A Csorba-tavon népes mezőny versenyzett

Miskolc – Miskolc bajnoksága és régiós válogatóverseny, Csorba tó, 10 egyesület, 459 nevező.

A megyei győztesek:

K-1 kölyök fiú U14 2000 m: Herke Mátyás (DKSC).
NK-1 kölyök leány U14 2000 m: Tóth Nóra (TKKSE).
C-1 kölyök fiú-leány U13 2000 m: Perhács Máté (DKSC).
C-1 kölyök fiú-leány U14 2000 m: Macz Benedek (TKKSE).

NMK-1 gyermek leány U10 2000 m: Horváth Hanna (TKKSE).
MK-1 gyermek fiú U11 2000 m: Tóth Gábor (Tokaj).

K-1 serdülő fiú U15-16 2000 m: Kornidesz Máté (MVSC).

NMK-1 gyermek leány U11 2000 m: Nagy Luca (TKKSE).

NK-1 sedülő leány U15-16 2000 m: Cselényi Dominika (DKSC).

MC-1 ffi-női U10-12 2000 m: Czakó Bálint (TKKSE).
MK-1 ffi gyermek U12 2000 m: Mircse Iván (TKKSE).

PC-2 gyermek fiú-leány U10-12 2000 m: Fazakas Kristóf (DKSC).
NMk-1 kölyök U12 2000 m: Horváth Kata (TKKSE).

C-1 serdülő fiú U15-16 2000 m: Breza Martin (Tokaj).

MK-1 kölyök fiú U13 2000 m: Mezei Balázs (TVSE).
NMK-1 kölyök U13 2000 m: Kőhalmi Virág (TKKSE).

NC-1 leány U15-16 2000 m: Erős Kinga (TKKSE).

K-1 ffi ifi U17-18 4000 m: Májer Sándor (Tokaj).
NK-1 női ifi U17-18 4000 m: Posta Réka (MVSC).
C-1 ffi-női ifi U17-18 4000 m: Máté Kristóf (TKKSE).

K-1 fiú kölyök U13 2000 m: Sinka Levente (DKSC).

TC-4 U10-12 1000 m: Szabó Marcell (DKSC).

MK-1 gyermek fiú U9 szabadidős 500 m: Perei Zalán (Tokaj).
NMK-1 gyermek U9 szabadidős 500 m: Zsófi Emma (Nyékládházi Vízi-Trapp SE).

K-1 ffi ifi U17-18 500 m: Pásztor Dániel (TVSE).

NK-1 U17-18 500 m: Gyurkó Lili (DKSC).

C-1 ffi-női ifi U17-18 500 m: Máté Kristóf (TKKSE).

NK-1 serdülő U15-16 500 m: Cselényi Dominika (DKSC).
C-1 serdülő fiú U15-16 500 m: Breza Martin (Tokaj).
NC-1 serdülő U15-16 500 m: Erős Kinga (TKKSE).
K-1 fiú serdülő U15-16 500 m: Kordinesz Máté (MVSC).

NK-1 kölyök U14 1000 m: Tóth Nóra (TKKSE).

K-1 ffi ifi U17-18 1000 m: Májer Sándor (Tokaj).

NK-1 U-1718 1000 m: Gyurkó Lili (DKSC).

C-1 ffi ifi U17-18 1000 m: Máté Kristóf (TKKSE).

NK-1 serdülő U15-16 1000 m: Cselényi Dominika (DKSC).
C-1 fiú serdülő U15-16 1000 m: Berentés Szabolcs (DKSC).
NC-1 serdülő U15-16 1000 m: Erős Kinga (TKKSE).

K-1 fiú kölyök U14 1000 m: Herke Mátyás (DKSC).
C-1 kölyök fiú U14 1000 m: Macz Benedek (TKKSE).

K-1 fiú U15-16 1000 m: Kornidesz Máté (MVSC).

Pontverseny: 1. TKKSE 618, 2. DKSC 408, 3. TVSE 185, 4. Tokaj 164, … 6. MVSC 144, … 8. Nyékládházi Vízi-Trapp SE 89, 9. Sárospatak 64.

ÉM