A labdarúgó NB III Keleti csoportjának tavaszi sorsolása – 2018/2019

Akt.:
Illusztráció - Sajóbábony vs. Tállya 2018-ban
Illusztráció - Sajóbábony vs. Tállya 2018-ban
Miskolc – A labdarúgó NB III Keleti csoport 2018/19-es idényének tavaszi menetrendje.

17. forduló, március 3.

V, 14.30: Füzesgyarmati SK–Sényő-Carnifex FC
V, 14.30: Eger SE–Nyírbátori FC
V, 14.30: Debreceni EAC–Termálfürdő Tiszaújváros
V, 14.30: Szolnoki MÁV FC–Putnok FC
V, 14.30: Diósgyőri VTK tartalék–Salgótarjáni BTC
V, 14.30: Erzsébeti SMTK–Sajóbábony VSE
V, 14.30: Cigánd SE–Tállya KSE
V, 14.30: Jászberényi FC–Gyöngyösi AK

18. forduló, március 10.

V, 10.30: Putnok FC–Diósgyőri VTK tartalék
V, 14.30: Sajóbábony VSE–Cigánd SE
V, 14.30: Salgótarjáni BTC–Erzsébeti SMTK
V, 14.30: Termálfürdő Tiszaújváros–Szolnoki MÁV FC
V, 14.30: Nyírbátori FC–Debreceni EAC
V, 14.30: Sényő-Carnifex FC–Eger SE
V, 14.30: Gyöngyösi AK–Füzesgyarmati SK
V, 14.30: Tállya KSE–Jászberényi FC

19. forduló, március 17.

V, 11.00: Tállya KSE–Sajóbábony VSE
V, 15.00: Jászberényi FC–Füzesgyarmati SK
V, 15.00: Eger SE–Gyöngyösi AK
V, 15.00: Debreceni EAC–Sényő-Carnifex FC
V, 15.00: Szolnoki MÁV FC–Nyírbátori FC
V, 15.00: Diósgyőri VTK tartalék–Termálfürdő Tiszaújváros
V, 15.00: Erzsébeti SMTK–Putnok FC
V, 15.00: Cigánd SE–Salgótarjáni BTC

20. forduló, március 23.

Sz, 15.00: Putnok FC–Cigánd SE
Sz, 15.00: Termálfürdő Tiszaújváros–Erzsébeti SMTK
Sz, 15.00: Nyírbátori FC–Diósgyőri VTK tartalék
Sz, 15.00: Sényő-Carnifex FC–Szolnoki MÁV FC
Sz, 15.00: Gyöngyösi AK–Debreceni EAC
Sz, 15.00: Füzesgyarmati SK–Eger SE
Sz, 15.00: Salgótarjáni BTC–Tállya KSE
Sz, 15.00: Sajóbábony VSE–Jászberényi FC

21. forduló, március 31.

V, 11.00: Tállya KSE–Putnok FC
V, 15.30: Jászberényi FC–Eger SE
V, 15.30: Debreceni EAC–Füzesgyarmati SK
V, 15.30: Szolnoki MÁV FC–Gyöngyösi AK
V, 15.30: Diósgyőri VTK tartalék–Sényő-Carnifex FC
V, 15.30: Erzsébeti SMTK–Nyírbátori FC
V, 15.30: Cigánd SE–Termálfürdő Tiszaújváros
V, 15.30: Sajóbábony VSE–Salgótarjáni BTC

22. forduló, április 7.

V, 12.30: Putnok FC–Sajóbábony VSE
V, 16.00: Nyírbátori FC–Cigánd SE
V, 16.00: Sényő-Carnifex FC–Erzsébeti SMTK
V, 16.00: Gyöngyösi AK–Diósgyőri VTK tartalék
V, 16.00: Füzesgyarmati SK–Szolnoki MÁV FC
V, 16.00: Eger SE–Debreceni EAC
V, 16.00: Termálfürdő Tiszaújváros–Tállya KSE
V, 16.00: Salgótarjáni BTC–Jászberényi FC

23. forduló, április 14.

V, 11.00: Tállya KSE–Nyírbátori FC
V, 16.00: Jászberényi FC–Debreceni EAC
V, 16.00: Szolnoki MÁV FC–Eger SE
V, 16.00: Diósgyőri VTK tartalék–Füzesgyarmati SK
V, 16.00: Erzsébeti SMTK–Gyöngyösi AK
V, 16.00: Cigánd SE–Sényő-Carnifex FC
V, 16.00: Sajóbábony VSE–Termálfürdő Tiszaújváros
V, 16.00: Salgótarjáni BTC–Putnok FC

24. forduló, április 21.

V, 13.00: Putnok FC–Jászberényi FC
V, 16.30: Gyöngyösi AK–Cigánd SE
V, 16.30: Füzesgyarmati SK–Erzsébeti SMTK
V, 16.30: Eger SE–Diósgyőri VTK tartalék
V, 16.30: Debreceni EAC–Szolnoki MÁV FC
V, 16.30: Termálfürdő Tiszaújváros–Salgótarjáni BTC
V, 16.30: Nyírbátori FC–Sajóbábony VSE
V, 16.30: Sényő-Carnifex FC–Tállya KSE

25. forduló, április 28.

V, 12.30: Tállya KSE–Gyöngyösi AK
V, 16.30: Jászberényi FC–Szolnoki MÁV FC
V, 16.30: Diósgyőri VTK tartalék–Debreceni EAC
V, 16.30: Erzsébeti SMTK–Eger SE
V, 16.30: Cigánd SE–Füzesgyarmati SK
V, 16.30: Sajóbábony VSE–Sényő-Carnifex FC
V, 16.30: Salgótarjáni BTC–Nyírbátori FC
V, 16.30: Putnok FC–Termálfürdő Tiszaújváros

26. forduló, május 5.

V, 17.00: Eger SE–Cigánd SE
V, 17.00: Debreceni EAC–Erzsébeti SMTK
V, 17.00: Szolnoki MÁV FC–Diósgyőri VTK tartalék
V, 17.00: Nyírbátori FC–Putnok FC
V, 17.00: Sényő-Carnifex FC–Salgótarjáni BTC
V, 17.00: Gyöngyösi AK–Sajóbábony VSE
V, 17.00: Füzesgyarmati SK–Tállya KSE
V, 17.00: Termálfürdő Tiszaújváros–Jászberényi FC

27. forduló, május 12.

V, 12.30: Tállya KSE–Eger SE
V, 13.00: Putnok FC–Sényő-Carnifex FC
V, 17.00: Jászberényi FC–Diósgyőri VTK tartalék
V, 17.00: Erzsébeti SMTK–Szolnoki MÁV FC
V, 17.00: Cigánd SE–Debreceni EAC
V, 17.00: Sajóbábony VSE–Füzesgyarmati SK
V, 17.00: Salgótarjáni BTC–Gyöngyösi AK
V, 17.00: Termálfürdő Tiszaújváros–Nyírbátori FC

28. forduló, május 19.

V, 17.30: Szolnoki MÁV FC–Cigánd SE
V, 17.30: Diósgyőri VTK tartalék–Erzsébeti SMTK
V, 17.30: Sényő-Carnifex FC–Termálfürdő Tiszaújváros
V, 17.30: Gyöngyösi AK–Putnok FC
V, 17.30: Füzesgyarmati SK–Salgótarjáni BTC
V, 17.30: Eger SE–Sajóbábony VSE
V, 17.30: Debreceni EAC–Tállya KSE
V, 17.30: Nyírbátori FC–Jászberényi FC

29. forduló, május 26.

V, 12.30: Tállya KSE–Szolnoki MÁV FC
V, 17.30: Jászberényi FC–Erzsébeti SMTK
V, 17.30: Cigánd SE–Diósgyőri VTK tartalék
V, 17.30: Sajóbábony VSE–Debreceni EAC
V, 17.30: Salgótarjáni BTC–Eger SE
V, 17.30: Putnok FC–Füzesgyarmati SK
V, 17.30: Termálfürdő Tiszaújváros–Gyöngyösi AK
V, 17.30: Nyírbátori FC–Sényő-Carnifex FC

30. forduló, június 2.

V, 17.30: Erzsébeti SMTK–Cigánd SE
V, 17.30: Gyöngyösi AK–Nyírbátori FC
V, 17.30: Füzesgyarmati SK–Termálfürdő Tiszaújváros
V, 17.30: Eger SE–Putnok FC
V, 17.30: Debreceni EAC–Salgótarjáni BTC
V, 17.30: Szolnoki MÁV FC–Sajóbábony VSE
V, 17.30: Diósgyőri VTK tartalék–Tállya KSE
V, 17.30: Sényő-Carnifex FC–Jászberényi FC

ÉM


A DVTK-tartalék (pirosban) és a Cigánd SE is a kiesés elkerüléséért harcol
Miskolc - A hét végén kezdődik a labdarúgó NB III tavaszi küzdelemsorozata. Tizenhat mérkőzést letudtak, tizennégy van még hátra a csapatok számára a 2018/2019-es bajnokságban, a labdarúgó NB III Keleti csoportjában, amelyben hat Borsod-Abaúj-Zemplén megyei klub is szerepel: a Putnok FC, a Termál...