A hazaiak négyig jutottak

Két találkozót – egy halasztottat és egy előrehozottat – rendeztek meg szerdán a boon.hu labdarúgó megyei I. osztályú bajnokságban. Az eredmények:

4. forduló (halasztott)
Abaújszántó – Szirmabesenyő4-2 (1-0)
Abaújszántó, 200 néző, v.: Schnek.
Abaújszántó: Szerencsi – Rozgonyi, Konyecsnyik, Paranai G., Müller, Szőke (Plaszkó), Pachinger, Gyulai, Nagy A. (Soltész P.), Mató, Kosztek (Balázs). Edző: Pachinger János. Szirmabesenyő: Samkó – Mózsik, Tóth L., Miskolczi, Urbán, Rakaczki, Szuba, Illovai (Lénárt), Tóth I. (Csipkés), Koppány, Tóth B (Kollár). Edző: Lasztóczi Péter. G.: Kosztek, Rozgonyi, Mató, Pachinger, ill. Lénárt, Szuba. Jók: Szerencsi, Müller, Paranai G., Rozgonyi, Konyecsnyik, ill. Samkó. Ifi: 1-9.
Pachinger János: – A második félidő első húsz percében holtponton voltunk de sikerült átvészelnünk, és úgy érzem megérdemelten nyertünk. Sok volt a kihagyott helyzet!
Lasztóczi Péter: – Este felhívom Dobson Tibort, mert katasztrófálisan játszottunk. Gratulálok a hazai csapatnak, illetve Mató Gergőnek.

5. forduló (előrehozott)
Mezőcsát – Bodroghalom 4-1 (2-0)
Mezőcsát, 150 néző, v.: Fábián.
Mezőcsát: M. Varga G. – Lovász, Szabó V., Bedécs (M. Varga Cs.), Szombati R. (Kemény), Lakatos (Csapó), Sipos, Farkas A., Farkas T., Szombati Cs., Lója. Edző: Szombati Csaba. Bodroghalom: Dankó – Petercsák, Vajda, Pauli, Balogh A. (Koleszár), Perecsényi T. (Fodor), Balogh P., Kiss, Perecsényi B., Zádor, Novák. Csapatvezető: Balogh András.
G.: Szombati Cs. (3), Farkas A., ill. Balogh P. Kiállítva: Dankó (70.). Jók: Szombati Cs. (a mezőny legjobbja), Farkas A., Szabó V., Lója, ill. senki. Ifi: 20-0.
Szombati Csaba: – A kiállításig jól játszottunk utána viszont visszaestünk, de győzelmünk így is megérdemelt. Sok sikert a sportszerű vendégeknek!
Balogh András: – Javaslom a játékvezetőknek, hogy nézzék az angol bajnoki mérkőzéseket, és tanulmányozzák a játékvezetést. Gratulálok ellenfelünknek, nekik nincs szükségük játékvezetői segítségre.