A labdarúgó Magyar Kupa 1. fordulójának programja

Akt.:
A labdarúgó Magyar Kupa 1. fordulójának programja
A labdarúgó Magyar Kupa 1. fordulója már ezen a héten megkezdődik, szerdán három mérkőzéssel, ám a megyebeli csapatok, mind a kilencen, a hivatalos játéknapon, a jövő héten szerdán 17.00-tól lépnek pályára a Magyar Labdarúgó Szövetség tájékoztatása szerint.

A program:

Augusztus 5. (szerda)

  • 17.00: Babócsa SE (megye I.) – Mátészalkai MTK (megye I.)
  • 17.00: RSE Nagyecsed (megyei I.) – Rákospalotai EAC (NB III)
  • 17.00: Tiszakanyár SE (megye I.) – Nyírbátori FC (NB III)

Augusztus 9. (vasárnap)

  • 17.00: Vép VSE (megye I.) – Nagyréde SC (megyei I.)

Augusztus 11. (kedd)

  • 17.00: Bajai LSE (megye I.) – Zalaegerszegi TE FC (NB II)

Augusztus 12. (szerda)

  • 17.00: Hidasnémeti VSE (megye II.) – Vasas FC (NB I)
  • 17.00: Cigánd SE (NB III) – Szentlőrinc SE (NB III)
  • 17.00: FC Tiszaújváros (NB III) – Erzsébetvárosi SMTK (NB III)
  • 17.00: Csornai SE (NB III) – Diósgyőri VTK (NB I)
  • 17.00: Veresegyház VSK (megye I.) – Mezőkövesd Zsóry FC (NB II)
  • 17.00: BKV Előre (NB III) – Kazincbarcikai SC (NB III)
  • 17.00: Érd VSE (NB III) – Tállya KSE (NB III)
  • 17.00: Nyíregyháza SFC (NB III) – Putnok FC (NB III)
  • 17.00: Ásotthalmi TE (megyei I.) – Szerencs VSE (megyei I.)
  • 17.00: Csepel FC (NB III) – Békéscsabai EFC (NB I)
  • 17.00: Maglód TC (megye I.) – Paksi FC (NB I)
  • 17.00: Sárrétudvari KSE (megye I.) – Puskás Akadémia FC (NB I)
  • 17.00: Vértessomlói KSK (megye I.) – Újpest FC (NB I)
  • 17.00: Hévíz SK (megye I.) – Szolnoki MÁV FC (NB II)
  • 17.00: Gyöngyösi AK (megye I.) – Dunaújváros-PASE (NB II)
  • 17.00: Tatabánya FC (NB III) – Soproni VSE (NB II)
  • 17.00: Jászberényi FC (NB III) – FC Ajka (NB II)
  • 17.00: Sárisáp BSE (megye I.) – Soroksári SC (NB II)
  • 17.00: FC Dabas (NB III) – Vác FC (NB II)
  • 17.00: VSK Tököl (megye I.) – Gyirmót FC Győr (NB II)
  • 17.00: Nagykáta SE (megye I.) – Kisvárda-MG (NB II)
  • 17.00: Ceredvölgye SE (megye I.) – FC Csákvár (NB II)
  • 17.00: Bölcskei SE (NB III) – Balmazújvárosi FC (NB II)
  • 17.00: Füzesgyarmati SK (megye I.) – Budaörsi SC (NB II)
  • 17.00: Kozármisleny FC (NB III) – Siófok FC (NB II)
  • 17.00: Monori SE (NB III) – Szeged 2011 (NB II)
  • 17.00: Komlói BSE (NB III) – Szigetszentmiklósi TK-Erima (NB II)
  • 17.00: Hódmezővásárhelyi FC (NB III) – Gyulai TFC (NB III)
  • 17.00: VSE Biatorbágy (megyei I.) – III. ker. TVE (NB III)
  • 17.00: Hajdúszoboszlói SE (megyei I.) – Rákosmente KSK (NB III)
  • 17.00: Hajdúböszörményi TE (megyei I.) – Szegedi EOL SC (NB III)
  • 17.00: Salgótarjáni BTC (megye I.) – Diósdi TC (NB III)
  • 17.00: DAC Győr (megye I.) – Szekszárdi UFC (NB III)
  • 17.00: Lenti TE (megye I.) – Pénzügyőr SE (NB III)
  • 17.00: Balatonalmádi SE (megyei I.) – Velence SE (megyei I.)
  • 17.00: Nagyatádi FC (megye I.) – Ceglédi VSE (NB III)
  • 17.00: Felsőtárkány SC (megye I.) – Dorogi FC (NB III)
  • 17.00: Dudar SE (megye I.) – Budafoki MTE-Újbuda FC (NB III)
  • 17.00: Celldömölki VSE (megye I.) – KSE Iváncsa (megye I.)
  • 17.00: Bonyhád VLC (megye I.) – FC Hatvan (NB III)
  • 17.00: Siklós FC (megye I.) – Sárvár FC (NB III)
  • 17.00: Bácsalmási PVSE (megyei I.) – Mosonmagyaróvári TE (NB III)
  • 17.00: Mezőhegyesi SE (megyei I.) – Szajol KLK (megyei I.)
  • 17.00: Somogyvár KÖSE (megye II.) – Dunaharaszti MTK (NB III)
  • 18.00: Nyúl SC (megye I.) – Szombathelyi Haladás (NB I)
  • 18.00: ETO FC Győr (NB III) – Budapest Honvéd (NB I)

ÉM-BCS



Sporthírek