A labdarúgó NB II 2018/19-es őszi idényének sorsolása

A labdarúgó NB II 2018/19-es őszi idényének sorsolása
A labdarúgó NB II 2018/19-es idényének idei programja.

1. forduló, július 29. (vasárnap)

18.00: Vác – Budafok

18.00: Balmazújváros – Dorog

18.00: Tiszakécske – Soroksár

18.00: Győr – Budaörs

19.00: Nyíregyháza – Kazincbarcika

19.00: Kaposvár – Gyirmót

19.00: Békéscsaba – Mosonmagyaróvár

19.00: Csákvár – Cegléd

19.00: Siófok – Zalaegerszeg

19.00: Vasas – Monor

2. forduló, augusztus 5. (vasárnap)

17.30: Kazincbarcika – Kaposvár

17.30: Monor – Siófok

17.30: Cegléd – Győr

17.30: Budaörs – Békéscsaba

17.30: Mosonmagyaróvár – Nyíregyháza

17.30: Balmazújváros – Soroksár

17.30: Dorog – Vác

19.00: Gyirmót – Tiszakécske

19.00: Budafok – Vasas

19.00: Zalaegerszeg – Csákvár

3. forduló, augusztus 12. (vasárnap)

17.30: Tiszakécske – Kazincbarcika

17.30: Vác – Soroksár

17.30: Balmazújváros – Gyirmót

19.00: Kaposvár – Mosonmagyaróvár

19.00: Nyíregyháza – Budaörs

19.00: Békéscsaba – Cegléd

19.00: Győr – Zalaegerszeg

19.00: Csákvár – Monor

19.00: Siófok – Vasas

19.00: Budafok – Dorog

4. forduló, augusztus 19. (vasárnap)

17.30: Kazincbarcika – Balmazújváros

17.30: Monor – Győr

17.30: Soroksár – Dorog

17.30: Cegléd – Nyíregyháza

17.30: Budaörs – Kaposvár

17.30: Mosonmagyaróvár – Tiszakécske

19.00: Győr – Vác

19.00: Zalaegerszeg – Békéscsaba

19.00: Siófok – Budafok

19.00: Vasas – Csákvár

5. forduló, augusztus 26. (vasárnap)

17.30: Vác – Kazincbarcika

17.30: Balmazújváros – Mosonmagyaróvár

17.30: Tiszakécske – Budaörs

17.30: Dorog – Gyirmót

19.00: Kaposvár – Cegléd

19.00: Nyíregyháza – Zalaegerszeg

19.00: Békéscsaba – Monor

19.00: Győr – Vasas

19.00: Csákvár – Siófok

19.00: Budafok – Soroksár

6. forduló, augusztus 29. (szerda)

17.30: Kazincbarcika – Dorog

17.30: Monor – Nyíregyháza

17.30: Cegléd – Tiszakécske

17.30: Budaörs – Balmazújváros

17.30: Mosonmagyaróvár – Vác

19.00: Zalaegerszeg – Kaposvár

19.00: Gyirmót – Soroksár

19.00: Csákvár – Budafok

19.00: Siófok – Győr

19.00: Vasas – Békéscsaba

7. forduló, szeptember 2. (vasárnap)

16.30: Soroksár – Kazincbarcika

16.30: Vác – Budaörs

16.30: Dorog – Mosonmagyaróvár

16.30: Tiszakécske – Zalaegerszeg

17.00: Balmazújváros – Cegléd

17.00: Kaposvár – Monor

17.00: Nyíregyháza – Vasas

17.00: Békéscsaba – Siófok

17.00: Győr – Csákvár

17.00: Budafok – Gyirmót

8. forduló, szeptember 16. (vasárnap)

16.00: Kazincbarcika – Gyirmót

16.00: Monor – Tiszakécske

16.00: Cegléd – Vác

16.00: Budaörs – Dorog

16.00: Mosonmagyaróvár – Soroksár

17.00: Győr – Budafok

17.00: Csákvár – Békéscsaba

17.00: Siófok – Nyíregyháza

17.00: Vasas – Kaposvár

17.00: Zalaegerszeg – Balmazújváros

9. forduló, szeptember 26. (szerda)

Budafok – Kazincbarcika

Vác – Zalaegerszeg

Balmazújváros – Monor

Tiszakécske – Vasas

Kaposvár – Siófok

Nyíregyháza – Csákvár

Békéscsaba – Győr

Gyirmót – Mosonmagyaróvár

Soroksár – Budaörs

Dorog – Cegléd

10. forduló, szeptember 30. (vasárnap)

Mosonmagyaróvár – Kazincbarcika

Békéscsaba – Budafok

Győr – Nyíregyháza

Csákvár – Kaposvár

Siófok – Tiszakécske

Vasas – Balmazújváros

Monor – Vác

Zalaegerszeg – Dorog

Cegléd – Soroksár

Budaörs – Gyirmót

11. forduló, október 3. (szerda)

Kazincbarcika – Budaörs

Vác – Vasas

Balmazújváros – Siófok

Tiszakécske – Csákvár

Kaposvár – Győr

Nyíregyháza – Békéscsaba

Gyirmót – Cegléd

Soroksár – Zalaegerszeg

Dorog – Monor

Budafoki – Mosonmagyaróvár

12. forduló, október 7. (vasárnap)

Cegléd – Kazincbarcika

Nyíregyháza – Budafok

Békéscsaba – Kaposvár

Győr – Tiszakécske

Csákvár – Balmazújváros

Siófok–Vác

Vasas – Dorog

Monor – Soroksár

Zalaegerszeg – Gyirmót

Budaörs – Mosonmagyaróvár

13. forduló, október 21. (vasárnap)

Kazincbarcika – Zalaegerszeg

Vác – Csákvár

Balmazújváros – Győr

Tiszakécske – Békéscsaba

Kaposvár – Nyíregyháza

Mosonmagyaróvár – Cegléd

Gyirmót – Monor

Soroksár – Vasas

Dorog – Siófok

Budafok – Budaörs

14. forduló, október 28. (vasárnap)

Monor – Kazincbarcika

Kaposvár – Budafok

Nyíregyháza – Tiszakécske

Békéscsaba – Balmazújváros

Győr – Vác

Csákvár – Dorog

Siófok – Soroksár

Vasas – Gyirmót

Zalaegerszeg – Mosonmagyaróvár

Cegléd – Budaörs

15. forduló, november 4. (vasárnap)

Kazincbarcika – Vasas

Vác – Békéscsaba

Balmazújváros – Nyíregyháza

Tiszakécske – Kaposvár

Budaörs – Zalaegerszeg

Mosonmagyaróvár – Monor

Gyirmót – Siófok

Soroksár – Csákvár

Dorog – Győr

Budafok – Cegléd

16. forduló, november 7. (szerda)

Siófok – Kazincbarcika

Tiszakécske – Budafok

Kaposvár – Balmazújváros

Nyíregyháza – Vác

Békéscsaba – Dorog

Győr – Soroksár

Csákvár – Gyirmót

Vasas – Mosonmagyaróvár

Monor – Budaörs

Zalaegerszeg – Cegléd

17. forduló, november 11. (vasárnap)

Kazincbarcika – Csákvár

Vác – Kaposvár

Balmazújváros – Tiszakécske

Cegléd – Monor

Budaörs – Vasas

Mosonmagyaróvár – Siófok

Gyirmót – Győr

Soroksár – Békéscsaba

Dorog – Nyíregyháza

Budafoki – Zalaegerszeg

18. forduló, november 25. (vasárnap)

Győr – Kazincbarcika

Balmazújváros – Budafok

Tiszakécske – Vác

Kaposvár – Dorog

Nyíregyháza – Soroksár

Békéscsaba – Gyirmót

Csákvár – Mosonmagyaróvár

Siófok – Budaörs

Vasas – Cegléd

Monor – Zalaegerszeg

19. forduló, december 2. (vasárnap)

Kazincbarcika – Békéscsaba

Vác – Balmazújváros

Zalaegerszeg – Vasas

Cegléd – Siófok

Budaörs – Csákvár

Mosonmagyaróvár – Győr

Gyirmót – Nyíregyháza

Soroksár – Kaposvár

Dorog – Tiszakécske

Budafok – Monor

20. forduló, december 9. (vasárnap)

Kazincbarcika – Nyíregyháza

Budafok – Vác FC

Dorog – Balmazújváros

Soroksár – Tiszakécske

Gyirmót – Kaposvár

Mosonmagyaróvár – Békéscsaba

Budaörs – Győr

Cegléd – Csákvár

Zalaegerszeg – Siófok

Monor – Vasas

21. forduló, december 16. (vasárnap)

Kaposvár – Kazincbarcika

Siófok – Monor

Csákvár – Zalaegerszeg

Győr – Cegléd

Békéscsaba – Budaörs

Nyíregyháza – Mosonmagyaróvár

Tiszakécske – Gyirmót

Soroksár – Balmazújváros

Vác – Dorog

Vasas – Budafok

– ÉM –