A DVTK Jegesmedvék programja

Akt.:
A DVTK Jegesmedvék programja
Miskolc – A DVTK Jegesmedvék jégkorongcsapata a 2017/2018-as szezonban több fronton is jégre lép.

Erste Liga

Szeptember 8. (péntek), 18.30: ASC Corona 2010 Brasov – DVTK Jegesmedvék
Szeptember 9. (szombat), 18.00: SC Csíkszereda – DVTK Jegesmedvék
Szeptember 15. (péntek), 18.00: Újpesti TE – DVTK Jegesmedvék
Szeptember 18. (hétfő), 20.00: DVTK Jegesmedvék – EV Vienna Capitals
Szeptember 22. (péntek), 18.30: DVTK Jegesmedvék – SC Csíkszereda
Szeptember 24. (vasárnap), 17.30: Fehérvári Titánok – DVTK Jegesmedvék
Október 6. (péntek), 18.30: DVTK Jegesmedvék – MAC Budapest
Október 9. (hétfő), 20.00: Ferencvárosi TC – DVTK Jegesmedvék
Október 13. (péntek), 18.30: DVTK Jegesmedvék – Fehérvári Titánok
Október 15. (vasárnap), 17.00: Dunaújvárosi Acélbikák – DVTK Jegesmedvék
Október 27. (péntek), 18.30: Fehérvári Titánok – DVTK Jegesmedvék
Október 30. (hétfő), 20.00: DVTK Jegesmedvék – SC Csíkszereda
November 3. (péntek), 17.50: EV Vienna Capitals – DVTK Jegesmedvék
November 5. (vasárnap), 18.00: DVTK Jegesmedvék – Újpesti TE
November 17. (péntek), 18.30: DVTK Jegesmedvék – Dunaújvárosi Acélbikák
November 19. (vasárnap), 18.00: MAC Budapest – DVTK Jegesmedvék
November 24. (péntek), 18.30: DVTK Jegesmedvék – ASC Corona 2010 Brasov
November 26. (vasárnap), 18.00: DVTK Jegesmedvék – EV Vienna Capitals
December 1. (péntek), 17.50: EV Vienna Capitals – DVTK Jegesmedvék
December 3. (vasárnap), 18.00: DVTK Jegesmedvék – Ferencvárosi TC
December 8. (péntek), 19.00: SC Csíkszereda – DVTK Jegesmedvék
December 9. (szombat), 18.30: ASC Corona 2010 Brasov – DVTK Jegesmedvék
December 18. (hétfő), 20.00: Újpesti TE – DVTK Jegesmedvék
December 22. (péntek), 18.00: Ferencvárosi TC – DVTK Jegesmedvék
December 26. (kedd), 18.00: DVTK Jegesmedvék – Újpesti TE
December 28. (csütörtök), 18.00: Dunaújvárosi Acélbikák – DVTK Jegesmedvék
December 30. (szombat), 18.00: DVTK Jegesmedvék – Fehérvári Titánok
Január 2. (kedd), 18.30: DVTK Jegesmedvék – MAC Budapest
Január 5. (péntek), 18.30: DVTK Jegesmedvék – ASC Corona 2010 Brasov
Január 7. (vasárnap), 18.00: DVTK Jegesmedvék – Ferencvárosi TC
Január 12. (péntek), 19.00: MAC Budapest – DVTK Jegesmedvék
Január 14. (vasárnap), 18.00: DVTK Jegesmedvék – Dunaújvárosi Acélbikák

Kontinentális Kupa

2. forduló, C-csoport, október 20-22. (Brassó): DVTK Jegesmedvék Miskolc, ASC Corona 2010 Brasov (romániai), Txuri Urdin San Sebastian (spanyol), az 1. forduló selejtezőjének a győztese: Irbis-Skate Sofia (bulgár)/Crvena Zvezda Belgrade (szerb)/Zeytinburnu Istanbul (török)/Esja Reykjavik (izlandi).

3. forduló, november 17-19. (Ritten): Grenoble Bruleurs de Loups (francia), Nomad Astana (kazak), Ritten Sport (olasz), a 2. forduló C-csoportjának győztese: DVTK Jegesmedvék?

Döntő: január 12-14.

Visegrád Kupa

Negyeddöntő, 1. meccs, október 4. (szerda), 17.00: MsHK Zilina – DVTK Jegesmedvék

Negyeddöntő, 2. meccs, október 11. (szerda), 18.30: DVTK Jegesmedvék – MsHK Zilina

Elődöntők: november 15. és 29.

Döntő: január 10. és 17.








hirdet�s