A leveleki Bayern esete a nyírlugosi Reallal

© Fotó: Dodó Ferenc
Szabolcs-Szatmár-Bereg – A labdarúgó megyei II. osztály, Pannónia Zrt.-csoport, 27. csoportjában nyolc meccset játszottak vasárnap.

Terem–Ramocsaháza 2–3 (2–0)

Terem, 80 néző, v.: Szőnyi.

Terem: Veibel Sz. – Schvarczkopf W., Simon R., Sopronyi R., Csoba L., Schmidt T., Tanka L., Bíró J., Kurucz R., Jéri R., Fodor A., Edző: Képíró Dániel.

Ramocsaháza: Dankó Cs.- Zsiros L., Makula Zs., Lakatos M., Szilágyi Z., Karasz L., Farkas K., Bacskai A., Szabó D., Szegedi Z., Fodor Cs., Játékos-edző: Szabó Dávid. Gól: Karasz L.(2), Farkas K., Ifi:

Képíró Dániel: – Megérdemelt vendég siker, 2-0 ás vezetésnél ziccerek tömkelegét hagytuk ki az első félidőben. Második félidőben nagy mellénnyel mentünk ki a pályára, de a Ramocsaháza megbüntetett minket.

Szabó Dávid: – Bravúros forditással, visszahoztuk a sirból a meccset amihez gratulálok a csapatnak. Reméljük a játékvezetőnek nem lett semmi baja.

Nyírtelek–Nagykálló 1–10 (1–6)

Nyírtelek, 80 néző, v.: Szabó Á.

Nyírtelek: Valkó D.- Krises A., Setét P., Bistyei B.,( Németh F.), Boldi Zs., Komor Sz.( Skorbit D.), Kövesdi Z., Batta Sz., Lakatos T., Játékos-edző: Dankó Zoltán.

Nagykálló: Pekk J.-( Vajda T.), Erdei S., Göncz B., Sós G., Fodor T., Csökmei I., Simon I.,( Bakó V.), Matejkó G., Bodai K., Szabó S., Módis D., Edző: Koskovits György.

Gól: Batta Sz., Sós G.(2) Csökmei I.(2) Bodai K.(4), Módis D.(2), Ifi: 1-2

Dankó Zoltán: – Gratulálunk az ellenfélnek. A csapat mindent megtett azért, hogy minnél kevesebb gólt kapjunk.

Koskovits György: – A mai napon a győzelmünkön kivül, igazán a gyermek napnak örülhetünk. Illetve köszönjük Göncz Bercinek, hogy meghívta a csapatot mérkőzés után.

Ibrány–Apagy 5–1 (0–0)

Ibrány, 100 néző, v.: Tassy.

Ibrány: Szobonya G.- Deme A., Vidoven M., Farkas M., Kiss P., ( Gergely B.), Majoros Á., Madzin I., Kiss T., ( Dobránszki M.)Csáki J., Kovács G.,( Jeddi B.), Somogyi M., ( Boros I.),Edző: Madalina György.

Apagy: Polgári L. (Svelta Z.)- Marcsek T., Trencsényi R., Árpási D., Nagy J.,(Kozák R.), Lakatos J., Hegedüs L., Horváth G., Marics T., Halastyák Á., Rubóczki K.,(Varga Z.), Játékos-edző: Németh Attila.

Gól: Madzin I.(3), Csáki J., Somogyi M., illetve Kozák R., Ifi: félbeszakadt

Madalina György: – Elismerés jár az Apagynak, 27 meccsen ma szenvedte el a második vereségét. Rajtunk látszott a hétközi kupamérkőzés miatti fáradtság, ráadásul rossz felfogásban is játszottunk. Félidőben rendeztük a sorainkat, és a második félidei játékunk alapján megérdemelt biztos győzelmet arattunk. Jó játékvezetés.

Németh Attila: – Az első félidőben kifejezetten jól játszottunk, a második félidőben a kapusunk megsérült ami 10 perc rövidzárlatot eredményezett. Ez pedig három gólt. Gratulálok az Ibránynak, megérdemelten nyert.

Kemecse–Nyíribrony 9–0 (3–0)

Kemecse, 150 néző, v.: Lippa L.

Kemecse: Szabolcsi (Duleba) – Szucs (Márton P.), Bárány (Bárány Z.), Brondics, Szathmári S., Bárdos (Babják), Karkusz, Hokk Á., Sándor D., Hokk B. (Horváth N.), Szathmári D. Edzo: Resán Attila.

Nyíribrony: Kerekréti – Konzili (Mocsár), Winkler, Szabó B., Mihalovics (Bagoly I.), Kriston, Marincsák, Kantár J., Imre L., Galamb (Kerekréti), Juhász M. Edző: Marincsák Viktor.

Gól: Szathmári D. 2, Brondics 2, Bárdos 2, Sándor D., Márton P., Horváth N. Ifi: 8–1.

Resán Attila: – Borzasztó osz után egész jó kis tavaszunk van.

Marincsák Viktor: – Kikapsz kilenc nullára, mit is lehet ilyenkor nyilatkozni. Nagyon megalázónak érzem ezt az eredményt, osztálykülönbség volt a két csapat között.

Máriapócs–Gávavencsellő 1–2 (1–1)

Máriapócs, 80 néző, v.: Lövei.

Máriapócs: Nyiri L.- Korpás Z., Hanchoue M., Novák Zs., Fekete Cs., Iváncsik L. (Tóth R.), Pásztor J. (Kovács Gy.), Berki G., Pekács Zs., Simon K. Edzo: Stekler Attila.

Gávavencsellő: Simkó M.- Tolnai T. (Balogh R.), Szikszay S., Guszti L., Kovács I., Kopájer J., Bodnár S., Tóth Z. (Kanyuk K.), Takács Zs., Veres F. (Hensperger Adrián), Marcsek Z.(Farkas L.). Játékos-edzo: Marcsek Zoltán.

Gól: Novák Zs., illetve Kovács I. 2. Ifi: 14–0.

Stekler Attila: – Ami a héten történt a csapat körül, döntően befolyásolta a mérkőzést. Az is igaz, olyanok voltunk, mint a címlaplányok, csak jól mutattunk a pályán. Bényei Illés úrnak köszönjük, hogy alkalmassá tette a pályát a mérkőzés megrendezéséhez. Gratulálunk az ifistáink újabb győzelméhez!

Marcsek Zoltán: – Kiegyenlített mezőnyjáték mellett az a csapat nyer, aki értékesíti a helyzeteit.

Levelek–Nyírlugos 1–1 (0–1)

Levelek, 100 néző, v.: Király A.

Levelek: Varga Gy.- Gebri A., Csekk A. (Király T.), Hatházi M. (Bukta M.), Majláth S., Páter I. (Nagy T.), Balogh Zs., Papp R. (Király D.), Pásztor J., Pekk T., Hajdu G. Edző: Majláth Sándor.

Nyírlugos: Fehér G., Kavalecz B., Sinka L., Illés Á., Horváth J., Posta G., Balogh L., Bíró F., Tóth N., Sinka M. (Parcsák M.), Holló Zs. Játékos-edző: Kavalecz Béla.

Gól: Balogh Zs., illetve Holló Zs. Ifi: 7–2.

Majláth Sándor: – A mai mérkőzésen a Lugos „százszázalékos” gólhelyzet-kihasználást mutatott. Mi meg mentünk, mint a Bayern a Real ellen, úgy, hogy még a hazai kapufa is ellenünk volt. Úgy, hogy a fiúkat nem tudom elmarasztalni, hajtottak becsülettel.

Kavalecz Béla: – Korrekt játékvezető hármas mellett igazságos döntetlen született.

Biri–Encsencs 2–5 (0–2)

Biri, 150 néző, v.: Veres J.

Biri: Lovas – Kiss F., Harmati, Asztalos A., Bihari D., Katona R., Antal (Vizi G.), Szoták, Barcsik, Arató A. (Lénárt T.), Fülöp D. (Szilágyi R.), Edzo: Dankó Zsolt.

Encsencs: Sivadó – Konyha Cs. (Kiss Á.), Horászki L., Franku, Tallódi L. (Nagy M.), Illés G., Bíró Zs., Pataki E. (Szedlár), Bíró L., Szilágyi G. (Bíró B.), Budai R. Edzo: Szedlár János.

Gól: Arató A., Aszatlos A., illetve Szilágyi G. 3, Bíró Zs., Pataki E. Kiállítva Franku Sz.. Ifi: 8–2.

Dankó Zsolt: – Ennyi hiányzóval, ennyire vagyunk képesek. További sok sikert az Encsencsnek. Gratulálok az ifjúsági csapatunk győzelméhez.

Szedlár János: – Nagyon sokat futott a csapatom. Tetszetős szép gólokat rúgtunk. Még emberhátrányban is a támadójátékot erőltettük.

Kállósemjén–Újfehértó 2–3 (1–0)

Kállósemjén, 150 néző, v.: Papp F.

Kállósemjén: Jenei N. – Bábos P., Marozsán Zs., Mészáros Á. Tóth Á., Mészáros T., Vass G. (Docsa I.), Hamza T., Mészáros M. (Vass D.), Szabó I. (Léka A.), Marozsán M. Játékos-edzo: Mészáros Ákos.

Újfehértó: Gégény B.- Szilágyi Á., Petics Gy., Kántor T., Veres D., Dénes K., Csizmarik Á. (Úrr D.), Zámbó D., Tóth Sz., Zámbó J. (Dankó R.), Mogyorósi Á. Játékos-edzo: Szilágyi Ákos.

Gól: Hamza T., Marozsán M., illetve Veres D., Mogyorósi Á., Marozsán Zs. (öngól). Ifi: 1–9.

Mészáros Ákos: – Úgy érzem, hogy rászolgáltunk volna az egy pontra. Nem érdemeltünk vereséget. Gratulálok az egész csapat hozzáállásához.

Szilágyi Ákos: – Támadtunk, támadtunk, de az ellenfél vezetett 2–0-ra. Végig irányítottuk a mérkozést, de nehéz volt feltörni a Kállósemjén védekezését. Viszont, amikor ez megtörtént, onnantól éreztem, hogy nem hagyjuk itt a három pontot. Ezekért a meccsekért érdemes futballozni.