“A megye legjobb iskolája” – Megvannak a győztesek!

Akt.:
“A megye legjobb iskolája” – Megvannak a győztesek!
Miskolc – Az utolsó pillanatig hatalmas versenyfutás zajlott az Avastetői Általános Iskola és a szerencsi Rákóczi Zsigmond Általános Iskola, valamint a miskolci Bláthy Ottó Villamosipari Szakközépiskola és a sárospataki Árpád Vezér Gimnázium és Kollégium között! Szerda éjfélkor azonban lezárult a szavazás és 1 hónapos játékunkban eldőlt, hogy melyik lett megyénk legjobb általános- és középiskolája.

Olvasóink szavazatai alapján a szerencsi Rákóczi Zsigmond Általános Iskola, valamint a sárospataki Árpád Vezér Gimnázium és Kollégium lettek a győztes iskolák. Jutalmuk többek között egy egész oldalas portfólió az Észak-Magyarországban, és bemutatkozás a Borsod Online-on.

Az általános iskolák végeredménye:

Melyik megyei általános iskolát tartja a legjobbnak?

  • Rákóczi Zsigmond Általános Iskola, Szerencs
  • Avastetői Általános Iskola, Miskolc
  • Miskolc-Diósgyőri Református Általános Iskola, Miskolc
  • Jókai Mór Református Általános Iskola, Miskolc
  • Bársony-Hunyadi Általános Iskola, Miskolc
  • Diósgyőri Szent Ferenc Római Katolikus Általános Iskola, Miskolc
  • Kossuth Lajos Evangélikus Általános Iskola, Miskolc (volt Istvánffy)
  • II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Sárospatak
  • Selyemréti Általános Iskola, Miskolc
  • Kazinczy Ferenc Általános Iskola, Miskolc
  • Szabó Lőrinc Általános Iskola, Miskolc
  • Fazekas Utcai Általános Iskola, Miskolc
  • Miskolci Görög Katolikus Általános Iskola, Miskolc
  • Szent Imre Római Katolikus Általános Iskola, Miskolc
  • Bolyky Tamás Általános Iskola, Ózd
  • Vörösmarty Mihály Katolikus Általános Iskola, Miskolc
  • Sárospataki Református Kollégium Általános Iskolája, Sárospatak
  • Szilágyi Dezső Általános Iskola, Miskolc
  • Könyves Kálmán Általános Iskola, Miskolc
  • Általános Iskola, Tiszaújváros
  • Szent Erzsébet Katolikus Általános Iskola, Sárospatak
  • 21.Sz. Általános Iskola, Miskolc
  • Herman Ottó Általános Iskola, Miskolc
  • Szent Miklós Görögkatolikus Kéttannyelvű Általános Iskola, Edelény
  • Miskolc-Szirmai Református Általános Iskola, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és Óvoda, Miskolc
  • Szinyei Merse Pál Általános Iskola, Szirmabesenyő
  • Arany János Általános Iskola, Miskolc
  • II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Tokaj
  • Komlóstetői Általános Iskola, Miskolc
  • Újváros Téri Általános Iskola, Ózd
  • Vasvár Úti Általános Iskola, Ózd
  • Petőfi Sándor Református Általános Iskola, Sátoraljaújhely
  • Pollack Mihály Általános Iskola, Kazincbarcika
  • Hámori Waldorf Általános Iskola, Miskolc
  • Német Nemzetiségi, Kéttannyelvű Általános Iskola, Rátka
  • Kazinczy Ferenc Református Általános Iskola, Tiszaújváros
  • II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Bekecs
  • Bolyai János Általános Iskola, Szerencs
  • Klapka György Általános Iskola, Tarcal
  • Kántor Mihály Általános Iskola, Cigánd
  • Szepsi Csombor Általános Iskola, Szikszó
  • Petőfi Sándor Általános Isklola, Miskolc
  • Ádám Jenő Általános Iskola, Kazincbarcika
  • Kossuth Lajos Általános Iskola, Nyékládháza
  • Kazinczy Ferenc Általános Iskola, Sátoraljaújhely
  • Tiszalúci Általános Művelődési Központ, Tiszalúc
  • Baross Gábor Körzeti Általános Iskola, Parasznya
  • II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Miskolc
  • Sajószentpéteri Központi Általános Iskola, Sajószentpéter
  • István Király Általános Iskola, Szentistván
  • II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Hidasnémeti
  • IV. Béla Körzeti Általános Iskola, Hejőkeresztúr
  • Herman Ottó Általános Iskola, Alsózsolca
  • Zrínyi Ilona Általános Iskola, Encs
  • Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola, Gesztely
  • Szathmáry Király Ádám Körzeti Általános Iskola, Boldva
  • Szent László Katolikus Általános Iskola, Encs
  • Rákóczi Zsigmond Általános Iskola, Vizsoly
  • II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Emőd
  • Ilosvai Selymes Péter Általános Iskola, Abaújszántó
  • Általános Iskola, Hernádnémeti
  • Móra Ferenc Általános Művelődési Központ, Mályi
  • Weöres Sándor Általános Iskola, Arnót
  • Szent Mihály Katolikus Általános Iskola, Bánréve
  • Homrogdi Görögkatolikus Általános Iskola, Homrogd
  • Általános Művelődési Központ, Kistokaj
  • Arany János Általános Iskola, Mezőnagymihály
  • Általános Művelődési Központ, Vámosújfalu
  • Talentum Tehetséggondozó Általános Iskola, Göncruszka
  • Arany János Általános Iskola, Ináncs
  • Tompa Mihály Református Általános Iskola, Kazincbarcika
  • II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Ricse
  • Apáczai Csere János Általános Iskola, Taktaharkány
  • Tolcsvai Általános Iskola
  • Mészáros Lőrinc Körzeti Általános Iskola, Megyaszó
  • Balázs Győző Általános Iskola, Miskolc
  • Bulgárföldi Általános Iskola, Miskolc
  • Görgey Artúr Általános Iskola, Onga
  • Bőcsi Általános és Szakiskola
  • Árpádházi Szent Margit Általános Iskola, Sátoraljaújhely
  • Aggteleki Általános Iskola
  • Borsodi Általános Iskola, Edelény
  • Koroknay Dániel Tehetséggondozó és Általános Iskola, Mád
  • Dr. Enyedy Andor Református Általános Iskola, Mezőcsát
  • Arany János Általános Iskola, Sajóvámos
  • Lajos Árpád Általános Iskola, Dédestapolcsány
  • Kazinczy Ferenc Református Általános Iskola, Felsőzsolca
  • Hunyadi Mátyás Általános Iskola, Harsány
  • Izsó Miklós Általános Iskola, Izsófalva
  • Ménes-völgyi Tudásvető Alapítványi Általános Iskola, Szögliget
  • Berentei Általános Művelődési Központ, Berente
  • Kossuth Lajos Általános Iskola, Mezőkeresztes
  • Gyöngyszem Német Nemzetiségi Általános Iskola, Hercegkút
  • Szent István Katolikus Általános Iskola, Mezőkövesd
  • Nyitott Ajtó Baptista Általános Iskola, Miskolc
  • Nagyrozvágyi Általános Művelődési Központ
  • Kölcsey Ferenc Körzeti Általános Iskola, Sajószöged
  • Zempléni Árpád Általános Művelődési Központ, Tállya
  • Kazinczy Gábor Általános Iskola, Bánhorváti
  • Eötvös József Általános Iskola, Bodrogkeresztúr
  • Gárdonyi Géza Általános Iskola, Halmaj
  • Körzeti Általános Iskola, Kenézlő
  • Mezőkövesdi Általános Iskola
  • Nebuló Általános Iskola, Miskolc
  • Bükki Szlovák Nemzetiségi Általános Iskola, Bükkszentkereszt
  • Kossuth Lajos Általános Művelődési Központ, Monok
  • Apáczai Csere János Általános Iskola, Szendrő
  • Borsodnádasdi Általános Művelődési Központ, Borsodnádasd
  • Alapítványi Oktatási Központ, Edelény
  • Zrínyi Ilona Általános Iskola, Hejőbába
  • Általános Iskola, Pácin
  • Fráter György Általános Iskola, Sajólád
  • Hegyközi Általános Iskola, Pálháza
  • Móricz Zsigmond Általános Iskola, Prügy
  • Gvadányi József Általános Iskola, Rudabánya
  • Wesley János Többcélú Intézmény, Abaújkér
  • Göőz József Általános Iskola, Aszaló
  • Péczeli József Általános Művelődési Központ, Putnok
  • Deák Ferenc Általános Iskola, Sajóbábony
  • Széchenyi István Általános Művelődési Központ, Tiszapalkonya
  • Nyárády András Általános Iskola, Felsőnyárád
  • Általános Iskola, Kisgyőr
  • IV. Béla Általános Iskola és Óvoda, Köröm
  • Árpád Vezér Általános Művelődési Központ, Ózd
  • Általános Iskola, Szemere
  • Lorántffy Zsuzsanna Református Általános Iskola, Tiszakeszi
  • Általános Iskola, Vajdácska
  • Zempléni Általános Iskola és Óvoda, Bodrogolaszi
  • Károlyi Gáspár Általános Iskola, Gönc
  • Mátyás Király Általános Iskola, Hernádkak
  • Karcsai Általános Művelődési Központ
  • Lorántffy Zsuzsanna Általános, Ónod
  • Serényi László Általános Iskola, Putnok
  • Magyar-Szlovák Két Tanítási Nyelvű Nemzetiségi Általános Iskola, Sátoraljaújhely
  • Petőfi Sándor Általános Iskola, Taktakenéz
  • Körzeti Általános Iskola, Bódvaszilas
  • Kossuth Lajos Általános Iskola, Kurityán
  • Kalász László Általános Művelődési Központ, Múcsony
  • Petőfi Sándor Általános Iskola és Óvoda, Ózd
  • Eötvös József Általános Iskola, Sajókeresztúr
  • Körzeti Általános Iskola, Szalaszend
  • II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Tibolddaróc
  • Fogarasi János Általános Iskola, Kázsmárk
  • Dayka Gábor Általános Iskola, Méra
  • Alternatíva Általános Iskola, Gimnázium és Szakképző Iskola, Sajóecseg
  • Sánta Erzsébet Általános Iskola, Tiszakarád
  • Molnár Mózes Általános Művelődési Központ, Bodroghalom
  • Általános Iskola, Csobaj
  • Hejőpapi Általános Iskola, Hejőpapi
  • IV. Béla Általános Iskola, Járdánháza
  • Legyesbényei Általános Iskola
  • Általános Művelődési Központ, Mezőcsát
  • Kölcsey Ferenc Általános Iskola, Mezőzombor
  • Éltes Mátyás Általános Iskola, Miskolc
  • Többcélú Közoktatási Intézmény Általános Iskola, Szalonna
  • Bükkalja Általános Iskola, Bogács
  • Körzeti Általános Iskola, Boldogkőváralja
  • Bükkábrányi Általános Művelődési Központ, Bükkábrány
  • Általános Iskola, Bükkaranyos
  • Általános Művelődési Központ, Forró
  • Dőry Ferenc Körzeti Általános Iskola, Girincs
  • Körzeti Általános Iskola, Lak
  • Hegyalja Általános Iskola, Olaszliszka
  • Apáczai Csere János Általános Iskola és Óvoda, Ózd
  • II. János Pál Katolikus Általános Iskola, Ózd
  • Martinkó András Általános Iskola, Szuhogy
  • II. Rákóczi Ferenc Körzeti Általános Iskola, Vilmány
  • Berecz Károly Általános Iskola és Óvoda, Alsóberecki
  • Tompa Mihály Általános Iskola, Alsóvadász
  • Széchenyi István Általános Iskola, Arló
  • Dr. Mészáros Kálmán Általános Iskola, Ároktő
  • Körzeti Általános Iskola, Borsodbóta
  • Felsőzsolcai Szent István Katolikus Általános Iskola, Felsőzsolca
  • Hangonyi György Általános Iskola, Hangony
  • Körzeti Általános Iskola és Óvoda, Ormosbánya
  • Csépány-Somsály Általános Művelődési Központ, Ózd
  • Sajóvárkonyi Általános Művelődési Központ, Ózd
  • Általános Iskola, Sajókaza
  • Móra Ferenc Általános Iskola, Taktaszada
  • Általános Iskola, Tiszacsermely
  • Körzeti Általános Iskola, Baktakék
  • Bartók Béla Általános Művelődési Központ, Borsodszirák
  • Általános Iskola és Óvoda, Kesznyéten
  • Béres Ferenc Általános Iskola, Krasznokvajda
  • Második Esély Felnőttoktató Általános Iskola, Miskolc
  • Kölcsey Ferenc Általános Iskola, Novajidrány
  • Balassi Bálint Általános Iskola és Óvoda, Ragály
  • Általános Iskola és Napközi Otthonos Óvoda, Rakaca
  • Rákóczi Julianna Általános Iskola, Sajóhídvég
  • Általános Iskola, Szin
  • Patay Sámuel Általános Iskola, Taktabáj
  • II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Felsővadász
  • Felsőzsolcai Közös Igazgatású Közoktatási Intézmény, Felsőzsolca
  • Komlóskai Ruszin Nemzetiségi Általános Művelődési Központ
  • Dr. Ámbédkar Általános Iskola, Sajókaza
  • Általános Iskola, Szendrőlád
  • Farkaslyuki Általános Iskola
  • Általános Iskola, Girincs
  • Körzeti Általános Iskola, Hernádvécse
  • Don Bosco Általános Iskola, Kazincbarcika
  • Rakacaszendi Görög Katolikus Általános Iskola

Összes szavazó: Összes szavazó:

Betöltés ... Betöltés ...

A középiskolák végeredménye:

Melyik középiskolát tartja a legjobbnak a megyében?

  • Árpád Vezér Gimnázium és Kollégium, Sárospatak
  • Bláthy Ottó Villamosipari Szakközépiskola, Miskolc
  • Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc
  • Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
  • Sárospataki Református Kollégium Gimnáziuma, Sárospatak
  • Bocskai István Gimnázium, Szerencs
  • Irinyi János Szakközépiskola, Kazincbarcika
  • Zrínyi Ilona Gimnázium, Miskolc
  • Kandó Kálmán Szakközépiskola, Miskolc
  • Avasi Gimnázium, Miskolc
  • Berzeviczy Gergely Szakközépiskola, Miskolc
  • Ferenczi Sándor Egészségügyi Szakközépiskola, Miskolc
  • Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium, Miskolc
  • Andrássy Gyula Szakközépiskola, Miskolc
  • Diósgyőri Gimnázium, Miskolc
  • Lévay József Református Gimnázium, Miskolc
  • Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium, Miskolc
  • Fáy András Görögkatolikus Közgazdasági Szakközépiskola, Miskolc
  • Széchenyi István Közgazdasági Szakközépiskola, Ózd
  • Evangélikus Kossuth Lajos Gimnázium és Pedagógiai Szakközépiskola, Miskolc
  • Szemere Bertalan Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium, Miskolc
  • Váci Mihály Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Encs
  • Tokaji Ferenc Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Tokaj
  • V. István Katolikus Közgazdasági és Informatikai Szakközépiskola, Sátoraljaújhely
  • Kós Károly Építőipari Szakközépiskola és Szakiskola, Miskolc
  • Szalézi Szent Ferenc Gimnázium, Kazincbarcika
  • Eötvös József Gimnázium, Szakképző Iskola és Kollégium, Tiszaújváros
  • Baross Gábor Közlekedési és Postaforgalmi Szakközépiskola, Miskolc
  • József Attila Gimnázium, Szakképző Iskola és Kollégium, Ózd
  • Szentpáli István Kereskedelmi és Vendéglátó Szakközépiskola és Szakiskola, Miskolc
  • Surányi Endre Szakképző Iskola, Kazincbarcika
  • Szent János Görögkatolikus Gimnázium és Szakképző Iskola, Edelény
  • Szent László Gimnázium és Közgazdasági Szakközépiskola, Mezőkövesd
  • Diósgyőr-Vasgyári Szakképző Iskola, Miskolc
  • Bartók Béla Zeneművészeti Szakközépiskola, Miskolc
  • Gábor Áron „Művészeti Iskola” Szakközépiskola, Miskolc
  • Vay Miklós Szakképző Iskola, Sárospatak
  • Szepsi Csombor Márton Gimnázium, Szikszó
  • Kossuth Lajos Gimnázium, Sátoraljaújhely
  • Hámori Waldorf Gimnázium, Miskolc
  • Széchenyi István Közgazdasági Szakközépiskola, Ózd
  • Szerencsi Szakképző Iskola és Kollégium, Szerencs
  • Kereskedelmi és Idegenforgalmi Középiskola, Tokaj
  • Váci Mihály Gimnázium és Szakképző Iskola Abaújszántói Szakképző Tagiskolája
  • Balázs Győző Református Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Középiskola, Miskolc
  • Computer School Számítástechnikai Szakközépiskola Miskolci Tagintézménye
  • Serényi Béla Gimnázium, Putnok
  • EURÓPA Szakképző Iskola, Miskolc
  • Eötvös József Építőipari, Művészeti Szakképző Iskola, Miskolc
  • Trefort Ágoston Szakképző, Sátoraljaújhely
  • Mezőcsáti Református Gimnázium és Közgazdasági Szakközépiskola, Mezőcsát
  • MIOK József Nádor Gimnázium és Szakképző Iskola, Miskolc
  • Deák Ferenc Szakképző és Művészeti Szakközépiskola, Kazincbarcika
  • Miskolci Magister Gimnázium, Miskolc
  • Stúdium Kereskedelmi, Igazgatási, Üzleti Szakközépiskola és Szakiskola, Miskolc
  • Debreczeni Márton Szakképző Iskola, Miskolc
  • Szepsi Laczkó Máté Szakképző Iskola, Sátoraljaújhely
  • Mentor Gimnázium és Szakképző Iskola, Miskolc
  • Miskolci Rendészeti Szakközépiskola, Miskolc
  • Bolyai Farkas Szakképző, Ózd
  • Széchenyi István Szakképző Iskola, Mezőkövesd
  • Don Bosco Szakiskola és Szakközépiskola, Kazincbarcika
  • Wesley János Többcélú Intézmény, Abaújkér
  • Dr. Ámbédkar Gimnázium és Szakképző Iskola, Sajókaza
  • Martin János Szakképző Iskola, Miskolc
  • Aba Sámuel Szakiskola, Encs
  • Szikszói Fodrász és Kozmetikus Szakképző Iskola, Szikszó
  • Tokaji Mezőgazdasági Szakképző Iskola és Kollégium, Tokaj
  • Kalyi Jag Roma Nemzetiségi Szakiskola, Szakközépiskola, Miskolc
  • HON Szakiskola, Megyaszó
  • Pattantyús Ábrahám Géza Szakképző, Sajószentpéter
  • Második Esély Felnőttoktató Gimnázium és Szakképző Iskola, Miskolc
  • Szent Benedek Gimnázium és Szakképző Iskola, Miskolc
  • School of Business Szeged Üzleti Szakközépiskola Miskolci Tagintézménye
  • Művészetoktatási Intézmény, Bőcs
  • Körzeti Általános és Szakiskola, Lak

Összes szavazó: Összes szavazó:

Betöltés ... Betöltés ...