„A 96. percben kaptuk ez egyenlítő gólt. Kár érte… Javuló játék, de ellenszélben játszottunk”

Szirmabesenyő vs. Sajószentpéter
Szirmabesenyő vs. Sajószentpéter - © Fotó: Vajda János
Miskolc – A labdarúgó megyei II. osztály Észak csoportjának 18. fordulójában négy meccset játszottak szombaton.

Mályinka – Bódvaszilas 1-1 (1-0)

Mályinka, 80 néző. V.: Kalló.

Mályinka: Kakuk – Pápai, Szendrei, Hanász, Béres, Szabó, Fészki (Busa), Csoma, Porkoláb, Tóth (Gyenes), Varga. Elnök: Kulcsár Tibor

Bódvaszilas: Csáki – Turcsik, Váradi (Rémiás), Varga P. (Takács), Nagy, Csemer, Varga R., Bári (Sári), Varga L, Lukács, Kálló (Galicza). Csapatvezető: Lukács Martin.

G.: Béres, ill. Varga. Jók: az egész csapat, ill. mindenki. Ifi: 4-5.

Kulcsár Tibor: – A 96. percben kaptuk ez egyenlítő gólt. Kár érte… Javuló játék, de ellenszélben játszottunk. Hajrá Mályinka!

Lukács Martin: – Jó mérkőzésen, jó játékvezetés mellett, igazságos eredmény született

Szendrő – Dédestapolcsány 4-1 (1-0)

Szendrő, 80 néző. V.: Porcs.

Szendrő: Kalocsai R. (Kalocsai A.) – Szabó (Bubenkó), Berki (Béres), Beri A., Lakatos R., Beri Zs., Mida, Lakatos I. (Veres), Kenéz, Djubók, Lakatos J. Edző: Veres Lajos.

Dédestapolcsány: Bogdán – Harkályi, Simon, Burger, Pál (Tasi), Fülöp, Schveiczer, Kónya, Horváth, Germuska, Bartók. Elnök: Galuska József.

G.: Mida (3), Lakatos I., ill. Kónya. Jók: Beri A., Kenéz, Lakatos R., Lakatos I., Mida, ill. senki. Ifi: 9-0.

Szaniszló Richárd elnök: – Nem mondanám, hogy jól játszottunk, de ezért is 3 pontot adnak. A hozzáállás már jobb volt mint múlt héten. Tovább kell menni ezen az úton.

Bartók Zoltán csapatvezető: – 75 percig jól helyt állt a csapat. Helyzeteket dolgoztunk ki de kihagytuk őket és ez megbosszulta magát. Gratulálok a hazai csapatnak.

Szirmabesenyő – Sajószentpéter 5-2 (1-0)

Szirmabesenyő, 80 néző. V.: Vinter.

Szirmabesenyő: Mészáros (Valkányi) – Jóner, Lukács, Lakatos (Staviarszki), Fejes (Pintér), Galamb, Váradi, Miskovics, Simon, Nyitrai (Fehér), Miskolci (Beri). Edző: Jóner Gábor.

Sajószentpéter: Mertus – Guba B., Szikszai (Zentai), Guba Cs., Nagy M., Turcsik, Sáfár, Pasiczki, Balogh N., Balogh I., Kelemen, Csapatvezető: Pasiczki Csaba.

G.: Galamb (3), Lakatos J., Simon, ill. Nagy N. (2). Jók: Váradi, Lukács, Galamb, Staviarszki, Fehér, ill. Nagy M., Guba B., Balogh N. Ifi: 0-0.

Jóner Gábor: – Nehézzé tettük magunknak a mérkőzést mert helyzeteinket nem jó százalékban értékesítjük. A végére összeálltunk.

Pasiczki Csaba: – Gratulálok a hazaiaknak. Tartalékos csapattal ennyire futotta.

Miskolci VSC – Sajósenye 4-1 (1-0)

Miskolc, Csokonai utca, 80 néző. V.: Csikai.

MVSC: Fizer D. – Nyirkó (csengeri), Péter, Balogh, Fizer B. (szabó Á.), Kele, Kovács (Tóth A.), Blaskó, Tóth N. (bernáth), Fizer R. (gyökér), Bodnár. Edző: Pachinger János.

Sajósenye: Riczu (Bendik) – Hankó A. (Sáfár), Balogh, Hankó M.,Hankó R. (Hankó K.), Tóth, Hankó I., Dányi (Hankó L.), Oláh, Glonczi, Ruszó. Edző: Takács István.

G.: Péter I. (2), Bernáth, Balogh, ill. Balogh. Jók: Péter I., Fizer D., ill Balogh, Hankó M., Ruszó. Ifi: 13-0.

Pachinger János: – Önmagunkhoz képest nagyon gyenge mérkőzést játszottunk. Egy pozitívum volt: 15 éves kapusunk Fizer Dávid bemutatkozott a felnőtt csapatban.

Lipták András elnök: – A végére elfáradtunk. Gratulálunk a hazaiaknak. Szabó Istvánnak mielőbbi gyógyulást kívánunk! Fájó szívvel búcsúzunk volt elnökünktől Bodnár Sándortól