„A második félidőt 3-0-ás hendikeppel kezdtük”

„A második félidőt 3-0-ás hendikeppel kezdtük” - © Illusztráció
Miskolc – A labdarúgó megyei II. osztály Észak csoportjának 14. fordulójában három mérkőzést játszottak vasárnap.

Önnek melyik a kedvenc csapata a megyei II. osztály Észak csoportjában?

View Results

Loading ... Loading ...

Nyírjes-Szirma – Múcsony 2-3 (0-3)

Szirma, 50 néző. V.: Molnár G.

Nyírjes-Szirma: Takács – Tóth, Nyistyák, Orosz, Braun, Szabó, Kovács, Nagy (Halász), Repei, Oláh, Terdik. Edző: Takács Tibor.

Múcsony: Mertus – Páró, Kovács, Mátyás, Szalánczi, Bányai, Spák, Jóna, Szaszin, Budai (Kiss), Nagy. Edző: Bezsilla Zoltán.

G.: Oláh, Terdik, ill. Páró (2), Budai. Jók: senki, ill. az egész csapat. Ifi: 2-0.

Takács Tibor: – A második félidőt 0-3-as hendikeppel kezdtük, amelyről sajnos nem sikerült megnyerni a mérkőzést. Kihagyott 11-es, számtalan elpuskázott helyzet. Ez jellemezte a félidőt. Gratulálok az ellenfélnek.

Bezsilla Zoltán: – Az első félidőben minket támogatott a szél. Az akkor megszerzett előnyünkből maradt a végére. Az igazsághoz hozzátartozik: ellenfelünk rengeteg helyzetet hagyott ki a második félidőben. Szerencsénk volt!

Sajóvámos – Szirmabesenyő 1-0 (1-0)

Sajóvámos, 50 néző. V.: Nagy L.

Sajóvámos: Bordás – Hajkó, Stefán, Hozdik, Paszternák, Hunyadi, Tóth (Budai), Mohácsi (Cseh), Fejes, Somogyi, Kádár (Varga). Edző Váradi Norbert.

Szirmabesenyő: Valkányi – Kalász, Tarczali, Kéméndi, Fejes, Fehér (Jesztrebi), Bertók, Benedek, Juhász (Nagy), Bihari, Mizser. Edző: Valkányi Péter.

G.: Paszternák. Kiállítva: Mizser (48.) Jók: Stefán, Hunyadi, Fejes, Somogyi, ill. az egész csapat. Ifi: 2-1.

Váradi Norbert: – A csapat ezzel a győzelemmel köszönti Stefán Milán játékosát és Takács Gábor elnök urat születésnapjuk alkalmából!

Valkányi Péter: – Az első félidőben a kabaré körülmények között eső gól eldöntötte a mérkőzést. Hiába játszottunk mezőnyfölényben, csak gratulálni tudok a hazai csapatnak.

Ináncs – Gesztely 1-2 (0-0)

Ináncs, 100 néző. V.: Varga N.

Ináncs: Kádas – Csesznik, Tahi, Hódos, Pockodi, Árvai, Flaskó, Újfalussy (Csizmár), Mida, Karaffa (Nagy), Takács P. (Takács B.). Elnök: Montvajszki Bertalan.

Gesztely: Czifra – Bárdos, Jakab, Tóth, Mida, Erdei Nagy (Farkas), Erdélyi, Rácz (Bacsó), Katona (Nagy Zs.), Zsarnai, Vadász (Szmrek). Edző: Túróczi Attila.

G.: Mida, ill. Zsarnai, Vadász. Jók: az egész csapat, ill. Vadász, Farkas. Ifi: 0-3.

Kemény Ferenc technikai vezető: – Szoros mérkőzésen, nem érdemeltünk vereséget a bajnokjelölt csapat ellen. Lelkes játékunk megérdemelt volna egy pontot. Elkerülhető gólokat kaptunk. Jó játékvezetői hármas.

Túróczi Attila.- Ezzel a győzelemmel köszönti a csapat Bacsó Levente játékosunkat és Csorba László technikai vezetőt születésnapjuk alkalmából.

Nagybarca visszalépése miatt Aszaló szabadnapos volt.

16. Nagybarca visszalépett

„Nyerni kellett volna, de mivel gólt nem lőttünk...”

„Nyerni kellett volna, de mivel gólt nem lőttünk…”

Miskolc – A labdarúgó megyei II. osztály Észak csoportjának 14. fordulójában négy mérkőzést játszottak szombaton.