A Mátra csoport őszi menetrendje

A labdarúgó NB III Mátra csoportjának versenybizottsága elkészítette a 2007/2008-as szezon őszi menetrendjét, melyben három csapatunk érdekelt.

A program:
1. forduló, augusztus 18-19. (17.00)
Sz: Somoskőújfalu – Maglód
Sz: Tiszafüred – Újpest ligacsapat
Sz: Dunakeszi – Veresegyház
Sz: RAFC – Balassagyarmat
V: Eger – Jászapáti
V: Putnok – MTK ligacsapat
V: Tura – Felsőzsolca
V: Ózd – Gyöngyös

2. forduló, augusztus 25-26. (17.00)
Sz: Balassagyarmat – Tura
V, 11.00: MTK ligacsapat – Dunakeszi
V, 11.00: Újpest ligacsapat – Putnok
V: Felsőzsolca – Ózd
V: Veresegyház – RAFC
V: Jászapáti – Somoskőújfalu
09.05.: Maglód – Tiszafüred
10.23.: Gyöngyös – Eger

3. forduló, szeptember 1-2. (16.00)
Sz: Putnok – Maglód
Sz: Dunakeszi – Újpest ligacsapat
Sz: RAFC – MTK ligacsapat
Sz: Ózd – Balassagyarmat
Sz: Somoskőújfalu – Eger
V: Tiszafüred – Jászapáti
V: Tura – Veresegyház
V: Gyöngyös – Felsőzsolca

4. forduló, szeptember 8-9. (16.00)
Sz: Balassagyarmat – Gyöngyös
Sz: Somoskőújfalu – Tiszafüred
V, 11.00: MTK ligacsapat – Tura
V, 11.00: Újpest ligacsapat – RAFC
V: Eger – Felsőzsolca
V: Ózd – Veresegyház
V: Maglód – Dunakeszi
V: Jászapáti – Putnok

5. forduló, szeptember 15-16. (15.30)
Sz: Dunakeszi – Jászapáti
Sz: RAFC – Maglód
Sz: Ózd – MTK ligacsapat
Sz: Putnok – Somoskőújfalu
V: Tura – Újpest ligacsapat
V: Gyöngyös – Veresegyház
V: Felsőzsolca – Balassagyarmat
V: Tiszafüred – Eger

6. forduló, szeptember 22-23. (15.30)
Sz: Somoskőújfalu – Dunakeszi
V, 11.00: MTK ligacsapat – Gyöngyös
V, 11.00: Újpest ligacsapat – Ózd
V: Eger – Balassagyarmat
V: Veresegyház – Felsőzsolca
V: Maglód – Tura
V: Jászapáti – RAFC
V: Tiszafüred – Putnok

7. forduló, szeptember 29-30. (15.30)
Sz: Ózd – Maglód
Sz: Balassagyarmat – Veresegyház
Sz: Dunakeszi – Tiszafüred
Sz: RAFC – Somoskőújfalu
Sz: Putnok – Eger
V: Tura – Jászapáti
V: Gyöngyös – Újpest ligacsapat
V: Felsőzsolca – MTK ligacsapat

8. forduló, október 6-7. (14.00)
Sz: Somoskőújfalu – Tura
Sz: Putnok – Dunakeszi
V, 11.00: MTK ligacsapat – Balassagyarmat
V, 11.00: Újpest ligacsapat – Felsőzsolca
V: Eger – Veresegyház
V: Maglód – Gyöngyös
V: Jászapáti – Ózd
V: Tiszafüred – RAFC

9. forduló, október 13-14. (14.00)
Sz: Balassagyarmat – Újpest ligacsapat
Sz: RAFC – Putnok
Sz: Ózd – Somoskőújfalu
Sz: Dunakeszi – Eger
V: Gyöngyös – Jászapáti
V: Felsőzsolca – Maglód
V: Veresegyház – MTK ligacsapat
V: Tura – Tiszafüred

10. forduló, október 20-21. (13.30)
Sz: Eger – MTK ligacsapat
Sz: Somoskőújfalu – Gyöngyös
Sz: Putnok – Tura
Sz: Dunakeszi – RAFC
V, 11.00: Újpest ligacsapat – Veresegyház
V: Maglód – Balassagyarmat
V: Jászapáti – Felsőzsolca
V: Tiszafüred – Ózd

11. forduló, október 27-28. (13.30)
Sz: Balassagyarmat – Jászapáti
Sz: Ózd – Putnok
Sz: RAFC – Eger
V, 11.00: MTK ligacsapat – Újpest ligacsapat
V: Veresegyház – Maglód
V: Tura – Dunakeszi
V: Gyöngyös – Tiszafüred
V: Felsőzsolca – Somoskőújfalu

12. forduló, november 3-4. (13.30)
Sz: Eger – Újpest ligacsapat
Sz: Somoskőújfalu – Balassagyarmat
Sz: Putnok – Gyöngyös
Sz: Dunakeszi – Ózd
Sz: RAFC – Tura
V: Maglód – MTK ligacsapat
V: Jászapáti – Veresegyház
V: Tiszafüred – Felsőzsolca

13. forduló, november 10-11. (13.30)
Sz: Ózd – RAFC
Sz: Balassagyarmat – Tiszafüred
V, 11.00: MTK ligacsapat – Jászapáti
V, 11.00: Újpest ligacsapat – Maglód
V: Gyöngyös – Dunakeszi
V: Felsőzsolca – Putnok
V: Veresegyház – Somoskőújfalu
V: Tura – Eger

14. forduló, november 17-18. (13.00)
Sz: Somoskőújfalu – MTK ligacsapat
Sz: Putnok – Balassagyarmat
Sz: Dunakeszi – Felsőzsolca
Sz: RAFC – Gyöngyös
V: Eger – Maglód
V: Jászapáti – Újpest ligacsapat
V: Tiszafüred – Veresegyház
V: Tura – Ózd

15. forduló, november 24-25. (13.00)
Sz: Balassagyarmat – Dunakeszi
Sz: Ózd – Eger
V, 11.00: MTK ligacsapat – Tiszafüred
V, 11.00: Újpest ligacsapat – Somoskőújfalu
V: Maglód – Jászapáti
V: Gyöngyös – Tura
V: Felsőzsolca – RAFC
V: Veresegyház – Putnok