A Közép csoport tavaszi sorsolása

A Borsod-Abaúj-Zemplén megyei Labdarúgó Szövetségben elkészítették a megyei II. osztály Közép csoportjának 2006/2007-es tavaszi menetrendjét.

A Közép csoport tavaszi sorsolása:
16. forduló (ősszel lejátszották)
Bükkszentkereszt – Bogács 2-5
Szentistván – Tiszalúc 1-1
Tiszakeszi – Tiszaújváros 0-1
Tiszapalkonya – Bükkábrány 1-1
Tiszatarján – Sajószöged 1-7
Ináncs – Sajósenye 4-4
Emőd – Nagycsécs 1-4
Sajóvámos – Ónod 1-0

17. forduló, március 10-11. (14.30)
Sz: Bükkábrány – Emőd –
V: Ónod – Tiszatarján –
V: Tiszalúc – Tiszakeszi –
V: Sajósenye – Szentistván –
V: Sajószöged – Bükkszentkereszt –
V: Tiszaújváros – Tiszapalkonya –
V: Bogács – Ináncs –
Szabadnapos: Sajóvámos.

18. forduló, március 17-18. (15.00)
Sz: Szentistván – Bogács –
Sz: Tiszakeszi – Sajósenye –
Sz: Tiszapalkonya – Tiszalúc –
V: Emőd – Tiszaújváros –
V: Sajóvámos – Bükkábrány –
V: Sajószöged – Ónod –
V: Ináncs – Bükkszentkereszt –
Szabadnapos: Tiszatarján.

19. forduló, március 24-25. (15.00-16.00)
Sz: Bükkszentkereszt – Ónod –
Sz: Tiszaújváros – Sajóvámos –
Sz: Bogács – Tiszakeszi –
Sz: Bükkábrány – Tiszatarján –
V: Tiszalúc – Emőd –
V: Sajósenye – Tiszapalkonya –
V: Ináncs – Szentistván –
Szabadnapos: Sajószöged.

20. forduló, március 31-április 1. (16.00-16.30)
Sz: Tiszapalkonya – Bogács –
Sz: Tiszakeszi – Ináncs –
Sz: Szentistván – Bükkszentkereszt –
V: Emőd – Sajósenye –
V: Sajóvámos – Tiszalúc –
V: Sajószöged – Bükkábrány –
V: Tiszatarján – Tiszaújváros –
Szabadnapos: Ónod.

21. forduló, április 7-8. (16.30)
Sz: Tiszaújváros – Sajószöged –
Sz: Bogács – Emőd –
Sz: Szentistván – Tiszakeszi –
Sz: Bükkábrány – Ónod –
V: Tiszalúc – Tiszatarján –
V: Sajósenye – Sajóvámos –
V: Ináncs – Tiszapalkonya –
Szabadnapos: Bükkszentkereszt.

22. forduló, április 14-15. (16.30)
Sz: Tiszapalkonya – Szentistván –
Sz: Tiszakeszi – Bükkszentkereszt –
V: Sajóvámos – Bogács –
V: Sajószöged – Tiszalúc –
V: Ónod – Tiszaújváros –
V: Emőd – Ináncs –
V: Tiszatarján – Sajósenye –
Szabadnapos: Bükkábrány.

23. forduló, április 21-22. (17.00)
Sz: Szentistván – Emőd –
V: Tiszalúc – Ónod –
V: Sajósenye – Sajószöged –
V: Ináncs – Sajóvámos –
V: Bükkszentkereszt – Bükkábrány –
V: Bogács – Tiszatarján –
V: Tiszakeszi – Tiszapalkonya –
Szabadnapos: Tiszaújváros.

24. forduló, április 28-29. (17.00)
Sz: Bükkábrány – Tiszaújváros –
Sz: Tiszapalkonya – Bükkszentkereszt –
V: Sajószöged – Bogács –
V: Ónod – Sajósenye –
V: Emőd – Tiszakeszi –
V: Sajóvámos – Szentistván –
V: Tiszatarján – Ináncs –
Szabadnapos: Tiszalúc.

25. forduló, május 6. (17.00)
V: Bükkszentkereszt – Tiszaújváros –
V: Bogács – Ónod –
V: Szentistván – Tiszatarján –
V: Tiszakeszi – Sajóvámos –
V: Tiszapalkonya – Emőd –
V: Tiszalúc – Bükkábrány –
V: Ináncs – Sajószöged –
Szabadnapos: Sajósenye.

26. forduló, május 12-13. (17.00)
Sz: Tiszaújváros – Tiszalúc –
Sz: Bükkábrány – Sajósenye –
V: Sajóvámos – Tiszapalkonya –
V: Sajószöged – Szentistván –
V: Ónod – Ináncs –
V: Emőd – Bükkszentkereszt –
V: Tiszatarján – Tiszakeszi –
Szabadnapos: Bogács.

27. forduló, május 19-20. (17.00)
Sz: Bükkszentkereszt – Tiszalúc –
Sz: Bogács – Bükkábrány –
Sz: Szentistván – Ónod –
Sz: Tiszakeszi – Sajószöged –
Sz: Tiszapalkonya – Tiszatarján –
V: Sajósenye – Tiszaújváros –
V: Emőd – Sajóvámos –
Szabadnapos: Ináncs.

28. forduló, május 27. (17.00)
V: Tiszaújváros – Bogács –
V: Tiszalúc – Sajósenye –
V: Tiszatarján – Emőd –
V: Sajószöged – Tiszapalkonya –
V: Ónod – Tiszakeszi –
V: Bükkábrány – Ináncs –
V: Sajóvámos – Bükkszentkereszt –
Szabadnapos: Szentistván.

29. forduló, június 3. (17.00)
V: Bükkszentkereszt – Sajósenye –
V: Bogács – Tiszalúc –
V: Ináncs – Tiszaújváros –
V: Szentistván – Bükkábrány –
V: Tiszapalkonya – Ónod –
V: Emőd – Sajószöged –
V: Sajóvámos – Tiszatarján –
Szabadnapos: Tiszakeszi.

30. forduló, június 10. (17.00)
V: Sajósenye – Bogács –
V: Sajószöged – Sajóvámos –
V: Ónod – Emőd –
V: Bükkábrány – Tiszakeszi –
V: Tiszaújváros – Szentistván –
V: Tiszalúc – Ináncs –
V: Tiszatarján – Bükkszentkereszt –
Szabadnapos: Tiszapalkonya.








hirdet�s