Hosszabbításban kapott ki a MEAFC

© Fotó: BOON
Miskolc – A férfi kosárlabda NB I/B Piros csoportjának 10. fordulójában idegenben szenvedett szoros mérkőzésen, hosszabbítás után vereséget a MEAFC.

Agrofeed Széchenyi Egyetem Győri KC – Miskolci EAFC 87-85 (18-23, 14-20, 27-17, 16-15, 12-10) – hosszabbítás után

Győr, 50 néző. V.: Esztergályos, Tóth, Kéri.

MEAFC: Drahos (19/9), Máté (21/6), Homoki (4), Kopasz (8/3), Béres (12). Csere: Orliczki B. (3), Takács (5/3), Lippai (3), Szojka (4), Timkó (4), Szepesi (2). Vezetőedző: Walke Károly.

Walke Károly: – Nagyon kiélezett meccs volt. Külső, kinti, mezőny poszton elfogytunk a végére, fizikálisan akkor már nem bírtuk annyira, és a dobásaink sem sikerültek úgy, mint korábban. Sajnos, Drahos Gabi a negyedik negyedben kipontozódott egy kétes, vitatható ítélet miatt. Azt gondolom, ha Szögi Ádám nem hiányzott volna eltiltás miatt, akkor biztos jobb eredményt értünk volna el.