A labdarúgó NB III Keleti csoportjának őszi menetrendje – 2015/2016.

Akt.:
A labdarúgó NB III Keleti csoportjának őszi menetrendje - 2015/2016.
A labdarúgó NB III Keleti csoportjának őszi menetrendje - 2015/2016.
Budapest, Cigánd, Kazincbarcika, Miskolc, Putnok, Tállya, Tiszaújváros – A Magyar Labdarúgó Szövetség Versenybizottsága elkészítette az 51 csapatos labdarúgó NB III csoportjainak sorsolását.

1. forduló (augusztus 1-2.)

Sz, 16.30: Felsőtárkány SC – Rákospalotai EAC 2-2
Sz, 17.00: Termálfürdő Tiszaújváros FC – Rákosmente KSK 1-2
Sz, 17.30: Tállya KSE – Cigánd SE 1-3
Sz, 17.30: Jászberényi FC – Kazincbarcikai SC 0-1
Sz, 17.30: Nyírbátori FC – FC Hatvan 1-2

V, 17.30: Somos SE – Újpest FC tartalék 1-1
V, 17.30: Ceglédi VSE – Diósgyőri VTK tartalék 2-0
V, 17.30: Nyíregyháza SFC – Debreceni VSC tartalék 2-0

Szabadnapos: Putnok FC


2. forduló (augusztus 8-9.)

Sz, 17.30: FC Hatvan – Jászberényi FC 0-4
Sz, 17.30: Kazincbarcikai SC – Termálfürdő Tiszaújváros FC 1-0
Sz, 17.30: Rákosmente KSK – Ceglédi VSE 0-2
Sz, 17.30: Cigánd SE – Somos SE 6-0
Sz, 19.00: Rákospalotai EAC – Putnok FC 2-2

V, 11.00: Újpest FC tartalék – Nyíregyháza SFC 1-4
V, 17.30: Debreceni VSC tartalék – Nyírbátori FC 4-2
V, 17.30: Diósgyőri VTK tartalék – Felsőtárkány SC 1-2

Szabadnapos: Tállya KSE


3. forduló (augusztus 15-16.)

Sz, 16.30: Felsőtárkány SC – Rákosmente KSK 0-0
Sz, 16.30: Termálfürdő Tiszaújváros FC – FC Hatvan 1-0
Sz, 17.00: Tállya KSE – Rákospalotai EAC 3-0
Sz, 17.30: Ceglédi VSE – Kazincbarcikai SC 1-2
Sz, 17.30: Nyírbátori FC – Nyíregyháza SFC 0-3

V, 11.00: Újpest tartalék – Cigánd SE 1-5
V, 17.30: Putnok FC – Diósgyőri VTK tartalék 5-1
V, 17.30: Jászberényi FC – Debreceni VSC tartalék 1-0

Szabadnapos: Somos SE


4. forduló (augusztus 22-23.)

Sz, 17.30: Nyíregyháza SFC – Jászberényi FC 2-0
Sz, 17.30: FC Hatvan – Ceglédi VSE 0-2
Sz, 17.30: Kazincbarcikai SC – Felsőtárkány SC 1-0
Sz, 17.30: Rákosmente KSK – Putnok FC 3-1
Sz, 19.00: Rákospalotai EAC – Somos SE 1-1

V, 17.30: Nyírbátori FC – Újpest FC tartalék 2-2
V, 17.30: Debreceni VSC tartalék – Termálfürdő Tiszaújváros FC 0-0
V, 17.30: Diósgyőri VTK tartalék – Tállya KSE 0-2

Szabadnapos: Cigánd SE

tabella_nb3_2015-16-04


5. forduló (augusztus 29-30.)

Sz, 16.30: Felsőtárkány SC – FC Hatvan 1-4
Sz, 17.00: Termálfürdő Tiszaújváros FC – Nyíregyháza SFC 0-4
Sz, 17.30: Tállya KSE – Rákosmente KSK 2-2
Sz, 17.30: Putnok FC – Kazincbarcikai SC 1-3
Sz, 17.30: Jászberényi FC – Nyírbátori FC 7-0
Sz, 17.30: Cigánd SE – Rákospalotai EAC 3-0

V, 17.30: Somos SE – Diósgyőri VTK tartalék 2-1
V, 17.30: Ceglédi VSE – Debreceni VSC tartalék 2-1

Szabadnapos: Újpest FC tartalék

tabella_nb3_2015-16-05


6. forduló (szeptember 5-6.)

Sz, 16.30: Nyírbátori FC – Termálfürdő Tiszaújváros FC 1-1
Sz, 16.30: FC Hatvan – Putnok FC 1-1
Sz, 16.30: Kazincbarcikai SC – Tállya KSE 4-0
Sz, 16.30: Rákosmente KSK – Somos SE 1-1
Sz, 19.00: Nyíregyháza SFC – Ceglédi VSE 4-2

V, 16.30: Jászberényi FC – Újpest FC tartalék 0-1
V, 16.30: Debreceni VSC tartalék – Felsőtárkány SC 2-0
V, 16.30: Diósgyőri VTK tartalék – Cigánd SE 0-4

Szabadnapos: Rákospalotai EAC

tabella_nb3_2015-16-06


7. forduló (szeptember 12-13.)

Sz, 16.30: Somos SE – Kazincbarcikai SC 0-1
Sz, 16.30: Tállya KSE – FC Hatvan 0-1
Sz, 16.30: Felsőtárkány SC – Nyíregyháza SFC 0-4
Sz, 16.30: Ceglédi VSE – Nyírbátori FC 7-0
Sz, 16.30: Termálfürdő Tiszaújváros FC – Jászberényi FC 1-1
Sz, 16.30: Cigánd SE – Rákosmente KSK 5-1

V, 11.00: Rákospalotai EAC – Újpest FC tartalék 1-3
V, 16.30: Putnok FC – Debreceni VSC tartalék 1-1

Szabadnapos: Diósgyőri VTK tartalék

tabella_nb3_2015-16_07


8. forduló (szeptember 19-20.)

Sz, 16.00: Jászberényi FC – Ceglédi VSE
Sz, 16.00: Nyírbátori FC – Felsőtárkány SC
Sz, 16.00: Nyíregyháza SFC – Putnok FC 1-0
Sz, 16.00: FC Hatvan – Somos SE
Sz, 16.00: Kazincbarcikai SC – Cigánd SE 2-2

V, 16.00: Termálfürdő Tiszaújváros FC – Újpest FC tartalék 0-0
V, 16.00: Debreceni VSC tartalék – Tállya KSE 3-0
V, 16.00: Diósgyőri VTK tartalék – Rákospalotai EAC 3-0

Szabadnapos: Rákosmente KSK


9. forduló (szeptember 26-27.)

Sz, 16.00: Tállya KSE – Nyíregyháza SFC 0-1
Sz, 16.00: Putnok FC – Nyírbátori FC 2-0
Sz, 16.00: Felsőtárkány SC – Jászberényi FC – elmaradt
Sz, 16.00: Ceglédi VSE – Termálfürdő Tiszaújváros FC 1-0
Sz, 16.00: Cigánd SE – FC Hatvan 2-1
Sz, 18.00: Rákospalotai EAC – Rákosmente KSK 1-1

V, 11.00: Újpest FC tartalék – Diósgyőri VTK tartalék 3-0
V, 16.00: Somos SE – Debreceni VSC tartalék 4-1

Szabadnapos: Kazincbarcikai SC


10. forduló (október 3-4.)

Sz, 15.00: Termálfürdő Tiszaújváros FC – Felsőtárkány SC 0-3
Sz, 15.00: Jászberényi FC – Putnok FC 1-0
Sz, 15.00: Nyírbátori FC – Tállya KSE 2-0
Sz, 15.00: Nyíregyháza SFC – Somos SE 4-1
Sz, 15.00: Kazincbarcikai SC – Rákospalotai EAC 6-0

V, 15.00: Ceglédi VSE – Újpest FC tartalék 2-0
V, 15.00: Debreceni VSC tartalék – Cigánd SE 0-1
V, 15.00: Rákosmente KSK – Diósgyőri VTK tartalék 4-2

Szabadnapos: FC Hatvan

tabella_nb3_2015-16_10


11. forduló (október 10.)

Sz, 11.00: Rákosmente KSK – Újpest FC tartalék 9-0
Sz, 15.00: Somos SE – Nyírbátori FC 3-1
Sz, 15.00: Tállya KSE – Jászberényi FC 3-5
Sz, 15.00: Putnok FC – Termálfürdő FC Tiszaújváros 3-0
Sz, 15.00: Felsőtárkány SC – Ceglédi VSE 0-3
Sz, 15.00: Diósgyőri VTK tartalék – Kazincbarcikai SC 1-1
Sz, 15.00: Cigánd SE – Nyíregyháza SFC 1-2
Sz, 17.00: Rákospalotai EAC – FC Hatvan 1-2

Szabadnapos: Debreceni VSC tartalék


12. forduló (október 17-18.)

Sz, 14.30: Ceglédi VSE – Putnok FC 3-1
Sz, 14.30: Termálfürdő Tiszaújváros FC – Tállya KSE 2-1
Sz, 14.30: Jászberényi FC – Somos SE 0-1
Sz, 14.30: Nyírbátori FC – Cigánd SE 0-4
Sz, 14.30: Kazincbarcikai SC – Rákosmente KSK 2-2

V, 14.30: Felsőtárkány SC – Újpest FC tartalék 2-2
V, 14.30: Debreceni VSC tartalék – Rákospalotai EAC 1-0
V, 14.30: FC Hatvan – Diósgyőri VTK tartalék 2-0

Szabadnapos: Nyíregyháza SFC


13. forduló (október 24-25.)

Sz, 14.30: Somos SE – Termálfürdő Tiszaújváros FC 1-1
Sz, 14.30: Tállya KSE – Ceglédi VSE 0-1
Sz, 14.30: Putnok FC – Felsőtárkány SC 2-1
Sz, 14.30: Rákosmente KSK – FC Hatvan 0-1
Sz, 14.30: Cigánd SE – Jászberényi FC 4-4
Sz, 17.00: Rákospalotai EAC – Nyíregyháza SFC 0-2

V, 11.00: Kazincbarcikai SC – Újpest FC tartalék 5-0
V, 13.30: Diósgyőri VTK tartalék – Debreceni VSC tartalék 2-1

Szabadnapos: Nyírbátori FC

tabella_nb3_2015-16_13


14. forduló (október 31-november 1.)

Sz, 13.30: Felsőtárkány SC – Tállya KSE 0-1
Sz, 13.30: Ceglédi VSE – Somos SE 1-0
Sz, 13.30: Termálfürdő Tiszaújváros FC – Cigánd SE 1-4
Sz, 13.30: Nyírbátori FC – Rákospalotai EAC 0-2
Sz, 13.30: FC Hatvan – Kazincbarcikai SC 3-0

V, 13.30: Putnok FC – Újpest FC tartalék 2-1
V, 13.30: Nyíregyháza SFC – Diósgyőri VTK tartalék 3-1
V, 13.30: Debreceni VSC tartalék – Rákosmente KSK  0-1

Szabadnapos: Jászberényi FC

tabella_nb3_2015-16_14


15. forduló (november 7-8.)

Sz, 13.30: Somos SE – Felsőtárkány SC 1-0
Sz, 13.30: Tállya KSE – Putnok FC 0-1
Sz, 13.30: Rákosmente KSK – Nyíregyháza SFC 1-0
Sz, 13.30: Cigánd SE – Ceglédi VSE 2-3
Sz, 17.00: Rákospalotai EAC – Jászberényi FC 0-5

V, 11.00: Újpest FC tartalék – FC Hatvan 0-3
V, 13.30: Kazincbarcikai SC – Debreceni VSC tartalék 1-1
V, 13.30: Diósgyőri VTK tartalék – Nyírbátori FC 1-0

Szabadnapos: Termálfürdő Tiszaújváros FC

tabella_nb3_2015-16_15


16. forduló (november 14-15.)

Sz, 13.30: Putnok FC – Somos SE 2-1
Sz, 13.30: Felsőtárkány SC – Cigánd SE 3-1
Sz, 13.30: Termálfürdő Tiszaújváros FC – Rákospalotai EAC 1-2
Sz, 13.30: Nyírbátori FC – Rákosmente KSK 1-1
Sz, 13.30: Nyíregyháza SFC – Kazincbarcikai SC 2-2

kbsc3 (1)

V, 13.30: Tállya KSE – Újpest FC tartalék 0-1
V, 13.30: Jászberényi FC – Diósgyőri VTK tartalék 0-0
V, 13.30: Debreceni VSC tartalék – FC Hatvan 0-1

Szabadnapos: Ceglédi VSE

tabella_nb3_2015-16_16


17. forduló (november 21-22.)

Sz, 13.00: Somos SE – Tállya KSE 0-4
Sz, 13.00: FC Hatvan – Nyíregyháza SFC 1-2
Sz, 13.00: Kazincbarcikai SC – Nyírbátori FC 0-0
Sz, 13.00: Rákosmente KSK – Jászberényi FC 4-3
Sz, 13.00: Cigánd SE – Putnok FC 1-0
Sz, 17.00: Rákospalotai EAC – Ceglédi VSE 1-3

V, 11.00: Újpest FC tartalék – Debreceni VSC tartalék 0-1
V, 13.00: Diósgyőri VTK tartalék – Termálfürdő Tiszaújváros FC 2-1

Szabadnapos: Felsőtárkány SC

tabella_nb3_2015-16_17


A labdarúgó NB III 51 csapatos mezőnyének csoportbeosztásai

Budapest, Cigánd, Kazincbarcika, Miskolc, Putnok, Tállya, Tiszaújváros – Véglegessé vált a harmadosztály csoportbeosztása, a hét végén 51 csapat kezdi meg a szereplését az NB III három csoportjában, ahová 17-17 együttest soroltak be. tovább »



Sporthírek






hirdetés