A harmadik döntetlen

Ma este 7 órától hazai pályán a listavezető Budapest Honvédot fogadta a Diósgyőri VTK az NB I-ben. A változatos találkozón 2-2 arányú döntetlen született.

90+2. perc: vége a mérkőzésnek.

89. perc: Bárányos lódult meg a kapu felé és 17 méterről leadott életerős löketét Köteles tolta szögletre.

85. perc: Pomper kezezése után sárga lapot kapott és mivel neki már volt ilyen kártyája a kiállítás sorsára jutott.

82. perc:Három védőre három fővárosi támadó érkezett lendületből, a labdát vezető Hercegfalvi nem passzolt, hanem 21 méterről védhetetlenül a jobb felső sarokba bombázott, 2-2.

79. perc:Vendégszöglet után a befutó Tóth B. fejelt tisztán a kapura, de kapufánál álló Sipekiről ismét szögeltre pattant a labda.

74. perc:A mezőnyjáték után Magasföldi 23 méterről bombázott néhány centivel a kapu fölé.

65. perc:kettős csere a Diósgyőrnél.

61. perc:Douva tálalt remek labdát az érkező Lipusz elé aki kapásból 17 méterről lőtt, de Tóth védett.

60. perc:Genito középről 24 méterről suhintotta rá a labdát: Köteles ismét magabiztosan hárított.

56. perc:A meccs első sárgája: Pomper kapta Lipusz felvágásáért.

55. perc:Diego lopta a távolságot, majd 23 méterről centiméterekkel fölé durrantott.

47. perc:Jobb oldali beívelés után Diego 5 méterről fejelt kapura: Köteles vetődve hárított.

Megkezdődött a második félidő.

45+1. perc: vége az első félidőnek.

44. perc:Abassról Bárányos elé pattant a labda, aki középről 15 méterről tüzelt, de Köteles a helyén volt és hárított.

40. perc: A sarokrúgás után a tizenhatosan belül Sipeki jutott lövőhelyzethez: ezúttal Tóth védett szögletre.

39. perc:Sipeki jó ütemben szöktette Douvát aki kapura tekert, de Vincze Z. szögletre mentett a kapu torkából.

37. perc: Ezúttal Pomper vállalkozott 30 méterről, a középre tartó labdát Köteles lábbal mentette szögletre.

36. perc:Abass szerzett labdát majd rövid labdavezetés után 20 méterről lőtt: a jobb kapufa mellé.

35. perc: Ismét Bárányos ívelt a hazai kapu elé, ahol Diego 15 méterről fejelt, a veszélyesen hulló labdát Köteles fogta.

30. perc:Kállai passzolt Lipuszhoz, aki 12 méterről balról éles szögből mellé-fölé lőtt.

23. perc:Douva kapott remek labdát a tizenhatoson belül, ahol Vincze G. lerántotta. A megítélt büntetőt Simon laposan a jobb alsó sarokba rúgta, 2-1.

18. perc: Lipusz bal oldali beadásaután Simon vette mellre a labdát, 9 méteres lövését Tóth még kiütötte, de az érkező Sipeki közelről a hálóba lőtt, 1-1.

15. perc:Bárányos tért ölelő átadása a hazai ötös bal sarkán Herczegfalvit találta meg, aki a hosszú sarokba bólintott, 0-1.

14. perc:Vitelki szánta el magát lövésre, de 25 méteres löketét Tóth vetődve fogta.

10. perc: Az elmúlt percekben mezőnyjáték folyt, a kapuk nem forogtak veszélyben.

4. perc: Egy védőktől kipattanó labdát Sipeki tűzte rá a labda a jobb kapufa mellett hagyta el a játékteret.

3. perc: Egy jobb oldali indítás után Douva lőtt kapura, de Tóth magabiztosan ölelte magához a labdát.

1. perc:Iványi játékvezető sípjelére a vendég Honvéd kezdte a mérkőzést.

18.50: gyülekeznek a nézők, perceken belül indul a mérkőzés.

Labdarúgó Soproni Liga, 6. forduló:

Diósgyőri VTK – Budapest Honvéd 2-2 (2-1)

Diósgyőr, 3500 néző. V.: Iványi (Albert, Medovarszki).
DVTK: Köteles – Farkas N., Hegedűs, Katona, Elek – Kállai – Sipeki, Vitelki, Lipusz – Douva, Simon.
Edző: Pajkos János.
Honvéd: Tóth – Schindler, Pomper, Vincze G., Vincze Z. – Genito – Magasföldi, Bárányos, Ivancsics – Hercegfalvi, Palásthy.
Edző: Supka Attila.

Csere: Ivancsics helyett Diego a 26., Palásthy helyett Abass a 26., Vincze Z. helyett Tóth B. a 47., Kállai helyett Arouna a 65., Simon helyett Navarrete a 65., Lipusz helyett Fodor a 69. percben.
Sárga lap: Pomper az 56. percben
Kiállítva: Pomper a 85. percben.
Gólszerző: Hercegfalvi (0-1) a 15., Sipeki (1-1) a 18., Simon (11-esből, 2-1) a 23., Hercegfalvi (2-2) a 82. percben.