A legjobbakat köszöntötték

A legjobbakat köszöntötték
Miskolc – Az elmúlt esztendő legeredményesebb sportolóit köszöntötték csütörtökön a Megyeháza Dísztermében; a díjra a megyében működő szövetségek javasolták sportáguk 2006. évi eredménye alapján a legjobb sportolót.    video

Az ünnepségen részt vett és közreműködött – többek között – Koncz Ferenc, a közgyűlés alelnöke, Besenyei Lajos, a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Sportszövetségek Szövetsége Képviseletének elnöke, illetve Daragó Lászlóné sportigazgató.

 A sportágak legjobbjai:

Asztalitenisz: Pados Zoltán (Diósgyőri ASE, edző: Barták László)

Atlétika: Simona Staicu (Miskolci Sportiskola, edző: Juhász András)

Birkózás: Ifj. Tőzsér Sándor (KVSE-Kaba, edző: id. Tőzsér Sándor)

Darts: Béres Károly (Sorompó DC Sárospatak, edző: Hornyák István)

Erőemelés, fekvenyomás: Nánási Nikoletta (Tiszaújvárosi Fitness SK, edző: Nánási Balázs

Fogyatékos sport: Keresztesi Lajosné (Denevér SE, edző: Nagy László)

Cselgáncs: Gáspár Eszter (MVSC, edző: Illyés Miklós)

Kajak-kenu: Boros Attila (Tiszaújvárosi VSE, edző: Séra Miklós)

Karate: Balogh Szabolcs (Justitia Fuji-Yama SE, edző: Dr. Vincze Angéla, Pálinkás András)

Kerékpár: Katona Dénes (Sátoraljaújhelyi TK, BMX-szakosztály, edző: Pásztor Gábor)

Kézilabda: Fügedi Csaba (Mezőkövesdi KC, edző: Juhász István)

Kosárlabda: Brunyánszky István (Tiszaújvárosi Phoenix KK, edzője: Szendrey Tibor)

Labdarúgás: Vitelki Zoltán (DVTK, edző: Csank János)

Lovassport: Plaszkó Gábor(Abaújszántói LK)

Modellezés: Varga Zoltán (Borsod megyei RK, edző: Megyeri László)

Ökölvívás: Győri László (Sárospataki TC, edző: Krai Csaba)

Röplabda: Szabó Dávid (Vegyész RC, edző: Veres István)

Sakk: Könnyű János (Sárospataki Elektromos SE)

Sí: Szöllősi Kitti (Miskolci Honvéd, edző: Szöllősi István)

Sportlövészet: Kárpáti Zoltán (MVK Lövész Egyesület, edző: Bencze János)

Súlyemelés: Nagy Nikoletta (Ózdi SFC, edző: Fekete József)

Szabadidősport: Koczkáné Fekete Magdolna (Mezőcsát)

Tájékozódási futás: Domonyik Gábor (MEAFC, edző: Bokros István)

Teke: Ander Tamás (Kazincbarcikai Vegyész TSE, edző: Bene Sándor)

Természetjárás: Váradi Zsófia(Miskolci Helyiipari Természetbarát Egyesület és Diósgyőri Természetbarát Sport Klub)

Testépítés: Remenyik Ilona (Tiszaújvárosi Fitness SK, edző: Nánásiné Tóth Ibolya)

Torna: Gyükér Noémi (Miskolci Sportiskola, edző: Tar Miklós)

Triatlon: Kuttor Csaba(Team Miskolc, edző: Szabó Álmos)

Úszás: Kádas Vivien(Club Laguna Miskolc, edző: Fázold Henrik)

Vitorlázás: Berki Győző (Justitia VSE, edző: Demjén Sándor)

Vívás: Arday Péter (Diósgyőri Vívó Egyesület, edző: Patócs Béla)

Vízilabda: Török Viktor (Miskolc-Tapolcai Kékhullám SC, edző: Hatvani János)

MI



További hírek a boon-sportoldal kategóriából

Sporthírek