeti Szakközépiskola
Kacincbarcika

1/13/1

Osztályfőnök: Flaskó Katalin

Ács–állványozó

Antal Zoltán, Balla Zsolt, Budai Gyula,
Dolányi Richárd, Fehérfalvi
József, Gál Gergő, Gál
Péter, Ignéczi György,
Lázók Róbert, Málik Gyula,
Molnár Szabolcs, Virág Ferenc,
Viszlóczki Sándor

Szobafestő-mázoló- és
tapétázó

Benaik Noureddine Ádám, Csonka Gergő,
Dienes Ádám, Hegedűs Károly,
Horkay Péter, Iklódi Lajos István,
Kiss Barnabás, Kovács Tamás,
Lipták Gábor, Nagy Tamás, Simon
Attila

113/2

Osztályfőnök: Gérus Andrea

Nőiruha-készítő

Bányász Bernadett, Bányász
Orsolya, Bari Szilvia, Glonczi Renáta, Kovács
Julianna, Lipták Eszter, Oláh Izolda
Erzsébet, Princz Diána, Tóth
Boglárka, Tóth Katalin, Túróczi
Alexandra, Vrastyák Annabella, Zelena Veronika
Ilona, Zilahi Szilvia, Tátrai Szilvia

Vízvezeték- és
központifűtés-szerelő

Balogi Máté, Bodnár Attila,
Dobolán Csaba Roland, Dudás Attila, Erdei
Ádám, Fekete István, Füzi
Balázs, Károly Ádám,
Kovács Ádám János,
Kovács János, Krébesz Richárd
Mogyorós Tamás, Morvai Tamás
Béla, Olcsvári Viktor, Papp Csaba,
Pásztor Nándor, Rónai Dávid,
Ruszó Róbert, Trencsánszky
Balázs,

Vályi-Nagy Lajos, Váradi Sándor

12/B

Osztályfőnök: Fortuna Edina

Könnyűipari és gépészeti
szakmacsoport

Abroncsos András, Ander Tamás, Barta
Erzsébet, Bálint Enikő, Bodnár
Tamás, Bónizs Tamás,
Csépányi Attila, Gál
Ádám, Holoda István, Horkai Csilla,
Jaskó Ildikó, Karmanóczki
Péter, Kazvinszki Roland, Káposzta Norbert,
Kerekes Zoltán, Király Máté,
Köves Erzsébet, Molnár
Ádám, Nagy Alexandra, Papp István,
Rácz Zsolt, Spisák József, Streich
Zoltán Gyula, Takács János,
Újházi Balázs

12/A

Osztályfőnök: Telekes Balázs

Grafikus (elektronikus grafikus,
képszerkesztő)

Balogh Máté, Barnóczki Balázs,
Bátor Tamás, Bélteki Viktor, Bukovics
Bence, Herczeg Lilla, Kiss Gabriella Mária,
Kovács Máriusz, Lázár Gerda,
Pásztor Krisztián, Tózsa-Dédesi
Ádám

Tűzzománcozott-dísztárgy
készítő

Dankó Annamária, Dankó
Viktória, Fekete Gábor, Ruszó
Gábor

Textilrajzoló és modelltervező
asszisztens

Bukodi Violetta, Harnócz Edina, Kocsis Helga,
Lőrincz Erika, Molnár Magdolna, Németh
Noémi, Pálmai Antónia, Pálmai
Renáta, Réti Martina

12/3

Osztályfőmök: Horkai
Attiláné

Gépíró és
szövegszerkesztő

Bodó Klaudia, Czónner Szilvia, Csabai
Éva, Csapó Gergő, Fekete Éva,
Földessy Péter, Fridel Viktória, Kiss
Brigitta, Magyar Ildikó, Oszlányi
Mónika, Pásztor Anett, Sándor Eszter,
Tóth Adrienn, Varga Izabella, Varga Tünde,
Zsíros Márta

Hegesztő

Balogh László, Bari Csaba, Biró
Gergő, Csáki Zoltán, Dudik Attila,
Fehér Attila, Fehér Richárd,
Gáspár Péter, Gergely István,
Gyenes István, Hoffman László,
Józsa Gergő, Kleinheizl Gábor,
Kós Márió, Krotos István,
Mogyoró Dezső, Nyíri András,
Péter Balázs, Simon Gábor, Szepesi
Márton, Szitai István, Vécsi
Tamás, Vékony Szabolcs


Don Bosco Áltlaános Iskola, Szakiskola,
Középiskola és Kollégium,
Kazincbarcika

Szakközépiskola 12. o.

Osztályfőnök: Remeczki Réka

Ádám István, Bajzáth Vince,
Balogh Dániel, Bartók Zoltán, Bihari
Lajos, Csikós István, Csömör Zsolt,
Dobóczi Anikó, Dús Róbert,
Forrós Viktória, Fortuna Tibor, Glonczi
Judit, Kiss Sándor, Kovács Tibor, Leuce
Marius, Lukács Lóránt, Mohácsi
Ádám, Musa Tamás, Pál
Erzsébet Roxána, Palcsó Gábor,
Posta Gábor, Rácz Erzsébet,
Süttőné Szemán Ildikó,
Szikora Ádám, Szilágyi Tamás,
Szűcs Viktória, Titi Edina, Tóth
Nikoletta, Tóth Kitti, Vécsei
Mónika

Szobafestő-mázoló-tapétázó
13.

Osztályfőnök: Juhász
János

Bárdi Dávid, Bódi
László, Buzás Zsolt, Farkas Jenő
János, Kiss Gábor Zoltán, Kiss
József, Slisz László

Kőműves 13.

Osztályfőnök: Tóth
István

Balogh Attila, Péntek Sándor, Posta Norbert,
Smizsánszki Ottó

Hegesztő 12.

Osztályfőnök: Regecz Lajos

Bakó Péter, Balázs Tibor, Balogh
Béla, Balogh Géza Attila, Bári
Béla, Batta Gábor, Csikó
Róbert, Demeter János, Kálló
Sándor, Lázi Csaba, Lázi
Krisztián, Szőllősi Richárd,
Váradi István

Nőiruha-készítő 13.

Osztályfőnök: Edl
Ignácné

Horkai Anita, Makranczi Bianka, Polgári Anita,
Szabó Ildikó, Varga Ildikó

Fodrász 13.

Osztályfőnök: Pozsgainé
Szabó Zsuzsanna, Suszter Emese

Angyal Rózsa, Bede Cintia, Bujdosó Anita,
Dojcsák Roland, Fodor Tünde, Horváth
Anita, Horváth Aranka, Kocsi Veronika, Takács
Viktória, Tóth János, Váradi
Bettina


Irinyi János Szakközépiskola és
Kollégium, Kazincbarcika

Közgazdasági szakmacsoport

Osztályfőnök: Gaszperné
Kondás Judit

12. B

Bagi Kitti, Barati Tamara, Brebán Dóra,
Gál-Szűcs Viktor, Garai Gergő,
Hájas Evelin, Hegyaljai Ágnes, Juhász
Nikolett, Kacsirek Attila, Kasza Zsolt, Kocsis Marianna,
Konyha Eszter, Koós Nikolett, Kosik Zsuzsanna,
Labbancz Balázs, Lippai László,
Madarász János, Majoros Bianka,
Mészáros Olivér, Molnár
Ildikó, Nagy János, Nahaj Viktória,
Oláh Anita, Ruszkai Eszter, Soltész
Dávid, Susán Evelin, Szabó Szabina,
Szűcs Dániel, Takács Zsófia,
Tóth Cintia, Váradi Vivien, Varró
Orsolya, Vigh Bianka, Zoltai Tamás

Informatika szakmacsoport

Osztályfőnök: Kántor Gyula

12. C

Bálint Péter, Bartha Zsolt, Bencsik
Gábor, Bodnár Balázs, Csipkés
Gábor, Gömöri Gábor, Hanzel
Tamás, Horváth Zoltán Péter,
Ináncsi Zsolt, Kovács Roland, Lengyel
Dávid, Ludva Viktor, Nagy Ádám,
Ócsai Norbert, Ráczi Attila, Radácsi
Dávid, Szabados Gábor, Szarka Szabina,
Szemán Richárd, Tamás
Ádám, Tasnádi Nikolett, Tokár
Dániel, Toronyi Tamara, Tóth Attila
Miklós, Újvári Dávid, Vanyur
Ádám, Varga Béla Norbert,
Zahorcsák Csaba, Zelena Zsolt

Informatika szakmacsoport

Osztályfőnök: Forgonyné Viszlai
Margit

12. D

Bere Lajos, Borbély Attila, Czirle Cecilián
Gergely, Csányi Zsuzsanna, Ferenczi Alex,
Gálik László Patrik, Gyirászi
Dávid, Győrfi Ádám,
Halászi Dániel, Hegyaljai Tamás,
Jóna János, Juhász Dávid,
Kacsinkó Gábor, Katona Viktória,
Kovács Piroska, Krehely Attila, Lakatos
János, Mészáros László,
Milicz József, Papp Zoltán, Pócsi
Krisztina, Rácz István, Sebők
Szilárd, Ujj Gergő, Vágó Emese,
Varga Dávid, Vécsei Sándor

Elektronika-elektrotechnika szakmacsoport

Osztályfőnök: Szabóné
Csák Erika

12. E

Arlett Viktor, Buckó Ádám,
Cserép Csaba, Dudás Péter, Fazekas
Béla, Glonczi Imre, Hegyvári Attila, Jurasek
Tibor, Klemencz Dániel, Kovács Gábor
József, Kovács László,
Mátyás Dániel, Négyesi
Sándor, Princz Balázs, Rendák
Balázs János, Sági Dávid,
Szabados Gábor Richárd, Szabó
Gábor, Szigeti Attila, Tasi Zsolt, Úrr
Tamás, Zombori Szabolcs

Közgazdasági szakmacsoport

nyelvi előkészítő

Osztályfőnök: Pál-Kutas
Dénesné

13. A

Andó Zoltán, Antal Dávid, Balogh
Ádám, Bíró Dávid,
Brassó Imre, Czakó Dávid,
Csányi Renáta, Csorba Fanni, Drótos
Sándor, Földeák Karolina,
Fúró Andrea, Horváth Noémi,
Hrabina Roland, Kiss Annamária, Kovács Anett,
Kovács Angéla, Kovács Edina, Lengyel
Beatrix, Lőrincz Tímea, Manóczki
Norbert, Marok Enikő, Mázik Szabina,
Merényi Nóra, Molnár Gábor,
Mucsi Adrienn, Nagy Péter, Németh Zsanett,
Sáfrány Dávid, Spitzmüller
Szandra Tímea, Sülyi Szilvia, Szatmári
Beáta, Sziráczki Katalin, Szűcs
Krisztina, Váradi Tamás, Vincze Andrea


Jókai Mór Szakközépiskola,
Kazincbarcika

13. A

Osztályfőnök : Hronyecz Gabriella

Baffi Szandra, Bíró Orsolya, Csengeri
Szilvia, Csordás Gergely, Dudás
Balázs, Fábián Boglárka, Fejes
Lilla, Fige Tímea, Gál Tünde, Gór
Anna, Jócsák Evelin, Karczagi Erika,
Kispál Szabina Ágnes, Kiss Szilvia,
Kondás Klaudia, Kovács Vivien, Molnár
Ivett, Papp Noémi, Pásztor Melinda, Petrus
Bernadett, Putnoki Judit, Sebe Judit, Suhai Tímea,
Szabó Kitti, Szikszai Eszter, Szűcs
Ágnes, Varga Marietta, Varga Petra, Vider Georgina,
Viszoki Eszter

12. B

Osztályfőnök: Demeterné Banka
Marinka

Bíró Szilvia, Bökönyi Éva,
Czakó Csilla, Demeter Mária, Domonkos
Krisztina, Fekésházi Renáta, Gonda
Tamás, Hornyák Katalin, Jessek Anita,
Kovács Nikolett, Körhegyi Katalin,
Máté Krisztina, Montág Anett,
Német Martina, Sivák Zsuzsanna,
Soltész Petra Ágnes, Szabó Kinga,
Szőcs Henrietta, Váradi Marietta

12. C

Osztályfőnök: Máténé
Tóth Edit

Bulla Péter, Dolniczky Adrienn, Földi Eszter,
Gazdik Veronika, Gregor Viktória, Hajdu Éva,
Halász Gábor, Istenes Edina, Jávori
Zsuzsa, Koós Krisztina, Kozsla Ádám,
Kun Tímea, Lázár Dorina, Lengyel
Norbert, Maurnyi Csilla, Nagy Nikoletta, Oláh
Dorina, Orosz Kitti, Ráczi Gergely,
Sajóvölgyi Dalma, Szarka Hajnalka Krisztina,
Szűcs Tamara, Ungvárszki Fanni, Urbán
Ágnes

12. D

Osztályfőnök: Krausz Anna

Báder Nikoletta, Czinege Barbara, Dabis Alexandra
Mónika, Fazekas Eszter, Filkóházi
Tünde, Imre Adrián, Kévés
Bernadett, Kiss Mária Magdolna, Lakatos Anita,
Lukács Fatime, Matos Brigitta Adrienn, Mihály
Brigitta, Nagy-György Beáta, Poszuk Szandra,
Révész Katalin, Rugó István,
Simon Zsuzsanna, Szemes Szilvia, Széplaki Henrietta,
Szilvási Annamária, Tisztán
Sándor, Turcsik Nikoletta

12. E

Osztályfőnök: Elek Erika

Almási Alexandra, Bári Bettina, Dienes
Zsanett, Gyenge Gabriella, Jancsurák Arnold, Nagy
Alexandra, Ruszó Zsanett, Sarok György,
Tóth Katalin, Váradi Alexandra, Vincze
Balázs, Zsuponyó Klaudia


Ságvári Endre Gimnázium,
Kazincbarcika

12. B

Osztályfőnök: Lengyel Rózsa

reál-általános tagozat

Albert Gergő, Bacsó Viktória,
Bárdos Evelin, Béres Brigitta, Besnyi Roland,
Csorba Veronika, Csukás Diána, Féderer
Balázs, Györkefalvi Lilla, Hódos
Dániel, Kalmár Xénia, Káposzta
Bence, Keczer Máté, Kocsis Fanni,
Kovács Zoltán, Kővári Viktor,
Krokavecz Kitti, Kurczina Kinga, Leskó Krisztina,
Máté Zoltán, Molnár
Gábor, Nagy Katalin, Pergő Partik, Pócsi
Zsuzsanna, Pokol Ákos, Sáhó
Virág, Sándor Anita, Sike Zsuzsanna,
Szilágyi Bence, Szilágyi Zoltán, Tari
Tamás, Tóth Eszter, Váradi
Dávid, Varga Lilla, Vécsi István
Áron, Zsigó Márk

2. C

Osztályfőnök: Szilágyi
Anikó

humán-általános tagozat

Anga Csaba, Antal Henrietta, Bankovics Erzsébet,
Bíró Orsolya, Blága Vivien, Buzsik
Alexandra, Cziránku Flóra, Csorba Andrea,
Csutka Boglárka, Dányi Boglárka,
Diczházi Vivien, Fodor Bálint, Fejes
Bálint, Frigyik József Dániel, Hanyu
Georgina, Hollósi Brigitta, Hubay Dóra,
Husonyica Szandra, Kacsinkó Gréta,
Kádas Kitti, Kiss Erika, Kónya Kitti, Magyar
Emőke, Maróti Andrea,
Menszátor-Héresz Lilla, Okolicsányi
Tímea, Orosz Dániel, Ötvös Szilvia
Vivien, Pál Nikolett, Regős Orsolya, Seres
Zoltán, Szegő Adrián, Szegő
Boglárka, Talián Rita, Tamás Viktor,
Tóth Krisztina, Vass Zoltán

12. E osztály

Osztályfőnök: Móth Éva

hatosztályos tagozat

Bakó Dániel, Barna Péter, Csontos
Péter, Czakó Renáta, Dojcsák
Péter, Harda Alexandra, Herman József, Hoppa
József, Joó Endre, Kozma András,
Kulcsár Kristóf, Labancz Csaba, Maksó
Bianka, Máté Henrietta, Mezei
Ádám, Nagy Dániel, Sándor
Bence, Somodi Zoltán, Sovárszky Rita,
Springer Fruzsina, Szabó Orsolya,
Szántó Anita, Szentgyörgyi
Zsófia, Szuromi Dániel, Taskó
Zsófia, Varga Péter, Vanczák
Péter, Veselényi Flóra

13. A osztály

Osztályfőnök: Harasztosi Viola

angol tagozat

Ádám Alma, Antal Emese, Bakos Antónia
Judit, Benedek Máté István,
Béres Katalin, Boza Ádám, Czenke
Dóra Anett, Demjén István, Domonkos
Barbara, Elek Eleonóra, Földvári
Zsófia, Herman Roland, Horváth Gábor,
Kakszi Tamás, Kovács Barbara, Kovács
Gergely, Madarasi László, Molnár
Csilla, Orbán Péter, Rácz Nikolett,
Répási József, Salamon Gergely, Sipos
Beatrix, Sólyomvári Levente, Szanyi
Renáta, Szunyog Vivien, Szűcs Petra, Tasi
Tamás, Tátrai Balázs, Tondora
Péter, Tóth Éva, Turai Péter,
Turi Márk, Vitéz Ágnes


Surányi Endre Szakképző iskola,
Kazincbarcika

13/1

villanyszerelő

Osztályfőnök: Antal Tamás

Batta Norbert, Gonda Ádám, Gyenes
István, Hegedűs Gergő, Horváth
Róbert, Kerékgyártó
Ádám, Kismárton Csaba, Kiss
Sándor, Mező Róbert, Nagy Tibor, Pajzs
Lajos, Pálinkás Attila, Papp Zoltán,
Váradi Zsolt, Varga Dávid

13/3 pincér

Osztályfőnök: Soltész
Béla

Bacsó Tamás, Balogh Dániel, Banuta
Petra, Csontos Alexandra, Drótos Pál Alex,
Filek Kornél, Geregúr József
Áron, Komló Lilla Enikő, Lukács
László, Nagy Nikolett, Németh
Róbert, Partizer Petra, Soltész Sándor
Krisztián, Svéda Ákos, Szőke
Mónika

13/3 szakács

Osztályfőnök: Soltész
Béla

Bakó Kinga, Barkai Bence, Benedek
Ádám, Bihari Ádám, Csonó
János, Kónya Csaba, Lengyel György,
Mészáros Richárd, Ruszó
Szabina, Simon Alexandra, Simon Dávid, Szomolnoki
Gyöngyi, Viszlóczki Lajos, Zombori
Róbert

12/2 élelmiszer és vegyiáru
eladó

Osztályfőnök: Erdélyiné
Reményi Hajnalka

Balogh Csaba, Balogh Réka, Csizmadia Henrietta,
Csömör Ildikó, Csömör Zita,
Demeter Melinda, Dinovszki Mónika, Fazekas Barbara,
Forgó Zoltán, Földes Anikó,
Góré Edina, Hamvas Nikoletta, Harkály
Laura, Hubay Orsolya, Hudák Viktor,
Kálló Judit, Kiss Mariann, Konyha Judit,
Lukács Iván, Molnár Ilona, Nyemecz
Vivien, Orbázi Kitti, Pénzes Csaba,
Ragály Eszter, Sápi Julianna, Simon
Péter, Stíber Viktória, Szabados Rita,
Tátrai Dávid, Váradi Adrienn,
Váradi János

12/3 élelmiszer és vegyiáru
eladó

Osztályfőnök: Kovács
Sándorné

Baráth Szabina Tamara, Beri Árpád,
Borza Beáta, Czene Tímea, Dernei Alexandra,
Dienes Boglárka, Dobán Barbara, Farkas
János Dávid, Fehér Viktória,
Gebei Nikolett, Henyusz Elza Lídia, Horkay
Noémi, Kálló Renáta,
Károlyi Zsófia, Kiss János,
Köntös Natália, Lakatos Lajos
Dániel, Lázi Tünde, Lukács
Ágnes, Mátyás Krisztina,
Mikókai Gréta, Molnár Róbert,
Nagy Gábor, Nagy Gábor, Novák
Hajnalka, Pipoly Mária, Raffai László,
Rézműves Etelka, Sebők Tímea,
Székely Mária Ildikó, Sztolár
Viktória, Tari Zoltán Dávid, Varga
Sándor, Vass Petra, Visnyiczki Nikolett

12/A

autószerelő

Osztályfőnök: Balázs Petra

Bartha Alex Gyula, Bíró Norbert,
Csépes Dávid, Csillag Ákos, Csuha
Gábor, Czeglédi Dávid, Darmó
Ákos, Duba Endre, Farkas Tamás, Girincsi
Péter, Gór Csaba, Iván Tamás,
Kovács Csaba, Kovács Krisztián,
Kovács Roland, Lippai Gábor, Lukács
Bertalan, Nagy Máté, Nyikita Dávid,
Oroszlán Gábor, Petrenkó Roland,
Süttő Gábor, Sváb Richárd,
Szabó Gergely, Szakáll Ákos,
Szász Barnabás, Szegfű Szabolcs,
Takács Bence, Tauschak Dávid, Temeszki
Dávid, Tóth Dávid, Tóth
János, Vass Gábor, Vékony
Gábor

12/B elektronikai műszerész

Osztályfőnök: Pere Csaba

Andó Zsolt, Báder László,
Bárdos András, Bodnár István,
Cselei Szabolcs, Csitári István, Csízi
László, Dékány Péter,
Dudás Levente, Emődi Krisztián, Fejes
Ákos, Fülöp Csaba, Gliba
Ádám, Gogolya István, Holló
Dávid, Kiss Balázs, Kiss Gergely
János, Kovács Gábor, Körömi
Emánuel, Lőrincz András, Mózes
Róbert, Nagy Bence, Nagypál Dávid,
Orbán Zoltán, Orosz Gergely, Pető
Gergő, Pozsgai Gergő, Pólyik Gábor
Imre, Póti Kornél, Primász Gergely,
Ragány Roland, Rosza Viktor, Soltész Attila,
Szabó Lóránt, Szalkai Tamás,
Szoboszlai Péter, Szobota Dániel, Tamaska
Szabolcs, Tóth-Pál Máté,
Zsuponyó Róbert

12/C kereskedelmi technikus

Osztályfőnök: Brassó
Istvánné

Balla Bernadett, Barta Krisztián, Budai
Teodóra, Busa Hajnalka, Czirle Krisztián
Zsolt, Csorba Csilla, Fürjes-Gábor
Ágnes, Galambos Mirella, Gál
Margaréta, Gáll Mercédesz, Gereben
Judit, Győrfi Kitti, Horváth Eszter,
Horváth Zsanett, Kékedi Emese, Kovács
Eszter, Kovács István, Nagy Marianna Anita,
Nyisalovits Donát, Polónyi Katalin,
Sándor György Tamás, Setét
Renáta, Sós Dóra, Szabó Alex
Tibor, Szajkó Barbara, Tamás Lilla, Tar
Klaudia, Temesi Anna, Tóth Gábor, Tóth
István, Tóth Krisztina, Tóth Szabina,
Törőcsik Péter Tamás, Vattai
Ádám

13/D kereskedelmi technikus

Osztályfőnök: Rédei
Dóra

Blaskó Bernadett, Bodor Orsolya, Budaházi
Gréta, Dányi Katalin, Darai Norbert, Darmos
Viktor Lajos, Fészki Anita, Holló Alexandra,
Józsa Judit, Kajuha Lilla, Kiss Tamás,
Kovács Ibolya, Labant Tamás, Mihály
Ádám, Molnár Ákos, Orgona
Georgina, Pamlényi Bence, Pirlea Claudia Melinda,
Pogány Erika, Pucsok Beatrix, Révész
Anna, Sajbán Alina, Salagvárdi Tamás,
Schmied Ottó, Sélei Anett, Székely
Hajnalka

12/6

Osztályfőnök: Kovács Eszter

műanyagfeldolgozó

Balogh Krisztián, Batta Nándor, Boros Attila,
Broda István, Dudu Szabolcs, Erki Tamás,
Helmeczi Tamás, Holló Zsolt, Kocsis Norbert,
Kovács Ákos Pál, Vincze
Tamás

karosszérialakatos

Adorján Tamás, Bódi Gergő, Budai
Attila, Csihon Zsolt, Dobronyi István, Doró
István, Galán Tamás, Galler
Máté, Garan Szabolcs, Glonczi Csaba,
Gór Zorán, Ignéczi Gergő,
Juhász Marcell, Kaulics Péter, Lakatos Bence
Tamás, Lenkey Gábor, Molnár
Márk, Molnár Péter, Nagy Márk,
Nyíri Szabolcs, Pivnicskó Zoltán,
Ráki Viktor, Szaniszló Dávid,
Szűcs Dávid, Tiszolczi Tamás,
Tóth Kis Károly, Újj József,
Váradi Zsolt, Vincze Sándor

12/ N szakmunkások
szakközépiskolája

Osztályfőnök: Diczházi Zsolt

Andó Dávid, Antal János,
Ádám Dániel, Balogh Tamás,
Bozsó János, Eiler József, Görgei
Miklós, Horváth Gyula, Kis Renáta,
Korpics Ágnes, Kovács Adrienn, Kovács
János, Kovács Szabolcs, Kós
Bálint, Kun Tamás, Lukács Klaudia,
Orehovszki Tamás, Pásztor Vivien,
Polónyi Zsuzsanna, Réz Szilveszter,
Szűcs István, Talpas Csilla, Talpas
Teréz, Tóth Richárd, Török
János, Üveges Viktor, Vékás
Sándor, Vincze Gábor

13/2 fodrász

Osztályfőnök: Kiss István

Bak Enikő, Bene Ildikó, Császár
Eszter, Csipke Marianna, Domos Nikoletta,
Esztergályos Cecília, Fábián
Rita, Hajdu Éva, Haraszti Ágnes, Horkay
Krisztina, Jedlinszki Dalma, Johan Katalin, Jóni
Petra, Kiss Adrienn, Korpai Dániel, Kovács
Fruzsina, Kovács Nikolett, Kucsera Márton,
Lakatos Beatrix, Lekori Lívia, Lőkös
Viktória, Ménes Nikolett, Mida Orsolya,
Német Marianna, Ostrom Boglárka, Sipos Laura,
Soós Brigitta, Szabó Andrea, Szitai
Mónika, Tóth Alexandra, Üveges Edina
Kitti


Kiss József Gimnázium és
Közgazdasági Szakközépiskola,
Mezőcsát

13. n (hatosztályos gimnazisták nyelvi
előkészítő
évfolyammal)

Osztályfőnök: Kerepesi
Istvánné

Balogh Gábor, Balogh Timea, Baróczi
Lóránt, Dánfi Zsuzsa, Fazekas Attila,
Feczkó Alexandra, Hajdu Tünde, Horkai
Zoltán, Kalber Dávid, Kérészi
Zsolt, Király Gergő, Kovács Krisztina,
Mészáros Tamás, Nagy Emese, Nemes
Anita, Németh Judit, Orosz Fatime, Pecze
Zoltán, Pestovics Attila Tamás, Sánta
Bettina, Sepsi Veronika, Szabó Renáta,
Szilágyi Attila István, Szűcs
Ágnes, Tóth Szandra

12. b (közgazdasági
szakközépiskolások)

Osztályfőnök: Szilvási
Istvánné Váradi Erzsébet

Balogh Adrienn, Barna Szilvia, Barnóczki Gergely,
Bódi Noémi Rózsa, Bodnár
Alexandra, Csele Tibor, Darab Ilona, Fidler István,
Horváth Zsanett, Icsu Zsolt, Izsóf Melinda,
Kerekes András, Krausz Barbara, Novák
Éva, Oravecz Alexandra, Póhl Viktória,
Rimár Mónika, Seres Orsolya, Sikó
Beáta, Zsipi Nikolett

12. c (négyosztályos
gimnazisták)

Osztályfőnök: Pinczés Erika

(Volt osztályfőnök: Mátyási
Katalin)

Barna Brigitta, Berec Márta, Csetkó
István, Csetneki Nikoletta, Darab István,
Gulyás Attila, Kéméndi János,
Molnár Péter, Nagy Adrienn

Nagy Sándor, Pap Anita, Rácz Anita, Repei
Nikoletta, Sepsi Barbara, Szabó Csilla, Szabó
János Zoltán, Szabó Mónika,
Szép Klaudia

12. e (esti tagozatos gimnazisták)

Osztályfőnök: Loránt
Gábor

Balogh Henrikné, Bartha Istvánné,
Bartha Zsolt, Dósa Zoltán, Dósa
Zoltánné, Engi Adrienn, Farkasné
Ujvári Anita Erzsébet, Fróna
Irén, Hímer Ágnes, Karanyicz
Istvánné, Keresztúri János,
Ládi László Balázs, Lehotai
Adrienn, Lőrincné Veres Kinga Edit, Magyari
Tibor, Mészárosné Potyka Ida,
Molnár Sándorné, Nagy
Zoltánné, Nagyné Magyari Csilla, Simon
Gyuláné, Simon Sándor, Szabó
Lászlóné, Szekeres János,
Szőke Tamás, Tóth Anita, Tóth
Attiláné, Tóth Gábor
Lászlóné, Tuncsikné Balog
Tünde


Szent László Gimnázium és
Közgazdasági Szakközépiskola,
Mezőkövesd

13. A

Osztályfőnök: Barnóczky
Lászlóné

Bán Andrea, Baranyi Richárd, Bihari
Richárd, Bukta Melinda, Csák Fruzsina, Csuhai
Nóra, Derda Máté, Fodor
László, Gál Dorottya, Hócza
Dávid, Hócza Tamás, Jacsó
Mónika, Juhász Mariann, Juhász Vera,
Kotán Róbert, Kriston Gábor
Tamás, Lénárt Gábor,
Lukács Máté, Molnár Szabolcs,
Novák István, Nyitrai Beáta, Palla
Gergely, Pázmándi Réka, Szamosi Emese,
Szenderák Zoltán, Tánczos Béla,
Telek Orsolya, Tóth Gábor, Tóth
Szilvia

12. B

Osztályfőnök: Rigó
Attiláné

Árvai Tamás, Ayman Vivien, Bajzáth
Renáta , Csirmaz Balázs, Dávid
Adrienn, Edőcs Dóra, Farkas Adrienn, Farkas
Máté, Fekete Orsolya, Fodor Lilla,
Fügedi Zita Henrietta, Gáspár Krisztina,
Hágen Judit, Hajdu Eszter, Halmai Zsolt,
Járó Valéria, Kardinál
Zsuzsanna, Kovács Diána, Kőrösi
Brigitta, Kövér Boglárka, Kulcsár
Anita, Kun Edina, Lakatos Gergő, Lőrincz Attila,
Molnár Bernadett, Molnár Dániel,
Murányi Alexandra, Nagy József, Nagy
Márk, Nyeste Brigitta, Pacsa Emma Melinda,
Tóth Dorina, Új Hanna

12. C

Osztályfőnök: Fehérvári
Dénes

Aranyosi Dániel, Bíró Bernadett, Bukta
Balázs, Csernaburczky Zoltán, Csuhai
Tünde Rózsa, Farmosi Nóra, Geró
Dávid, Heverdle Emese, Ináncsi Dávid,
Juhász Sarolta, Kiss Enikő, Koncz Tímea,
Koós Gábor, Koós Kata, Kovács
Adrienn, Kovács Nikolett, Lázár
Anikó Csilla, Marczis István Róbert,
Márton Judit, Mozer Előd Máté,
Nagy Ferenc, Németh Katalin, Nyikes Zoltán,
Orosz Gábor, Rudó György, Simon
Ádám, Simonyi Péter, Szabó
Kinga, Szilágyi Szabina, Szinai Mihály, Varga
Norbert, Vaszilkó Ágnes, Zavarkó
Richárd

12. D

Osztályfőnök: Csigerné Fazekas
Csilla

Ádám Nikoletta, Árvai Tünde,
Baráz Barbara, Bíró Eleonóra
Hedvig, Faragó Zsófia, Fodor Zsuzsanna,
Galuska Éva, Guti Dávid, Győrki Szandra,
Koncz Gábor József, Kulcsár Katalin,
Lázár Anita, Molnár Vivien,
Paczkók Richárd, Pap Nikolett, Péntek
Anett, Poór Tímea, Póta Fruzsina,
Szucskó Mária, Varga Ágnes

12. E

Osztályfőnök: Baranyiné
Hostyánszky Eleonóra

Aranyosi Erika, Baranyi Henrik , Budai Norbert,
Csóka Csilla, Derekas Boglárka, Gávai
Anita, Gondos Kinga, Hargitai Ádám, Kerekes
Gréta, Kis Ádám, Kispál Zsolt,
Kiss Zsófia, Klauzsovics Anett, Kovács
Gabriella, Lázár Zsuzsanna, Lukács
Dorina, Mezei István, Mihalovszki Réka,
Nyeste Anita, Pázmándi Tamás,
Rácz Bettina, Somodi Alexandra, Soós Lajos
Péter, Szabó Adrienn, Szabó Andrea,
Tóth Dániel, Ujváry Réka Kata,
Zarándi Tímea Zita


Széchenyi István Szaképző Iskola,
Mezőkövesd

12. A Informatika

Osztályfőnök: Farkas Hajnalka

Balázs Roland, Barsi benjámin, Béres
Zoltán, Csemer Hajnalka, Farkas Richárd,
Hajdú Zsófia, Kiss Szabolcs, Kiss
Tamás András, Kokrák Andrea,
Kováts Alex, Medve Roland, Mészáros
Zsolt, Molnár Melinda, Oláh Éva,
Pongrácz Dávid, Tóth Szabina,
Váradi Dániel, Varga Imre,
Vásárhelyi Tamás

12. B Gépészet

Osztályfőnök: Petrán
Józsefné

Ádám János, Bakondi Krisztián,
Balázs Zsolt, Barabás Tamás, Bartos
Zoltán, Bori Balázs, Erős Miklós,
Fügedi Bence, Gyöngy József Gergő,
Horváth Roland János, Illés
Dániel, Ipacs Balázs, Jakab Tamás,
Király Gábor Kovács Ariel,
Kovács Róbert Tibor, Lénárt
Péter, Molnár Dávid, Moldován
László, Murányi József, Nagy
Péter, Ócsai Gergő István, Orosz
László, Pásztor Róbert, Pekk
Dániel, Tóth József, Vanczák
Péter, Varga Sándor

12. D Mezőgazdasági gépész

Osztályfőnök: Hajdú
László

Antal Róbert, Csemer Richárd, Hajdú
Ádám, Kiss Gyula, Koncz Gábor,
Kósa Péter, Nagy Richárd, Orosz
Richárd, Túróczi Tamás,
Ujvári János

13. D Asztalos és villanyszerlő,
nőiruha-készítő

Osztályfőnök: Ádám
János

Androvics Tamás, Bacsó Sándor, Borza
Gyula, Bosnyák Roland, Bukta Dávid
József, Bukta zoltán, Csótó
Gyula, Dienes Gábor, Fehér Péter,
Gál Barnabás, Geréb Bettina,
Gulyás Lajos Csaba, Jedlinszki József, Kiss
Ernő, Kiss Gábor, Kiss Katalin, Kiss
Tamás, Koncz Tibor, Kriston Mihály,
Kürti Péter Gábor, Markó Zsolt,
Medveczki Zsolt, Nagy Ferenc Attila, Polgár Erika,
Pusomai Bettina, Szűcs Gábor, Takács
Szabolcs, Tóth Dávid, Tyukodi
László, Üveges Róbert

12. E Élelmiszer és vegyiáru
eladó

Osztályfőnök: Gubáné
Ináncsi Andrea

Balogh Zoltán, Demeter Mariann, Majtényi
József Szilárd, Németh Anita,
Oláh Andrea, Pap Viktor, Szilvási
Gábor, Tomanóczi Erika, Tóth Barbara,
Tóth Brigitta, Tóth Mónika,

12. G Felnőttképzés, nappali
tagozat

Osztályfőnök: Barta Judit

Balogh Edit, Balogh Tibor, Barna Diána, Bem
Anikó, Birinyi tamás, Bodnár
Anikó, Bukta János, Császár
Zoltán, Csibrik Ádám Krisztián,
Czakó Ádám, Dávid Gergő,
Elek Balázs, Giber Csaba, Hornyik Ottó,
Járóka Melinda, Kiss Katalin, Kiss
Péter, Kiss Szabolcs Barnabás,
Lénárt András, Molnár
Péter, Murányi Beatrix, Nagy Csilla,
Ócsai Balázs, Pap Beáta, Papp
István, Pázmándi János, Petrus
Emőke, Seres Péter, Simon Balázs,
Szikszai Gergő, Szikszai László,
Tóth Viktor, Varga Balázs, Virág
Andrea, Zahorcz Vera, Zámbó Szilvia, Zelei
József

12. L Felnőttképzés, levelező
tagozat

Osztályfőnök:Lázár M.
Gabriella

Csordorás Csaba,Galgóczi Ildikó,
Hajdú Bálint, Indre Andrea, Kiss Roland,
Kovácsné Torzsa Zsuzsanna, Mezei
Mária, Molnár Mónika, Nemes
Ildikó, Sándor Szilvia, Urbán
Istvánné, Urbán Rita


ÁMK Széchenyi István
Közgazdasági Szakközépiskola,
Ózd

12/A osztály

Osztályfőnök: Bárdos
Gábor

Balogh Vanda,Bárdos Katalin, Borsodi
Bence,Csépányi Emese,Csépányi
Zoltán Péter, Cseppentő Bence, Dulai
Mariann,

Gríger Alexandra, Homonnai László,
Iklódi Zsuzsanna, Jakab Gréta, Kanta Barbara,
Kisistók Boglárka, Kiss Diána,
Koós Tímea, Kovács Ákos
Loránd, Kulcsár Szabina, Lövey Brigitta,
Papp Alexandra, Papp Szabina, Puskás-Farkas
Brigitta, Schlága Alexandra, Sike Bence
Zoltán, Sike Boglárka, Sütő
Gréta, Szutorcsik Ádám Ákos,
Tokaji Orsolya, Tóth Anita,

Váradi Éva, Vincze Zsanett

12/C osztály

Osztályfőnök: Mlinárik
Éva

Antal Gabriella, Barta Zoltán, Bartus Noémi,
Bencze Csaba, Bender Ákos, Bolyki Petronella,
Burkovics Gréta, Dulai Nikolett, Forgács
Gréta, Gergely Ágnes, Kovács
Alexandra, Miklós Alexandra, Nagy Gréta,
Németh Beáta, Révész Alexandra,
Sas Dalma, Szimilényi Szabina, Tóth Fruzsina
Rita, Tóth Szilvia, Vajányi Szilvia, Varga
Beatrix, Vincze Viktória, Zubik Marina

13/E osztály

Osztályfőnök: Koós
Lászlóné

Balzsai Kriszta, Bán Adrienn, Barta Eszter, Bata
Marianna, Berencsy Orsolya, Berta Vivien, Cserniczky Erik,
Csiki Eszter, Danyi Richárd, Farkas Anita,
Halász Anita, Harakály Márta,
Illés Richárd, Ivády Szabina, Javora
Kitti, Jónás Marianna,

Kaló Mónika, Kémeri Gábor,
Kriston Katona László, Murányi
Dániel, Nagy Nikolett, Nagy Viktória,
Nagybalyi Ádám,

Pap Szilvia, Szedlák Péter István,
Szendrei Gabriella, Szernai Judit, Turján Zsuzsanna,
Usztin Gábor, Váradi Katalin, Zoller
Alexandra


Árpád Vezér Úti
Általános és Szakképző
Iskola, Ózd

12. évfolyamos szociális
gondozó-ápoló osztály

Osztályfőnök: Nagymarcziné
Lőrincz Julianna

Bogdán Jenő, Borbás Ágnes, Ivacs
Gabriella, Kis Anita, Molnár Viktória,
Rákosi Andrea, Szabó Orsolya 

13. évfolyamos cukrász-szakács
osztály

Osztályfőnök: Fiedler
Lászlóné

Cukrász tanulók: Bari Erzsébet, Berki
Jonathán, Czakó Sándor, Kónya
Dávid, Kovács Eszter, Oláh
Gábor, Szakács László,
Szilágyi Gábor, Tóth Barbara,
Tóth Zoltán.

Szakács tanulók: Baranyi Ádám
Gyula, Berki Brigitta, Berki Erika, Borbás
Péter, Daróczi
László, Fekete
János, Galambicza Henrietta, Galambicza
Jolán, Jónás Éva, Kis
Ildikó, Papp Judit,  Tóth
Tamás

13. évfolyamos pincér osztály

Osztályfőnök: Bera Tamás

Fekete Brigitta, Kovács
Zsolt, Monyók Csaba, Nagy
Norbert, Orosz Erzsébet, Rafael
Judit, Samu Szabina, Váradi Krisztina


Bolyai Farkas Szakképző Iskola,
Ózd

12. A osztály

Osztályfőnök: Szakál
Antalné

Balázs Szabolcs, Bárdos Erik, Berki
János, Bereczki Tamás, Czeber Milán,
Csipkés Gergő, Galambos Ákos, Gordos
László Dániel, Ipacs Tamás,
Jónás István, Juhász Attila,
Krivián Gábor, Malina Zoltán,
Molnár Levente, Nyeste Imre, Pap János,
Pelosvszki Tamás, Sebők Dávid

12. B osztály

Osztályfőnök: Nagy István

Bohács Alex, Borbás Milán, Czifra
Andrea, Czimrák Balázs, Csák
Máté Attila, Gyárfás
János, Halász István, Hegedűs
Gábor, Hontvári Gábor, Kiss Szabolcs,
Kovács Krisztián II., Kovács
Renáta, Liszek Gábor, Mészáros
Zsolt, Mézes Gergő, Molnár Dávid,
Németh Péter, Pelyhe Ákos, Plesovszki
Katalin, Puporka Emese, Simon Bertalan, Szőnyi
Szilvia, Turdesán Ede, Varga Károly,
Városi Attila

12/C osztály

Osztályfőnök: Nagy Mónika

Ács Ágnes, Barta Éva, Berki Szabina,
Csák Nikolett, Dolányi Virág, Farkas
Szabolcs, Harkály Andrea, Haszna Noémi,
Henyecz Norbert, Horváth Attila, Jónás
Annamária, Kós Viktória, Kovács
Márta, Miklovicz Dávid, Molnár
Dávid, Náczán Cintia, Nagy Levente,
Oláh Szandra, Ökrös Ildikó,
Péczeli Cintia Bianka, Polgári Gabriella,
Potyka Zsuzsanna, Simon Gábor, Stempely Adrienn,
Veres Péter

12/D osztály

Osztályfőnök: Rédai Lia

Antal Dénes, Bódi József, Farkas
Tibor, Forgács Gábor, Gáspár
Tamás, Ipacs Attila, Ipacs Roland, Klenóczki
Anett, Knyaskó Lajos, Kótai Mária,
Kovács Zsolt, Megyery Ádám,
Miló Tamás, Osváth Sándor,
Rácz Béla, Révész Georgina,
Simkó Ákos, Soós Zoltán,
Tóth Ádám, Török
Viktória, Tugyi Péter, Váradi Evelin,
Vásárhelyi Zita

2/12-Él

Osztályfőnök: Boromisza Márta


Ádám Julianna, Bari Alexandra, Bari
Krisztina, Berki Angéla, Bódi Cecília,
Bódi Nikoletta, Botos Mariann, Budai Judit,
Csipkés Ilona, Dulovics Attila, Farkas Géza,
Harkály Gyula, Harkály Karolina,
Horváth Alexandra, Horváth Nikoletta, Kiss
György Dávid, Kulik Alexandra, Kulik Zsanett,
Marittyák Zsuzsanna, Mező Terézia,
Németh József, Nyíri Bernadett,
Oláh Szabolcs Kálmán, Plaszkó
Kinga, Popovics Róbert, Puzsik Szabolcs, Rácz
Julianna, Radics Erzsébet, Restás Alexandra,
Rózsa Krisztina, Szarka Ádám,
Tóth-Barát Éva, Váradi Klaudia,
Varga Viktória

2/12-HR

Osztályfőnök: Kaló Ferenc

Adorján Gábor, Bari Ádám,
Endrész Zsolt, Fisselberger Ádám,
Fogarasi Roland, Fónagy Gergő, Hajdu
László, Klenóczki Csaba, Kun
Gábor János, Oláh Ferenc, Orosz Imre,
Radics Ádám, Rudolf Krisztián, Sipos
Gergő, Szabó János, Szőke Zsigmond,
Ujfalusi Norbert, Varga Gergő, Varga Szabolcs, Vas
Dániel, Viski Bálint Richárd, Farkas
Szilvia, Harkály Viktória, Kormos Enikő
Ivett, Kovács Mária, Kupás Magdolna,
Németh Patrícia, Orosz Melinda, Orosz
Renáta, Süle Henrietta, Varga Orsolya

2/12-V

Osztályfőnök: Béri
László

Balog Krisztina, Bárdos Emese, Barkóczi
Krisztina, Bogdán Enikő, Czifra Alexandra,
Cserepes Erika, Danyi Margit, Gavrilete Zsolt, Gomba
Éva, Horváth Henrietta, Katona Nikolett,
Király Gergő, Kókai Brigitta, Lakatos
Judit Eszter, Loj Norbert, Losonczi Emese, Nyíri
Benjámin, Riczenyák Orsolya, Stelbaczky
Anasztázia, Tóth Henrietta, Tóth
Zsaklin, Váradi Zsolt, Váraljai Ervin, Varga
Eszter, Varga Renáta

3/13-Ép

Osztályfőnök: Kormos
Józsefné

Bogdány Bertalan, Budai Szilveszter, Czervusz
Béla, Dolányi Dániel, Fekete
Gergő, Horváth Zoltán,
Jónás Sándor, Kós
István, Kovács Krisztián,
Kovács Péter, Kovács Zoltán,
Németh Szabolcs, Boros Ádám,
Kaló Dávid, Kőműves Gergő,
Lukács István, Mezei Szabolcs, Ruszó
Szabolcs, Sarkadi Sándor, Szabó József
Ádám, Szolomájer
László

3/13-AV

Osztályfőnök: Utassy Béla

Csipkés Alex, Hendrik Péter, Henyecz
Sánor Dániel, Kisbellér Gyula,
Lázár István, Nagy Péter
András, Túróczi Erik, Babella
Mihály, Balogh Tamás, Csuhány
Zoltán, Dúl Róbert, Katona
István, Papp László, Somogyi
Ádám, Vidicsányi
Ádám


József Attila Gimnázium,
Szakközépiskola, Kollégium és
Alapafokú Művészetoktatási
Intézmény, Ózd

12. A osztály

Osztályfőnök: Kónyáné
Unk Eszter

Bakos Tamás, Kiss Evelin, Bárdos Eszter,
Kolozsi Zsuzsa, Bíró Gábor, Krasznai
Barbara, Borbás Brigitta, Kriston Péter,
Csernus Julianna, Kriston Tímea, Dobos Bence
László, Nagy Balázs, Dubovinszky
Ádám, Nagy Violetta, Gál Norbert,
Ország Balázs, Geszterédi
Tímea, Preszmayer Zsófia, Gyöngyösi
István, Rákosi Rabán, Hajdu Gergely,
Réthy Eszter, Jakab Patrik, Sztaniszláv
István, Jánvári Balázs,
Sztranát István,
Kerékgyártó Krisztina, Topor
Dániel 13. B osztály

Osztályfőnök: Kovácsné Sipos
Anna

Alexa Barbara, Lénárt István, Barta
Tamás, Lendvai Zsolt, Boza Cintia, Medve
Mónika, Burcsik Petra, Nagy Enikő, Czene-Pap
Roland, Nyalka Eszter, Csomós Klára, Orosz
Krisztina, Facskó Anett, Soós
Ádám, Ferencz Lilla, Szabó Edina,
Haklik Gergely, Szigeti Péter Pál,
Holló Szabina, Tóth Helga, Horváth
Réka, Tóth Sándor, Jabniczky
Patrícia, Tótszegi Dávid,
Kaposváry Dávid, Trenyisán
Máté, Kovács Krisztina, Utassy
Balázs, Köpöczi Dániel, Varga
Balázs

12. C osztály

Osztályfőnök: Dr. Kankulya
László

Baranyai Nóra, Ling Ilona, Bárdos Andrea,
Mázik Adrienn, Endrész Tamás, Mustos
Máté István, Erdei Erik,
Náczán Henrietta, Juhász Helga, Nagy
István, Kiss Hajnalka, Papp Nikolett, Kiss
László, Rehó Anikó, Konkoly
Gergely, Rusznyák Marianna, Kurek Judit,
Váradi Viktória

12. E osztály

Osztályfőnök: Csutor Lajosné

Barkó Andrea, Kovács Bettina, Beri
Mónika, Lőkös Nikolett, Bettes Csilla
Noémi, Németi Renáta,
Bíró Lívia, Orbán
Erzsébet, Bolyki Gertrúd, Sebők
Nikolett, Budai Emese, Somosi Lilla, Budai Ildikó,
Szabó Marianna, Bükk-Nánási
Ákos, Szendrey Máté, Fodor
Tamás, Szilágyi Zsuzsanna, Gál
Viktória, Szögedi Tünde, Gombos
Ágnes, Varga Evelin, Horváth Zulima, Varga
Milán, Kocsis Barbara, Vass Éva

12. F osztály

Osztályfőnök: Polonkainé Galanics
Mónika

Bárdos Balázs, Hák Barbara, Pecsenye
Katalin, Bárdos István Adrián,
Hübner Péter, Pintér Beatrix,
Bodnár Orsolya, Juhász Tamás, Simon
Péter, Bolyki Eszter, Juszkó Anna,
Sóskúti Dávid, Csunderlik Kitti,
Kovács Ádám, Szabó Szilvia,
Demeter Katalin, Magyar Tamás, Szakács
Tímea, Dúl Bernadett, Molnár
Balázs, Szerényi Dániel, Fehér
Ivett, Németh Dóra, Tóth Evelin,
Gacsály László, Nsosso
Espérance Ngungadiafuka, Tóth Gábor,
Gulyás Attila, Orosz Attila, Tóth Judit,
Pauler Ákos, Paulovics Katalin


Serényi Béla Gimnázium,
Mezőgazdasági Szakközépiskola
és Kollgéium, Putnok

13. A osztály

Osztályfőnök: Gyalai
Bálintné

Baksa Anita, Balázs Enikő,
Bánkúti Tímea, Baráth Kinga,
Bató Zsuzsanna, Bende Boglárka, Berhés
László, Bódán Tímea,
Borbáth Nóra, Csorba Henrietta, Dobák
Kinga, Elek Györgyi, Éles Gabriella,
Fónagy István, Gajdos Judit, Kappel
Dóra, Kappel Nóra, Kiss Zsuzsanna,
Kondás Béla, Kónya Eleonóra,
Kovács Attila, Kovács Flóra,
Kovács Klaudia, Krajczár Judit, Markovics
Máté, Mózsik Dávid, Pacza
Tamás, Rejtő Renáta, Rimán
Barbara, Süttő Sándor, Szabó
Csilla, Széplaky Eszter, Szilas Boglárka
Viola, Tenki Alexandra, Vályi Georgina, Vincze
Jolán

2. B osztály

Osztályfőnök: Sándorné
Gyurcsik Erika

Augusztin Ádám, Barkó Mária,
Biró Gergő, Csizi Zoé, Csontos Lilla,
Derenkó Tamás, Elek Gergő, Fekete
István, Hacsi Máté, Horváth
Dávid, Juhász Gréta, Kovács
Fruzsina, Lenkey Péter, Mátraházi
Péter, Nagy Gabriella, Nagy Klaudia, Novák
Zoltán, Pápai Roland, Pogány Roland,
Puskó Pál, Schmidt Gábor, Somogyi
Norbert, Varga-Bátyó Anett, Varga
Gábor

12. C osztály

Osztályfőnök: Borsos Tamás

Bajusz Katalin,Barkó Tamás, Bene
Péter, Chikány Sándor, Chikány
Sándor, Csipkés Szilárd, Csorba
Vivien, Deczki Gábor Zsolt, Dékány
Csaba, Hegedűs Orsolya, Homoly Alex, Kiss
Balázs, Kovács Balázs, Kutacs Cintia,
Laczkó Balázs, Lázók
Zoltán, Lengyel István, Migalya Tímea
Enikő, Nagy Zsuzsanna, Rácz Ádám,
Rácz Béla, Ráki Adrienn,Rőczei
Imre, Ruszó Alexandra, Ruszó Bianka,
Ruszó Ilona, Soltész Viktor, Váradi
László, Zachar Krisztina


Pattantyús Ábrahám Géza
Szakképző Iskola,
Sajószentpéter

13. F-K. osztály

Osztályfőnök: Tőzsér
János

Bíró Dávid, Fazekas
László, Gordon Tamás, Horváth
Zsolt, Kálló József, Kiss
István, Kiss János, Krokavecz Zsolt, Lakatos
Csaba, Lukács Zoltán, Nádas Zsolt,
Nemes József, Oláh László
István, Oszlányi Gergő, Paul Roland,
Rákosi Ferenc, Soltész Attila, Uher
Ádám Lajos, Varga Norbert

12. Sz. osztály

Osztályfőnök: Bósáné
Brevák Ilona

Balogh Beatrix, Balogh Georgina, Bejó Ágnes,
Beri Ferenc, Bitó Marianna, Brekk Erzsébet,
Dancs Erzsébet, Dancs Melinda, Farkas Ilona, Fontos
Zsuzsanna, Kalocsai Renáta, Kiss Ágnes, Kiss
Angéla, Kótai Rozália,
Nagymáté Zsuzsanna, Olárnyik
Renáta, Oszlányi Karolina,
Rémiás Dávid, Seres Éva, Simon
Tibor, Szávuly Emese, Szávuly Mariann,
Virág Anita


Árpád vezér Gimnázium,
Sárospatak

12. A osztály

Osztályfőnök: Kopasz Terézia

Bana Bernadett, Bartha Anita, Beregi Alexandra Lilla,
Bodnár Ivetta, Egri Petra, Fülöp
László, Juhász Kitti, Kántor
Emese, Kekes Edina, Kulcsár Balázs,

Lakatos Csaba, Lengyel Viktória, Leskó
Dóra, Pongrácz Zsuzsanna, Szegedi Levente,
Szűcs Evelin, Ungvári Petra, Urbán
Ágnes, Várkonyi Bence, Vaszily Nándor,
Zsófi Tímea

12. C osztály

Osztályfőnök: Papp József

Balogh Zsuzsanna, Baluja Petra, Bana Nikoletta Rita,
Barabás Péter, Bénó
Tamás, Csatlós Szabolcs, Csirszki
András Márk, Deák Dóra, Fodor
Tímea, Horváth Anita, Juhász
Emőke, Jurcsák Patrícia, Karászi
Attila, Kormány Gábor, Kovács
Flóra, Lengyel Diána, Leskó Petra,
Lipcsei Edit, Madzin Evelin, Majoros Attila,
Mestellér Kitti, Móré Gábor,
Niziolék Emese, Odrobina Tamás,
Petercsák Beáta, Plés Tamás
Gergő, Rajz Róbert, Révész Kitti,
Rickó , Nikoletta, Szalóczy Brigitta,
Tamás Péter, Tatárka Katalin,
Tatárka Nikoletta

Hátrányos Helyzetű Tanulók Arany
János Tehetséggondozó Programja

13. B osztály

Osztályfőnök: Stiller Dénes

Volt osztályfőnök: dr.
Jánosdeák Gáborné

Aczél Judit, Aranyi Erika, Bátori Edina,
Bédics Erzsébet, Bodnár Adrienn, Boros
Oláh Beáta, Broda Bettina, Czirba Anita,
Csörsz Judit, Dudás László,
Dúzs Nóra, Egyed János, Egyed Zita,
Fehér Bernadett, Fodor Emese, Gálya Brigitta,
Horváth Kitti, Horváth László,
Husz Ákos, Huszárek Szilvia, Ilok Andrea,
Landenberger László, Miklóssy
Balázs, Papik Adrienn, Parlag Edina, Pitlik
Tamás, Rinyu Ramóna, Tilger Rita, Tóth
Balázs, Zavodni Sándor, Zsarnóczki
Evelin

Idegennyelvi előkészítő
osztály

13. E osztály

Osztályfőnök: Kiszelyné
Lencsés Anna

Demkovics Gábor, Dusza Eszter, Fodor Tünde,
Frimmer Ágnes, Gáspárovics
Krisztián, Gergely Marcell, Hangácsi
Gábor, Hoffmann Lilla Orsolya, Hornyák
Renáta, Horváth Erika, Kiss Botond,
Kovács Nóra, Kovács Zsolt,
Kováts Bence, Kozma Tamás Roland, Majoros
Regina, Maluzsák Réka, Mészáros
Márk, Oláh Ivett, Pétervári
Mátyás, Rák János, Szabó
Erika, Szabó Henrietta, Szalkó Ivett, Szegedi
Hanga, Tóth Anett, Tóth Barbara Kata,
Tóth Dávid József, Varga Lívia,
Veréb Erika


Sárospataki Református Kollégium
Gimnáziuma

12. A osztály

Osztályfőnök: Halász
László

Andó Enikő, Bak Nikolett, Bartus Zsolt, Batta
Alexandra, Becskeházi Regina, Bodnár
Nándor, Bodnár Zsolt, Bolbás Bettina,
Budai Nikoletta, Czető Tamás, Damjanovits Anna,
Didics Nikolett, Erdei Enikő, Erdélyi
Péter, Erdélyi Renáta, Farkas Bettina,
Fodor Bernadett, Háfra László,
Kerékgyártó Roland István,
Koleszár Marianna, Kurucz Tímea, Magyar
Dóra, Nagy Vanda, Papp Krisztina, Patay Ilona,
Pletenyik Anikó, Sasi Anna Zsuzsa, Sipos
Dóra, Soltész Anita, Szabó Emese,
Szádvári Krisztina, Sarolta, Szolnoki Anna,
Tótin Ákos, Veréb Stella,
Vitányi Lilla

12. C osztály

Osztályfőnök: György Kosztikné
Sáfár Katalin

Ajtai Zsanett, Áts Barbara, Bárány
Gergő, Benő Enikő, Bereczki Gábor,
Botos Mariann, Gyüre Krisztina, Harsányi
László, Iván Eszter,
Kárpáti Olivér Zoltán,
Kovács Richárd, Kuzsmiczki Csaba, Laczi
Petra, Lázár Dávid,
Lénárt Tamás, Lesovics Vivien,
Máji Mónika, Matisz Barbara, Szója
Attila, Tökölyi Imre, Tömösi Tibor,
Vajóczki Erika, Vámosi Csaba, Varga
Krisztián

12. D osztály

Osztályfőnök: Szabóné
Hornyák Krisztina

Balogh Dóra, Cseh Alex, Csetneki Ábel,
Fasimon János, Fodor Máté,
Gulyás Krisztina Andrea, Gyükeri Dávid,
Kolláth Eszter, Kondrát Gábor
József, Kovács Eszter, Léport Barbara
Alma, Márkus Bernadett, Nagy Eszter, Nyistyák
Zsuzsanna, Riczu Csaba, Sárosi Péter,
Szabó Alex, Szabó Boglárka,
Szabó Nikoletta, Takács Brigitta,
Timári Tamás, Trembeczki Réka,
Vécsi Adrienn

12. H osztály

Osztályfőnök: Kiss Norbert

Andráska Eszter Klára, Beke Gábor
Lehel, Benkő Judit, Csordás Máté
Zoltán, Hajós Tícia, Horváth
Kinga, Iván Imre, Jákob Péter,
Karászi Erika, Kelemen Melinda, Langermann
Péter László, Mitrik Lilla
Márta, Mosolygó Gergely, Schmidt Zsuzsanna,
Szendi Gábor, Urbanovics Ágnes, Virágh
Katalin

13. B osztály

Osztályfőnök: Török
Béla

Bánkuti Gábor, Dibás Bernadett,
Géresi Emese, György Márk, Homolya
Gergely, Horváth Eszter, Illés Emese, Kis
Katalin, Kiss Sándor, Koleszár Zsolt Lajos,
Kovács Zita, Krajnyák Zsolt, Kudri
Annamária, Laposán Lilla, Ligler Anita,
Lipcsei Gréta Erzsébet, Miku Gizella, Nagy
Lilla, Odrobina Lejla Edina, Pólik Zsófia,
Rák Balázs, Sajgó Anita, Schmid
Nikoletta, Stumpf Noémi, Szabó Judit, Szenes
Mária, Szücs Eszter, Tóth Eszter,
Vámosi Judit, Vaszilkó Krisztina,
Vitányi Ramóna, Zeher Sarolta

13. E osztály

Osztályfőnök: Könnyű
Jánosné

Babik Sándor, Babilai Dóra, Boros Bernadett,
Czinke Sándor, Fazekas Máté
Gábor, Feteriková Evelyn, Filep
Zoltán, Haluska Judit Anna, Haminda
Ádám, Liszkai Éva Fanni, Mártha
Enikő, Melles Marcell, Mitró Lajos,
Mizsák Noémi, Négyesi Rebeka, Onda
Eszter, Pákozdi Előd Ervin, Panka Tamás,
Pikó Tamás, Pocsai Márta, Porcs
Mária, Punyi Csilla, Simkó Gábor,
Stumpf Zsanett Éva, Szilágyi Rita, Tribik
Petra, Várkonyi Szilvia, Vígh Miklós,
Vitányi Péter, Zérczi
László


Vay Miklós Szakképző Iskola,
Sárospatak

12. C osztály

Osztályfőnök: Kovács
Lóránd Gáborné

Kerámiakészítő: Horváth
Beatrix, Körmödi Éva, Krujbert Krisztina,
Németh Mónika

Karosszéria lakatos: Bakos Ádám, Berta
Dávid, Bodnár László,
Deák Zoltán Zsolt, Gulyás
Dániel, Gulyás József, Kovács
Csaba, Lakatos Ferenc, Marozsán Péter,
Szabó Norbert, Szalina István


12. K osztály

Volt osztályfőnök:
Osztroháné Balabás Mária

Osztályfőnök: Gáll
József

Közlekedés szakmacsoport: Bárány
Balázs, Cseke Gábor, Dakos Tibor, Galamb
Dávid, Gyöngyösi Bertalan, Hadari Zsolt,
Horvát Gyula, Kamarási Péter,
Munkácsi Ferenc Péter, Nagy Zsolt,
Orsós Péter, Pásztor Norbert, Pente
Tamás, Puchnyák István, Ratkó
Imre, Sándor Gábor, Szerdi János
Szabolcs, Török István, Vachter
Gábor, Zakár Balázs

12. T osztály

Volt osztályfőnök: Krucsay Szilvia

Osztályfőnök: Jobbágy
Györgyné

Gépészet szakmacsoport: Bakó
Tamás, Batta Szabolcs, Bíró Nikoletta,
Bodnár Zoltán Gábor, Boldog
Ádám, Hajdu Ádám, Halász
Péter, Hunyadi József, Kocsis Sándor,
Kövér Zoltán, Mihalkó
Richárd, Molnár Gábor, Musa Veronika,
Piti Zsolt, Tamás Ákos, Tóth
Tamás


13. B osztály

Osztályfőnök: Ferencz Gábor

Szobafestő-mázoló és
tapétázó: Bandor Gábor,
Bodnár János László, Csorba
Csaba, Egyed Attila, Kovács Ádám,
Majoros Tamás

Asztalos: Berta Péter, Dudás Dénes,
Gulyás János, Kerekes Tibor Attila,
Pásztor János, Szabó Patrik
Máté, Tóth István I.,
Tóth István II., Varga Norbert

Kőműves: Balázs Norbert, Butella
László Milán, Dolyák
Béla, Gergácz Attila, Horváth
Aladár, Kovács Zoltán, Lakatos
Ádám, Makkai István, Torzs
Sándor, Vajda Jenő


V. István Közgazdasági és
Informatikai Szakközépiskola,
Sátoraljaújhely

12. A osztály

Osztályfőnök: Gecse
Istvánné

Közgazdaság szakmacsoport:
Bányácski Ádám, Balogh
Beáta, Budaházi Katalin Eszter,
Erdélyi Boglárka, Feigel Kitti, Forgó
Veronika, Gecse Nóra, Gimesi Emese, Hajdu Nikoletta,
Halász-Becske Máté András,
Haluska Szabina, Hudivók Éva, Huszák
Krisztián, Illés Máté,
Juhász Alexandra, Kendi István, Kiss Klaudia,
Kovács Renáta, Majdanics Dávid, Michal
Anett, Molnár Ferenc Herold, Morán Nikolett,
Ocsenás Ildikó, Peimli Edina, Solymosi
Sarolta, Stark Angelika, Takács Boglárka,
Terjék Orsolya, Tivadar Anett, Törőcsik
Nikoletta, Tóth Brigitta, Tóth Bence


12. B osztály

Osztályfőnök: Kiss
László

Informatika szakmacsoport: Balla Gábor Erik,
Baumgartner Orsolya, Brekk László,
Dávid Tamás, Gecse Gergő, Hegedűs
Zoltán, Hoffmann Ottó, Kállai
Szabolcs, Kiss Richárd, Kovács
László, Leczó Tamás, Mikola
Tímea, Molnár Milán, Nagy János
Ádám, Nagy Zsolt, Németh Márk ,
Nyizsnyoszki Ádám, Repka Ádám,
Rozgonyi Norbert, Sperger Cecília, Szabadka Zsolt,
Szabó Dávid, Szikora Szabolcs, Zajáros
Roland, Zelencz Márk


13. E osztály

Osztályfőnök: Szemánné
Majoros Anikó

Nyelvi előkészítő
volt/informatika

Barkó Beáta Éva, Benke Anita, Botos
Adrienn, Dankó Nikoletta, Fejszák
László, Henczel Zsolt, Horváth
Ádám, Juhász András, Kenyhercz
Boglárka, Kenyhercz Kitti, Koncz Rita, Leitner
Vivien, Lukács Norbert, Marosi Zoltán, Nagy
Anna, Stumpf Bettina, Stumpf Imre, Tar Miklós,
Tóth Alex, Varga Alexandra Júlia,
Zajácz Nikoletta, Zelenc Szandra


Kossuth Lajos Gimnázium és
Szakközépiskola,
Sátoraljaújhely

12. A osztály

Osztályfőnök: Kocsis Károly

Bacskai Csaba, Bálint Eszter, Bíró
Anita Zsuzsanna, Bodnár Éva, Bodnár
Szabolcs, Csapó Gábor, Csontos Gábor,
Czagány Eszter, Czinke Tamás, Danyi
Diána Réka, Erdélyi Dóra,
Földesi Róbert, Francko Rudolf, Gergely
Máté, Horváth Renáta,
Jarasovics Szandra, Kiss Balázs, Kiss Klaudia,
Koterle Csaba, Kovács István, Lőrincz
Andrea, Makkai Eszter, Matisz Petra, Mosony Evelin, Nagy
Anna, Nagy Balázs, Nagy László,
Nalesnyik Ágnes, Narobe László, Papp
Klaudia, Papp Márió Attila, Sajnár
Gyopárka, Séra Tímea, Sipos Anita,
Suhaj Gábor, Sütő Enikő,
Sütő Laura, Szabó Eszter, Szobota
Mária, Szombati Cintia Szandra, Takács Eszter
Zsuzsanna, Tamás Alexandra, Tamaskó
Szilárd, Toronya Viktor, Varhola Bettina
Ildikó, Viszánik Beáta


12. C osztály

Osztályfőnök: Esztergályosné
Péli Krisztina

Aranyi Attila, Balog Noémi, Bilku Zsófia
Nóra, Boros Barbara, Boros Bernadett, Cap
Renáta, Derczó Dávid, Erdélyi
Dóra, Hankóczy Gréta,
Hollósvölgyi Ede, Horváth Tímea,
Ignácz Mariann, Kelemen András, Kis
Renáta, Kiss Csilla, Kovács Norbert, Nagy
Eleonóra, Nagy Tamás, Novák Bettina,
Orosz Gabriella, Palágyi Kata, Szabó Remig,
Szendi Nikoletta, Tóth Attila, Vaskó
Gabriella, Vékony Mária, Kis
Renáta


13. B osztály

Osztályfőnök: Schweitzerné
Horváth Gabriella

Balogh Mónika, Batta Ilona, Békési
Rita, Bodnár Hajnalka, Botos Kitti, Dakos Zita,
Dankó Roland , Enyedi Beáta, Géczi
Klaudia, Hauser Edit, Horváth Zoltán,
Járdai Csaba, Kövér Mónika,
Krafcsenkó Zsófia, Kusper Márton,
Lomniczi Andrea, Molnár Edina, Nagy Lilla, Nagy
Zsanett, Novák Annamária, Novák
Dániel, Oláh Gergő Roland, Őri
Máté, Perecsényi Norbert, Plank
Ádám, Rakaczki Adrienn, Simkó
Ágnes, Szalánczi Katalin, Szappanos Bence,
Szigeti László, Szoták Orsolya,
Szűcs Alexandra, Tegda Bettina, Molnár Edina,
Timkó Eszter, Tóth Boglárka


13. IF. osztály

Osztályfőnök: Kispál
Józsefné

Forgács Alexandra, Gergely Tamara, Juhász
Erika, Leleszi Flórián, Nagy
Ádám, Nagy Erika, Rebres Tünde, Sipos
Szandra, Szabó Andrea, Szabó Julianna,
Szabó Katalin, Takács Zoltán,
Tomkó Ibolya, Tóth Melinda, Tóth
Tibor, Váradi Nikoletta, Vaszily Alexandra,
Szabó Andrea, Vojtko Éva


Szepsi Laczkó Máté
Mezőgazdasági Szakképző Iskola
és Kollégium
Sátoraljaújhely

12. A osztály

Osztályfőnök: Komporday Levente

Bacsó Bálint, Ábel Dávid,
Benkő Beáta, Béres Márton,
Csercsa Rita Melinda, Dévényi Gábor,
Dupszki Balázs, Farkas Edit, Fejes Erika, Gecse
Gábor, Gönczi Viktória, Hogya Ivett,
Kecskeméti István, Keresztúri
Krisztina, Lupták Levente, Micskás Ibolya,
Novák Tamás, Orosz Éva Edina, Rozgonyi
Gergely, Stumpf Kitti, Terjék Tünde, Tompa
Dezső, Tóth Róbert

12. B osztály

Osztályfőnök: Bob Kálmán
András

Balla Péter, Bíró Gergő,
Csoltkó Márk, Dócs Brigitta, Farkas
Ákos, Főző tünde Georgina, Fuchs
Gusztáv, Gecse Zoltán, Géresi
Péter, Ignéczi Zoltán, Kerekes
Norbert, Kertész Mihály, Lehoczki
László, Naár Gábor,
Németh Nikoletta, Pintér Judit,
Rabóczki Beáta Brigitta, Rozgonyi
Réka, Szilágyi András, Takács
Tamás, Tóth Csaba

12. E

Osztályfőnök:Borosné Nyisztor
Csilla

Bacskai Zsoltné, Barna Gábor Péter,
Beri Sarolta, Csizmár Boglárka, Farkas
Zoltánné, Feketéné Tóth
Éva, Földesiné Dochános
Valéria, Gálya László, Gerevich
Gábor, Gerlec Richárd, Gyenes
Krisztián, Hanyicskó Gáborné,
Horváth Imre, Kántor István,
Kovács Mónika, Kucsinka László,
Kuzma Tibor, Lakó János
Lászlóné, László
György, Lázár Sándorné,
Lengyel József Ferenc, Majoros Tamás,
Marcziné Hudák Izabella, Márton
Józsefné, Mata Erzsébet, Molnár
Rudolf, Papp Józsefné, Pásztor
Lászlóné, Peremiczki József,
Puskás Enikő, Tóth Anikó,
Tóth Ferenc, Veres Mónika

2/12 borász

Osztályfőnök: Untener Gyula

Bukta Róbert, Czók Zsolt, Gergely
András, Majoros Gábor, Mundér
Renáta, Sikorszki Dávid, Terjék
Gergő Krisztián, Tompa Ferenc, Tóth
Lajos, Tóth Péter Gábor

2/10 húsos

Osztályfőnök: Untener Gyula

Budai János, Juhász Zsolt, Kanálos
Krisztián, Lakatos Sándor

3/13 pék-cukrász

Osztályfőnök: Moravszki Melinda

Ádám Attila, Almássy Zsuzsanna,
Bárdos Gergő, Bedzsó Henrietta, Behina
Dóra, Búcsú Péter
József, Gombos József, Gulyás Kitti,
Hanyics László, Jakubik Attila, Kanda Attila,
Mecz Kinga, Medve Renáta, Németh Gabriella,
Orosz Norbert, Rozgonyi Kriszián, Rögler
Eszter, Ruszó Adrienn, Sípos Béla,
Sipos Enikő, Sveda Boglárka, Szombati
János, Tóth Andrea

2/14 élelmiszerminősítő technikus,
mezőgazdasági
gépésztechnikus

Osztályfőnök: Palicz Márta

Balogh Enikő, Dankó Ferenc, Gácsfalvi
Annabella, Hantos Julianna, Kovács Regina,
Polyucsák Nikoletta Anita, Rása Anita,
Szebényi Kitti, Szilvási Annamária,
Tarjányi Éva, Balla István
Gábor,

Békési Gábor, Fodor Bertalan, Fogarasi
Ferenc, Havril Sándor, Molnár Gábor,
Sohajda Gyula, Szabó Roland, Szatmári
Zoltán Gyula, Takács András,
Terjék Zoltán, Tóth
Róbert


Trefort Ágoston Szakképző Iskola,
Sátoraljaújhely

12. A osztály

osztályfőnök : Berencsiné
Márta Ildikó

Kereskedelem-marketing-üzleti
adminisztráció szakmacsoport

Balázs Rebeka, Bandor Tibor, Bárány
Gábor, Csikó Tamás, Dajka Anett, Fedor
Judit, Kis Viktor, Mata-Balogh Beatrix, Mezei Gábor,
Molnár Dávid, Molnár Fatime,
Pásztor Márk, Sikorszki Zoltán,
Szabó Erika, Varga Barbara

Vendéglátás-idegenforgalom
szakmacsoport

Abrankó Mónika, Dányi Edina,
Horváth Dénes, Miliczky Barbara, Réti
Annamária, Sajtos István Gergő, Sipos
Renáta, Sipos Roxana, Takács Gábor
Péter, Topor Vladimir, Weiser Emese

2/10. B osztály

Osztályfőnök: Marosi
Józsefné

Barati Mónika, Farkas Evelin, Hajnal Klaudia Kitti,
Hutkai Erzsébet, Iski József,

Kiss Anett, Kompusz Nikoletta, Kovács Edina,
Maczkó Tamás, Oláh Ilona Beáta,
Orosz Ottó, Palombi Anita, Sándor Matild,
Setét Éva, Tóbiás
Beáta

2/10.C osztály

Osztályfőnök: Monok Tamás

Bodnár Dávid, Botos Tamás, Csontos
Dániel, Csontos Gábor, Fényes
Péter, Horváth Péter, Hutkai
József , Künsztler István, Markovics
Attila, Mudris Zoltán, Pápai Zoltán,
Petró János, Sándor Zoltán,
Szabó Balázs Viktor, Zelenák
Benjámin, Tóth Attila
Ádám


Bocskai István Gimnázium, Szerencs

Bocskai István Gimnázium és
Szakközépiskola – Szerencs

12. A

Osztályfőnök: Pajuf Izabella

Bíró Renáta, Bodnár Laura,
Csabai Andrea, Csorba Regina, Dorgai Klaudia, Fazekas
Eszter, Fazekas Renátó Bence, Fincziczki
Klaudia, Gazdóf Dániel, Géczi Lilla,
Gergely Aletta, Harkály Zsófia, Juhász
Béla, Kiss Péter, Ling Evelin, Molnár
Ádám, Nagy Petra Kinga, Pableczki Bence,
Plávenszky Petra, Pogány Alexandra,
Puskás Anett, Rimán Gabriella, Rudolf Anett,
Smidt Angéla, Szabó Ágnes,
Szabó Anikó, Széll Alexandra,
Takács Tímea, Tatár
Máté, Tomkovics Edina, Tóth
Ádám, Tverdota Dávid,
Újvári Bernadett, Zsebesi Nikolett

12. B

Osztályfőnök: Kocsis József

Ádám Zsuzsa, Babolcsi Anita, Bakos Brigitta,
Bara Gábor, Bucsák Tamás, Budai
Zoltán, Búri Jenő, Czibik
Ádám, Domán Tamara, Hegedűs
Ágnes, Hudák Hajnalka Réka,
Kállai Tímea, Kardos Béla, Kassai
Renáta, Kassai Tímea, Karsai István,
Kerekes Szabolcs, Kertész Kitti, Kincses
Péter, Király Dávid, Kisgergely Bence,
Kiss Zsanett, Kövér Tamás,
Krajnyák Zsolt János, Kristóf
Péter, Leskó Lívia Mónika,
Madarasi Otilia, Márton Szabolcs, Mocsári
Gábor, Morvai Petra, Palviscsák Réka,
Pelbárt Ádám, Petró
Máté, Szatmári Krisztián,
Végh Valentin, Venczel Barbara, Zeher Barbara

12. C

Osztályfőnök: Laczkó
Tihamérné

Barócsi Alexandra, Bánóczki
Tímea, Bencze Gábor, Bodnár Alexandra,
Brevák Eszter, Csáki Miklós, Csuhaj
Ágnes, Dékány-Kosnyider Kitti, Dendel
Bernadett, Domán Eszter, Egri Máté,
Filecskó Nikolett, Filep Emőke, Garay
Gábor, Huba Csaba, Kassai Márton, Kisgergely
Roland Dávid, Lacza Alexandra, Lúczi
Gábor, Mertán Máté, Nagy
Dániel, Nagy István, Orosz Erika, Papp
Gréta, Plávenszki Virág, Sárai
Dániel, Szűcs Ottó, Tamás
Gábor, Takács Viktor, Taskó
Szilárd, Técsi Brigitta, Tőzsér
László, Váraljai Zoltán,
Virág Nikolett

12. H

Osztályfőnökök: Nyíri Tibor,
Nagyné Hoffmann Mária

Ács Antonietta, Bagics Brigitta, Bányai
Attila, Csider Andor István, Demján
Réka, Dorgai Gréta, Fogarasi Eszter,
Földi Ádám, Gere Zsuzsanna, Gergely
Máté, Gergely Viktória, Holup
Angelika, Illésy Lóránt, Juhász
Angelika, Juhász Zsófia, Kerekes
László, Kovács Péter, Lapis
Lejla, Lovas Diána Eszter, Majoros
Máté, Maszler Magdolna, Méhi
Borbála, Nagy Dávid, Novák Lilla,
Pacsuta Brigitta, Pipicz Tamás, Radó
Gábor, Sándor Réka, Sváb
Júlia, Szűcs Beáta, Szűcs Beatrix,
Trestyánszky Lívia, Vajda
Barnabás

12. Kg

Osztályfőnök: Gergely
Lászlóné

Asztalos Petra, Bányai Zsolt, Bárány
Erika, Bártfai Bence, Bém Alexandra, Cseh
Sándor Gábor, Csolák Fatime
Afrodité, Demeter Rita, Drozsnyik Evelin,

Epervári Attila, Farkas Dániel,
Horváth Gabriella, Horváth Szilvia, Huber
Anikó, Kanalas Nikoletta, Kocsis Lilla,
Lovász Henrietta, Mokri Máté,
Németh Kitti, Sesznyák Virág Judit,
Simkó Eszter, Szikszai István,
Sztupjár Eszter, Szűcs Tamás,
Takács Zsolt, Vadászi Henrietta, Varga
Gréta, Varga József, Vaszlavik Valentin,
Vitelki Enikő

12. R

Osztályfőnök: Fehér
László

Balázsi Tamás, Besenyei Ivett, Borcsik Zsolt,
Czakó Attila, Csikai Andrea,
Dékány-Kosnyíder Gergő, Dobi
Ádám, Faragó Diána,
Havriló Mónika, Horváth Benjamin, Jung
Zsolt, Kádár Erika, Kertész Attila,
Kocsis Anett, Kosztrub Ádám, Kovács
Árpád, Lőrincz Roland, Makranczi Anett,
Molnár Krisztián, Motkó Dávid,
Nagy Ádám, Nagy Attila, Orosz Péter,
Pap Ádám, Pásztor András,
Pető Norbert, Petró Tamás, Spisák
Richárd, Szárnya Gábor, Szigeti
Tímea Éva, Takács Balázs,
Tóth Gergő, Tóth Melinda, Tóth
Réka, Turóczi Gábor

13. N

Osztályfőnök: Bodnár
György

Arany Katalin, Baghy Violetta, Bódi Szabina,
Csáti Viktor, Csikai István, Dankó
Ádám, Gergely Eszter,
Görömbölyi Angéla, Gyányi
Tamás, Halász Márta, Hudák
Nóra, Jakab Adrienn, Kincses Csilla Andrea, Kozma
Szandra, Krajnyák Rita, Mocsár Szabolcs,
Pásztor Virág, Szabó Gábor,
Szarvas Brigitta, Talián Tamás, Trembeczki
Orsolya, Ungvárszky Zsanett, Zsarnószki
Gábor


Szerencsi Szakképző Iskola

12. A

Szakközépiskola – elektrotechnikai
osztály

Osztályfőnök: Kozmáné Vinnai
Zsuzsanna

Fehér Péter, Ferencz József,
Gyurán Lajos, Holczreiter Gergő, Jakab Ferenc,
Jenei Gergő, Kosztyú István, Lipcsei
Tamás, Maczek Roland, Murza Alex, Nagy
Ádám, Novák Tamás, Ónodi
Elek, Rakovszky Zoltán, Rakóczki
Ádám, Szabó József,
Szemán Miklós, Székely Zoltán,
Ujlaki Dénes

12.B

Szakközépiskola – informatikai
osztály

Osztályfőnök: Stempek
Lászlóné

Balogh Zsuzsanna, Bráda Norbert, Czink Nikolett,
Demeter Beáta, Dvorszki Norbert, Fehér
Brigitta, Földvári Zsolt, Halász
Tamás, Héring László,
Hornyák Sándor, Horváth Vivien, Jakab
Bálint, Kedves Adorján, Komáromi
Attila, Kovács János, Kovács Szilvia,
Lakatos Marcella, Lovász Sándor, Müller
Tamás, Nagy Gábor, Nagy István, Nagy
Réka, Nemes Brigitta, Pangyelka András,
Rontó Anita, Serfőző Zsolt, Tóth
Ferenc, Tóth Henrietta, Turbucz András,
Túrós Beáta, Váradi Hajnalka,
Varga Norbert

13/1

Szakiskolai osztály – fodrász

Osztályfőnök: Szűcs
Ágnes

Benedek Mónika, Csömör Anikó, Dobi
Csilla, Glonczi Henrietta, Hédervári Katalin,
Homoróczki Anett, Horváth Mónika,
Kassai Edina, Kocsmárszki Zsófia,
Kovács Eszter, Kovács Ildikó,
Kozák Réka, Kozák Zsuzsanna,
Kövér Brigitta, Kupcsik Anita,
Mátyás Mária, Molnár
Éva, Müller Beáta, Müller Kitti,
Müller Klaudia, Nagy Evelin, Pongrácz Adrienn,
Sípos Zoltán, Szemán Ágnes,
Venczel Enikő, Veres Viktória, Zsadányi
Katalin

13/2

Szakiskolai osztály

Osztályfőnök: Iván
Mihályné

Nőiruha-készítő:

Béres Andrea, Bodor Andrea, Glonczi Renáta,
Hannus Veronika, Hanyecz Ivett, Maczkó Katalin,
NagyTünde, Oláh Dominika, Szabó
Mónika, Veres Márta

Asztalos:

Csordás János, Dolányi Géza,
Gergely Csaba, Gergely Dávid, Kassai
Flórián, Katlan Lajos, Lakomecz Attila,
Mizsó Richárd, Nagy Balázs, Nagy
László, Szabó Ádám,
Szloboda Zsolt, Telenkó Géza,
Tímár Attila, Vadászi
Dávid

13/3

Szakiskolai osztály

Osztályfőnök: Szabóné
Dombóvári Márta

Villanyszerelő:

Bóczér János, Hornyák Zsolt,
Képíró Krisztián, Kovács
Attila, Kovács Csaba, Recsó Péter,
Szilágyi Zsolt Attila, Szűcs Péter,
Tilimon Péter

Vízvezeték- és
központifűtés-szerelő:

Balsai Bertalan Gergő, Bárány
József, Borai Dávid, Dancs Norbert, Erdei
Szilárd, Homonnai Norbert, Horváth Attila,
Kalmár Iván, Poncsák
László, Slezsák Márió,
Varga Nándor, Zsiros Zsolt


Szepsi Csombor Márton Gimnázium,
Szikszó

12. A

Osztályfőnök: Kertész
Tamás

Balák Attila, Fazekas Zoltán,
Gömöri Nóra, Gyermán Dániel
Sándor, Hadházi István,
Harangozó Döniz, Jablonkai Anett, Lengyel
Dávid, Luterán Alíz, Makranczi
Dóra, Papp Enikő, Szabó Alexandra,
Szabó Bernadett, Szabó Péter,
Szakáczky Anita, Szakács Gergely, Szarka
Zsuzsanna, Tomkó József, Tóth
Gábor, Tóth Richárd, Urszin
Dávid, Veréb Gabriella

12. B

Osztályfőnök: Aranyosi Krisztina

Bacsó Alexandra, Balázs Éva, Bűdi
Krisztina, Fehér Annamária, Gáll
Anita, Gottfried Zsófia, Hamza Hajnalka, Hetesi
Tibor, Hutka Andrea, Kléri Ibolya, Kovács
Dóra, Kozák Nóra, Laczkó
Balázs, Major Nóra, Mata Hajnalka, Nagy
Beáta, Nagy István, Nagy Szabolcs, Nagy
Tímea, Nyilasán Mariann, Paranai Anita,
Pisák Zoltán, Réti Virág,
Rigeti Dóra, Tranta Zsolt, Veres Ágnes, Zima
Barbara

13. A

Osztályfőnök: Dobos Sándor

Balázs Ádám, Bencze Petra,
Berdár Ágnes, Csoltó Nikoletta, Fejes
Viktória, Fónagy Sütő
Zsófia, Jakab Csaba, Kiss Lukács, Kiss
Melinda, Lehoczki Ádám, Leskó
Gábor, Losonczi Dóra, Makkai Bianka, Nemes
Géza, Pallai Szilvia, Pintér Tamara, Roszoly
Adrienn, Simonfalvi Barbara, Szabó Dániel,
Szendrey Csilla, Szöllősi Szilvia, Tirpák
Anita, Tóth Edina, Tóth Nóra,
Urbán Bence, Varga Vince, Veréb
Viktória


Eötvös József Gimnázium,
Szakképző Iskola és Kollégium,
Tiszaújváros

12.A

Osztályfőnök: Keresztúri
Zsuzsa

Baka Boglárka, Bankovics Barbara, Czövek Csaba,
Dudás Diána, Erdei Gábor, Farkas
Gréta Júlia, Fazekas Emese, Fekete Gergő
Imre, Gályász Erzsébet, Gorgyán
Zsaklin, Havasi Tímea, Joó Csilla,
Jászovics Zsófia, Kádár
Péter, Kiss Tímea, Koterle József,
Medgyesi Barbara, Nagy Barbara, Niklós Gabriella,
Papp Ádám, Pilipár Barbara,
Rajtmár Bettina, Rácz Márk,
Rózsa Krisztina, Surányi Ádám,
Szabó Boglárka, Szilágyi Ágnes,
Tallós Tibor, Tóth Attila, Vékony
László, Vincze Krisztina, Zöldi
Gergely

12. B

Osztályfőnök: Honti Mihályné
Árvai Anna

Balogh Gábor, Baróczi Dávid, Barta
Erik, Bertók Máté, Bodnár
Tamás, Cziffra Zoltán, Csermely Gábor,
Csépányi Attila, Csontos Vivien, Dobos
Zoltán, Farkas Evelin, Farkas Gyöngyi, Figeczky
Bence, Gál Péter, Gályász
Viktor, Géczi Csaba, Horváth Ramóna,
Iklódi Zoltán, Korponai Gergely,
Kovács György, Kovács Zoltán,
Lengyel Mihály, Márton Milán, Nagy
Katalin Tímea, Pallagi Ákos, Papp Martina
Júlia, Répási Judit, Rozgonyi
Klára, Soltész Tamás, Tar Gergő,
Tóth Ádám, Váczi Zsuzsanna,
Varga Krisztina, Vida Viktor, Zolnai Gergely

12. H

Osztályfőnök:Lukácsné
Fróna Mónika és Lukács
Árpád

Bögre Dávid, Harsányi Szabina,
Holló Péter, Horogh Petra, Jászkai
Bence, Kapitanov Eszter, Kákóczki
Ádám, Kercsó Márk, Kocsa
Norbert, Komlósi Kornél, Kovács
Nóra, Langó Bettina, Lázár
Anna, Mezei Hajnalka, Molnár Gabriella,
Molnár Máté, Nagy Dóra,
Pálóczi Judit, Pap Dalma, Petrovics Aletta
Barbara, Poropatich Gergő, Raffer Zsuzsanna,
Révai Katinka, Révész Richárd,
Siska Edina, Szabó Dalma, Szemenyei György,
Szilvási Péter, Takács Sándor,
Török Gergő, Üveges Dávid,
Vanyó Balázs

13. N

Osztályfőnök: Fodorné Szabó
Valéria

Bene Dorottya, Benőcs Júlia Anna,
Derzsényi Ágnes, Farkas Fanni, Fekete
Adél, Gaál Bettina, Gál
Benjámin, Gáthi Viktória,
Gulyás Adrienn Dóra, Gyöngyösi
Bettina, Hito Jázmin Lina, Kapitány Lilla,
Kelemen Zsófia, Khamkong Erika, Krajnyák
Barbara, Kurucz Ádám, Ladics Enikő,
Lippai Alexandra Laura, Magos Tamara, Majoros Judit,
Mihalik Zsolt, Négyesi Nikolett, Nemes Adrienn,
Pocsai Zsuzsa, Sándor Györgyi, Sepsi Szabina,
Simon Evelin, Szanyi Adrienn, Szarka Zoltán, Tardi
Péter, Tóth Ildikó, Török
Ádám, Ujhelyi Dóra, Varga Dalma
Helga

12. G

Osztályfőnök: Tóth Papp
Tamás

Bódi Márton Gergely, Bolgár
Zoltán, Bori Roland, Bucsi Szabolcs,
Császár Máté, Deák
Balázs, Debreceni Péter, Farkas Bence,
Fehér Ádám, Fenyves József,
Gombos-Juhász Péter, Hornyák Zsolt,
Juhász Dániel, Kónya Norbert,
Mák Norbert István, Molnár
István, Molnár Attila, Oláh
Gábor, Papp Lajos Gábor, Polonkai
Dávid, Pozsonyi László,
Rézműves Tibor, Siska Ádám,
Szabó Norbert

12. K

Osztályfőnök: Lőrincz Gabriella

Bodolai Mónika, Bolgár Alexandra, Budai
Dóra, Derecskei Petra, Erdei Viktória, Farkas
Alexandra, Farkas Csilla, Gondola Marianna, Guba
Réka, Kódor Marianna, Krajcz Vivien
Nóra, Ládi Ádám, Lajtos
Alíz, Lévai Máté, Matolcsi
Brigitta, Mészáros Enikő,
Mészáros Veronika, Pintér Csaba
György, Polonkai Vivien, Rác Szilvia,
Rácz Ivett, Reményi Alexandra, Rényes
Ilona, Sándor Ferenc, Soós Éva,
Szabó Kitti, Szinai Brigitta, Szőke Alexandra,
Szucsák Ágnes, Tóth Evelin,
Tóth Fanni, Tóth Veronika, Tyukodi Alexandra,
Zarándi Márta


Kereskedelmi és Idegenforgalmi
Középiskola, Tokaj

12. A

Vendéglátás–idegenforgalom


Osztályfőnök: Hidasi Lajosné

Balázs Barbara, Barabás Beáta, Benyus
Edit, Bernáth Balázs, Bihari Nikolett, Deme
Dávid, Fedor Ágnes, Hagymási Katalin,
Herczeg Mariann, Hoffer Barbara, Kiss Gábor
István, Kiss Tamás, Kollár Lajos
Tibor, Kovács Marietta, Mitró Melinda,
Nyakó Balázs, Pányik
Máté, Pataki Edina, Sasi Gabriella Veronika,
Suller Nikolett, Szemán Ferenc, Telenkó
Fruzsina, Terjék Dalma, Tóth Emese,
Tóth Péter, Zelenák Anita

12. B

Kereskedelem – marketing, üzleti
adminisztráció

Osztályfőnök: Fejes-Nagyfejeő
Mária

Bóczér Bernadett, Bodnár
Ádám, Bodnár Gábor, Bori Erika,
Bujdosó Roland, Gacsal Nikolett, Gintner Evelin,
Hajdu Rita, Horváth Gábor, Hutkai Anna,

Jónás Éva, Kató Beatrix,
Kató Lilla Ilona, Kazsimér Kinga, Kék
Zoltán, Kiss Enikő, Kondás Csilla,
Lezényi Gábor, Mészáros Erika,
Mikita Gergő, Rózsa Enikő, Sveda Edina,
Szabó Márk, Tóth László,
Varga Roland, Varga Szabolcs, Vaszil Marcell, Venczel
Anikó

12.D

Élelmiszer- és vegyiáru
eladó

Osztályfőnök: Juhász Zsolt

Brezóczki Bálint, Csónó
Zsuzsanna, Durda István, Fejes Gyula, Fekete Attila,
Horváth Beáta, Kálmán
Tamás, Kascsák Máté,
Kéri János, Kiss Gréta, Lovász
Emőke, Megyesi Lilla, Oláh Marianna,
Petró Mária, Piti Alexandra,
Sóváry Szandra, Szili Ákos, Szűcs
Brigitta, Vadászi Anita, Vattamány
Mónika, Veres Judit, Veres Zsolt, Witzing
Zsolt

12.E

Élelmiszer- és vegyiáru
eladó

Osztályfőnök: Fekete Gyula

Balogh Anita, Balogh Attila, Dudás Dávid
Péter, Galambosi Árpád, Galambosi
Tivadar, Garai Andrea, Horváth Anita, Implom Kinga,
Juhász György, Kapusi Viktória,
Kondás Boglárka, Korhut Kristóf,
Losonczki Lívia, Medzsibriczki József, Nagy
Nikoletta, Pajger Dávid, Semsey Izabella, Sikorszki
Ivett, Szloboda László, Terjék Laura,
Varga Zoltán, Venczel Máté, Veres
Nikoletta

12. F

Gimnázium

Osztályfőnök: Csicsek Attila

Ács Roland, Birk Tünde, Bodnár
Dénes, Csepregi Judit, Csontos Adrienn, Csorba Anna
Anikó, Dankó Beáta, Farkas
Gábor, Gál László, Gazsi
György, Harai Mihály, Kassai Kitti, Kosina
Fruzsina, Kovács Béla, Kovács Edina,
Kun Zsuzsanna, Nagy Sándor, Németh Adrienn,
Pallai Janina Julianna, Simai Éva, Simon Krisztina,
Somogyi Zsófia, Szabó Erika, Szabó
Kitti, Tóth Gergő, Zelenák Tibor
Tamás, Zima Tímea

13. C

Vendéglátás-idegenforgalom

Osztályfőnök: Stomp Anna

Bányácski Zsanett, Barcsa Sándor,
Bódi Emese, Bodnár Petra, Fiák Tibor,
Gál Katalin, Hajdu Annabella, Jósvai
Beáta, Kiss Renáta, Krucsai Hajnalka, Lakatos
Szabina, Lesnyószki Enikő, Lipták
Ágnes, Lovász Judit, Lovász Klaudia
Brigitta, Molnár Zsuzsanna, Nagy Berta, Nagy
Henrietta, Oláh András, Pásztor
Andrea, Rácz Anita, Varga Ádám


Tokaji Ferenc Gimnázium, Szakközépiskola
és Koillégium, Tokaj

12. A

angol-német nyelvi gimnáziumi
osztály

Osztályfőnök: Makó
Balázs

Bánóczki Dorina Judit, Berei Adrienn,
Bernáth Anikó, Bogoly Adrienn,
Böszörményi Zsófia, Csizmarik Edit,
Deák Vivien, Dozsnyák Edina, Fecskó
Beáta, Hanák Anita, Helgert Bettina
Ágnes, Horváth Enikő, Kecskedi
István, Kocsis Judit, Kóder Fruzsina,
Kóródi Eszter Zsófia, Lechner
István, Liszkai Andrea, Losonczi Tamás,
Majoros Erika, Maros Ágnes, Mátyás
Lívia, Németh Nóra, Papp Enikő,
Pócza István, Subert Kitti, Süveges
Klaudia, Tóth Anett Tímea,

Tóth Richárd, Turbucz Eszter, Villás
Judit, Zelenák Szandra Mercédesz

12. B

biológia egyedi
tantervű-általános gimnáziumi
osztály

Osztályfőnök: Dévaldné Orosz
Beatrix

Ádám Laura, Balogh Rita, Benkovics
Péter, Berecz Ágnes, Bodnár Anita,
Csősz Sándor, Erdei Zsuzsanna, Faragó
Katalin, Grünstein Angéla, Halász Csaba,
Hegymegi Éva,Horváth Kitti, Kalina
Réka, Kálmánczhey Katalin, Kelemen
Klaudia,Kendi Ágota, Kóder
László, Kovács Bettina, Kozák
Erika, Lipécz Csilla,Máté
László, Nádasdi Fruzsina, Nagy Csilla
Erzsébet, Pataky Klaudia, Regéczkey Klaudia,
Ruba Nikoletta, Sárközi Magdolna, Skara Linda,
Stefán Éva, Szabó Brigitta,
Szabó Rita, Sztankovics József, Timár
Sarolta, Tóth Diána, Tóth
József, Venyigei Ferenc, Zilahi János

12. C

környezetvédelmi szakközépiskolai
osztály

Osztályfőnök: Dr. Jánosné
Petruska Magdolna

Balogh Szabolcs, Czégény Lajos, Doros
Sándor, Fülöp András, Gorliczay
Edit, Győri Szabina, Hekman Nikoletta, Homonnai
Gábor, Hubai József, Kobzos István,
Kondrát Renáta, Kriston Emese, Laczkó
Erika (SNI), Lakatos Zsuzsanna, Németh Erika, Onda
Gábor (SNI), Pisák Dániel, Ragyina
Balázs, Rolek Dániel, Simon Alexandra,
Stempely Bence, Schuller Dávid, Tóth Melinda,
Veres Máté, Zsigus János

12. D osztály: pedagógiai
szakközépiskolai osztály

Osztályfőnök: Dolgos
Istvánné

Balogh Alexandra, Baráti Barbara, Bárdi
Alexandra Vivien, Barta Viktória Tünde,
Bodnár Krisztina, Branovits Beáta,
Buhály Andrea, Fehér Éva
Szidónia, Fejes Beáta, Gulyás
Dóra, Horváth Orsolya, Karászi
Virág, Kelemen Zsuzsa, Keresztény Éva,
Kocsomba Ivett, Koczka Krisztina, Kormány
Balázs, Krajnyák Viktória, Laub Edina,
Lukács Barbara,Makkai Szabina Erika, Marton
Alíz, Mayer Mónika Szandra, Páll
Alexandra, Panyik Anita, Répási Rita, Spekker
Anna, Struczui Szandra Henrietta, Sveda Dorottya,
Szabó Orsolya, Takács Gréta,
Tóth Georgina, Virág Ádám

12. E

informatikai szakközépiskolai
osztály

Osztályfőnök: Balogh Gáborné


Ács Zsolt, Bacsúr József, Balogh
Ákos, Berecz Dóra, Brunyánszki
Róbert, Czimre Tamás, Csizmarik Tamás,
Ember Tamás Sándor, Fábián
Ákos, Galyas Lajos, Girincsi Gergő,
Gyermán Dávid, Hriczu Béla, Hriczu
Máté, Jakab Gábor, Kiss Bálint,
Kricsány Sára, Kelemen Viktória, Kmetz
József, Koleszár Attila, Kotosz
Dániel, Kozslai Gergő, Kurucz Sándor,
Lénárt Sándor Roland, Lipécz
Gábor, Nyerges Gábor, Riczu Gábor,
Singovszki Ádám, Szabó
Máté, Szabó Viktor, Szakál
Zita, Szoboszlai István, Szojka Benjámin,
Timár Dávid, Tinics Roland


Tokaji Mezőgazdasági Szakképző
Iskola és Kollégium

Növénytermesztő gépész
II.

Osztályfőnök: Kecskés
János

Anga Zsolt, Bajcsi Gergő, Balogh Tamás Csaba,
Bódog Iván, Czikó Norbert, Fazekas
Dávid, Fekete István, Gergely Sándor,
Hajdu István, Hajduk János, Helgert
Richárd, Horváth Dávid Dániel,
Kiss Ádám, Kiss Gábor, Pajger
János, Pálházai Csaba, Raboczki
Béla, Szabó Szilárd, Szendi Joó
Miklós, Sztankovics Tibor, Tóth Gábor,
Vojtehovszki Péter

Szakács III.

Osztályfőnök: Miskolczi-Kovács
Éva

Tompáné Hajtó Melinda

Babos Tünde, Bancsók Márta, Barcza
Viktória, Bohuczky Zsolt, Breza Zsolt, Dezső
Roland, Fazekas József, Gazdag Alex,

Hoffmann Gábor, Kretovics Olivér, Mazurka
János, Orosz Gergő, Pajger Nikolett, Pajger
Renáta, Rácz Gábor, Szabó
Gábor, Székely Endre, Tóth Zsanett,
Vadászi Krisztián

Pincér III.

Osztályfőnök: Miskolczi-Kovács
Éva

Benyus Zoltán, Bernáth Ákos, Buha
Mónika, Csoma Dénes, Kovács Anett,
Gaál-Szabó Katalin, Horváth
Orsolya,

Nedavnyi Szabina, Pénz Tamás, Puha
Ágnes, Vinnai Ádám, Zsihovszky
János


ANDRÁSSY GYULA SZAKKÖZÉPISKOLA

XII. A Gépészet

Osztályfőnök:
Békésiné Bodnár Zsuzsanna

Műhelyosztályfőnök: Madácsi
István

Babinszki Ferenc, Baló Tamás, Béres
Gábor, Bodnár Zoltán, Czimbák
Csaba, Duschek Gergő, Eperjesi Ákos,
Erdélyi Péter, Fogarasi Zsolt, Juhász
Gábor, Kókai Benjámin, Lónyai
István, Nagy Gábor, Nyíri
Máté, Orosz Tibor, Pelles Gergő, Seregi
Gábor, Sliz Győző, Szenász
Tamás, Szoták Tamás, Török
István, Veréb Ruben

XII. B Gépészet

Osztályfőnök: Paray Adrienn

Műhelyosztályfőnök: Várhegyi
Miklós

Bálint Gergely, Bari László,
Bódi István, Boros Zsolt, Csikai
Gábor, Csillag Gábor Zoltán,
Dimitropulosz Niké, Erdei Péter, Havasi
Viktor, Jeles Csaba, Kiss Róbert, Kurilla
Róbert, Laczai Csaba, Mida Róbert, Oravecz
Péter Zoltán, Séra Tibor, Széll
Tamás, Szonday Róbert, Tóth
Dániel, Veres Tamás

XII. C

Informatika

Osztályfőnök: Nagy Győző

Balla Ferenc, Balogh Dániel, Balogh Norbert,
Bliszkó Gábor, Csík Zoltán,
Csikó Richárd, Dallos Enikő, Domonkos
Balázs, Farkas Tímea, Fekete Roland,
Gombár Gergő, Gulyás Roland,
Hancsák Bence, Hriczó Róbert, Hutkai
Zsolt, Jáger Dániel, Juhász Zsolt,
Kalic Péter, Kürti Viktor, Lám Betta
Csilla, Mihalik Gábor, Muzsikus
László, Nagy Dominik, Prekupp Gergő,
Ravasz Dávid, Román Balázs, Sitkey
Tamás, Smalkó Ákos, Szabó
András, Szabó László,
Szecskó Gergely, Varga Gergő, Vigh
Zoltán

XIII. D

Angol nyelvi előkészítő,
Német nyelvi előkészítő,
Magyar-szlovák két tanítási
nyelvű, informatikai szakirány

Osztályfőnök: Rőth Irma

Ács Gábor, Csontó Alexandra,
Dobóczi Barbara, Fazekas Alexandra, Gál
Levente, Gál Péter, Gyarmati Péter,
Hajas Csaba, Hornyák Ádám, Jankovics
Márió, Juhász György, Kajati
Bálint, Kassai Gergely, Király Lajos, Kucsma
Nikolett, Lévai Lilla, Mádi Nikolett, Magyar
Attila, Magyar Ferenc, Molnár Péter,
Nyéki Csaba Sándor, Pálinkás
Szabolcs, Ruszó A. Ferenc, Sajcz János,
Szabó Gábor, Szabó Nikoletta,
Szilágyi József, Tornai András,
Tóth Andrea, Tóth Brigitta, Tóth
Gergő, Tőzsér Tamás
László, Veres Tamás, Waldhauser
Tamás


AVASI GIMNÁZIUM

12/1 osztály

Angol-magyar / német-magyar két
tanítási nyelvű

Osztályfőnök: Puskásné Kiss
Éva

Bánffy Máté, Bányai
Zsófia, Barna Péter, Burmeister
Benjámin Bertold, Fábián Orsolya,
Fekete Balázs, Handa Petra, Kiss Dániel, Kiss
Luca, Kódor Nikolett, Kovács Hanna,
Luteránus Emese, Nagy Eszter, Nagy Kincső
Galatea, Okos Márta, Ragán Gábor,
Sasvári Bettina, Simon Vanda, Szőr Milla,
Topiczer Csilla, Török Gabriella, Vég
Eszter, Vizsolyi Mónika

13/2 osztály

Öt évfolyamos képzésű emelt
szintű angol-német / angol-francia

Osztályfőnök: Bánfalvi
Ágnes

Bártfai Flóra, Bernáth Bence,
Bódi Luca, Bukovenszki Csilla, Csepregi Gabriella,
Csoma Adrienn, Csorba Katalin, Cziczó Zsuzsanna,
Drótos Dalma, Fedák Judit, Gáthi
Péter Imre, Görgényi Fruzsina, Habony
Fruzsina, Honti Helga, Jeney Ákos, Jobbágy
Ágnes, Kocsis Réka, Kormos Laura Zsuzsanna,
Laki Lujza, Lukács Andrea, Molnár Barbara,
Nagy Lídia, Nagy Orsolya, Nyíry Dénes,
Pap Daniella, Peszeki Dóra Judit, Sedlák
Nikolett, Skultéty Eszter, Szabó
István, Szabó Máté,
Székely Zoltán Péter, Szigeti
Bernadett, Szoó Ilona, Tar Judit, Tar Zsuzsa,
Timkó Csilla, Varga Éva, Veress Lili, Vizi
Dalma

12/3 osztály

Emelt szintű magyar / történelem /
rajz

Osztályfőnök: Szőke Roland

Balázs Adrienn, Barsi Alíz, Bihari
Péter, Budai Bettina, Cserhalmi Zsanett, Csibi
András, Csőke Dóra, Farkas
Annamária, Feczkó Zsuzsa, Gilányi
Noémi, Helczman Péter, Jávorszki
Krisztina, Kiss Gergely, Köteles Bettina, Madarasi
Nóra, Mervinszki Fatime, Molnár Réka,
Nagy Katalin, Nagy Tamás, Pásztor Zita,
Pecsenye Richárd, Szabados Szilvia, Szabó
Gábor László, Székely Andrea,
Tóth Anita, Törőcsik Mónika, Zaja
Petra

12/4 osztály

Emelt szintű biológia /
általános

Osztályfőnök: Radványi Edit

Bacsiszta Adrienn, Bodnár Tamás,
Bukszár Szabolcs, Czesznak András,
Czövek Lilla Judit, Dusza Hajnalka, Fekete
Dániel, Gyenis Dávid, Hajdú
László, Hegyaljai Lilla, Illés
Nikolett, Iván Gergő, Iván
Kornél, Kapitány Bence, Kelemen
Máté, Képes Nóra, Koncz Andrea,
Köteles Ádám, Maksa Csaba Roland, Nagy
Alexandra, Nagy Gréta, Oláh Beáta,
Papp Ádám, Pándi Dávid, Sebesta
Judit, Sebák Brigitta, Suga Boglárka,
Sütő Máté István, Szegedi
András, Szikra Kinga, Veres Bianka

12/5 osztály

Hat évfolyamos képzésű

Osztályfőnök: Aczélné
Réthy Zsuzsanna, Komor Katalin

Bathó Zoltán, Bouhouhou Nesrine, Czinke Zita
Zsófia, Fehér Csaba, Fehér
Gábor, Fejes Kata Boglárka, Foczkó
Dalma, Grimon Fruzsina Flóra, Kardos
Viktória, Kiss Ákos, Klinszky Dóra,
Kossuth Csilla, Kovács Bettina, Kozma
Ádám, Köteles Petra, Kublik
Ildikó Nóra, Lóczi Laura, Martoss
Dorottya, Mocsári Janka, Molnár Kinga Zita,
Nyíri Dóra, Orosz Vivien, Papp Dorottya, Papp
Gyula, Papp Krisztina, Pásztor Ádám
Zsolt, Pénzeli Xénia, Petrány Eszter,
Szabó Gábor, Szabó Szilárd,
Szarka László, Szűcs Gábor,
Takács Fanni, Tóth Dániel, Tóth
Eszter, Tóth Georgina, Ujj Ádám,
Zajzon Dénes Bence, Zámbó
Tímea


BAROSS GÁBOR KÖZLEKEDÉSI ÉS
POSTAFORGALMI SZAKKÖZÉPISKOLA

12. A

Közlekedésgépész

Osztályfőnök: György
Gábor

Bartha Máté, Benyus László,
Bodnár Dániel, Csipkés Dávid,
Danyikó József, Fehér János,
Hornyák Ádám, Horváth
Krisztián, Jakab Péter, Kolbai Ákos,
Konderák Ádám, Lipcsei Roland,
Lipóczki Gergő, Nagy László,
Németh László, Ócsai Erik,
Oláh József, Pattantyús
Barnabás, Perge Márk, Sallai Imre, Sallai
László, Stupek Máté,
Szabó Péter, Szuhai Zsolt, Tóth
Béla, Virág Bálint

12. B

Osztályfőnök: Váraljainé
Zavodnyik Ágnes

Balogh János, Bruncz Csaba, Cservák Norbert,
Fazekas Dávid, Forgács Ádám
István, Gergely Adrienn, Gyurgyik Zoltán,
Halász Róbert, Homonnai Zsolt,
Jánoczki Simon, Kerékgyártó
Evelin, Kemény Ferenc, Kojsza Tamás,
Komló Dávid, Kosztek Dávid, Lippai
Anita, Mátyus Eszter, Nagy Richárd, Schmidt
Szabolcs, Tímári István, Tóth
Benjámin, Tóth Zsolt, Varga Zsolt, Veres
Bertalan, Wiettchen Zoltán

12. C

Osztályfőnök: Nagyné Deninger
Zsuzsa

Báthori Eszter, Csősz Zsuzsanna, Iglai Attila,
Kelemen Tamás, Kelemen Dávid, Kis Gizella,
Kovács István, Köröskényi
Péter, Králik Viktor, Kristóf Tibor,
Lippai Péter Márk, Markovics Attila,
Mészáros Bettina, Mihalik Norbert,
Molnár Nikolett, Nadza Norbert, Póti
Sándor, Rudák Alina, Simon Tünde, Vas
Béla, Zádori Fanni

12. D

Osztályfőnök: Györgyné Kun
Anett

Balogh Gábor, Dávid Brigitta, Dudás
Imre, Fintor Dávid, Horváth
Ádám, Kiss Norbert, Kovács Zsuzsanna,
Marada Alexandra, Nyíri Richárd, Omaszta
Péter, Papp Norbert, Papp Péter
Dániel, Pusztai Roland, Répás Levente,
Soltész Katalin, Sütő Gréta,
Szabó Tamás, Tótok Tünde, Vasas
Boglárka, Záhorczki Gergő


BARTÓK BÉLA ZENEMŰVÉSZETI
SZAKKÖZÉPISKOLA

12. E

Osztályfőnök: Tóth
Lajosné

Balogh Nikolett, Barta Viktória, Benedek
József, Beri Tímea, Bíró
Brigitta, Bíró Henriett, Broda
Richárd, Burai Vanda, Dankó Bettina,
Éliás Evelin, Gyurján Anikó,
Horváth Eleni, Horváth Szabina,
Kolláth Ádám, Koroknai Anett,
Kundrák Emese, Kundrák Kitti, Molnár
Orsolya, Nagy Brigitta, Nikházy Mónika,
Oláh Diána, Ötvös Szilvia
Renáta, Tóth Gábor, Tóth
Nikolett, Töreczki Barbara, Vadászi
Mária, Vadnai Enikő, Váraljai
Zoltán, Veres Alexandra, Zelenka Szilvia

12. F

Osztályfőnök: Zámbó
Katalin

Postaforgalmi

Bakó Laura, Bancsók Adrienn, Banya Edit,
Barsi Alexandra, Berki Bence, Berta Péter,
Borbély Bettina, Ferenc Adrienn, Gacsó
Zsuzsa, Gulyás Erika, Homovics Bianka, Hubay Vivien,
Jámbor Andrea, Jasztrab Beáta, Karuczka
Fruzsina, Kiss Ágnes, Kovács Mária,
Lestár Máté, Nagy Vivien, Pap
Zoltán, Szalai Szintia, Szoboszlai Evelin, Tompa
Zalán, Tóth Ildikó, Török
Márk


Berzeviczy Gergely Kereskedelmi és
Vendéglátóipari
Szakközépiskola

13. B

Külkereskedelmi szak

Osztályfőnök: Kármán
Tünde

Anga Brigitta, Bakos Katalin Flóra,
Bíró Viktória, Csizmár
Zoltán, Ferkovics Fanni, Földi
Máté, Főzy Ágnes,
Gáspár Zsuzsanna, Gazda Beatrix, Haraszin
Dalma, Jakkel Brigitta, Járási Nóra
Zsófia, Kálnási Anita, Kassai
Éva Zsuzsanna, Kovács Judit, Kovács
Nikoletta, Kulcsár Alexandra, Magyar Korinna, Magyar
Szilvia Ibolya, Misi László, Müller
Eszter, Nagy Anikó, Nagy Gabriella, Nagy
Tímea, Oleszka Adrienn, Oprável Petra, Orosz
Eszter, Ortó Zsanett, Pepich Réka,
Pisák Henrietta, Surányi Nóra,
Szabó Szandra, Szolnoki Szabina, Telekes Gabriella,
Thurzó Szabolcs, Tóth Csilla,

Tóth Ivett Szandra, Virág Eszter, Zelena
Adrienn

12. A

Belkereskedelmi szak

Osztályfőnök: Eördeghné
Turóczi Aranka

Alaxai Szabina, Almási Réka, Bihari Rita,
Böszörményi Alexandra, Dávid
Gábor, Hegedűs Márk, Juhász
Dávid, Képes Marcell, Király Andrea,
Kis Csilla, Kopasz Anita, Kovács István,
Kovács Máté, Krajnyák
Ádám, Lupkovics Gabriella, Molnár
Norbert, Nagy Dániel, Nagy Krisztina, Papp Szilvia,
Pető Márton György, Ronyecz Lilla,
Rónahegyi Melinda, Stomp Balázs, Stumpf
Tímea, Szabó Szandra, Szakos Lilla,
Tóth Georgina, Tóth Tamás, Vantal
János, Varacskai Ádám, Veres
Zoltán, Viczmándi Renáta

13. C

Idegenforgalmi szak

Osztályfőnök: Szabó
Eleonóra

Volt osztályfőnök: Tóth Csaba

Bakos Tímea, Baranyi Ildikó, Bordás
Zsuzsa, Boros László, Csatlócki
Bettina, Dudás István, Fodor Patrícia,
Hajdu Eszter, Hanák Andrea, Hornyák
Alexandra, Kollár István, Kovács
Valéria, Kozma Szilvia, Lengyel Mónika,
Majoros Zsanett, Ördög Rozália, Pacz
Dóra, Paráda Szilvia, Pindzsulya Dóra,
Prunyi János, Román Eszter, Rozman
Réka, Seres Norbert, Soós Krisztina,
Szabó Tamás, Szakácsi Alexandra, Szili
Bianka Szabina, Teleki Fruzsina, Tóth Lilla,
Tóth Roland, Urbancsik Alexandra, Ünal
Levente


Bláthy Ottó Villamosipari
Szakközépiskola

12. B osztály

Osztályfőnök: Elek István

Bertók Máté, Budavári
Máté Gábor, Búr Béla,
Csatlós Balázs, Dzsupin Zoltán, Fleck
Ádám, Gulyás István,
Hojdák Tamás, Jablonovszky György,
Király Dávid, Kmecz Gergely, Kovács
Dániel, Kovács Dávid, Kovács
Norbert, Körtvélyesi Gábor,
Láncos Alex, Lakatos Árpád, Lengyel
Richárd, Lippai Gergő, Magyari Péter,
Majoros Zsolt, Márkus Ádám, Nagy
Ferenc, Nagy Roland, Novák Ildikó
Zsófia, Orosz Gábor, Pangyelka Péter,
Petrik Máté, Plajos József
Ákos, Ráski Gergő, Taksár
István

Tóth István, Zbogár Viktor

12. C osztály

Osztályfőnök: Palencsár
Illés

Bihari Csaba, Birinyi Zoltán, Borbély
Máté, Csillik Lionel, Darab
László, Elek Gergő, Emődi
István, Gaál László
Tamás, Galajda Szabolcs, Jámbor Lajos,
Juhász Balázs, Kollár Attila,
Krajnyák Dániel, Lakatos Bence,
Lapsánszky Tamás, Lipkovics Roland,
Molnár Ádám Márk,
Murányi Gergő, Novák Gábor
Miklós, Orosz Erik, Papp Zoltán, Porteleki
Balázs, Sallai Csaba, Senczyszin Attila,
Soltész Mihály, Szabó Viktor, Szebenyi
Gábor, Szternai Balázs, Varga Gábor
Zoltán, Vigh Dávid Csaba

12. D osztály

Osztályfőnök: Csidey Adrienne

Bakó Norbert, Bányai Balázs,
Bárczai Zsolt József, Bóna
Ádám, Dienes Attila, Drótos
Márk, Fecsó Bence, Ferenczi Tamás,
Ficsor Máté, Hegedűs Olivér,
Iván Zoltán, Juhász Balázs,
Juhász Péter, Korozs Ákos,
Kovács Gergő, Kovács Roland, Lovas
Zoltán, Lugosi Norbert, Ördög
Zoltán, Pásztor Dániel Gergő,
Péter Máté, Seffer Dávid,
Serfőző Norbert, Svak Ádám,
Szabó Pap Gábor, Takács Dénes,
Takács Zsolt, Veres Ferenc

13. A osztály

Osztályfőnök: Dr. Jakabné Lendvay
Éva

Balsai Ádám, Bencze Richárd,
Csáki Zsolt, Csiki Ákos, Funák
Dávid, Görcsös Nikolett, Harkály
Dávid, Hegedűs Péter, Hornyák
Zoltán, Katona Tamás, Komló
Tamás, Kozma Gábor Zsolt, Kriston
János, Kulik Kornélia, Libics
Máté, Makra Sándor András,
Mayer Zoltán József, Mészáros
Szabolcs, Németh László, Orosz
Dávid, Papp Attila, Pap Máté, Porga
Tamás, Sallai Márk Zoltán, Simon
Bence, Szabó Dávid, Szabó Gergő,
Tar Dávid, Tóth Péter, Tóth
Zsolt Sándor, Turánszky Zsolt Péter,
Zborai Péter, Zvada Tamás


DEBRECZENI MÁRTON SZAKKÉPZŐ ISKOLA

12. É Élelmiszeripari szakmacsoport

Osztályfőnök: Komárominé
Ákos Éva

Bálint Zoltán, Barczi Ivett, Bobák
Tamás, Dőri Ákos, Egerszegi Adrienn,
Farkas Boglárka, Ferencz Krisztián, Gaidos
Marianna, Hegedűs Edina, Ináncsi Enikő,
Kalas Mónika, Kolozsvári Zsuzsanna, Kopasz
Tamás, Lakó Orsolya, Piskó Anita
Erzsébet, Séllei Béla, Szalontai
Szilvia, Szőke Szabina, Szűcs Péter, Varga
Melitta, Varga Rita, Vaskó Rita, Vilk Ibolya

12 F Elektronika – Mezőgazdasági
szakmacsoport

Osztályfőnök: Veres Tímea

Elektronika szakmacsoport

Andrási Lajos, Angyal Gábor, Bodnár
Norbert, Csepcsényi Nándor, Lizák
Gergő, Mulató Róbert, Záborszki
Ágnes

Mezőgazdasági szakmacsoport

Juhász László Gergő, Magyari
Viktor, Mátrai Edina, Pataki Nikolett, Radomszki
Roland

13 N Nyelvi előkészítő –
informatika szakmacsoport

Osztályfőnök: Veres Tímea

Andó Gábor, Farkas István, Fekete
Róbert, Fiktaker Ákos, Husonyica
Ádám, Lippai János, Nagy Péter,
Nagy Roland, Papp Tamás, Prebendárcsik
Éva, Szász András, Szilágyi
Zoltán

12/H Informatika szakmacsoport

Osztályfőnök: Vasók
Gyuláné

Arnóth István, Derda István, Domonkos
Péter, Erdei Tamás, Erdős Anett, Galajda
Ildikó, Gutassy Judit, Hazadi Nikoletta,
Karányi Gellért, Kiss Gábor Attlia,
Kopcsó Vivien, Pusztaszeri Georgina Noémi,
Simon Ágnes, Szabó Ádám,
Szabó Judit, Szaniszló Alexandra,
Szekrényesi Péter, Vajda András,
Velezdi Ádám

2/12/c Dísznövény- és
zöldségtermesztő, húsipari
szakmunkás

Osztályfőnök: Hajdókné
Szlivka Marianna

Dísznövény- és
zöldségtermesztő

Budai Eleonóra, Budai Richárd,
Búzás Ildikó, Hornyik
László, Horváth Éva,
Horváth Zoltán István, Kacsa
Zoltán, Kalocsai Julianna Ágota, Kerekes
Nándor, Kis Krisztina, Kristóf Attila,
Lábas Lilla, Ruszó Sándor, Varga
Ibolya

Húsipari szakmunkás

Czégény Antal, Dendők Alex,
Juhász Károly, Kiss Norbert, Matta
Géza, Somogyi László

2/12/h Ipari és Kereskedelmi
hűtőgép-szerelő

Osztályfőnök: Vanczák Andrea

Balog Dániel, Barati József, Barna Tibor
Balázs, Borz Tamás, Csóka
Richárd, Cziel Gábor, Fercsák
József, Gáspár András, Glonczi
Szabolcs, Kovács Krisztián,
Nótár Károly, Pejkó
Péter Gábor, Sramkó
József

2/12/i Pék

Osztályfőnök: Konczné
Matócsi Márta

Bereczki Alexandra, Buri Ilona, Buri Izabella, Fejes
Dávid, Fekete Zsolt, Gulyás Richárd,
Pardi József, Petró Beáta, Schneider
Miklós, Suszter Béla, Vadász Szandra,
Vadászi Erzsébet, Vanyó
György

3/13/j Pék – cukrász

Osztályfőnök: Lantos Éva

Baba István, Balogh Péter, Bujdosó
Tamás Zsolt, Dolányi Valéria, Galyas
József, Hajdú József,
Kádár Tímea, Orosz Melinda, Pusztai
Gyula, Rézműves Zsanett Klaudia, Suskó
Brigitta, Tóth Orsolya, Újvári
György

3/15/T Sütő – cukrász
technikus

Osztályfőnök: Lantos Éva

Bálint Erika, Czikó Renáta,
Horváth Imre, Kucsma Krisztián, Potyka
József, Szűcs Lajos, Tóthné
Szabó Tünde, Zurai Márta
Renáta


Diósgyőri Gimnázium

12. A.

Általános tantervű humán
és szakosított tantervű
testnevelés

Osztályfőnök: Mester András

Barnóth Krisztián, Békési
Anett, Béres Dávid, Bereznay Boglárka,
Borbély Gábor, Bordás Alexandra, Budai
Péter, Csap István, Gyula, Csiszár
Anna, Csontos Bence, Dobos Andor, Hegedűs Bence,
Kecskeméti Veronika Anikó, Kerényi
Richárd, Kozák Enikő, Kun Tamás,
Marján Bianka Barbara, Mecsei Máté,
Meixner Nóra Orsolya, Nagy Sándor Norbert,
Pém Zoltán, Romenda Hanga Ramóna,
Selmeczi Éva, Serflek Lúcia, Szabó
Dóra Emese, Szepesi István Gergő, Tar
Szilvia, Tóbiás Orsolya, Tóth
Tamás, Turi Petra, Ulrich Péter, Veress
Alexandra

12. B.

Egyedi tantervű biológia és
általános tantervű reál
osztály

Osztályfőnök: Mándyné
Kerékgyártó Katalin

Balog Eszter, Bánhegyi Kitti, Barta-Kondás
Erzsébet, Berczik Judit, Czakó Emese,
Dankó Ádám, Durst Dániel,
Görcsös Fanni, Hegedüs Ildikó,
Hornyák Gabriella, Hubert Adrián,
Kalászi Hajnalka, Kaló Dóra, Kassai
Csilla, Kovács Krisztina, Malecz Bianka,
Márton Bettina, Miknyócki Kitti,
Mogyorós Nóra, Molitorisz Ádám,
Nagy Zsolt, Orosz Sándor, Pásztor
Diána, Pető Levente, Sass Péter, Szegedi
Máté, Szerencsés Nikoletta, Szmik
Márta, Szolnoki Tamás, Tóth Eszter,
Viczián Dániel Tibor, Vidovenyecz
Dóra, Virág Csaba, Zsáry
Hajnalka

12. H.

Angol-magyar két tanítási nyelvű
hatosztályos gimnázium

Osztályfőnök: Sziszkosz
Róbert

Balázs Dániel, Barta Nikolett, Csáti
Zoltán Csongor, Danás Edina, Dudás
Bence Csaba, Gönczi Arnold, Horváth Melinda,
Horváth Zsófia Eszter, Koncz Krisztina,
Kozaróczy Tamás, Kundrát Luca,
Máthé Enikő Mária, Molnár
Erzsébet Blanka, Oláh Nikoletta, Prion
Barbara, Radányi Éva Beatrix, Seres Lehel,
Simkó Szabolcs, Soltész Gábor,
Szabó Adrienn Zsanett, Szabó Zsuzsanna,
Szakács Zsófia Mária, Szatmáry
Zsombor, Szovák István Gábor,
Takács Máté, Tóth Nóra,
Varga Ádám, Vég Ádám,
Vichor Viktória, Zsigmond Vanda

13. C.

Öt évfolyamos angol nyelvi és öt
évfolyamos német nyelvi tagozat

Osztályfőnök: Komlósiné
Bodnár Judit, Veres Pálné

Barócsi Petra, Benkovics Attila, Béres
Evelin, Bodolóczki Beáta, Bodor
László Máté, Dargai
Viktória, Farkas Attila Ádám, Farkas
Zoltán, Gyula Judit, Horváth Dávid,
Horváth Krisztián, Jászay Gino
Richard, Kósa Viktória, Kozma Dániel,
Macsi Tamás, Mádi Orsolya, Molnár
Andrea, Osváth László Balázs,
Páhi Kitti, Papp Helga, Pazicsák Rita,
Rácz Gábor, Russzó Mária, Seres
Dávid, Szabó Marcell, Szaniszló
Adelina Bianka, Szűcs Áron, Tábori
Gábor, Tóth Balázs Gábor,
Tóth Eszter, Tóth Gergő, Vascsák
Brigitta


Diósgyőr-Vasgyári Szakképző
Iskola és Kollégium

12. A

Határrendész szakirány

Osztályfőnök: Novák
Eleonóra, Kertész Péterné

Balla Szilvia, Biró Gergő, Csacsovszki Csaba,
Demeter Tímea Aliz, Falusi Zoltán
Tamás, Firkala Csaba, Galvács Péter,
Grádwohl Judit, Horváth Judit, Kiss-Orosz
Gábor, Kovács Dávid, Paksi Szandra,
Pál Alexandra, Pál Gyula, Palika Szilveszter,
Parádi Adrienn, Páricsi Lajos Zsolt,
Spisák Dávid, Tar Annamária,
Váradi Gergő, Varga Renáta

12. B

Faipari szakirány

Osztályfőnök: Feketéné
Üveges Enikő

Bihari Ádám, Birki Szabolcs, Bodnár
Balázs, Bütösi Dávid,
Csordás Tibor, Dargai Gábor, Fazekas Attila,
Filep Ágnes, Horváth András, Lakatos
Beáta, Lakatos Péter, Lukács
István, Mocsári Gergely, Rapcsák
Dániel, Sándor Noémi, Seres
János, Tyukodi Tímea, Vámos
Richárd

12. C

Közbiztonsági szakirány

Osztályfőnök: Gregovszki Zita

Balázs Balázs, Báthy Alexandra, Bobvos
Mariann, Bóta Klaudia, Bődi Dorottya,
Buzás Bettina, Csanya Zoltán, Csóti
Alexandra, Grulyó Viktória, Horváth
Andrea, Horváth Tibor, Királyházi
Gábor, Kovács Marianna, Maticsek
Tamás, Nagy Szandra Szilvia, Németh Viktor,
Somogyi Attila, Szekeres Krisztián,
Tóbiás Zsanett, Tóth
Ádám, Vályi-Nagy Nikolett,
Zupkó Richárd

12. D

Közbiztonsági szakirány

Osztályfőnök: Csermelyné
Drótos Edit

Ákos Ivett, Baranyi Beáta,
Békési Beatrix, Benyus Orsolya Ilona, Budai
Gábor, Czinege Ákos, Ducsai Gabriella, Dudics
Ágnes, Fekete Krisztina, Gazdóf
Zoltán, Homér Szabina, Horváth
Barbara, Kántor Alex, Kismarton Tamás, Kormos
Richárd, Kovács András, Kovács
Eszter, Kovács Krisztián, Lupaneszku Anett,
Mádli Norbert, Nagy Anikó, Nagy Réka,
Nagy Vivien, Orvos Roland, Poczók Klaudia,
Szabó Erika, Szaszák Henriett, Takács
Gabriella, Vaszer János, Veres Alexandra

2/12/1

Fényező-mázoló

Osztályfőnök: Juhászné
Hegedűs Erzsébet

Szakoktató: Bárány Péter, File
László

Bálint Attila, Berta István, Fónagy
László, Fukszi János, Galamb
István, Gyenes Zsolt, Horváth Iván,
Horváth Zsolt, Kiss László
Tamás, Kovács Norbert, Kutas Zoltán,
Lőrincz Gergő, Mika Gergely, Tóth Norbert,
Varga Bence, Vass György, Veszprémi
Ottó

2/12/3

Hegesztő

Osztályfőnök: Kiss Bertalan

Szakoktatók: Szálkai Gyula,
Sóvári Rezső

Csóka József, Hajdu András, Homolya
Tamás, Ignácz Mátyás,
Kácsor Gergő, Kós Máté,
Kovács Szabolcs, Kövesdi Péter, Nagy
Tibor, Pável Roland, Petercsák Miklós,
Pinczés Péter, Révész Lajos,
Sneider Roland, Vig László, Virág
Ákos

2/12/4

Házvezetőnő

Osztályfőnök: Kissné Krakkai
Judit

Anderkó Mária, Berki Veronika, Horváth
Hajnalka, Kiss Anett, Lakatos Mária, Lakatos
Mónika, Leviczki Katalin, Magyar Szilvia,
Oláh Anita, Oláh Katalin, Oláh
Mónika, Princz Anikó, Puda Diána,
Szegedi Renáta, Ruszó Virginia

3/13/1

Asztalos

Osztályfőnök: Kiss Zoltán

Szakoktató: Jelcs István, Balogh
István, Bartkó Dávid, Budai
István, Budai Róbert, Fazekas Péter,
Grulyó Gábor, Hankó
László, Helmeczi Csaba, Horváth
András, Horváth Csaba, Kékedi
Gábor, Keresztesi Zoltán, Kolozsi Bertalan,
Kövi Tamás, Krajnyák Gergő, Lakatos
Gyula, László Péter, Migyu
Tamás, Németh Dávid, Radics Gyula,
Rutkai Tamás, Szőlősi Gergő, Veres
Péter


EÖTVÖS JÓZSEF
ÉPÍTŐIPARI, MŰVÉSZETI
SZAKKÉPZŐ ISKOLA ÉS KOLLÉGIUM


Szakközépiskola

Gépészeti szakmacsoport

12/A osztály

Osztályfőnök: Szeitz Tibor

Deli Károly Ádám, Flekács
Sándor, Gogolya István, Horváth
László, Jánosik Gábor
Gergő, Jeszenszky Ferenc, Kreisz Arnold, Lőrincz
Linda, Magyar Gergő, Martin Márk Tamás,
Meszticzki Anita, Nagy Éva Zsuzsanna, Orosz
György, Ramács Gábor, Soltész
Árpád József, Szabó
Dávid, Szegedi Péter, Tamás
Ádám, Tóth Tamás

Építészeti szakmacsoport

12/B osztály

Osztályfőnök: Kiss Zoltán

Aranyosi Ádám, Bényei
Ádám, Bodovics Csaba, Dojcsák
Anikó, Erdei Nagy Levente, Farkas
Ádám, Gaskó János, Jakab
Norbert, Kádár Andrea, Kemény
Sándor, Kiss Krisztina, Kovács János
Levente, Makranczi Péter, Nagy Milán,
Nagy-Büdi Gergő, Putz Tünde Csilla, Rusz
Zoltán, Sári Ádám,
Spisák Adrienn, Sztollár Gergő

Művészeti tagozat

Textilrajzoló-textilműves, keramikus,
díszítőfestő

12/C osztály

Osztályfőnök: Szőkéné
Horpáczi Judit

Bali Gergely, Cseh Beatrix, Czegelsky Barbara, Dorkó
Katalin, Dorkó Katalin, Éles
Lóránt, Havril Ilona Csilla, Hochvárt
Ákos, Kántor Boglárka, Klima Zsanett
Krisztina, Mándoki Ágnes, Márton
Alexandra, Orlovsky Virág, Pekárovics
Boglárka, Simonyák Borbála,
Takács Brigitta, Takács Roland, Timkó
Titanilla Stella, Tóth Alexandra, Zelena Veronika,
Zupic Laura

Építészeti szakmacsoport

12/ D osztály

Osztályfőnök: Nagy Edina

Ádám Tamás, Baranczó Csaba,
Batyi András, Bosch Csaba, Bucskó
Gábor, Buskó Dávid, Győrfi
Gergely, Iparos Gábor, Karóczkai Zsolt,
Kovács Tamás, Kókai
László, Liga Norbert, Makó
Dávid, Molnár Loránd, Raduly
Gergő, Selling Máté, Simonyák
Péter, Szamkó Zsolt, Terjék
János, Zólyomi Ferenc

Ifjúsági tagozat

I 12/1 osztály

Osztályfőnök: Debreczeni
Istvánné

Adorján Katalin, Burai Bertalan, Csörnök
Krisztián, Dervarics Anna, Ficsor Péter,
Gyurán Zsuzsa, Hegedűs Viktória,
Janovics Brigitta, Kiss Marianna, Kovács Norbert,
Kővári Katalin, Lénárt Nikolett,
Németh Roxána, Prekob Mónika, Rozgonyi
Erzsébet, Svanda Tímea, Szabó
Zoltán, Szukenyik Tivadar, Tizedes Vivien,
Tóth Dávid, Varga Ilona, Vágner
Viktor

I 12/2 osztály

Osztályfőnök: Rozgonyi Ildikó


Árvai Zsuzsa, Bakos Renáta, Barancsi
Mónika, Berecz Anita, Dojcsák Norbert,
Drapcsik Nóra, Feleki Erika, Jakab Nikoletta, Kozma
István András, Lovas Réka,
Lukács Ágnes, Molnár Mária,
Munkácsi Nikolett, Nagy Anita, Papp Edit, Petrik
Éva, Pfeifer György, Pollák Gergő,
Rézműves Erika, Szegedi Richárd, Titi
Anita, Tóth Vanda, Törös Csilla, Varga
Tamás

I 12/3 osztály

Osztályfőnök:
Kerékgyártó Lajos

Agócs Tünde, Baranyi Nóra, Bárdos
Alexandra, Csajbók Edina, Csáki Eszter Judit,
Forró Gábor, Gondos István, Hetei
Balázs, Hoffmann Ágnes, Káveczki
Noémi, Kereszturi Tímea, Kovács
Ferenc, Krokos Gyula, Lukács Szabina,
Marincsák Mária, Palombi Attila, Sipos
Ádám, Szoták János,
Tódor Sándor, Valkó Viktor, Varga
Norbert, Varga Zsolt, Vaszily Nikoletta

Szakképző Iskola

Vízvezeték-és
központifűtés-szerelő

13/1 osztály

Osztályfőnök: Czoborczy Péter


Barta Tamás, Bárdos László,
Berecz Sándor, Borza László, Brezina
István, Burján Róbert, Czeglédi
Sándor, Fekete Máté, Frigyik
András, Kiss Balázs, Kiss Sándor, Kol
Krisztián, Korsós Lajos, Linkecs
Zoltán, Mata Norbert, Nagy István, Nagy
Richárd, Németh Gábor, Németh
György, Orosz Tamás, Pinczés
Dávid, Szabó Tibor, Szaszkó
Gábor, Szolnoki Márton

Gázvezeték-és
készülékszerelő

13/2 osztály

Osztályfőnök: Czoborczy Péter


Árva István, Balla Gábor, Balogh
Gábor, Barczi Roland, Bihari Erik, Honti Csaba,
Horváth Zoltán, Jóna Péter,
Jurcsó Péter, Kormos Zoltán,
Kónya Sándor, Réti Roland,
Rézműves Zoltán, Rontó
Richárd, Sándor Tamás, Szemán
Tamás, Tamási Mihály, Tóth
Zoltán, Varga Tamás, Vass Tamás

Ács-állványozó,
szobafestő-mázoló és
tapétázó

13/3 osztály

Osztályfőnök: Vass Andrea

Ancsák István Dávid,
Bújnóczki Balázs, Darida Gergő,
Daróczi László, Fábián
Tamás, Gergely Norbert, Göndör Attila,
Gyarmati Lajos, Juhász Sándor, Kiss
István, Lakatos Sándor, Maczkó
László, Majoros Árpád,
Mándoki László, Páva
István, Schmidt László, Sivák
Dávid János, Spisák Alex, Svéda
István, Szalay Szilveszter, Valóczki Csaba,
Váradi Richárd, Venczel Péter,
Zsóka István

Épületburkoló – kőműves

13/4 osztály

Osztályfőnök: Adorján
Andrásné

Bartus Patrik József, Berlinszky Zsolt, Dósa
László, Gacsó István,
Gáspár Attila, Gulyás József,
Hriczó Zoltán, Kánya Dávid,
Kertész Zoltán, Kiss József, Kiss
Sándor, Kovács Tamás,
Kóré Péter, Kővári
Ákos, Kriston Roland, Kurucz Gergő, Lakatos
Tamás, Libárdi Tibor, Lucskai Béla,
Makszim Zsolt Gábor, Marada Ottó, Marczis
Zoltán, Nagy Csaba, Nagy István,
Pázmándi Gáspár
Péter

Asztalos

13/5 osztály

Osztályfőnök: Pelsőcziné
Kovács Tímea

Balogh Dezső, Barsi Norbert, Bukovenszki
István, Csabai Róbert, Dobai Péter,
Hegedűs Gábor, Homovics Sándor, Kapusi
Krisztián, Koscsó László,
Krakkai Ottó, Kundra Zsolt, Lakatos Zoltán,
Lovász Tamás, Pitkó János
Gábor, Rontó József, Sajgó
Sándor, Varga János, Veréb
Gábor


EVANGÉLIKUS KOSSUTH LAJOS GIMNÁZIUM ÉS
PEDAGÓGIAI SZAKKÖZÉPISKOLA

12. A

Osztályfőnök: Polényiné
Kubicskó Zsuzsanna

Csele Zsuzsanna, Csók Haknalka, Farkas Vivien,
Fekete Ádám, Fekszi Attila, Gál
Anikó, Hegedűs Péter, Herzinyák
Zita, Katona Gábor,

Kiss Brigitta, Mátyás Bence, Megyeri Levente,
Mikó Fanni, Montvajszki Anita, Naár
Péter, Németh Kristóf, Papp Rita,
Peleskey Sándor, Pénzeli Adrienn, Petrikovits
Réka, Petrovics Richárd, Pozsga Dávid
Zoltán, Rajnai Imola, Szabó Cintia, Szarka
Tibor, Szilágyi Szabolcs, Szűcs Enikő,
Takács Zsófia Ilona, Tóth Linda, Varga
Ágnes, Varga Tamás, Vásári
Alexandra, Veit Eszter, Zemlényi Gábor,
Zilahi Ádám

12. B

Osztályfőnök: Gaszner
Lászlóné

Anderkó Dorottya Ildikó, Balogh
Zsófia, Bancsók Barbara, Bekus Bettina,
Bélteczki Tamás, Bodnár Petra,
Buczkó Dóra, Bukulya István,
Csatlós Gabriella, Demeter Gergő Róbert,
Dobai Adrienn, Fazekas Alexandra, Gombár Gergő,
Havasi Máté, Hindulák Fanni,
Iván Eszter, Kovács Dániel, Kunos
Tamara, Makai Adrián, Migléczi Márk,
Parti-Józsa Mátyás,
Rásztóczky Cindy, Rémiás
Ildikó, Ruskó Flóra, Sándor
Judit, Szabó Gergely, Szegedi Péter,
Sziráczki Boglárka, Takács Orsolya,
Tisza Zsófia, Tóth Anett,
Vágási Vivien, Vanczák
Máté

12. C

Osztályfőnök: Hegyiné Kéri
Ágnes

Balogh Alexandra, Bárány Henrietta, Barna
Dénes, Bartha Szabolcs, Dankó Erika,
Gadóczi Mónika, Gál Renáta,
Halas Ramon, Homoki Ádám, Horkai Krisztina,
Hudáky Andrea, Izsó Diána,
Juhász Erika, Kankula Ildikó, Kazvinszki
Anett, Kiss Alexandra, Kocsis Ilona, Kocsis
Viktória, Kusiák Tamás, Liska
Márk Máté, Malejkó
Balázs, Marosi Bettina, Mészáros
Dávid, Nagy Alexandra, Oláh Tímea,
Orlicki Gábor, Szabados Máté,
Szakácsi Kitti, Szarvas Luca, Szűcs Vivien,
Tisza Adél, Urbán Alexandra, Varga Eszter,
Vécsei Réka, Vígh Vivien 

12. D

Osztályfőnök: Juhász
Ildikó

Ambrus Attila, Bakó Annamária, Béres
Krisztina, Dienes Milán, Erdős Anett, Frei
Alexandra, Gál Orsolya, Galyas Melinda,
Hornyák Csilla, Hornyák Szilvia,
Kecskés Bettina, Kerékjártó
Alexandra, Kiss Dalma, Kiss Viktória Ildikó,
Kozma Zsanett, Lakatos Szandra, Lengyel Zsuzsanna,
Leskó Barbara, Méhes Tünde Laura, Nagy
Virág, Rékási Barbara, Szabados Petra,
Szabó Bernadett, Szaniszló Petra, Szegedi
Klaudia, Szihalmi Henriett, Szilágyi Zsuzsanna,
Tardi Adrienn, Tóth Angéla, Wolf Petra

12. E

Osztályfőnök: Sellei János

Almádi Gréta, Ártim Emőke, Bari
Tímea, Bodnár Szabina, Bordás Judit,
Demeter Bettina, Farkas Flóra, Fejes
László Péter, Fekete Katalin, Feledy
Beáta, Gazdag Renáta, Hlavács Orsolya,
Kalocsai Gabriella, Kiss Orosz István, Kovács
Ivett, Kovács Ivett, Macsok Edina, Mamuzsich Cintia
Éva, Mészáros Barbara, Olexa Imola,
Papp Dalma, Pintér Dóra, Previtzer Janka,
Prisóczky Melinda, Prókay Szilvia, Simon
Veronika, Sipos Diána, Szabó Barbara,
Szabó Flóra, Szalánczi Enikő,
Szvercsok Eszter, Tóth Adrienn, Vígh
Lilla


FÁY ANDRÁS KÖZGAZDASÁGI
SZAKKÖZÉPISKOLA

13. A

Osztályfőnök: Homonnáné
Béres Katalin

Bodolay Zoltán Ferenc, Domonkos Kitti, Érsok
Zsófia, Gorgyán Melinda, Himics Zsanett,
Homonnai Szandra, Jurák Arina, Kása
Ákos Simon, Kató Krisztina,
Kázár Lilian, Lencsés Beáta,
Nagy Gábor, Pápai Csilla, Petrik Dalma,
Popovics Rita, Rozinyák Rita, Spisák
Ágnes, Szabó Gabriella, Takács Anita,
Takács Róbert, Tolcsvai Marianna, Tóth
Zsuzsanna, Vas Marietta, Vig Barbara, Zsiga
Enikő

13. B

Osztályfőnök: Dr. Juhászné
Ormándlaky Éva

Bodnár Beáta Lilla, Bodnár Szabolcs,
Bodzán Krisztián, Horváth Orsolya,
Kaltner Brigitta, Kertész Edit, Kertész
Zsolt, Kiss Lóránt Botond, Kopasz
Ágnes, Kovács Panna, Marek Krisztián
Péter, Meszticzki Marianna, Miklós
Beáta, Miklós Ivett, Miklós
Nóra, Molnár Petra, Nagy Julianna,
Orlóczki Zsófia Erika, Papp Éva,
Petrovics Erika, Petrovics Zsolt, Porcs Anita Zsuzsanna,
Prekup Judit, Szabó Katalin, Szűcs
Beáta, Szvercsok Anita, Tóth Szabolcs
Péter, Zaj Réka, Zemlényi Gergő,
Zombori Anita

12. C

Osztályfőnök: Bartha
Lászlóné (volt
osztályfőnök: Béres
Istvánné)

Balázs Gergő, Balogh Gergő, Balogh Judit
Klaudia, Barati Adrienn, Czakó Rita, Csípi
Tímea, Dorogi Dániel, Ferkovics Ágnes,
Gáspár Dalma, Hegedűs Szabolcs,
Hegedűs Tamás, Horváth Bernadett,
Horváth Klaudia, Jancsó Nikolett,
Kovács Barbara, Kovács Marianna,
Kramcsák Krisztina, Lengyel Attila, Pál
Ágota, Pap Boglárka, Petőfi
Gábor, Pipicz Mariann, Rácz Nikoletta,
Ritó János, Sánta Dóra
Ágnes, Sepsi Brigitta, Simon Vivien, Sipos Andrea,
Székely Máté, Szemán Andrea,
Török Alexandra, Turcsik Martina, Vaszi
Renáta, Veréb Eszter

12. D

Osztályfőnök: Szanyi Ágnes

Bakó Renáta, Balogh Attila, Bartha Bettina,
Berki Viktória, Béres Zsófia,
Csacsovszki Enikő, Deák Nikoletta, Fecskovics
Fruzsina, Gál Judit, Hideg Barbara, István
Balázs, Keresztesi Nikoletta, Kondás
Krisztina, Koronczai Edina, Lakatos Renáta, Mihalik
Fruzsina, Péli Orsolya, Sebő Anna,
Stefán Annamária, Szabó Barbara,
Szabó Evelin, Szabó János, Szendrei
Alexandra, Szentesi Szabolcs, Szőke Richárd,
Varga Evelin, Vaszer Dalma, Vojvoda Andrea

12. E

Osztályfőnök: Adorjánné
Krakkai Mária

Bodnár Dániel , Bodnár Réka,
Csécsi Lilla Emese, Dobozy Ádám,
Dorkó Dániel, Drótos Bettina, Elek
Alexandra, Garami Edit, Gombos Eszter, Govorkovics Vivien,
Hilóczki Tamás, Horák Rebeka, Jakab
Dániel, Jámbor Eszter, Kakuk Bettina, Kiss
Marietta, Kovács Vanda, Lakatos Edina, Nagy
Zsófia, Mike Beatrix, Pataki Hajnalka, Peres
Gabriella Zsuzsanna, Pintér Dániel Bors,
Révész István, Rózsa
Beáta, Sami Alexandra, Somoskői Tekla,
Szabó Gábor, Szabó Nikolett, Varga
Dóra, Vizslán Márk


Ferenczi Sándor Egészségügyi
Szakközépiskolából

12. a

Műszaki szakterület, informatika
szakmacsoport

Osztályfőnök: Drotálné
Tóth Ágnes

Bokros Zsuzsanna, Csere Péter, Dékány
Beatrix, Durbák Ágnes, Dudás Klaudia
Anett, Esztergályos Ferenc, Farkas Gergő,
Galán Máté, Galvácki Judit
Edina, Hajdu Zsuzsanna, Hofmeister Szilvia, Kopcsó
Beáta Kozák Zsolt, Krajnyák Vivien,
Lénárt Nikoletta, Luterán Lilla,
Mátyus Szilárd, Mező Anita, Orliczki
Renáta, Pártai Beáta, Pásztor
Balázs, Pozsgai Tamás, Szabó
Dávid István, Szabó Larion, Szalina
Zsuzsanna, Tóth Márk, Tóth
Péter Miklós, Vadas Enikő, Varga
Tamás

12. b

Humán szakterület,
egészségügyi szakmacsoport

Osztályfőnök: Nagy-Zsúdel
Antónia Orsolya

Bazsó Edina, Cseresznye Gréta, Dobai
Éva, Fazekas Gerda, Hajdu Petra, Horváth
Bernadett, Jelcs Eszter, Juhász Eszter,
Kardinál Petra, Kazai Mónika, Király
Edit, Kunráth Dóra, Leskó Melinda,
Ligeti Eszter, Matuscsák Marianna, Menyhért
Piroska, Merucza Kinga Barbara, Mészáros
Vivien Zsanett, Nádkúti Enikő,
Németi Anita Ibolya, Pócsi Hajnalka, Pozsgai
Dóra, Surányi Barbara, Szarvas Ildikó,
Szeles Xénia, Vaskó Ádám, Veres
Barbara

12. c

Humán szakterület,
egészségügyi szakmacsoport

Osztályfőnök: Dr. Dalminé
Gulyás Ildikó

Balla Patrik, Bán Vanda, Bodnár Nóra,
Dendők Péter, Dudás Alexandra,
Gábor Anita, Gyöngy Enikő, Kiss Anett,
Kovács Anita, Krajcz Barbara, Kürti Anita,
Lánczos Anita, Lengyel Tünde, Molnár
Brigitta, Nagy Zsuzsanna, Olajos László,
Óvári Tímea, Palla Krisztina,
Petőfy Zsófia, Sári Enikő, Sarkadi
Bettina, Selmeczki Csilla, Székely Gabriella,
Szeszák Nikoletta, Tóth Kitti, Tóth
Orsolya, Varga Andrea, Varga Zsuzsanna

12. d

Humán szakterület,
egészségügyi szakmacsoport

Osztályfőnök: Bodolai Ágnes

Balogh Vivien, Bém Orsolya, Birinyi Lilla,
Demény Henrietta, Figeczki Erzsébet,
Gál Alexandra, Győri Anita, Házse
Eszter, Jónás Bertalan, Juhász Csilla,
Kiss Gabriella, Kovács Sarolta, Körmöndi
Alexa, László Erika, Lehóczki Eszter,
Lovas Ibolya, Molnár Bianka Kitti, Mura
Tímea, Náni Szandra, Pecsó
Ildikó, Sárándi Ivett, Szabó
Alexandra, Szabó Enikő, Takács
Éva, Trescsó Gréta, Varga Réka
Barbara, Vidinszki Klaudia, Vozár Viktória,
Zemlényi Melinda

12. e

Humán szakterület,
egészségügyi szakmacsoport

Osztályfőnök: Vass Zsoltné

Baráth Bernadett, Bereznai Vivien, Csiki Enikő,
Dobi Szilvia (magántanuló), Gaál
Vivien, Gyöngyösi Dalma, Hajdu Alexandra, Kallus
Orsolya, Knézics Szabina, Kocsis Klaudia, Labancz
Perta, Lukács Evelin, Madarász Andrea,
Materényi Zita, Molnár Éva,
Novák Ágnes, Ondó Vivien, Posta Dalma,
Schmidt Melinda, Szabó Renáta, Szakos Lilla,
Szűcs Klaudia, Tardi Anikó, Terhes
Tímea, Tóth Anett, Tóth Diána,
Túri Titanilla, Varga Lilla, Zima Henrietta


FÉNYI GYULA JEZSUITA GIMNÁZIUM ÉS
KOLLÉGIUM

12. a osztály

Osztályfőnök: Sike
László

Pótosztályfőnök: Németh
Anna

Balogh Beáta, Béres Gábor,
Bodnár Barbara, Bodnár István,
Bodroghy-Szabó Dénes, Ekert Anna
Zsófia, Ernszt Anita, Gere Ágnes,
Halász Gabriella, Karkus János, Kesik
András Balázs, Kiss Enikő, Madzin
Gabriella, Molnár Kristóf,
Molnár-Varga András, Nagy-Csoma
Zsófia, Németh Erik, Novák
Zoltán, Pataki Edit, Rozgonyi Adrienn, Szepesi
Zsófia, Szrenka Balázs, Takács
Lívia, Temesvári Vivien, Tóth
Anikó, Tóth Eszter, Vanyó
Renáta, Velkey András, Záborcki Zita,
Zvolenszki Boróka

12. b osztály

Osztályfőnök: Földházi
Tamás

Pótosztályfőnök:
Gulyásné Vastag Irén

Barnák Ildikó Andrea, Beges Bence, Bense
Bence Dávid, Birnbaum Gergely, Bodnár
Gábor, Bölkény Balázs,
Czirják Panna, Deák Katalin, Dudás
István, Dudás Klára, Fehér
Alexandra, Ferenczi András, Galvács
Borbála, Gedeon Tamás, Hora Gerda,
Horváth Gábor, Kohán Gergely,
Lányi Gergely, Lipták Szilárd,
Lővei Anna Erna, Lukács Rachel, Nagy Luca
Júlia, Ostorházi Ádám,
Pólik Réka, Sümegi Anna,
Szalánczi Viktória, Szepesi Annamária,
Szőcs Péter, Tóth Péter, Ujhelyi
Orsolya, Varga Lili Beatrix, Vas Enikő, Végh
Tamás, Velkey Kinga


Földes Ferenc Gimnázium

12. A osztály

Történelem – biológia
tagozat

Osztályfőnök: Szűcs
Tamás

Boros Edina, Fabó Krisztina, Feith Márk,
Géczi Eszter, Irmes Ágnes, Ivánfi
Mercédesz, Javorek Liána, Juhász
Ágnes, Kalocsai László, Karcagi
Gergő Zsolt, Kelenik Eszter, Koreny Dóra,
Kovács Edina, Lovassy Boglárka, Lovász
Levente Töhötöm, Major Borbála,
Mikler Bence, Nemes Borbála Eszter, Nyirfalusi
Tímea, Orosz Cintia, Osváth Bence,
Pintér Lilla, Sákovits Tamás
József, Suta Balázs, Szántó
Ivett, Szathmári Péter, Szmrek Marcell
László, Tarasó Ádám,
Tóth Luca Katalin, Ujaczki Ferenc Pál, Vad
László Ádám, Vajkovszky
Ádám, Varga Annamária, Varga
Enikő, Veres Zoltán, Zámborszky
Gábor, Zwillinger András

12. B osztály

Fizika – kémia –
számítástechnika tagozat

Osztályfőnök: Kenéz Erika

Albrecht Vivien, Bacsó András, Bakó
Balázs, Baptiszta Eszter, Blága Kincső,
Boldizsár Ferenc, Botka Dániel, Czakó
Zsuzsanna, Csorba Iván, Frei Kinga, Gömöri
Dávid, Handó Vilmos, Kardinál
László, Kiss Gábor, Koics
Dániel, Korim Boglárka, Lihi Norbert,
Margóczi Dávid, Mészáros Csaba,
Mészáros Lilla Laura, Molnár Luca,
Nagy István, Oravecz Gábor,,
Répás Máté,
Révész Márk, Sas Balázs,
Stoytchev Mitkó, Szabó Dávid, Szankai
László Viktor, Szepcsik Balázs, Szidor
János, Szilvai Attila, Szőr Zoltán,
Takács Bence, Tallián Ernő
Balázs, Thirring Helga, Vad Balázs, Vasas
Ádám Csaba

12. C osztály

Speciális matematika tagozat

Osztályfőnök: Szalontainé Batta
Barbara

Barth Gábor, Bartus Tamás, Bodolóczki
Eszter, Budinszki Balázs, Fodor Csaba, Fotiu Athina,
Gacs Gábor, Göndör Dávid,
Győri Diána, Halász Zsófia
Eszter, Huszka Balázs, Kocsis Márton, Kocsis
Soma, Kolaj Lóránt, Kovács
Dániel, Kriston Edit, Laszák Gergely,
Lipták Ádám, Marozsák
Dániel, Molnár Csilla, Molnár
Krisztián, Nagy Dániel, Papp Tamás,
Polyák Péter, Sándor Nikolett, Sebe
Csongor Soma, Sereg Lóránd, Simkó
Márton, Stefán Eszter, Sztanek
László, Török Dávid,
Vécsey Dávid, Végh
Ádám

13. E osztály

Arany János Tehetséggondozó
Program

Osztályfőnök: Vanczákné
Darai Dóra

Árvai János, Baló Andrea Mariann,
Balogh Ágnes, Buri Erzsébet,
Geletóczki Anett, Greczmájer Beáta,
Juhász Teodóra, Kállai
Viktória, Kiss Beáta, Kiss Gabriella, Kiss
Imre, Koós Regina, Kovács Attila Rajmund,
Körmöndi Lilla, Kriston Tímea,
Ördög Gergő, Papp Tibor,
Pázmándy Réka, Petheő Dorottya
Anna, Soltész Katalin, Székely Tímea,
Szendrei Szabina, Szilágyi Zoltán
Richárd, Toma Tibor, Törő
Tímea

12. H osztály

Hatosztályos

Osztályfőnök: Dapsy Eszter

Ale Péter, Bacsó Márk,
Barnóczki Bettina, Béky Emese, Danyi Gyula,
Dikó Anna Emese, Farkas Dániel, Fridvalszky
Áron, Grega Csilla, Győri Zoltán,
Hevesvári Zsolt, Juhász Dávid,
Kádas Bence, Kolostori Dávid Bence,
Kovács Anita, Laczkó Boglárka, Lerch
Orsolya, Lőrincz Dávid, Mecséri
Balázs József, Mihályfi Tibor,
Molnár Tamás, Nagy Ákos, Nagy Eszter,
Nagy-Peti Lili Flóra, Nemes Boglárka,
Palágyi Máté, Rozgonyi Eszter,
Sillinger Judit, Szatmári Zsófia, Szűcs
Júlia, Tisza Balázs, Tóth Fruzsina,
Turcu Áron János, Várföldi
Dorottya, Varga Tamás, Vas Vivien, Zoltán
Bálint


Fráter György Katolikus Gimnázium
és Kollégium

12. A osztály

Osztályfőnök: Takács Ferenc

Bacsa Alexandra, Bodai Richárd, Czecze Anikó,
Drótos Bence, Fülöp Miklós, Gergely
Ádám, Gönczi Petra, Halmos Anna Katalin,
Haraszti Barbara, Hernádi Zsófia Kinga,
Ivancsó Anna, Jobbágy Lídia,
Kállai Kinga, Kocsis Beáta, Korom
Ádám, Kosztek Dénes, Kovács
Ilona, Lengyel Adrián, Majoros Éva, Nyitrai
Alexandra Zsófia, Ormay Fanni, Pál
Dénes, Papp Orsolya Ágnes, Petró
Eszter, Plásztán László,
Rakaczki Rita, Regős Amarilla, Sipkó
Miklós, Szabó Balázs, Tarjányi
Alex, Tatár Nóra, Tóth Teodóra,
Varga Tünde, Viszlai Mária Bernadett


12. B

Osztályfőnök: Demjén Zoltán
/ Bíróné Várhegyi Judit

Bakai Lilla, Balla Bence, Baráth Veronika, Barna
Réka, Batta Kamilla, Bágyi Boglárka,
Berdár Ildikó, Birta Tamás, Bodor
Gábor, Bócsi Alexanrda, Cziba Péter,
Elek Zsófia, Fiegler Tímea, Forgács
Péter, Gárdonyi Rita, Hajdú
Péter, Homonnai Zsófia, Juhász
Gábor, Juhász Viktória, Kis
Eleonóra, Márkus Márton, Németh
Nándor, Pataki Nikoletta Anett, Simkó
Dániel, Sebák Orsolya, Stempel Stella,
Szerbin Ádám, Tátrai Anna Sára,
Zsíros Viktória


12. C osztály

Osztályfőnök: Hernádiné
Győri Zsuzsanna

Ág Tamás, Al-Tannouri Dániel,
Bacsó Tamás, Baffi Anikó,
Czéklás Réka, Fekete Anikó,
Firtkó Nóra, Fodor Annamária,
Gresó Lilla, Gyöngy Evelin, Havasi
Ágnes, Hegedűs Beatrix, Jantek Krisztina
Noémi, Juhász Györgyi Mária,
Kassai Anett, Keller Katalin, Kolodzey Zoltán,
Lászlófalvi Brigitta, Ligetvári
Szilvia, Molnár Dóra, Molnár Viola,
Orosz Gábor, Pipoly Krisztián, Ringer
Mária Klaudia, Sivák Dalma, Szabó
Zsófia Adél, Szamkó Eszter,
Száraz Attila, Urbán Barbara, Varsics
Norbert

Veres Rita


GÁBOR ÁRON MŰVÉSZETI ISKOLA
SZAKKÖZÉPISKOLA

12. B osztály

Osztályfőnök: Cservenákné
Haraszti Mária

Balatoni Laura, Balázs Zsolt, Bancsók
Gábor, Bay László Péter,
Bíró Dániel, Bodnár Csaba,
Dakó Bence, Erdős Mónika,
Fábián Dávid, Füleki Attila, Kiss
Krisztina, Koren Szabolcs, Kotta Kis Patrik,
Madarász Viktor, Remenyiczki Éva, Sinka
Károly, Sinkó Tamás, Szepesi
Alexandra, Tóth Gábor, Török
Viktor, Ujvári Antal Gergely, Varga
László Dániel, Volenszki
János

12. BM osztály

Osztályfőnök: Hornyák
Péter

Aranyosi Alexandra, Bihari Bettina Vivien, Dombai Helga,
Flaskó Anita, Fleisz Edina, Gyüre Ottó,
Halász Andrea, Holló Eszter, Hódi
Angéla, Ivancsó Klaudia, Kiss Roland Alex,
Kocsis István, Kulcsár Zoltán,
Latzkovits Ádám Ákos, Lember
Péter, Mikulányi Éva, Milány
Krisztina, Molnár Enikő, Pardi Gergő,
Pásztor Szilvia, Razzaz Ola, Sipos Ágnes,
Szendi Balázs, Szép Krisztián,
Szkárosi Orsolya Anikó, Viczek Zsolt

12. C osztály

Osztályfőnök: Patakiné Csörghe
Zsuzsanna

Balogh Róbert, Berta Gábor, Biró
Barbara, Bodnár Ildikó Kitti, Csatári
Adrienn, Esztergályos Márk, Fodor Szabina,
Gonda Gábor, Horváth Dávid, Jakab
Zsombor, Kovács Petra, Krajnyák Áron
Márk, Kuru Norbert, Láda Sándor,
Lember Gábor, Mencsik József
Máté, Nagy Kristóf,

Nagy Tibor, Placskó Boglárka Éva,
Szedlák István Péter, Tavas Attila,
Tomkó Lóránt, Tóth Emese,
Vámosi Adrienn, Varga Ádám, Zima
Szabolcs

12. D osztály

Osztályfőnök: Szabóné
Virág Viktória, Györgyné Gyarmati
Andrea

Ábrahám Alexandra, Bán Teodóra
Kleopátra, Béres Barbara, Bettenbuch Szilvia,
Fintor Klaudia, Fügedi Ákos, Handke Dalma,
Harangozó Alexandra, Hegedűs Barbara,
Juhász Dalma, Kébel Renáta, Kocsa
Gabriella, Kovács Klaudia, Kozák Krisztina,
Kozma Bettina, Lánczos Anett, Majoros Szabina,
Mármarosi Réka, Nagy Szilvia, Pás Anna
Lídia, Somogyi Eszter, Spitzmüller Alexandra,
Szalay Csilla, Sztrázsa Barbara, Urbán
Alexandra, Veres Orsolya, Veres Valter, Zelman Ferenc

12. M osztály

Művészeti tagozat: grafikus és
szobrász

Osztályfőnök: Boros Zsolt
Györgyné

Balla Attila, Benke Bettina, Benkó Mária,
Bokros Dániel, Darázs Gabriella, Farkas
Anita, Fóris Blanka, Fülöp Viktor
Máté, Gulyás Vivien, Hajdu Alexandra,
Halász Orsolya, Herschman Lilla, Hojdák
Márton, Juhász Andrea, Kajati Szabolcs, Kasko
Annamária, Makróczi Leila, Orosz Alexandra,
Pongrácz Edit, Restás László,
Rozgonyi György, Sárkány Andrea, Sipos
Dániel Attila, Sváb Martin, Szabó Alex
Dezső, Szemán Krisztina, Szűcs Csaba,
Varga Gábor Ferenc, Zafián
Máté


Herman Ottó Gimnázium

12/1 osztály

Osztályfőnök: Dr. Fegyvernekiné
Kovács Alice

Agárdi Máté, Batta Balázs,
Bikszegi Kinga, Blaskó Zsuzsanna Luca, Bognár
Viktor, Bonnyai Péter, Cseri Melanie Elisabeth,
Csigó Dániel, Csorba Csilla, Gajdos Bettina,
Hajdú Vivien, Hamar Nikolett, Harsányi
Krisztina, Horváth Dávid, Illés Fanni,
Juhász Csaba

Köpfner Szebasztián, Majoros Péter,
Márta Nikolett, Mátyás Áron,
Mátyus Dávid, Montovay Máté
Botond, Nemes Vince, Novák Noémi, Pankaczi
Lilla, Pekó Levente, Petrényi-Petrik Petra,
Rimmel Dávid, Stiber Judit Ildikó, Szakos
Péter, Szélyes Tamás

Tarjáni Tamás, Tisza Nikolett, Zsuravleva
Una

12/2 osztály

Osztályfőnök: Vály György


Árva Balázs, Baghy Zoltán
Dénes, Cseh Nóra, Csiszár Alexandra,
Figeczki Péter, Fellegi Kristóf, Füle
Boglárka, Gergely Ágnes, Gabriella, Gratzl
Bence, Horváth Roland, Husvéti Péter
Attila, Kalapos Soma, Kane Lamine, Kiss Márton, Kiss
Orsolya, Kiss Vanda

Kriegel Zsófia, Lehotai Norbert, Mátyus
Enikő, Németh László, Oláh
Csilla, Radics Dóra, Repei Balázs, Sallai
Zoárd Máté, Sándor
István, Soós Tamás, Szalay Petra,
Szesztai Attila, Tari Dóra, Tóth Alexandra,
Varró Viktor, Veres Zsófia, Zambó
Péter, Zilinyi Rita

12/3 osztály

10 órás német – emelt szintű
történelem

Osztályfőnök: Orliczki Ágnes

Bálint Emőke, Barkóczi Katalin, Barva
Mónika, Beluzsár János, Berényi
Viktória Tekla, Besenyei Máté,
Bolló Andrea, Csomós Orsolya, Filep Csilla,
Fekete László, Hornyák Csaba
Péter, Iglai Tünde Bettina, Kegyes Ákos,
Kerekes Bence, Kispál Anna Liza

Kovács Krisztina, Kovács Péter,
Kováts Bálint, Küss Ádám,
Lányi Rita, Marázi Judit, Micuska Barbara,
Mikola Gizella, Mohácsi Liza

Murányi Alexandra, Murányi Klaudia, Papp
Angéla, Páricsi Viktor, Seres Kitti, Simon
Gergő, Sindel Tünde, Szabó Zsolt,
Szűcs Veronika, Tomkó Szabolcs, Urbán
Péter, Verebélyi Balázs Zoltán,
Zöld Katalin, Zubay Péter

12/4 osztály

Emelt szintű matematika – emelt szintű
biológia

Osztályfőnök: Leányvári
Lászlóné

Aszalós Gergely Pál, Bernát
Mária, Daher Hicham Péter, Déri
Gergő, Ferenczi Zoltán, Horváth
Renáta, Hubicska Balázs, Kánya
Nóra, Keresztesi Evelin, Kovács
Krisztián, Kulcsár Balázs,
Lükő Dániel Károly, Mallár
Bence, Mazúr Ákos, Nagy Zsolt, Papp
Éva Katinka, Papp Renáta, Péntek
Tünde, Polgár Nándor, Soltész
Borbála, Subert Alexandra, Szarka Noémi,
Szaszák Adrienn, Székely Zoltán,
Takács Dávid, Tóth Bernadett, Turoczi
Ádám, Turóczi Nóra,
Vadász Szabina, Vincze Angéla, Visnyovszky
Eszter

12/5-13/S osztály

Magyar-angol és magyar-spanyol két. tan. ny.


Osztályfőnök: Takács
Márta

Antal Alexandra, Csema Tamás László,
Csotó Luca, Dicsuk Dániel, Dócs Anita,
Dojcsák Lilla, Habony Kinga, Hajde Balázs,
Kacsándi Réka,
Kerékgyártó Bence, Király
Zsófia, Kiss Alexandra, Kollár Zoltán,
Kondás Petra, Koppány Csenge Dóra,
Lovass Edina, Majzik István, Nagy Szabolcs,
Nagyillés Milán, Ostorházy Vivien
Zsanett, Pálfi Petra, Papp Dániel,
Pisák Brigitta, Plósz Melinda,
Porkoláb Márton, Szakály Ábel
Áron, Szakáts Judit Nóra,
Tátrai Zsófia, Tisza Kálmán,
Tóth Bence, Vazsita Eszter, Wágner
Zsófia, Waldhauser Fanny, Zólyomi
Júlia


KANDÓ KÁLMÁN
SZAKKÖZÉPISKOLA

12. A osztály

Osztályfőnök: Hadházi
László

Szakterület: elektrotechnika-elektronika

Bajza Richárd, Balogh Ádám Imre,
Balogh Péter, Bokor Balázs, Hajdú
Gábor Péter, Hankó Balázs,
Horváth Attila,

Kaló Dániel, Kerekes Ádám, Kis
Dávid, Kiss Norbert, Kocsis Ákos,
Kovács Róbert, Miklós
Ádám, Molnár István,
Okvát László, Oláh
Péter, Polgári Péter, Rubiczky
Márk Károly, Sója Gábor,
Szilágyi Gábor, Szopkó
Ádám, Takács Ákos,
Török Bertold Milán, Varga Richárd,
Valter Imre, Zsarnai Dénes Péter

12. B osztály

Osztályfőnök: Almásiné
Jobbágy Nóra

Szakterület: elektrotechnika-elektronika

Ár Kornél, Balázs Richárd,
Bordás István János, Dankó
Gábor, Drótos Miklós, Farkas
Gábor, Foczkó Rados, Hafner Péter
Tamás, Hegedűs Dóra Kitti, Honvéd
Viktor, Horváth Norbert, Kiss Zsolt, Lipták
Tamás, Liszkovics Dávid, Mile
Nándor,

Orosz Dávid, Spisák Richárd,
Sviderszki Dávid, Szabó Dávid, Szegedi
Krisztián, Takács Krisztina Tímea,
Tornai Sándor,

Vantara László Mihály, Vanyó
Péter

12. C osztály

Osztályfőnök: Nagy Tibor

Szakterület: informatika

Ács Bernadett, Balajti Ádám, Baranyi
István Richárd, Barta István,
Borbély Tamás Róbert, Csepely Tibor
Tamás, Csirke Bernadett Csilla, Csoma Alex, Farkas
Tibor, Fodor Olivér, Gabányi Gábor,
Gergye Gabriella, Gyenis Alán, Héczei
Ádám,

Kardos Csaba, Katona Ádám, Kertész
Péter, Kis Emese Anita, Kossuth Lajos, Kovács
Ádám I., Kovács Ádám
II., Kovács Balázs János,
Kravjánszki Márton, Kusztván
Réka, Mázik Milán, Miskolci
Mátyás, Pálinkás Dávid,
Plopp László András,

Sasfalvi Ádám, Sebő Ádám,
Somogyi Éva, Szabó Anita, Szabó
Melinda, Tóth Miklós, Tóth
Tamás, Váradi Zoltán

13. D osztály

Osztályfőnök: Prillné
Csordás Csilla

Szakterület: informatika-nyelvi
előkészítő

Babos Henrietta Tímea, Bakos Péter,
Bódi József Adrián, Boros Bence,
Csernográcz Alex Dávid, Domokos Péter,
Furmann Krisztián József, Fülep
Sándor, Gedai Ákos, Gifló
Viktória, Hevesi Nikolett, Hornyák Laura,
Izsvák Bertalan Zsolt, Jámbor
Máté Mihály, Káel Zsombor, Kis
Gábor, Kovács Csaba, Kovács
László, Kőműves Krisztián,
Lovász Balázs, Majoros Dávid, Nagy
László, Orosz János Róbert,
Pekár Péter, Piskóti András,
Ruszó Balázs, Sefcsik Tímea, Somogyi
Dávid, Süli Attila, Szabó Gergő,
Szurdán Szabolcs, Szűcs Ágnes,
Szűcs Erzsébet, Timár Tamás,
Tóth Illés Dávid, Varga
Kasszandra


KÓS KÁROLY ÉPÍTŐIPARI
SZAKKÖZÉPISKOLA

12. A osztály

Osztályfőnök: Galátné
Dankó Katalin

Ádám Tamás Gergő, Balogh Viktor,
Berecz Sándor, Bódi-Nagy Norbert,
Forgács Gábor György, Gladics Bence,
Győri Miklós, Holló Tamás, Kiss
Ilona, Kolay Edina, Koncz Péter, Kovács
Gergő, Kupai Máté, Lukács
Norbert, Mózes Ferenc, Murányi József,
Négyesi Ádám, Nótár
József, Orosz Adrienn, Ötvös Gábor,
Pavlikovics Zsolt, Pongó Zoltán, Riczu
Ildikó, Szacsuri Máté, Tenczel
Gábor, Tóth Zoltán, Vaszil
Balázs, Veréb Máté,
Vetési Károly, Vezendi Pál

12. B osztály

Osztályfőnök: Ruszkai István

Balassa Norbert, Bukovenszki István, Csipke
Péter, Csoma Tamás János,
Csordás Tamás, Daróczi Farkas Ferenc,
Derekas Dávid, Derekas Zoltán, Hudák
Attila, Kavisánszki István, Kiss
Máté, Kohuth Dániel Márk,
Kovács Benjámin Márk, Kristóf
Balázs, Mikulák Dénes, Molnár
Gyula, Nagy Gergő, Nahaj Zsolt Dávid,
Nyistyák Gábor, Pecsenye Dávid, Pigl
Dávid, Polgár Péter, Popovics
Szilárd, Simon Dávid, Suhanyec Szabolcs,
Szabó Ádám, Szász Judit,
Szemán Nikolett Klaudia, Szemerczki Erik, Tolnai
Balázs, Tóth Sándor, Tóth
Zsolt, Urbancsok Attila Mihály, Zólyomi
Zsolt

12. C osztály

Osztályfőnök: Izsó
Dénes

Árvai Alex, Bajnóczi Tibor, Bialkó
Szabolcs, Bihari Gyula, Boncsér Zoltán,
Csordás Gergő, Dányi Noémi,
Dvoják Dávid, Ferenc Dávid,
Hajdú Dávid, Horváth
László, Kalán Balázs, Kalinszki
Zoltán Gábor, Kertész Mária,
Kléri Ágnes, Lukács Orsolya,
Mézes Fruzsina, Molnár Milán,
Németh Gergely, Pail Tamás, Pap Anita, Papp
Ákos, Pásztor Nikolett, Sepsi Roland, Sipos
Nikolett, Szűcs Nikolett, Takács Tímea,
Toronya Ádám, Tóth
László, Varga Barbara, Vécsi
Dóra

12. D osztály

Osztályfőnök: Csikai Judit

Ádámku Zita, Bálint Dávid,
Bazsó Dávid, Dienes Attila, Dudás
György, Fekete Ákos, Gazda Diána,
Izsó Edina, Juhász Ákos, Kamasinszki
Tamás, Kecskeméti Norbert, Krizsán
Márta, Laczai Zoltán, Lovász Bertalan,
Madarász Dávid, Magyar Balázs,
Némethy Máté, Pirkó
Márton, Szabó Ákos, Szilva
László, Tóth Ádám,
Vereczkei Ákos

12. E osztály

Osztályfőnök: Nemes Tamás

Bán Gábor, Bencs Gábor,
Budaházi Bence, Ferenczi Nóra, Fizer
László, Guba Patrik József, Kitka
Lídia, Koseczky Ádám, Krajnyák
Alexandra, Kurucz Róbert Gergő, Migléczi
Anna, Módis Gábor István, Nagy
Sándor, Novák Roland, Nyistyák Eszter,
Orovecz László, Pavela Gábor, Pocsai
Krisztián, Pócsi Petra, Sepsik Balázs,
Szabó Zsolt, Szanyi Zsolt, Szikora Ákos,
Szilágyi Imre, Tóth Zoltán, Veres
Balázs, Zakar Norbert, Zakar Szabolcs, Zilahi
Ádám


LÉVAY JÓZSEF REFORMÁTUS
GIMNÁZIUM ÉS DIÁKOTTHON

12. A osztály

Osztályfőnök: Taskó
Márta

Amriskó Gábor, Anger Zoltán,
Bónis Boglárka, Czimbalmos Mercédesz,
Durbák Viktor, Erőss István, Fekete
Enikő, Guba Zsuzsanna, Jedlicska Judit Zsuzsa,
Kárpáti Lilla, Kiss Ádám,
Kolozsvári Ágota Ágnes, Konyha
Zsófia, Kovács Éva, Kovács
Sarolta, Lalik Cintia, Lángi Máté,
Leskó Péter, Márton
Árpád József, Mester Bianka, Nagy
Bianka, Nagy Tímea, Négyesi Dávid,
Pataki Erika, Rajszi Ádám Zsolt, Ráski
Zoltán, Rinkó Eszter, Rostás
László, Somogyi Gábor

12. B osztály

Osztályfőnök: Szűcs
Istvánné

Andó Csilla, Barkóczi Ádám,
Füreder Kinga, Gregóczki Réka,
Hankó Vivien Kincső, Hegedűs Réka,
Horváth Erzsébet, Janka Liána, Kocsis
Dániel, Kocsis Dávid, Körtvély
Barbara, Majdanics Bence, Miskolczi Lilla, Nagy Barbara,
Nagy Eszter, Nagy Zoltán, Novák Anna,
Oláh Andrea, Ónodi Viktor, Orosz Nikolett,
Szálkai Anna Zsófia, Szécsi
Dóra, Takács Zsuzsa, Trombitás
Réka Lilla, Vanczák Tímea, Viszlai
Borbála Ibolya

12. C

Osztályfőnök: Lenkei Éva

Balla Marianna, Bata Ádám, Bernáth
Gréta, Boros Barbara, Csáki Orsolya Anna,
Demeter Diána, Fazekas Bettina, Fazekas Nikolett,
Gaál Szilárd, Gór Katalin, Gönczi
Szabolcs, Ivanics Klaudia, Kiss Andrea, Komenda
Réka, Kormány Lilla, Lukács
Angéla, Miskolczy Boglárka, Nagy Nikolett,
Papp Nikolett, Pongó Zsófia, Rimaszéki
Korinna, Sándor Fanni, Sándor Rebeka,
Szabó Dóra, Takács Gréta,
Tiszka Alexandra, Tóth Ádám,
Tóth Rea, Tőzsér Anna, Vékony
Judit, Zemlényi Ádám

12. D osztály

Osztályfőnök: Kerboltné Tóth
Edit

Bacsó Ádám, Balogh Barbara
Klára, Boros Dávid, Bús Attila,
Csíkos Gábor, Érsok Bence, Hajdu
Zsolt, Havasi Máté, Jobbágy
Júlia, Juhász Dávid, Kassai Judit,
Kékedi Sándor, Kiss Andrea, Kiss Bernadett,
Kiss Dávid, Kiss Zsuzsa, Kótai Debóra
Zsuzsanna, Kovács Eszter Mária, Leidgeb
Dániel, Misley Dávid, Molnár Zsolt,
Nagy Edit, Papp László János,
Sándor Balázs, Szimándli Eszter,
Takács Eszter, Takács Petra,
Tózsa-Dédesi Dóra, Vályi
Beáta, Végső Klaudia, Vígh
Ádám, Zsíros Anna


Miskolci Magister Gimnázium

Osztályfönök: Zemlényi Attila

Baston Jamie, Berényi Péter, Birke
Adrián, Bíró-Czégel Bernadett
Noémi, Boros Roland, Dobos Dávid, Hazsega
Márk, Janik Ádám, Kemenczés
Adél, Kovács Ágnes, Lovász
István, Lukács Viktor Miklós,
Miklós Tamás, Nagy Emese, Plósz
Ákos, Rozgonyi Lilla, Solymosi Melitta,
Sutóczki Zsuzsanna, Szabó Zsanett, Szepesi
Noémi, Szitai Gabriella, Szőke Adrienn,
Tóth Annamária, Varga Gábor


Miskolci Rendészeti
Szakközépiskola

201-es osztály

Osztályfőnök: Nagyné Ozsvári
Tímea

Asztalos Árpád, Bárdos Csaba, Berki
József, Bódis Alex, Bogáth
István, Czene Gábor, Csonka Zoltán,
Erdélyi Dávid, Farkas Dóra, Fekete
Gergő, Hallgató István, Holhós
Zsolt, Homonnay László, Kasnyik Zsolt, Kathi
István, Keller Roland, Kempf Tünde,
Kovács Attila, Molnár Marcell, Nagy Attila,
Sárosi Gábor, Spander Tamás
Ádám, Szalóki Zoltán

202-es osztály

Osztályfőnök: Nagy Attila

Ambruzs Gergő, Apai János, Czifra Zsolt,
Csizmarik Dániel, Danyi Márton, Dobó
Viktor, Fábián István, Farkas
Nándor, Gubola Ádám,
Ivánkó Lóránt István,
Kedves Imre, Kocsis Zoltán, Krekk István,
Nánási Gergő Lukács, Oláh
Nóra, Omaszta Krisztián, Ordasi Zsolt, Pocsai
István, Ragó Tibor, Rózsa
Ádám, Sántha Dávid, Seres
Zoltán, Somogyi István, Szabó
Péter, Tunner Norbert, Vass Norbert

203-as osztály

Osztályfőnök: Mocsári Anita

Bácsi István, Daróczi Antal ,
Fügedi Péter, Gál Barnabás,
Gombár Dávid László, Hornok
László, Ignácz Dávid,
Iróczki Róbert, Koncz Zoltán,
Kuremszki László, Lakatos Gyula, Matheisz
Zsolt József, Mészáros
Ádám, Mészáros Zoltán,
Mogyorósi Sándor, Petróczki
Pál, Ratkovszki Gábor, Révész
Márton, Toncsin Tamás Gábor,
Tóth Sándor, Ványi Roland,
Verebélyi Attila

204-es osztály

Osztályfőnök: dr. Karádi
Sándor

Bartus János Dávid, Berta Sándor,
Blahota Gábor, Cserpák Balázs,
Duró József, Fejes Péter, Fekete
Tamás, Hárnási Zsolt,
Kádár Zsigmond Bálint, Lakatos
Gábor, Matyikánics Gergő, Nagy
Gábor László, Nagy Sándor, Nagy
Zoltán, Orosz Ferenc, Pásztor Sándor,
Pintye Csaba, Plopp Máté
László, Sándor László,
Sass Norbert, Szabó Ádám, Szikora
István, Vincze László, Vojtó
Richárd

205-ös osztály

Osztályfőnök: Fónagy
István

Barnóczki Roland, Barócsi Csaba
László, Bartus Róbert, Czirok
György, Czúder János, Dávid
Gergő, Gál Balázs, Hugyecz Dániel
György, Juszkó Ádám,
Kovács Róbert, Lenyhárt Balázs,
Mokánszki János, Molnár Gergő,
Peresznyák Szilvia, Pokrócz Imre,
Román Gábor, Szabó Gábor,
Szabó Tamás, Szép Dávid,
Szimándli Zoltán, Tóth Norbert
László, Tóth Tamás, Varga
Tamás, Vincze Attila, Virág
Miklós

206-os osztály

Osztályfőnök: Stirminszki
József

Bota Mihály, Dányi László,
Ducsai Dávid, Erneszt Tibor, Hamar Zoltán,
Haraszti Zsolt, Jakab Sándor Péter,
Juhász Imre, Juhász Máté,
Kántor Gábor, Kocsis Zoltán,
Lázár Levente, Makó Zoltán
Balázs, Mészár Róbert,
Miklósi Tibor, Miskolczi Tamás, Nagy Andrea,
Nagy Gábor, Pecsenye Gábor
László, Szabó Imre, Székely
Attila János, Tóth Máté, Vasas
Péter, Veres Tamás

207-es osztály

Osztályfőnök: Tóth
Géza

Bodnár Gábor, Bomlász Tamás,
Czelvikker Máté, Fogarasi Levente, Gecse
Péter, Gyüre Zoltán, Iliszi Gyula,
Kondor Mihály, Kovács Imre, Nagy Ákos,
Nagy Gergő, Nagy Sándor, Ocsovai Gábor,
Paragh László, Pipó Péter
Pál, Siska Katalin, Szabó János
Dávid, Szabó Zoltán, Szakmáry
László, Tarpai Tamás, Telek
Tamás, Toronyai Miklós, Varga Antal, Vatra
Csaba, Zádor János Tamás

208-as osztály

Osztályfőnök: Rák
László

Asztalos László, Babocsák
Zoltán, Belincsák György, Bodnár
Barnabás, Csizmadia Csaba, Demján
Dávid, Dobri József, Gortva István,
Kiss Mihály, Laza József, Molnár
Zsolt, Nagy László, Nagy Sándor,
Polyák Tibor, Poroszka Zsolt, Remetei Miklós,
Szabó Gábor, Szaszkó Gergely,
Tiszlavicz Gábor, Tóth Szabolcs Ferenc,
Valyon Attila

209-es osztály

Osztályfőnök: Bárány
Roland

Biriki István, Bor József, Borbás
Gyula, Csuzda László, Demeter István,
Fábián Csaba, Hegedűs Alexandra,
Horváth Dezső, Iglai István, Katona
Diána, Koós Máté, Kovács
Attila, Kovács László, Lőrincz
Olivér, Marsi Gábor, Mészáros
János, Móré Gyula, Pető
Zoltán, Poszuk Éva, Rekter Katalin, Szegedi
Zoltán, Szolnoki Gergő, Tábori
Ádám, Tóth Márton, Verő
Ferenc, Záborszki Béla

210-es osztály

Osztályfőnök: Lükő
Ádám

Ágoston László, Bodrogi Tamás,
Dudás Brigitta, Frigyik Gábor,
Gáspár Nikolett, Heim Péter
József, Kupás Norbert, László
András, Maczkó Máté, Magyari
Enikő, Mátyás Lajos, Molnár Tibor
Márk , Nagy Imre, Novodomszki Anita, Szabó
Sándor, Sztahora Balázs, Tornai Roland
Milán, Tóth Imre Károly, Tóth
János, Varga Zoltán, Zeke Andrea

211-es osztály

Osztályfőnök: Garadnai Ottó

Csáki Bettina, Csorvási Ábel
Sándor, Csukerda Nikolett Ildikó, Danics
Csaba, Ficzere Mihály, Fógel Balázs,
Galyas Károly Zsolt, Garda Gábor,
Hadházi Gábor, Kanyári Norbert
István, Kovács Attila, Kökényesi
Norbert, Lőrinc Zoltán, Magyar Imre, Matiz
Gábor, Mező Georgina, Nagy-Fehér
László, Papp Zsolt, Pelsőczi
József, Podlovics Norbert, Rontó
Péter, Szabó Gergő, Szabó
Mariann, Tóth Balázs, Tóth
Tamás

212-es osztály

Osztályfőnök: Nagy Ákos

Albert István, Banu Tibor, Cserényi Gyula,
Csoma Róbert, Deák Norbert, Fucskó
János, Galuska Péter, Győri
László, Gyuricza Anett, Hadzsi Nikoletta,
Kácsor József, Konfár György,
Nyakas Attila Imre, Nyikes László, Ocsovszki
Veronika, Ráduly Éva, Szabó
Gábor, Szécsi József, Szegény
János, Székely Richárd, Szendi
László, Szőke Attila, Tóth
István, Zentai Edgár

213-as osztály

Osztályfőnök: dr. Nagy Ákos

Árva Csilla, Ballók Roland, Balogh Norbert,
Bancsi Zsolt, Fouad Omár, Gór Attila ,
Gyöngyösi István, Hlivják
Tamás József, Kerekes Árpád,
Kocsis István, Laczják Attila, Lakatos Lajos,
Ling Diána, Lőrincz Gábor, Matisz
Tamás, Medve Melinda, Molnár Attila Norbert,
Oláh Gergő, Orosz Dávid, Pál
Gergő, Preisler Péter, Szabó
Richárd, Tóth Henrietta, Urszuly
Sándor, Vajdics Tamás, Víg
Zoltán

214-es osztály

Osztályfőnök: Papp Orsolya

Aranyi István Róbert, Bakó
Gábor, Böcs Norbert, Csordás Gergely,
Gajdics Tamás, Juhász Zoltán, Kajerik
Szabina Leila, Kovács József, Krank Levente
Zsolt, Nagy Ferenc, Papp Szabolcs, Simon Anita,
Szabó Attila, Száraz Mária,
Szilágyi Zoltán, Szoboszlai Richárd
Barna, Szondi Szabolcs, Tajthi Gábor, Tóth
Ildikó, Ványi Tamás, Varga
Béla, Vártás
László


SZEMERE BERTALAN SZAKKÖZÉPISKOLA, SZAKISKOLA
ÉS KOLLÉGIUM

12/A

Osztályfőnök: Béresné Gyenes
Anna

Táncos

Balogh Stefánia Gabriella, Barnucz Judit,
Béres Eszter, Borbély Márk, Boros
Evelin, Kohári Annamária, Kundra
Péter,

Musa József, Nagy Krisztina, Nagy Zsanett,
Novák Henrietta, Pusztai Andrea, Vojtkó
Viktória

Számítástechnikai
műszerész

Darvas András, Kota Szabolcs, Vaszily
Gergő

Informatikus

Bán Ferenc, Botos Márk, Bódi
Dániel, Dulai Dávid, Gönczi
Gábor, Kiss János Patrik, Losonczi
András, Szilágyi Krisztián

12/B

Osztályfőnök: Szabó
Imréné

Fogtechnikus

Azari Krisztina, Bobcsák Milán, Bús
Márk, Eke Alexandra, Gaburi Anita, Hunyadi
Teodóra, Kerékgyártó Bettina,
Lengyel Arnold, Monoki Zoltán, Palkó
Alexandra, Strobek Beáta, Szávai Csilla,
Tóth-Csonka Alexandra, Vágási
Éva, Veres Annamária

Kozmetikus

Bém Diána, Danyi Erna Boglárka, Farkas
Marietta, Felföldi Réka, Jernei Kinga,
Kőrösi Nikolett, Krémer Ágnes,
Kurucz Bernadett, Lengyel Enikő, Macsinga Izabella,
Nagy Szilvia, Nyíri Zsuzsanna, Regecz Csilla, Varga
Viktória Katalin, Váradi Erzsébet,
Vincze Dorottya

12/C

Osztályfőnök: Hámoriné Buda
Erzsébet

Autószerelő

Dobóczi Ferenc, Fövenyesi Béla,
Ivankó Viktor, Kapás Péter, Kiss
István Dénes, Kocsis Norbert, Madarasi
János Dávid, Mácsi Gergely, Mezei
Péter, Molnár Krisztián, Nagy
Dávid, Nyeső Dávid, Parák Viktor,
Pintér László, Tokaji Csaba, Varga
Balázs, Varga Gábor, Vitelki
István

Autóelektronikai műszerész

Csabai Zsolt, Csengeri Ádám, Kerekes
József, Mátyus Gábor, Molnár
Gábor, Morvai Ferenc, Sánta Dániel
István, Szathmári Szabolcs, Tóth
Roland Dániel, Veréb Norbert

12/D

Osztályfőnök: Tolnainé
Bogdánffy Ildikó

Alkalmazott fotográfus

Balogh Tamás, Értékes Flóra,
Kottman Bence Dávid, Mészáros Bettina,
Molnár Henriett, Szabó Szandra
Zsófia

Divat-stílustervező

Csurilla Hajnalka, Hódos Anikó, Kovács
Enikő, Poncsák Vivien, Szabó Kata

Dekoratőr, kirakatrendező

Balogi Zsuzsanna, Béres Eszter Beáta,
Bubenkó Barbara, Kamenyiczki Andrea, Katona
Györgyi, Lukács Renáta, Reviczki Edina,
Sedlák Ciprián Angelus, Szűcs
Dávid, Tóth Nikolett, Váradi
Bence

13/F

Osztályfőnök: Vad Rita

Fogtechnikus (nyelvi
előkészítő)

Babodi Szilvia, Farkas Noémi Helga, Krivián
Attila, Muha Noémi, Szász Máté,
Szomolya Balázs

Kozmetikus (nyelvi
előkészítő)

Balla Tímea Renáta, Balogh Boglárka,
Csehi Edina, Fogarasi Tekla, Fortuna Laura, Gaál
Petra, Jancsurák Flóra, Leba Andrea,
Lukács Szabina, Nagy Nikoletta Katalin, Papp
Szilvia, Paulisinecz Éva, Szikora Renáta,
Tóth Bernadett, Várallyay Éva
Viktória

2./12-G

Osztályfőnök: Vígné
Lőrincz Erzsébet

Karosszérialakatos

Balla Sándor, Császár Tamás,
Cseresznyés Roland, Glonczi Attila, Godó
László, Hegedűs Csaba, Idrányi
Balázs, Kantár Attila, Kádas Roland,
Kiss Gábor, Kovács Gábor,
Krabák Gergő, Kurilla Balázs, Kvancz
Ferenc, Molnár Gergő, Molnár
István, Simkó Gergő, Szabó
Dávid, Szabó Roland, Szakácsi
Béla Balázs, Tóth Ellák
Domokos

3./13-G

Osztályfőnök: Balogh Tímea

Fodrász

Bán Beáta, Bán Bettina,
Bercsényi Barbara, Béres Eszter,
Bodnár Orsolya, Bohacsek Eszter, Buszlai Bernadett
Zsuzsanna, Czifrus Nikolett, Dobos Ágnes, Hajdu
Gréta, Harkályi Zsófia, Horváth
Brigitta Erika, Horváth Hajnalka, Hudák
Andrea, Jászai Márk, Kamecz Réka,
Kelemen Éva, Kis Bettina, Kormos Katalin,
Kovács Gábor, Kurucz Éva, Magyar
Krisztina Zsanett, Menyhárt Ágnes, Mika
Anikó, Molnár Zsuzsanna, Nagy Barbara,
Németh Zsuzsa, Pásztor Gabriella,
Péderi Beáta Katalin, Prekob Mónika,
Puter Kitti, Tóth Anita, Varga Brigitta,
Zsolcsák Gyöngyi

3./13-I

Osztályfőnök: Szőke
Andorné

Drótos Dávid, Gyarmati Imre, Gömöri
Norbert, Horváth Lajos, Kiss Kondás
Sándor, Kovács József, Kovács
Máté, Kótai István,
Kővári Krisztián, Majoros Gergely,
Matiscsák Norbert, Nagy Balázs, Németh
Zoltán, Szakos István Máté,
Sárossy Gábor, Tóth Gergő,
Vaskó Marcell Nándor

Bőrdíszműves

Barczi Mariann, Cservák Eszter, Kalmár
Alexandra, Kovács Ágnes

Nőiruha-készítő

Bakó Erika, Balogh Barbara, Bálló
Adrienn, Csorba Lilla Zsuzsanna, Dobos Mónika,
Dósa Erzsébet Marcella, Galuska Enikő,
György Viktória, Kanalas Adrienn,
Kerékjártó Enikő,
Oszlánczi Mónika, Szakálos Zsuzsanna,
Tóth Edina


SZENTPÁLI ISTVÁN KERESKEDELMI ÉS
VENDÉGLÁTÓIPARI
SZAKKÖZÉPISKOLA ÉS SZAKISKOLA

12. K

Osztályfőnök: Szabados Ilona

Bacsó Ágnes Mária, Balogh
Viktória, Béres Péter, Csóka
Lilla, Fekete Georgina, Foki Tímea, Hamvai Cintia,
Héger Vivien, Horváth Zoltán
József, Hutkai Andrea, Járó Vivien,
Kertész Lívia, Kertész Norbert, Kiss
Viktória, Kótai Klaudia, Kruzsely
Ákos, Lengyel Viktória, Lukács
Tímea, Németi Szilvia, Nyíri
Zoltán, Orosz Renáta, Pálmai Gergely
Márk, Pongó Emese, Rusz Evelin, Sallai
Borbála, Szegedi Dalma, Szekeres
Kálmán, Szendrei Enikő, Tárnok
Dávid Barnabás, Üveges
Máté, Vágási Richárd,
Vass Irén

12. V

Osztályfőnök: Szegeczky Gyula

Balogh Tibor, Bazin Alexandra, Bikki Máté,
Csarni Petra, Demjén Nikolett, Dendők Gyula,
Faragó Tamás, Gál Henrietta,
Gáti Vanda, Harangodi Balázs, Hideg
Márton, Horváth Péter, Jancsik
Gábor, Kachnics Vanda, Kántor Csilla,
Kébel Krisztina, Kerekes Erika, Kisvárdai
Balázs, Koroknai Vivien, Lévai Péter,
Mihály Ádám, Németh
Heléna, Orosz Tímea, Porkoláb
Péter, Ragó Péter, Szabó
Dániel, Szegedi Henrietta, Tóth Judit,
Urbán Dávid

2/12.b Élelmiszer- és vegyiáru
eladó

Osztályfőnök: Vécsi Edit

Aranyosi Orsolya, Babos Angéla Evelin, Babos Kitti,
Babos László, Bodnár Éva,
Csirmaz Krisztián, Daróczi Erika, Engi
Alexandra, Farkas Mária, Galambos Anita, Gyuranecz
Krisztina, Holló Ilona, Horváth Orsolya,
Katona Viktória, Koleszár Norbert,
Kótai Béláné (Hajdú
Katalin Éva), Kótai Zsuzsanna, Kurmai
Tünde, Magyar Zsuzsanna, Máriássy Kinga,
Német Nikolett, Ónodi Klaudia, Orosz
Gabriella, Petrohai Judit, Szűcs Anikó, Tisza
Gergő, Ujvári Viktória, Veres Adrienn,
Zima Nikolett, Zsiga Dániel Imre 

2/12.c Ruházati eladó

Osztályfőnök: Balláné Pipoly
Ágnes

Bodnár Erika, Csipkés Adrienn, Csirmaz
Barbara, Dóczi Afrodité, Drótos
Henrietta, Gömöri Kitti, Gulyás
Renáta, Kecskés Angéla, Késely
Erzsébet, Kopcsó Eszter, Miklósi
Petra, Mikulányi Ildikó, Parzignát
Kitti, Pénzeli Anita, Pető Kitti, Pogány
Vivien, Rózsa Anett, Surányi Beáta,
Takács Gabriella, Tóth Éva,
Tóth Klaudia, Tóth Zita, Ujhelyi Brigitta,
Zsebesi Klaudia

2/12.c Műszakicikk-eladó

Osztályfőnök: Balláné Pipoly
Ágnes

Balogh Ádám, Csóka Gabriella, Farkas
Viktória, Gergely Miklós, Gyarmati
Ágnes, Kismárton Judit, Kiss Zoltán,
Lakatos Richárd, Nagy Bernát, Rakaczki
Szabina, Rimár Ákos

3/13.e1 szakács

Osztályfőnök: Pásztor Ilona

André István, Bari Tibor, Dócs
Ádám, Dócs Gábor, Faragó
János, Fekete Bence, Hernádi Gergely,
Kertész Béla, Kovács Dávid,
Magyar Gergő, Mák János, Mándli
József, Molnár Ádám,
Molnár János, Nagy Judit, Nyíri Erika,
Polyák Zsolt, Prodán Márió,
Sajgó Zoltán, Szegő Ákos, Szurdok
Dávid, Torkos Péter, Tóth
Ádám, Vankucz László,
Váradi István, Vékony Péter,
Zombor Tamás


3/13.e2

Osztályfőnök: Mesterné Imri
Éva

Szakács

Bihi Dávid, Csorba Tamás, Dobi Balázs,
Fekete Dávid, Gombos László, Kiss
Roland, Kovács Gergely, Répás
Tamás, Szabó Gábor, Tóth
Ferenc, Virág András

Cukrász

Bencze Ilona, Csizmadia Péter Sándor,
Gál Zsuzsanna, Gyükér Lilla,
Kis-Pál Tímea, Kosárkó
Marianna, Kulcsár Adrienn, Lengyel Renáta,
Máté Renáta, Peffer Melinda, Plantek
János, Soltész Dávid, Tóth
Gergő

3/13.g1 Pincér

Osztáylfőnök: Hazadi András

Balla Bernadett, Dobrosi Róbert, Fodor-Nagy Attila,
Gazdóf Kitti, Illés Nikoletta, Kavalecz
Tünde, Kelemen Gábor, Kertész Fruzsina,
Király Melanie Katalin, Kiss István, Kocsi
Tamás, Mátyás Erika, Mihály
Szabina, Mikla Éva, Molnár Sándor,
Nyeviczkey Zsuzsanna, Oravecz Erzsébet Andrea,
Pinkovai Norbert, Stefán Annamária, Szigeti
Norbert, Szűrös Alexandra, Tomkó Orsolya,
Varga Szilárd, Vitéz Zsuzsanna

2/14.K Kereskedő

Osztályfőnök: Bogdán
Józsefné

Anderkó Barbara, Aranyosi Alexandra, Arnóth
Beatrix, Burinda Judit, Csörmök István,
Farkas Tamás László, Geréb
Bernadett, Geréb Nikolett, Gulyás Gabriella,
Helczmann Gabriella, Hudák Melinda, Kapus Katalin
Klaudia, Kertész Gábor, Kótaji
Nikoletta, Kovács Anita, Krajnik Edina,
Máté Eszter, Mihalik Roland, Mikitkó
László, Sebák Gergő,
Spisák Judit, Szotyori Gábor, Szűcs
Éva, Valánszki Piroska, Vantsák
Piroska, Viszlai Tímea Márta, Vizi
Viktória

2/14.V Vendéglátó technikus

Osztályfőnök: Szabóné Trum
Tünde

Bagi Csaba, Bányai Gábor, Béres
Gábor, Böszörményi Anikó
Kata, Demeter Gábor, Dorka László,
Ferencsák Máté, Halász Levente,
Horváth Marianna, Horváth Zsanett, Kabdebon
Tímea, Kalászi Gábor, Kertész
Judit, Kiss Ádám, Kosik Tamás,
Kovács Sándor Róbert,
Lénárt Levente, Lippai Tímea, Nagy
Andrea, Nagy János, Nagy Norbert, Nagy-Medgyesi
Péter, Novák János, Péter
Zoltán, Piriczki Zoltán, Rábe Anita,
Simon Tamás, Szabó Gábor,
Szamkó Anita, Vantal Gábor, Varga
Beáta, Varga Péter, Zichy Balázs


Zrínyi Ilona Gimnázium

12. A osztály

Osztályfőnök: dr. Zsebesiné Berkes
Ilona

Almási Dávid, Asztalos Alex, Béres
Franciska, Béres Nóra, Béres
Renáta, Czél Mátyás, Csuhai
Lilla, Gácsi Veronika, Gyarmati Edina, Hódi
Gitta, Horányi Gábor, Horváth
Viktória Csilla, Hutóczki Vivien,
Ispánovity Ádám, Kárpáti
Dávid, Kéki Viktor, Kóczi
Dávid, Komlóssy Petra, Kőszegi Katalin,
Molnár László, Nagy Lívia,
Orliczki Gábor, Repka Réka Viktória,
Salap Balázs, Surányi Petra, Szűcs
Gábor, Takács Laura, Tar Beáta
Dorottya, Tarczali Mária, Terhes Katalin, Toronya
Alexandra Ráhel, Trieber Anna, Váradi-Orosz
Kristóf, Veres Luca, Viszlai Judit 


13. B.

Osztályfőnök: Mátyus
Balázsné

Ács Kitti, Bakos Barbara, Bálint
Zsófia, Berei Anna, Béres Orsolya,
Borbély Rózsa, Deák Krisztina Andrea,
Demeter Ágnes, Erdős Mária,
Faragó Tamara, Farkas Alexandra, Fekete
Milán, Gergely Csilla, Horváth Anita,
Kádár Nikolett Kinga, Kiss-Kondás
Eszter, Korcsmáros Réka, Kuszmann
Noémi, Lovrity Vencel, Madarász Judit,
Majoros Edit, Mikolka Zsanett, Párkányi Zita,
Szabados Fruzsina, Szabó Laura, Szigeti
Renáta, Takács Lilla, Toplenszki Adél,
Vásári Veronika


12. C.

Osztályfőnök: Lates Veronika, Radezcky
Annamária

Ádám Eszter, Banu Balázs, Baranyi
Roland, Bauernfeind Bence, Bialkó Anita,
Borbély Richárd Csaba, Cserei Virág,
Csizmarik Gábor, Csorba Fanni Ildikó,
Fábián Máté, Fazekas Alexandra,
Feke Ádám, Guzi Zsuzsanna, György
Zsombor, Hunyák Gréta, Jobbágy
Alexandra, Kiss Szandra, Kosztyi Milán,
Kovács Alexandra, Kukoró Éva, Kuruc
Dóra, Lassú Lilla, Mádi Milán,
Nemes Viktória, Papp Bence, Porkoláb
István Péter, Sándor Adrienn,
Serfőző Dalma, Simon Eszter, Szabó
Adrienn, Szilágyi Sára, Táboros
Barbara, Takács Nikolett, Urbancsik Gergely,
Vladár Márk 


12. D.

Osztályfőnök: Hencz Andrea

Ádám Zsombor, Bíró Orsolya
Réka, Bodnár Márton, Cselényi
Patrik, Dapsy Dávid, Drótos Alexandra, Durdon
Evelin, Elek Patricia Zita, Gurbán
Ádám, Harcsa Bianka Diána,
Harsányi Dorina, Jenei Fanni, Kasaróczki
Katalin, Keszi Péter, Kovács Nóra,
Kutasi Erzsébet, Majkut Gábor, Molnár
Balázs, Nagy Bernadett, Nagy Sándor, Nyiri
Patricia, Oláh Gábor, Papp András,
Pavlik Anita, Petró Balázs, Pogány
Tamás, Soós Áron, Tóth Gergely,
Tóth Vivien, Virág Péter, Zoller
Fruzsina, Zoller Márton

A BOON LEGFRISSEBB HÍREI A CÍMLAPON: KATTINTSON IDE!



Adrienn, a nap szépe

Adrienn, a csinos nagykállói diáklány imádja az őszi napsütést. Ilyenkor mindig szívesen sétál barátaival a szabadban.
tovább »

További hírek a Borsod-Abaúj-Zemplén kategóriából
Közlemény – Fidesz-KDNP: Jakab Péter ma hazudozás helyett egyenesen rémhírt terjesztett
Miskolc - A Jobbik polgármesterjelöltje az elmúlt hétvégén a sima hazudozást váltogatta a dezinformálással [...] tovább »
Videó: Drone repülés Szerencsen
Még a nagy vihar előtt sikerült repülni egyet a szerencsi várkertben. Tekintse meg a végeredményt! tovább »
DVTK vs. Litex – Szurkolói vonat Nyíregyházára
Miskolc - A csütörtöki Diósgyőri VTK - Litex Lovech Európa Liga visszavágóra több ezer diósgyőri szurkoló [...] tovább »
Szőke nagymellűek és csúnya szemüvegesek
Miskolc - "A politikusoknál sincs meg az a csodagyógyszer, ami Miskolcnak utat tudna mutatni." Interjú Lovasi Andrással. tovább »
Újra ülhetünk az ülőköveken Miskolcon
Miskolc - Májusban 9 egyedi tervezésű ülőköveket helyeztek ki Miskolc belvárosában, ám később ezeket [...] tovább »
Még több kategóriábol »


Login2


Autentificati-va sau adaugati un comentariu pe TION.ro

Autentificati-va pe TION.ro:




Elfelejtetted a jelszavad?

Comentati pe TION.ro:

Completati numele si e-mailul dvs. in casutele de mai sus pentru a putea comenta ca utilizator neinregistrat.

Új felhasználó regisztrálása