A 2016-os ballagók névsora Miskolcon

Akt.:
Ballagási pillanatkép
Ballagási pillanatkép - © Fotó: Vajda János
Miskolc – Most töltik utolsó heteiket, napjaikat a gimnáziumokban, középiskolákban, szakképző iskolákban az idén végző diákok. Összeállításunkban az idén Miskolcon ballagó középiskolások névsorát közöljük.

Avasi Gimnázium

12.1

Osztályfőnök: Bánfalvi Ágnes

Barta Levente, Berencsy Fanni Stella, Cziffra Ágnes, Fábián Klaudia, Frigyik Szabolcs, Fűzi Fanni, Hudák Tünde, Iski István, Jancsó Kristóf Béla, Kavicsánszki Olivia, Keresztúri Cserne, Khlowuthinan Kanyarat, Kovács Kristóf, Körei Nóra Csilla, Lengyel Fanni, Majoros Péter, Molnár Mirtill Éva, Orosz Kinga Andrea, Szabó Amanda Regina, Szabó Dóra, Szebeni Petra, Szegedi Dorina, Szubota Emese, Szűcs Boglárka, Tisza Csenge, Tóth Kitti Annabella, Török Vivien

12.3 osztály

Osztályfőnök: Szőke Roland

Acél Csenge Donáta, Arany Balázs, Balogh Kinga, Bíró Dániel, Bréda Emese, Burony Zsófia, Czeglédi Márton, Czesznak Veronika, Czinglér Ajna, Hirkó Zsófia Lilla, Imre Orsolya, Iván Benjámin, Juhász Viktória, Kalafusz Anita, Kallus Patrícia, Keresztény Lilla, Kocsis Zsuzsanna, Laboda Laura Ilona, Laczkó Eszter, Magi Katalin Fruzsina, Mida Anett, Nagy Angelika, Nagy Illés, Orosz Daniella, Pap Boglárka, Pap Renáta, Séra Szilvia, Somogyi Dominik Martin, Spisák Ágnes, Szabó Marcell, Szalánczi Zsolt, Szőlősi Dominika, Taricska Dávid, Váczy Zsófia, Varga Réka

12.5 osztály

Osztályfőnök: Figeczkiné Szabó Mónika

Árvai Márk István, Bajusz Tamás Bálint, Barsi Regina Ágnes, Bige Kristóf, Bokros Mátyás, Bűdi Gábor, Csoma Olivér, Csordás Attila, Dudás Levente, Gantner Petra, Götz Zsófia, Hadházi Kata, Helgert Evelin, Horváth Tibor, Kádas Barbara, Kelemen Laura, Kovács Dániel István, Kovács Ferenc, Moczó Babett Vanilla, Nagymáté István, Ősz Gergely, Pásztor Cintia, Putnóczki Fanni, Rácz Balázs, Sándor Bence, Soós Noémi Emese, Szilágyi Martin, Sztupjár Daniella Dóra, Tavaszi Bence Zsolt, Tóbiás Diána, Tóth Gergő, Tóth Laura, Tóth Luca Teodóra, Túrós Orsolya, Varga Mátyás

13.2 osztály

Osztályfőnök: Aczélné Réthy Zsuzsanna

Bajnóczi Erik, Bedécs Karina, Berentés Dóra, Bojtor Anna, Bóta Norbert, Deák Balázs Károly, Dicsuk Alexandra, Greskó Marcell, Juhász Anna, Kóródi Eszter, Kovács Kitti, Lőrinc Lóránt, Nagyházi Flóra, Novák Melinda Mária, Nyitray Dalma, Oszterman Dorottya, Pásztor Alex, Réthy Adrienn, Sidlovics Sára, Simon Evelin, Szabó Katalin, Tóth Flórián, Truzsi Patrik, Vaszily Gréta


Diósgyőri Gimnázium

12.A általános tantervű, emelt szintű testnevelés

Osztályfőnök: Pecsét Tibor

Al-Bdour Lejla Petra , Balogh Bence, Balogh Martin Ádám, Bárdos Bence Zsolt, Bódi Joan Patricia, Boros Gabriel, Budinszki Szimonetta, Csató Péter Dávid, Fritz-Nagy Dániel, Göndör Vivien, Kerekes Máté, Koroknai Gergő, Kovács Konrád, Kovács Márton Vilmos, Kukó Gergely, Orosz Réka, Petró Tamás, Pintér Gábor, Potyka Attila, Román Anna, Szakáczki Csanád, Szász Balázs, Sziklai János, Tar Zsuzsanna Fanni, Ternován Patrik, Tóth Richárd, Tóth Róbert Ferenc, Vojtovics Dávid

12.H angol-magyar két tanítási nyelvű osztály

Osztályfőnök: Baloghné Dósa Erika

Adámy Réka, Bálint Enikő Nóra, Barabás Fanni, Déri Nikosz, Drozsdik Tamás, File Bence, Földesi Máté, Földi Szonja, Frindt Enikő, Győrik Dóra, Javorek Dénes, Kalotai Martin, Kelemen Réka, Kiss Balázs Bence, Légradi Sophie, Lehóczki László Péter, Lipták Sándor, Nagy Balázs, Nagy Bálint, Nógrádi Mercédesz Evelin, Pálóczi Helga, Pap Dániel, Rozsák Patrik, Szovák Tamás, Veláczki Flóra Emma, Vincze Virág Bianka

13.C angol 5 évfolyamos nyelvi előkészítő, német 5 évfolyamos nyelvi előkészítő

Osztályfőnök: Bükiné Kárpáti Éva

Balog Mira, Balogh Adrienn, Balogh Nóra, Bárány Zsombor, Benczés Balázs, Berta Zsófia, Bíró Eszter, Boros Dorina, Brindza Dávid, Csendes Gergely, Cservák Bence, Csonka Orsolya, Csurgai Lilla, Dávid Cintia, Demeter Dóra, Éles Melinda, Késely Dávid, Kindl Anna Petra, Kovács Mira, Molnár Dániel, Molnár Márk, Németh Richárd, Pásztor Botond József, Péter Martin Róbert, Radványi Fruzsina, Tóth Norbert, Varga Gréta, Varga Viktória Laura, Zsadányi Karolin


Földes Ferenc Gimnázium

12.B osztály biológia-kémia tagozat

Osztályfőnök: Sebő Sára

Balog Ádám, Barabási Dóra, Csák Krisztina Noémi, Dénesi Zsófia Boglárka, Dienes Dorina, Gál Viktória, Géczi Levente, Juhász László, Kendecsi Brigitta, Kendecsi Zsófia, Király Pongrác Péter, Kollár Tímea, Kónya Viktor, Kovács Rita, Lasánszki Orsolya, Lukács Laura Dzsenifer, Lukács Melinda, Makó Milla, Mertus Petra, Mészáros Attila, Nagy Dániel, Papp Orsolya, Pércsi Zsófia, Popják Csenge, Porcs-Doszpoly Fanni, Porupsánszki Zoltán, Pozsgai Nikolett, Simkó Márton, Sógor Virág, Szaniszló Brigitta, Szirtes Krisztián Richárd, Tardi Réka, Téglás Anna, Vasvári Zsófia Virág

12.C osztály spec. matematika-fizika tagozat

Osztályfőnök: Letek László

Birinyi Anna, Csordás Márk, Dávid István Dávid, Drótos Annamária, Földesi Dorina Luca, Hajdu Tamás, Hensperger Adél, Koliba Barbara Anikó, Kopcsó Dániel, Kosztyó Péter, Kovács Richárd, Kristó Dávid, Lehoczky András, Lengyel Balázs Péter, Lukács Dávid, Magyar Milán, Mester Nándor, Mózes Árpád Benedek, Ocsenás Dániel, Palásti Bálint, Plaszkó Noel László, Révy Gábor, Rózsa Mátyás, Schultz Gellért Gábor, Szabó Levente Csenger, Szedlák Roland, Szemán Balázs, Takács Adrienn, Taskó Levente, Torjai Krisztián, Tóth Bence Tamás, Tóth Marcell Zsolt, Török Dániel, Vasvenszki Bence, Vincze Krisztián, Virág Flóra

12.H osztály hatosztályos, spec. matematika-általános tagozat

Osztályfőnök: Túróczyné Bényei Szilvia

Apatóczky Marcell, Balogh Ákos, Bartók Roland, Béres Gábor, Bese Csongor, Bogyay Botond, Csordás Krisztián, Domokos Dominika, Gáspár Baksa Gergely, Gönczi Dániel, Györki Ferenc Péter, Hangó Máté, Hercsik Tímea Gabriella, Ivacs Luca, Juhász Katalin, Kiss Lívia Míra, Koroknai Botond, Kovács Soma, Krakkai Ádám, Lévay Balázs Róbert, Levenda Zsófia, Nagy Zoltán, Orosz Bálint, Pásztor Ida, Petró Ádám, Puskás Dániel István, Rémiás Eszter, Révai Márton, Simon Bence, Simon Evelin Laura, Sipeki Gergely, Szabó Dávid, Szunyogh Örs Péter, Zádeczki Zalán, Zsiros Ákos

13.A osztály nyelvi előkészítő

Osztályfőnök: Siposné Kiss Angelika, Dr. Szabó Istvánné

Bethlen Dávid, Bohóczki Ádám István, Czuczor Andor Vászoly, Deák Orsolya, Éliás Bálint, Ferencsák Dóra, Fróna Bence, Gergely Anna Gyöngyvér, Hédervári Margaréta Eszter, Hodászi Bence, Holló Henrik Tibor, Kocsis Soma, Kohl Róbert, Kovács Tímea, Kupcsok Veronika, Linczenbold Éva Tamara, Linczényi Laura, Lőrincz Levente, Maticsek Mónika, Menyhárt Márton, Mizser Fruzsina, Molnár Bence, Németh András Martin, Novák Csaba Titusz, Pokoraczki Szilárd, Pribék Nóra, Shenon Rami, Sólyom Tamás, Spisák Zsuzsanna, Szabó Ádám Zsombor, Szabó András, Szakos Patrik, Szemán Szilárd, Szilágyi Dávid, Tóth Laura, Török Soma, Várfalvi Mercédesz, Varga Tibor, Vincze Tamara, Vizi László

13.E osztály Arany János Tehetséggondozó Program

Osztályfőnök: Kurunczi Gábor

Bártfai Noémi, Béla Izabella, Czikó Barbara, Czimbalmos Dávid, Dari Nikolett, Jakab Gréta, Juhász Dorina, Juhász Eszter, Juhász Milán, Juhász Noémi, Juhos Rita, Kun Ivett, Lenkey Szimonetta Szandra, Losonczy Balázs, Molnár Zsanett, Rostás Edina, Schmiedt Mihály Miklós, Szabó Fanni, Szacsuri Norbert, Székely Ádám, Szuhai Friderika, Takács Renáta, Táncos Tamás, Tóth Nikolett, Varró Klaudia, Veres Anett


Herman Ottó Gimnázium

12/1 osztály

Osztályfőnök: Gulyásné Nemes Katalin

Almási Anna Boglárka, Beliczky Zsolt Péter, Buza Ákos, Buza Csenge, Czine Vanda, Csáki Norbert, Cseh Máté, Csernyán Vivien, Csiki Boglárka Bianka, Demeter Orsolya, Duzsik Dorottya Katalin, Farkas Dániel, Gergely Dominik Brúnó, Gergely István András, Grósz Benjámin, Hajdú Daniella, Hegyi Boglárka, Heiner Attila Levente, Hevesi Gabriella Panka, Jakab Roberta, Joó Kristóf Gyula, Kalapos Zsombor, Koncz Lívia, Ladányi Ákos Zsolt, Molnár Patrik, Nagy Dorina, Nagy Eszter, Nagy Marcell, Pogány Martina Alíz, Rem Lili, Répássy Botond, Rónaföldi-Széll Gábor, Söllei Sára, Szabó Vanda, Szamosfalvi Benjámin Balázs, Szunyog Sára, Tarczali Marcell Boldizsár, Tollár Gergő, Váradi Loretta Fanni, Wicha József

12/2 – 13/S

Osztályfőnök: Makán Ferenc

Magyar-angol két tanítási nyelvű – magyar-spanyol két tanítási nyelvű

Balajti Tímea, Battyányi Tamara, Bedécs Vivien, Belányi Benjámin, Burghardt Zsófia, Farkas Dániel, Fórizs Gabriella, Fülöp Antónia, Gazdik Barbara, Gombos Borbála, Kádár Ákos Máté, Kiss Fruzsina, Kovács Bence, Kovács Eszter, Kukola Ádám László, Laki Hilda Eszter, Mészáros Anna Lilla, Mészáros Melánia Fruzsina, Molnár Andrea, Nyitrai Katalin, Ökrös Tamás, Páll Petra, Polyák Fanni, Potyka Borbála Anna, Regős Tamás, Répási Klaudia, Simkó Kinga Mercédesz, Szabó Tamara, Tisza Beáta, Tóth Vanessa, Vanczák Lilla, Zöldi Csaba István

12/3 – 13/Ny

Osztályfőnök: Vargáné Jacsó Hedvig

Emelt szintű német – angol nyelvi előkészítő

Alexa Fanni, Bacsinszki Tamás, Beregi Péter, Bodnár Alexandra Barbara, Bodnár Vivien Vanda, Czinke Máté Gábor, Császár Kristóf, Csont Balázs, Fehér Máté János, Gellért Zsófia, Illés Vivien Brigitta, Juhász Laura, Kánya Máté, Kiss Sándor Alex, Kocsis Barbara, Kovács Roland, Kövér Gábor, Krajnik Dorottya, Leskó Tamara, Madarász Kata, Márton Valentin, Nagy Róbert, Papp Dániel, Petró Laura, Ritó Ákos Viktor, Rózsahegyi Alexandra, Simon Bence, Vasas Dániel, Virág Eszter

12/4

Osztályfőnök: Dezsőfi György

Emelt szintű biológia – emelt szintű matematika

Bánóczi Anna, Barkóczi Máté, Bartus Vanessza Eszter, Bendicskó Lilla, Béres Krisztián, Bubonyi Zsuzsanna, Csizi Bence, Eke Balázs, Gátsik Lili, Halmai Csaba, Juhász Vivien, Kiss Áron, Kiss Daniella, Kiss Viktória, Kósa Attila, Kövy Andrea, Kunvári Gábor Dominik, Letső Dániel, Liang Liang, Lipták Laura Andrea, Makkai Enikő, Marczi Nóra, Margóczi Márk, Mató János, Mika Máté, Pap Andrea, Ramács Gábor, Süveges Zalán, Szabó Brigitta, Szabó István Viktor, Szomor Judit, Tirkala Laura Szilvia, Tóka Bence, Ujlaki Evelin, Vadászi Karina Klára


A Miskolci Zrínyi Ilona Gimnázium

12.A.

Osztályfőnök: Rudolfné Ráczkevi Márta

Ács Máté, Bárdos Kinga, Béni Viktória, Fekete Dóra, Gábor Babett, Habony Dalma, Hajdu Balázs, Hornyák Gréta, Kahancz Péter, Kormos Bence, Kovács Katalin, Krasznai Szilárd, Kunos Györk Máté, Lengyel Zsófia, Matisz Réka, Németh Nikolett Emőke, Nyitrai Gellért Márton, Oláh Alexandra, Orosz Petra, Oszterman Petra, Pál István, Papp Zsófia, Péli Stella Patrícia, Péteri Károly, Pető Alex, Polgár Petra Judit, Sárvári Gábor, Szabó Péter, Szabó Stella Zoé, Tilki Barbara, Tóth Evelin, Tóth Lili, Turbók Bence, Vezér-Tóth Balázs, Viski Noémi Anna

12.C

Osztályfőnök: Chalupeckyné Guba Zsuzsanna

Bacskai Júlia, Bernáth Dániel, Bordás Szabolcs, Budai Veronika Yoshi, Dobos Kinga, Hajdu Barbara, Hankó Bettina Rebeka, Harhai Szabolcs, Hegedűs Balázs Máté, Hevesi Gréta, Iván Eszter, Janasóczki Dávid, Juhász Márton, Kovács Nikolett, Kovács Orsolya, Kövér Kristóf, Lója Patrik, Magicz Virág Eszter, Maier Péter, Megulesz Tícia, Mihalik Nikolett, Molnár Dániel, Novák Lilla, Plaszkó Bence Ádám, Prókai Gábor, Rajczi T. Lilla, Seres Dorina, Subert Júlia, Tóth Petra, Vincze Mirella, Zavodni Réka

13. B

Osztályfőnök: Bodnár Dávid

Balázsdi Szabó Kinga, Balog Gréta, Bellus Fanni Mirtill, Biró Petra, Burai Orsolya, Csurilla Dániel, Fodor Ivett, Forrai Franciska, Gráf Bianka, Havasi Hanna, Jurkó Flóra, Kelemen Tamás, Kovács Fanni, Kublik Petra Klaudia, Magyar Angelika, Malyár Luca, Nagy Barbara, Nagy Rebeka Klára, Németh Csilla, Orosz Eszter, Pecze Petra, Pénzeli Evelin, Prekupp Robin Botond, Rácz Barbara, Szederkényi Fatima, Szopkó Tímea, Takács Marcell, Tóth Rebeka, Vaskó Dávid

13. C

Osztályfőnök: Károlyiné Gyuricza Mária

Almási Enikő, Ambrus Ivett, Árvai Krisztián, Bacsiszta Csilla, Balaton Eszter, Bezdány Zsófia, Dobrosi Dzsenifer, Dunai Virág, Fási Vivien, Fejes Krisztián, Gönczöl Eszter Lilla, Gressai Dorina, Gyuricskó Kincső, Hegedűs Gerda Ildikó, Kakszi Blanka, Kazup Emese, Kerékgyártó Lilla, Kiss Brigitta, Kiss Edina, Kocsis Dorottya, Kocsis Klaudia, Lajhó Máté, Lévai Alexandra, Miskolci Máté, Nagy Ildikó, Nahaj Péter, Németh Anna, Orbán Bianka, Sallai Diána, Siktár Vivien Mariann, Sipeki Lilla, Szabó Boglárka Anna, Szabó Klaudia Szilvia, Zsebesi Dzsenifer


Kossuth Lajos Evangélikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Pedagógiai Szakközépiskola, Miskolc

12.A

Általános

Osztályfőnök: Üveges Tamás

Ádom Ferenc Péter, Ardon Alex, Bárdos Márk Zoltán, Berta Cintia Éva, Bodnár Zsolt, Buri Berta Bíborka, Csipkó Gréta, Ferencsik Dorina, Frózsi Márk Sándor, Galajda Nikoletta, Gulyás Laura, Hardi Alexandra, Harnos Dóra Letícia, Hegedűs Zsombor, Hudi Renáta, Kádár Réka, Kertész Gergő , Klement Enikő, Kosztyó Dávid, Kosztyó Fruzsina, Kovács Alexandra, Kurecskó Cintia, Lászka Judit, Márton Dávid, Nagy Benedek József, Nagy Viktória, Rolek Tamara, Simon Márk, Steer Ivett, Sütő Zsuzsanna, Takács Virág, Torma Zoltán, Tősér Sára, Vida Ramóna, Zékány Nikolett

12.B

Angol–német

Osztályfőnök: Konecsni Istvánné

Antal Dorina Zia, Arnóczki Armand, Czudar Gerda, Darányi Ádám, Dimény Áron, Faller Zsófia, Fekete Krisztián, Fischer Frank Csaba, Göndör Flóra, Haraszti Helga, Karafa Alexandra Judit, Kiss Virág, Kocsis Katalin, Kun Petra, Leba Zsanett, Lestál Barbara, Majoros Csilla, Németh Kitti, Pándi-Pogány Anna, Péter Cintia, Pisák Márk, Podhenszky Enikő, Porcsin Judit, Rácz Gábor, Révész Eszter Olga, Szabó Máté, Telegdy Ákos, Ternyik Emese Krisztina, Tóth Bettina, Tóth Kinga, Vasáros Laura, Visegrádi Laura

12.C

Biológia–magyar

Osztályfőnök: Nemcsikné Marticsák Éva; Volt osztályfőnök: Bartók Beáta

Ács Gréta, Bácsalmási Gréta, Balogh Gergő, Bodnár Balázs, Bodnár Márk, Boncsér Orsolya, Csépány Melitta, Döhrmann Laura, Frózsi Bence Béla, Godó Márk László, Gyöngyösi Eszter, György Zsófia, Hajdu Krisztián, Juhász Levente, Kakuk Vanda, Kalászdi Eszter Krisztina, Kovács Bernadett, Kőrösy Péter, Lőkös Eszter, Marongiu Rebeka, Molnár Barbara, Mondok Judit, Müller Melissza, Nikell Viktória, Obóczki Eszter, Papp Patrícia, Simon Evelin, Soltész Helén Judit, Szalai Vivien, Tőczik Andrea, Vojcsik Edina, Zemlényi Nikoletta.

12.D

Pedagógia

Osztályfőnök: Bányász Monika

Bakajsza Mirella, Bakos Beatrix, Balogh Dalma, Balogh Katalin, Brezovszky Friderika, Dudás Daniella, Fónagy Eszter, Fóris Vivien, Kerékgyártó Fruzsina, Kovács Szabina Zsuzsanna, Kun Evelin, Lach Tímea, Lukács Noémi, Merendi Brigitta, Murvai Gerda, Nagy Dániel, Nagy Edina, Nagy Fruzsina, Nagy Rita, Radácsi Enikő, Sárosi Vivien, Somosi Virág Alexandra, Szabó Bence, Tóth Barbara, Tóth Tímea, Tövis Brigitta, Urbanovics Éva Erzsébet, Varga Eszter, Vida Georgina, Vodila Gréta, Zelenák Vivien Katalin

12.E

Pedagógia

Osztályfőnök: Mezei Zsuzsanna

Volt osztályfőnök: Békési Tiborné

Bodnár Szandra, Bodolóczki Barbara, Brezovszky Beáta, Dudás Tibor Dénes, Fedor Noémi, Fehér Dominika, Hegedűs Enikő, Hudák Bianka, Kalocsai Nikolett, Kis Virág, Kiss Katalin, Kozák László, Lövei Blanka, Lövei Evelin Ibolya, Majoros Anett, Monostori Anna, Nagy Anett, Nagy Dorina, Piskóti Nikoletta, Ruha Anett, Ruha Bernadett, Soltész Virág, Székely Viktória, Szilágyi Klaudia, Tóth Anett, Turóczi Eszter, Vancza Adrienn


Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium, Miskolc

12.A osztály

Osztályfőnök: Koromné Fonyi Ágnes

Árvai Norbert, Botkó Máté, Daher Chakib Péter, Eszlári Csilla, Galyas Márk Richárd, Hornyák Bence, Kocsis Zsófia, Kolláth Ádám Marcell, Kovács Flóra Viktória, Kozma Réka, Lestál Rita, Magyar Réka, Makkai Márk, Marada Petra, Németh Márton, Pálinkás Viktória, Salétros Dániel, Schmiedt Zsanett, Szabó Réka, Szilárdi Kristóf Ádám, Szűcs Máté, Tomán Tícia, Tuza Nóra Éva

12.B osztály

Osztályfőnök: Bagyalné Kocsis Márta

Barna Réka Ildikó, Czurkó Eszter Margaréta, Dabasi-Halász Orsolya, Éles Csongor, Fodor Nóra, Gál Klaudia, Gulybán Csilla, Háger Péter, Hajdu Laura, Hernádi Fruzsina Emese, Huszár Bence, Kádár-Brandlhofer Hanna, Kéméndi Viktória, Kenyeres Tamás Dániel, Klema Gabriella, Laczkó Bence Zsolt, Óvári József, Pap Emília, Papp Fruzsina Judit, Réz Regina Rebeka, Szabó Dorina, Szalay Helga, Tizedes Zoltán János, Tolnay Lili, Tóth Ádám, Tóth Bence, Tóth Bernadett, Tóth Marcell, Tóth Márton, Váradi Lili Krisztina

12.C osztály

Osztályfőnök: Stefánné Hegedűs Zsuzsanna

Baranya Fanni Lili, Bartók Bence, Berzi Balázs, Csorba Rebeka, Duber Patrik Benjámin, Farkas Tünde, Festő Fédra, Fridel Ádám, Giák Marcell Bence, Heid­rich Aida, Hódosi Anna, Kása Dániel Zoltán, Krajnyák Bence, Mészárics Martin Péter, Namesnyik Enikő, Orbán Martin, Pereszlényi Pálma, Rapy Nóra, Szabó Dorottya Ágnes, Szalay Zsófia, Szentirmai Zalán, Szilágyi Szilvia, Szilvássy Bálint, Szűcs Sarolta Etelka, Tóth Boglárka, Tóth Fruzsina, Tóth Máté, Ujlaki Róbert


Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium

12.a osztály

Osztályfőnök: Juhász Nagy Andrea

Berindza István Donát, Csehi Bálint, Csík Aurél, Cs. Nagy Krisztina, Érsok Gábor, Farkas Panna, Fazekas Eszter, Gilányi Gibárt, Karcagi Gréta Gabriella, Klausz András, Kmetz Ottó, Kondás Fanni, Kozma Júlia, Kozma Richárt Levente, Lelkes Gergely, Lénárt Lilla, Lupkovics Réka, Milicz Gábor, Nadubinszky Áron, Nagy Boglárka, Nagy-Búza Bence, Nagy Eszter, Orbán Lehel, Palócz Bence, Pál Dávid, Priam Márk, Róth Réka, Rozinay Ráhel Rebeka, Saláta Zsuzsa, Subert Bence, Szarka Béla, Szentgyörgyi Kincső, Szögeczki Kata, Szucskó Péter, Timkó Ákos, Vékony Bálint

12.b osztály

Osztályfőnök: Herpainé Velkey Klára

Bánvölgyi Nándor, Barati Balázs, Bíró Boldizsár, Csima Lucia, Dorony Balázs, Fazekas Anna, Gergely Gergő, Hajkó Dániel, Hedrik Gábor, Hora Gábor, Horváth Bence, Kerekes Kristóf, Kertész Anna, Kiskun Emília, Kiss Marcell Lóránd, Kosárkó Petra, Lauer Áron, Marcsik Milán, Németh Márta, Nyárádi Fanni, Orosz Álmos Botond, Pákozdi Sarolta Zita, Pákozdi Zsófia Dóra, Pammer Tamás, Papp János, Radnai Dániel, Riczu Réka Anna, Seres Ábel, Szendrey Kristóf, Sztankovics Anna, Szűcs Botond


Lévay József Református Gimnázium és Diákotthon, Miskolc

12.A

Osztályfőnök: Zsolnai Beáta

Baráth Zsófia, Csontos Mátyás, Gecse Máté, Horváth Bernadett, Jenei Szabolcs, Kádas Gergő, Kegyes Zoltán, Kispál Krisztina, Kovács Attila Roland, Kovács Péter, Kucskár Kamilla, Lakó Szilveszter Levente, Lánczi Zsófia, Madaras István Zoltán, Oláh Máté, Pálóci Levente, Papp Gergely, Siska Jakab Balázs, Soltész Bence, Sólyom Zsófia Anikó, Szaniszló Márk, Teleki Emese Szabina, Záhorszky Kristóf Norbert, Zimányi Fanni

12.B

Osztályfőnök: Takács Judit

Bakó Alexandra Mercédesz, Balajthy Anna, Balogh Vince, Bucsi Máté, Csolák Anita, Dobóczi Anna, Dunmade Vincent Dániel, Fejes Klaudia, Hócza Dénes, Jex Emiliána Zsuzsa, Király Eszter, Kiss Réka, Klein Péter János, Kövér Dániel, Krupla Eszter, Lábas Tibor Bence, Lucskai Luca Mária, Molnár Edina, Móré Kristóf Csaba, Nagy Sarolta, Németh Balázs, Pinczés Eszter, Sándor Bernadett, Takács Bence, Tóth Fruzsina, Varga Klaudia, Zákány Gabriella, Zsíros Fruzsina Viktória

12.C

Osztályfőnök: Tóthné Nagy Anikó

Adorján Flóra, Bartha Aranka, Dobos Daniella, Germán Fruzsina, Gulyás Kristóf, Hegedűs Fanni, Istenes Petra, Juhász Eszter, Kapaló Péter, Kazsimér Soma Balázs, Koleszár Abigél, Krokos Levente, Lindi Ágnes, Marczis Fanni, Mészáros Eszter, Mitró Dániel, Molnár Rita, Nagy Anna Henrietta, Nagy Áron, Németh Sára, Novák Áron Xavér, Poczkodi Petronella Mirjam, Rácz Anna, Sóron Lilla, Szabó Marcell, Tima Levente István, Tirpák Orsolya, Tóth Dániel, Vincze Krisztián, Záhorszki Sándor Richárd

12.D

Osztályfőnök: Zsurki Csaba

Asztalos Panna, Bári Attila, Festő Kornélia, Földvári Ákos, Kékedi Petra, Kercsmarik Levente, Kollár Ábel, Kovács András Valentin, Kovács Hanna, Kovács Máté, Kölönte Csenge, Laczai Levente Donát, Lapostyán Dorina, Molnár Fanni Zsófia, Olej Ferenc, Páll Vanessza Judit, Pecze Linda, Péterffy Kinga Szilvia, Pető Szilvia, Petró Csaba Zoltán, Pogány Júlia, Skarbik Eszter, Szondi Eszter Lídia, Tamás Marcell, Tarr Márton, Varga Lajos Péter, Vásárhelyi Előd, Victor János

12.E

Osztályfőnök: Molnár Csaba

Balla Fanni, Balogh Stefánia Vivien, Bokros Regina, Éles Áron Tibor, Göndör Enikő, Hamar Dezső Dávid, Kacsir András, Kántor Evelin, Kocsis Szabina, Koutis Evangelos, Kovács Krisztián, Krajnyák Martin, Lenkei Loretta, Lukács Dániel, Mátyás Márton, Mészáros Réka Dominika, Nyvelt Péter, Pásztor Péter, Puskás Emese, Radványi Alexandra, Szemes Richárd, Szoboszlai Melinda, Takács Márton, Tóth Emese


Miskolci Magister Gimnázium

12/1

Osztályfőnök: Berkessy Éva Andrea

Bodó Szonja Nóra, Brilla Nikolett, Drótos Noémi, Dudás Kata, Gyurgyánszki Ferenc, Haraszin Árpád, Imri Zoárd, Ivánkai Melinda, Jaskó Patrik József, Juhász Judit, Kaposvári Róbert, Kása Erik, Király Dániel, Molnár Martin Tibor, Nagy Márk, Nagy Márk Tibor, Nemes Milán Imre, Offertáler Zsuzsa Alexa, Stoff Sebastien Richárd, Szalay Jorgosz, Szaniszló Anna, Szegő Dominik, Theisz Imre, Tucsa Róbert János, Varga Flórián, Vig Dominik Patrik

12/2.

Osztályfőnök: Tóthné Karetka Márta

Adorján Attila, Balog Dominik, Balogh Márton, Benedek Roland, Borbély Márk, Csóka Klaudia, Fazakas Levente, Gajdos Gréta, Gáspár Zalán, Gávai Norbert, Györfy Tihamér László, Icsó Zsolt, Karda Milán, Kosnyider Martin, Kovács Arnold, Lakatos Szilveszter, Lipták Ákos, Magos Fanni, Magyar Dorina, Majoros Botond, Márton Krisztián, Nagy Dominik, Pelle Márk Sándor, Polgár István Balázs, Putnócz­ki Zsanett, Szopos Ottó, Szűcs Judit, Tóth Brigitta, Urbancsik Márk, Varga Levente András, Varró Zoltán Dániel, Vezse Kende


Szent Benedek Gimnázium, Szakképző Iskola és Kollégium

11/1 Hegesztő és élelmiszer eladók

Osztályfőnök: Gattyánné Bacsó Mária

Hegesztők: Balázs Márton, Bordás K. Ákos, Csehi Róbert, Gulyás László, Hankó Balázs, Hankó Béla, Horváth Dávid, Horváth Béla, Horváth Dániel, Horváth Viktor, Kabai Valentin, Károlyi László, Varga Dániel

Élelmiszer és Vegyi áru eladó: Csóka Laura, Dányi Dalma, Farkas Evelin, Hegedűs Márton, Illés Diána, Kiss Melinda, Oláh Irén, Süveges Mónika, Tamás Petra

11/2 Eladók és szakácsok

Osztályfőnök: Parrag Csaba

Eladók: Barta Kitti Szabrina, Bóni Boglárka, Farkas Mercédesz Katalin, Rontó Bettina, Somogyi Brigitta,

Szakács: Aranyosi Dzsenifer, Budai Béla, Kovács Péter, Lakatos Piroska, Nyitrai Gábor, Orlóczki Ivett, Rafael Bettina, Szomorú Péter, Tóth Rafael

11/A Szociális gondozó és ápoló

Osztályfőnök: Veszprémi Balázsné

Kerekes Mariann, Kiss Nikoletta, Lakatos Zsuzsanna, Merucza Anasztázia, Merucza Brigitta Eszter, Pocsai Cintia


Miskolci Szakképzési Centrum Andrássy Gyula Szakközépiskolája

12. A osztály

Osztályfőnök: Nagy Győző

Gépészet ágazat

Boda Sándor, Csontos Máté, Dankó Miklós Nikodémusz, Danyi Richárd, Daróczi Imre, Deák Tamás Péter, Fedák Tamás, Fiam Gábor, Fincicki Gergő, Gressai Ferenc, Horváth Dávid, Jakab Ármin, Jánossy Dávid, Kádár Kristóf, Kovács Olivér, Ladányi Zsolt, Lévai János György, Munkácsi Péter, Nádasi László Martin, Nagy Gábor, Nagy Gábor, Palcsó Patrik, Plósz Valentin, Slezsák Gergely, Solymosi Máté, Stefán Ádám, Szőke Martin, Tenczel Marcell Dávid, Tyukodi Dániel, Varga Máté Gábor, Záhorszki Dávid

12. B osztály

Osztályfőnök: Ladányi Béla

Gépészet ágazat

Balázs István Péter, Borbély Dániel, Czókó Máté, Fazekas Gergő, Fekete Balázs, Galovics István Péter, Gintner Bence András, Göndör Krisztofer, Gréczi László Ádám, Juhász Dávid, Juhász Gábor István, Juhász Márton, Juhász Szabolcs, Korbics Kristóf, Kőszegi Gábor, Lovász Attila, Mező Péter, Mikolka István, Molnár Norbert Viktor, Oláh Mór Máté, Papp Bence, Rőczei Attila, Sógor Máté, Szőke Gergő Géza, Takács Dávid, Tóth László, Veres Máté Gábor, Zsarnai Norbert

12. C osztály

Osztályfőnök: Farkas Zoltán

Informatika ágazat

Balogh Ákos Csaba, Dulai Dániel, Duleczky Dániel, Forgács Balázs, Gaál Gergely Benjámin, Holló Márk, Horvát Ádám, Juhász Erik, Juhász Gergely, Kórád György, Kovács Attila Dániel, Marada Balázs, Molnár Norbert, Nics Gergő, Nyíri Levente ,Nyiri István Gergely, Orosz Márton, Szakácsi Szilárd, Szegedi Krisztián Tamás, Szűcs Attila, Török László Róbert, Tóth Zoltán, Valkó Levente, Vanyó Balázs, Vaskó-Szedlár Tamás, Vass Dávid Attila, Vesztróczy István Péter

3/11. G osztály

Osztályfőnök: Szobonya Ferenc

Gyártósori gépbeállító szak

Bereznay Krisztián, Bordás Ádám László, Budai Gréta, Buri Ádám Géza, Csontos Róbert Márk, Kerékgyártó Kristóf, Molnár Zsolt,

Oláh Virgil, Szabó Mónika, Tóth Roland, Urbán Krisztián, Zuzmann Gábor Zsolt


Miskolc Szakképzési Centrum Baross Gábor Közlekedési és Postaforgalmi Szakközépiskolája

12.C

Közlekedés-üzemvitel

Osztályfőnök: Aradi Zsolt

Bajnóczi Ádám, Balajti Alexandra, Csendom Róbert, Fleck Krisztina Julianna, Homér Petra, Kiss Anett, Kiss Sándor, Korozs László Kristóf, Lakatos Bettina, Nagyváradi Mátyás János, Németh Levente, Nyilas Gábor, Rabócz Bence, Riczu Gergő, Sárosi András Bence, Schmidt Zsuzsanna, Sikerle Tamás István, Szabó Petra, Taskó Tamás, Vágvölgyi Rebeka, Vartnal Patrik

12. E

Kereskedelem-marketing

Osztályfőnök: Tuskánné Nagy Éva

Balog Flóra, Barna Cintia, Bartha Izabella, Bozik Mária, Dobai Dóra, Erdei Máté, Fodor Petra, Kótai Nóra, Ládi Klaudia, Majlát Vivien, Pachinger Dzsenifer, Radics Szilvia, Remák Alexandra, Rostás Tünde, Simon Réka, Suba Cintia, Szaniszló Szilvia Fruzsina, Szidor Boglárka, Tóth Fruzsina, Vadász Gerda

13.N

Öt évfolyamos nyelvi előkészítő

Angol nyelv-német nyelv

Közgazdasági szakmacsoport

Osztályfőnök: Sipekiné Gáspár Julianna

Dragos Diána, Gyárfás Dániel, Hornyák Annamária, Izsó Tamás Benjámin, Kovács Bernadett, Kovács Fruzsina, Kremicki Vivien, Lakatos Beatrix, Mida Tünde, Oláh Gergely, Papp Krisztián, Virág Csilla, Zsiros Milán

14. V

Osztályfőnök: Antal Mária

Csoma Viktor, Kerékgyártó Bernadett, Jakab Dóra, Kovács Bernadett Katalin, Kiss Ágoston, Tállai Nikolett, Tóth Ferenc

14.H

Postai üzleti ügyintéző

Osztályfőnök: Holobrádi Tiborné

Balogh Anett, Balog Vivien, Dernei Péter, Fekete Zsanett, Gilányi Cintia, Kiss Judit, Klemencz Benjamin, Kovács Piroska, Kovács Renáta, Lerch Anita, Morvai Alexandra, Orosz Andrea, Pap Gábor, Rontó Andrea Petra, Sallai Hajnalka

14.K1

Közúti közlekedésüzemvitel-ellátó

Baghy Zoltán, Dobrosi Fruzsina, Hócza Bence, Iglai Tamás József, Kovács Enikő, Kovács Máté János, Leskó Levente

14.K2

Vasútforgalmi szolgálattevő

Eperjesi Viktor, Gurály Mónika, Hódos Balázs, Molnár Tamás János, Szikszai Regina, Szűcs Dávid, Tóth Márk, Tóth Tibor Tamás

14.K3

Vasúti villamos jármű szerelője

Bakos Balázs, Czimbalmos Ádám, Gál Imre Sándor, Kántor Márk András, Szabó Zsolt Miklós

12.A

Közlekedésgépész

Osztályfőnök: Molnár Zsolt

Balázs Gergő, Balog Zsolt, Berki Róbert, Csibi Béla, Csomós Dániel, Garai Bence, Gerják Sándor György, Gyöngyösi Gábor, Hegedűs Tamás, Homoki Péter, Kakuszi Dániel Ferenc, Klencs Ferenc, Macsuga Zoltán Gergely, Mercsek Szabolcs, Moczó Dávid, Orovecz Roland, Szabó Martin Attila, Tóth András Tibor, Tóth Balázs, Tóth Máté Ádám, Vas Erik, Szabó Dávid


A Miskolci Bartók Béla Zeneművészeti Szakközépiskola

12.

Osztályfőnök: Püspökiné Papp Mónika, zenei osztályfőnök: Albertné Zelenák Zsuzsanna

Boldizsár Boglárka (orgona), Fehér Dániel (zongora), Gönczy Annamária Enikő (hegedű), Hegedűs Dániel (trombita), Herczeg Zoltán (orgona), Horváth Karina (jazz-ének), Király Zoltán (trombita), Lévai Léda Hanna (magánének), Matyi Krisztián ( bőgő, b.gitár), Murvai Örs (harsona), Nyirkos László (blokflöte), Orosz Eszter (klasszikus ütő), Papi Márk (orgona), Pém Anna (fagott), Rácz Levente (cselló), Szabó Evelin (népi ének), Számel Bálint (cselló), Szlávik Zsolt (kürt), Turcsán Zsófia (fuvola)

13.

Zenei osztályfőnök: Dudás Zsuzsanna

Burai Laura (cselló), Gelle Anikó Eszter (magánének), Getzel Gábor (cselló), Horváth Elvira (zongora), Illi Ráhel (magánének), Kovács Kinga Jusztina (fuvola), Lengyel Nándor (gitár), Nap Áron (jazz-ütő), Petrik Patrik (jazz-ütő), Schnek Zoltán (klasszikus ütő), Tóth Brigitta (oboa)


Miskolc Szakképzési Centrum Berzeviczy Gergely Szakközépiskolája és Szakiskolája

12.A Kereskedelem szak

Osztályfőnök: Kercsmár Miklósné

Bialkó Viktória, Bodnár Edit, Csoma Adrien, Dargai Márk Dávid, Dobos Andrea, Durdon Bianka, Farkas Kitti, Filep Boglárka, Jernei Emese, Kiss Bence, Kormány Nikolett, Kovács Adél, Kőházi Konrád, Mag Zsanett, Menyhárt Marcella, Panyik Milán, Plósz Ágota, Pogány Sára Borbála, Simon Dóra, Szabó Adrienn, Szabó Gábor, Szabó Zsolt Márk, Szarka József, Tóth Bálint István, Varga Virág

13.b Külkereskedelem szak

Osztályfőnök: Szabó Eleonóra

Bakos Rebeka, Bodolai Krisztián, Deák Dóra, Deák Márton Attila, Fróna Viktória Krisztina, Hankó Krisztina, Herczeg Mirtill, Jászka Barbara, Kerényi Márton, Király Zsófia, Kislászló Csaba, Kolmonth Anett, Krajnyák Gréta, Kungler Alexandra, Márton Loretta, Nagy Cintia, Nagy Dóra, Nagy Viktor, Orosz Csilla Éva, Orosz Máté, Pekó Annamária, Pocsai Eszter, Szögligeti Gergő, Szűcs Viktória Krisztina, Ujházi Dorottya Zsófia, Veres Éva, Wágner András Ákos, Zsóri Zsombor Valter

13.c Két tanítási nyelvű idegenforgalmi szak

Osztályfőnök: Gyimesiné Darabos Katalin

Árvai Daniella, Barta Judit Sára, Bartha Olivér, Dankó Dominika, Fekete Dániel, Gifló Cintia, Guba Csongor Etele, Jakkel Bálint, Jóna Bernadett, Kaló Zsófia, Kemény Kitti, Kiss Judit, Kollár Mónika, Rontó Viktória, Simon Dalma, Sipos Réka, Szilágyi Szimóna, Tóth Roland, Ujj Barbara, Varga Virág, Vaskó Zsuzsanna, Vass Orsolya, Vojkó Nikoletta Szabina


Miskolc Szakképzési Centrum Bláthy Ottó Villamosipari Szakközépiskolája

13. A osztály – Informatika szakmacsoport nyelvi előkészítő évfolyammal

Osztályfőnök: Kissné Kárpáti Erika

Ferenczi Károly Viktor, Gyarmati Evelin, Hudák Ákos, Huszár Zsolt, Juhász Richárd, Kántor Máté, Kiss Zsolt Dávid, Kovács Dávid, Magyar Szabolcs, Molnár Milán, Nemes László, Szabó László, Szokoli Sólyom, Tóth Kristóf, Vágner Attila, Varga Marcell, Veres Attila, Vigh László

12. B osztály – Informatika szakmacsoport

Osztályfőnök: Mahalek János

Balogh Dávid Bence, Bedécs Dávid, Burján Márió Gábor, Dobán József Dániel, Fehér Dávid, Juhász Dávid Barnabás, Juhász Dávid János, Kelemen Bence, Kis János Gábor, Kis Viktor, Lencsés Ádám, Móricz Márk Dominik, Pataki Levente Markó, Szeszák Dániel, Tóth Richárd, Tóth Richárd Attila, Tóth Ádám, Várhegyi Ádám, Vaszily Dávid, Zsigmond Dávid

12. C osztály – Elektrotechnika-elektronika szakmacsoport

Osztályfőnök: Müllerné Vincze Judit

Bányi Máté, Bene Balázs, Bertók Bence, Bódi Levente, Csicsek Péter, Demjén Sándor, Egri Viktor, Fodor István Máté, Gór Bálint Zsolt, Göndör Mátyás, Illés Viktor Márk, Kerékgyártó Balázs, Kiss Marcell, Kmeczó János Gergő, Kurucz Dávid, Molnár Tamás, Nagy Attila, Nagy Bence, Sütő Krisztián, Szendy Ádám, Szilágyi Marcell, Varga Dávid, Veres Máté

12. D osztály – Elektrotechnika-elektronika szakmacsoport

Osztályfőnök: Derekas-Váradi Marianna, Fejér Szabolcsné

Áts Dávid Máté, Békési Attila, Bene Norbert Bertalan, Bodnár Bence, Dömsödi Dániel, Endrész Balázs, Fülöp Gergő, Hornyai Máté, Juhász Dávid, Kassai Máté, Kerekes Bence Soma, Kovalik Gábor, Krajecz Gábor József, Lukovics Márk, Molnár Szabolcs, Nagy Ákos Roland, Nagy Krisztián, Nyitrai Attila Márk, Petróczi Patrik, Révész Péter, Szikora László, Tohol Tamás, Tóth Ferenc, Vadnay Lajos, Veres Ádám, Zsarnai Valentin Péter


Fáy András Görögkatolikus Közgazdasági Szakközépiskola

12. D osztály

Osztályfőnök: Dr. Zákányné Rácz Nóra

Barsi Dániel Lajos, Dely Dániel, Demkó Krisztina Edina, Dervarics Bence, Futó Lóránt, Galyas Georgina, Gergely Nikolett, Glonczi Fruzsina, Gulyás Karolina, Gyurján Janka, Hudácskó Dániel, Husonyica Petra Dalma, Kerékgyártó Zsanett, Kis-Tóth Kinga, Kovács Petra, Márton Georgina Erika, Matyi Mária Borbála, Nagy Lilla, Pap Bernadett, Rontó Alexandra Mária, Stipula Natália, Szász Veronika Krisztina, Tóth Annamária, Varga Balázs

12. E osztály

Osztályfőnök: Naár Erzsébet

Balogh Krisztián, Bodnár Szilvia Marianna, Bordás Tamás, Burányi Georgina, Egri Krisztina, Flonta Noémi, Gáspár Fanni, Gyöngyösi Kitti, Hágen Daniella, Juhász Georgina Emese, Kiss Gábor, Kótai Nikolett Kármen, László Lídia, Mátyus Gábor, Mező Orsolya Viktória, Pallai Nikoletta, Papp Enikő, Popovics Ádám, Sándor Alexandra, Simófi Márk, Szamosfalvi Ádám, Vajda Enikő, Vass Gergő, Veres Viktória, Veres Viktória, Zsófi Dorottya

13. A osztály

Osztályfőnök: Makkai Marianna Ágnes

Csontos Eszter Luca, Demendi Milán Fláviusz, Demeter Anikó, Dombi Gréta, Gaál Eszter, Gáll Bernadett Éva, Hriczu Dávid, Jaksi Petronella, Juhász Réka, Kazvinszki Mónika, Krajczár Vanessza Vivien, Kusinszki Alexandra, Lapos Bence, Lisztóczki Lilla, Lisztóczki Vivien, Liu Jin Ying, Magyar István, Mudra Gabriella, Nagy Eszter, Szakácsi Máté, Szántó Szilvia Noémi, Vincze István

13. B osztály

Osztályfőnök: Lehoczkyné Zana Rita

Bagoly Nikolett, Balog Szilveszter, Balogh Jennifer, Barva Eliza, Bodor Levente, Emődi Szabolcs, Farkas Viktor, Fodor Kitti, Gombár Roberta, Hajtós Márk Zsolt, Juhász Ádám, Koncz Henrietta Emőke, Kovács Valentin, Lengyel Alexa, Marák Ádám, Molnár István Károly, Orosz Daniella, Péró Lívia, Prókaj László, Román Teodóra, Simon Patrik, Sipos István, Szonda Vivien, Szukenyik Milán, Takács Réka, Takács Zoltán, Török Szabolcs, Varga Edina

13. C osztály

Osztályfőnök: Butykai Péter

Balogh Zsolt, Bara Bálint, Bárány Zsófia, Bodnár Tímea, Bodó Elizabet, Bolló Balázs, Budai Marianna, Burányi Ivett, Darnyi Dávid, Fekete Patrik, Hegedűs Ádám, Horák Rajmund, Kardos Vivien, Kis-Kollár Máté, Kovács Attila, Kovács Bence, Kovács Dávid, Kónya Dávid, Marczis Barbara, Méhes Róbert, Molnár Vivien, Mongyik Petra, Nagy Krisztián, Polgár Richárd, Sárkány Brigitta, Spitzmüller Martin, Tóth Dávid, Tunyi Attila, Veres Zsanett

14. P osztály

Osztályfőnök: Balázsné Belinszki Márta

Pénzügyi-számviteli ügyintéző

Csorba Krisztina, Falucskai Nikolett, Fekete Andrea, Galyas Evelin Gréta, Gazdig Richárd Csaba, Kálló Ramóna, Kocsis Andrea, Kovács Nikolett, Molnár Kitti Márta, Nagy Dávid, Pintér Szabina, Szalánci Réka, Szendi Zsuzsanna, Szűcs Brigitta, Tóth Alexandra, Virág Tünde

14. V osztály

Osztályfőnök: Tóthné Csizmár Izabella

Vám-, jövedéki és termékdíj ügyintéző

Bernáth Regina, Bósz Kitti, Dányi Loretta, Gaál Alex, Izsó Balázs, Kiss László Tibor, Kovács Alexandra, Lázár Lilla, Majzik Dániel, Nagy Beáta, Nagy Bettina, Pipoly Patrik, Pongó Balázs, Varga Ábel

Vállalkozási és bérügyintéző

Bakajsza Kitti, Hojnyák Róbert, Mátrai Bettina, Papszász Dávid, Péter Andrea, Piaszkó Zsófia, Szabó Melinda, Szinai Petra


Miskolci Szakképzési Centrum Ferenczi Sándor Egészségügyi Szakközépiskolája

12. a Oktatási szakmacsoport

Osztályfőnök: Szabóné Géczi Szilvia

Arany Edit, Balogh Szonja, Boczki Ádám, Damu Ádám, Dienes Hajnalka, Fekszi Eszter Vivien, Gyurgyánszki Cintia, Hegedűs Marietta, Herepei Laura, Jászkai Gabriella, Kendi Réka, Klimó Judit Roberta, Kovács Beáta, Márton Dóra, Márton Renáta, Naár Csaba, Németh Fanni, Ónodi Emese Dalma, Pavlyás Alexandra, Rácz Kinga, Rózsahegyi Nikolett, Rozsnyai Krisztina, Szabó Martina, Tóth Dorien Borbála, Tóth Henriett Anett

12. b Egészségügyi szakmacsoport

Osztályfőnök: Bolla Ildikó

Balla János, Benes Réka, Bodnár Nikoletta, Bőcsi Brigitta, Csanya Cintia, Csirmaz Klaudia, Dukát Ádám, Farkas Edina, Ferenczi Petra Inez, Gál Zita, Gáspár Alexandra, Glonczi Vanessza Vivien, Hancsák Kinga, Hornyák Réka, Horváth Ádám, Kapi Dávid, Kelemen Sára, Kótai Eszter, Kovács Fanni Kata, Kundrák István Gergő, Kuzsella Anikó Anita, Leskó Péter, Mészáros Noémi Anita, Mihalik Martina, Porkoláb Zoltán, Radványi Vivien, Révész Ágnes, Sami Anett Anna, Sándor Bettina, Sebő Melinda, Szücs Gergely, Varga Henrietta, Záhorszki Viktória

12. c Egészségügyi szakmacsoport

Osztályfőnök: Geszti Mónika

Bársony Mercédesz, Barva Éva Lilla, Bencze Tivadar, Bordás Szilvia, Borza Dávid, Burony Eszter, Diószeghy Diána, Drencsán Bernadett, Galamb Attila, Himer Fanni Diána, Horváth Krisztina, Jandl Bertold, Kaczur Cseperke, Lipták Zsombor, Máté Mónika, Molnár Marianna Ráhel, Polyák Leventéné (Tejfel Vivien), Rohács Anett, Salétros Gréta, Suhajda Barbara, Szemerszki Ágnes, Tóth Beatrix, Vojtovics Alexandra, Zentai Vanda, Zoltai Evelin, Zsoldos Norman

12. d Egészségügyi szakmacsoport

Osztályfőnök: Kuruczné Kiss Katalin

Balázs Marianna, Bányai Zita, Bereczki Fruzsina, Bíró Friderika, Bódi Beatrix, Bodonovics Viktória, Farkas Alexandra, Fehér Gabriella, Ferge Fanni, Fészki Alexandra, Fülöp Fanni, Füredi Viktória, Glonczi Bernadett, Gregóczki Diána, Hegedűs Petra, Horváth Annamária, Kerékgyártó Ráhel Rebeka, Kurczi Viktória, Lovas Fanni, Lukács Martina, Orovecz Renáta, Redák Krisztina, Szepesi Fanni, Szigeti Regina, Szolnoki Dorina, Tomori Fanni, Tóth Judit, Vadas Csilla


Szakképzési Centrum Kandó Kálmán Szakközépiskolája

12. A

Osztályfőnök: Hava Andrea Monica

Elektrotechnika-elektronika szakmacsoport

Balogh Tibor, Erdei Nagy Attila, Forgó Milán, Glonczi Krisztián, Gulyás Roland, Horváth Márkó, Juhász Máté, Kántor Balázs, Kecskés Dominik, Koncsik Alex, Mikulásik Martin, Nagy Bence, Orliczki Marianna, Pap Ákos, Pető Krisztián, Spisák Dénes, Szőlősi Simon, Szűcs Gergő, Tóth Kristóf, Vadnai Gábor, Varga Iván Levente

12. B

Osztályfőnök: Kósáné Sándor Mária

Elektrotechnika-elektronika szakmacsoport

Ale Bence, Barna Zsolt, Bíró Tamás, Buzek Tamás Alex, Csáki László Péter, Dienes Markó, Ernes Zsolt, Farkas Dávid Csaba, Gaál Sándor Gyula, Haluska Dávid, Hernádi Bence, Holló Tamás, Juhász Donát, Juhász Tamás,Kapcsos Ádám, Kiszela Zsolt János, Kundrák Zsolt, Major Richárd, Péter István, Puskás Szabolcs, Schupkégel Péter, Szécsi Botond, Tornyi Bence, Urbán Róbert, Vavra Attila Alex

12. C

Osztályfőnök: Takács Gábor

Informatika szakmacsoport

Balogh Dávid, Bialics Bence, Faragó Bettina, Hevér Martin, Ivánkai Dénes, Juhász Martin, Kedves Tamás Dénes, Kerekes Szonja, Kósa Roland, Kovács Gergő, Kovanecz Máté Attila, Mády Richárd, Mihalkó Dániel Máté, Misó Marcell, Nagy Benjamin, Nagy Erzsébet, Petykó Dániel, Polgári Patrik, Séllei Flórián Viktor, Szabó Roland, Szentpéteri Csaba, Szőllősi Áron, Takács Levente Béla, Tálas Ádám, Török Marcell, Tövis Lajos Ádám

13. D

Osztályfőnök: Juhászné Kassai Ágnes

Nyelvi előkészítőt követő informatika szakmacsoport

Argyelán Tünde Alexandra, Azari Attila, Csengő Csaba, Dervarics Barbara, Dublinszki Ádám, Hajdú Kristóf, Jeszenszki Patrik, Juhász Ákos, Kocsis Bence, Kocsis Milán Béla, Kolozsvári Milán, Kovács András Levente, Kovács László, Lukács Krisztián, Márton Csilla, Mikó Bence, Petránszki János, Stóka Áhim Richárd, Szálkai Péter Dániel, Terge Dávid, Tóth Enikő, Ungvári Marcell, Végh Máté


Miskolci Szakképzési Centrum Kós Károly Építőipari Szakközépiskolája és Szakiskolája

12.a.

Osztályfőnök: Dr. Vékony Katalin

Bancsók Ádám Tibor, Csarni Gábor, Csörsz Milán, Dakó Donát, Dányi Zsolt, Galambos Bence, Glonczi Károly, Halascsák Alex, Helfrich János Martin, Horváth Márton, Jaskó Péter, Kovács Gergely József, Kovács Máté, Lovas Péter, Martin Benjámin, Millik Máté, Orosz Ferenc, Rácz Flórián, Ráczi Krisztián, Sáfrány Tibor, Zima Bence

12.b.

Osztályfőnök: Gecse Pálma

Apostol Zoltán, Bak Adrián, Bátorligeti Árpád, Beőr Bence Tamás, Demeter Máté, Dobos Attila, Drofti Dávid, Fodor Ferenc, Herperger Zoltán, Kádár Dániel, Kiss Pál Márk, Kiss Patrik, Kmeczkó Máté, Korbély Márkó, Orosz Zsolt, Pusztai Gergő, Simon Máté, Sipos Kristóf, Üveges Ferenc, Végső Kristóf, Vilmányi Lilla, Vojkó Csaba, Zavaczki Dávid

12.d.

Osztályfőnök: Dr. Kondrákné Hódi Laura

Butykai István Dávid, Czakó Krisztina, Kedves Levente, Kiss Gerda, Kiss Máté, Kovács Emese, Moczó Dávid Zsolt, Nagy Zoltán, Petruska István, Rohály Bence Róbert, Rózsa Sándor László, Sándor Henrietta, Szabó Péter, Szathmári Ádám József, Tóth Tamás, Várady Dániel, Varga Zsófia Judit

12.e.

Osztályfőnök: Román Rita

Balogh András, Diószeghy Flóra, Fodor Márk, Hagymásy Dénes, Homoki Máté, Horváth Rómeó, Hudopkó Zsolt József, Kiss Szabolcs, Kótai Rómeó, Lakatos Márió, Majoros Gábor, Matyikánics Csaba, Orgona Vivien, Pataki Ramóna, Pócsik Andrea, Vilmányi Henrietta, Vizi Emese Rebeka


MIOK József Nádor Gimnázium és Szakképző Iskola

11. Festő, mázoló tapétázó

Osztályfőnök: Németh Bence

Balogh Alex, Csóka Kálmán, Hankó Alex, Horváth Béla Erik, Kós Sándor, Kozma Tamás, Lakatos Richárd, Lakatos Richárd, Merucza Sándor, Mika Dániel, Miklós Benjámin, Stern Sándor Dániel, Tokaji Roland

11. Eladó

Osztályfőnök: Kovács Anikó

Almási Lilla, Balovics Eszter, Bódi Dalma, Gregóczki Ádám, Horváth László Márk, Kós Krisztina Cecília, Lakatos Vivien, Miklós Amanda, Nyirkó Judit Viktória, Radics Melissza, Russzó Vivien, Roehse Rajmund, Szénási Anita, Szilágyi Donatella, Tóth Zoltán, Üveges Gábor, Vadász Evelin

12. Ifjúsági tagozat

Osztályfőnök: Dudás Attila Péterné

Balogh Richárd, Borsos Nikolett, Ducsai Szimonetta Leila, Elek Ádám, Fehér Ákos, Gergely Zsolt Balázs, Gömöri Mariann, Horváth Beáta, Horváth Bianka, Kelemen Ákos, Kormos Mercédesz, Kótai Vivien Alexandra, Lakatos Zsolt, Lovász Renáta, Magyar Gábor, Mikola Dóra, Nagy Márk, Olej Gergő, Porubjánszki Dániel Béla, Szabó Árpád, Szendrei Kitti, Vágási Zsófia

12. Irodai asszisztens

Osztályfőnök: Füvesi Gáborné

Balog Jolán Rozália, Beregi Brigitta, Demeter Dóra, Drótár Laura, Farkas Ilona, Jónás Vanessza, Kovács Noémi, Lengyel Zsuzsanna, Mayer Barbara, Oláh Ferenc, Ripszki Eszter

12. Számítógép-szerelő, karbantartó

Osztályfőnök: Németh Bence

Apostol Szilveszter Zoltán, Balog Lajos, Barnóth Zsolt, Csóka Gergő, Farkas Tibor, Fukász Gábor Dávid, Glonczi Rafael, Kádár Máté, Kiss Roland, Kovács Martin Dávid, Lippa Máté, Moczó Tamás, Murvai Balázs, Turcsány Timea Sarolta

13. Nyelvi előkészítő

Osztályfőnök: Szabó Brigitta

Bordás Mónika, Glonczi Dominika, Illés Veronika, Juhász János, Kótai Krisztina, Lőrincz Vanda, Nagy Krisztián, Nagy Levente, Radics Alex, Tógyi Martina, Tóth Eszter

14. Logisztikai ügyintéző

Osztályfőnök: Nagy Mária

Balogh Nikolett, Bauerfeind László, Bistyák Péter, Dovák Alexandra, Kazinczy-Nagy Ferenc, Sárecz Zoltán, Szőts Ágnes


Balázs Győző Református Líceum

Osztály: 12. Színházi táncos, Alkalmazott grafikus, Mozgóképi animációkészítő

Osztályfőnök: Bende Melinda

Bakos Máté, Boldizsár Tamás, Fenyvesi Hanna, Gombos Gréta Bernadett, Hankóczy Aliz Glória, Kemény Laura, Koleszár Klaudia, Köteles Klaudia, Lévay Bence, Misley Fanni, Molnár Mercédesz, Novák Dea, Papp Bianka, Péterffy Csenge Cseperke, Rácz Izabella Olimpia, Rákosi Cintia, Sárosi Fanni, Szabó Dorina


Kalyi Jag Roma Nemzetiségi Szakiskola, Szakközépiskola és Alapfokú Művészetoktatási intézmény, Miskolci Telephely

12/A érettségiző osztály

Horváth Mariann, Molnár Valentina Katalin, Rendes Renáta, Tamás Kinga, Tamás Tünde

11/B eladó osztály

Balogh József, Botos Gina Barbara, Lakatos Csilla, Nagy Éva Vanessza

11/C kőműves osztály

Horváth Marcell, Rontó Lajos

11/D hegesztő osztály

Báder Krisztián, Hankó Dávid Ferenc, Horváth Csaba, Zsoldos Csaba

11/G szakács osztály

Farkas Fanni, Glonczi Adrienn, Glonczi Alexandra, Lakatos Nikolett, Pethő Dániel


Miskolci Szakképzési Centrum Diósgyőr-Vasgyári Szakképző Iskolája és Kollégiuma

12.A Határrendész, Faipari szakmacsoport

Osztályfőnök: Turóczy Zsuzsanna

Szakoktató: Virág Barna

Határrendész szakirány: Balogh Szimonetta, Bódi Milán Patrik, Farkas Richárd, Husóczki Gergő, Koleszár Richárd, Krepcsik Richárd, Szaszkó Szilárd, Szilágyi Tamás, Tószegi Brigitta, Varga Tamás

Faipari szakmacsoport: Budai Márk, Dániel Krisztián Zoltán, Kara Gábor

12.B Honvédelmi, Közbiztonsági szakirány

Osztályfőnök: Fekete Éva (Juhászné Nagy Katalin volt osztályfőnök)

Honvédelmi szakirány: Kajati Csanád, Kálló Ádám, Lakatos Sándor, Nyitrai Ádám, Varga Dávid

Közbiztonsági szakirány: Balázs János, Budai Imre, Dániel Beáta, Lázi Attila, Leczó József Dániel, Musa Roxána Judit, Páva László Zoltán, Rontó Martin, Szűrös László Gergő, Vincze Ramon

12.C Közbiztonsági szakirány

Osztályfőnök: Szemeréné Kiss Györgyi

Bódi Attila Máté, Csanya Edgár, Csóka Vivien, Dzurik Márk, Győrfi Péter Ede, Hankó Márkó Dávid, Horváth Amanda, Horváth Gyula, Kaczvinszki Anna, Kiss Attila, Kótai Renátó, Lakatos Gábor, Lakatos Tamás, Mustea Gergely Bertalan, Offertáler Eliza, Oláh Tamara, Pálinkás Patrik, Pongrácz-Kovács Enikő, Prodán Dzsenifer, Putnoki Máté, Setét Norbert, Sipos Antónia, Váradi Ramóna

3/11/1 Hegesztő

Osztályfőnök: Kiss Bertalan

Szakoktató: Molnár István

Balogh Béla, Balogh Krisztián, Dankó Gábor, Ganyi István, György Attila, Hancsák Norbert, Horváth Erik, Horváth Sándor, Kótai Dávid, Lakatos Márk László, Márta Gusztáv, Nagy Roland, Orgona Tibor Zsigmond, Ricsák István, Rozgonyi Róbert, Sándor Bence Patrik, Siroki Sándor, Szaniszló Máté, Váradi Roland, Varga László Zsolt

3/11/2 Asztalos, Gépi forgácsoló, Karosszérialakatos, Ipari gépész

Osztályfőnök: Viszlai István

Szakoktatók: Kendi László, Tamás József

Asztalos: Bartók Dávid, Czaga Valentin, Csikja Zsolt, Kuscsik Miklós István, Nyakas Ádám, Szőcs Péter

Gépi forgácsoló: Damu Richárd, Nagy Ádám, Szabó Krisztián, Varga Károly, Váradi Benedek

Karosszérialakatos: Béres Márk Richárd, Fekete Gergő, Hornyák Máté, Lakatos Dávid, Szemán Tamás Ferenc

Ipari gépész: Balogh Máté, Farkas Ákos, Gáspár Tibor, Illés István, Konyha Zsolt

2/12/1 Számítógép-szerelő, karbantartó

Osztályfőnök: Lakatos Szilárd

Szakoktató: Csorba Róbert

Brandauer László, Deres Ádám, Glonczi Richárd, Kolláth Richárd, Kovács Gábor, Pál Roland


Mentor Baptista Gimnázium és Szakképző Iskola, Miskolc

11.Sz

Szakács

Osztályfőnök: Ocsenás Alica és Kiss Veronika

Balák Vendel, Balog Enikő, Barna Bence, Fülöpp Bernadett, Gál Tamara Réka, Gávai Szilvia, Mata Fanni, Nagy Viktor, Orbán Dávid, Szabados Attila, Vicsocsán Alexandra

12.H

Hegesztő

Osztályfőnök: Polényi Tamás

Balázs Bence, Balogh Csaba, Józsa Sándor, Katona István, Keresztesi Dávid Szabolcs, Kónya Ákos, Korda József, Lovász Tamás, Mészáros Márk, Papp Balázs, Simon Bence, Ujfalusi Gergő Zsolt, Vadász Benjámin

12.Sz

Szakács

Osztályfőnök: Séra Orsolya

Gombos Fanni, Demeter Katalin, Vaszilkó Réka, Veres Szilveszter


Miskolci Szakképzési Centrum Szentpáli István Kereskedelmi és Vendéglátó Szakközépiskolája és Szakiskolája

12.K osztály

Kereskedelem-marketing, üzleti adminisztráció szakmacsoport

Osztályfőnök: Karuczkané Molnár Éva

Bak Orsolya, Balogh Renáta, Bazin Evelin, Benke Tibor, Béres Rita Julianna, Bogdán Gábor József, Bozsóki Mária Erzsébet, Csánki Dzsenifer, Csodó Klaudia, Dobó Kornélia, Dudás Alexandra, Emődi Krisztina, Galuska Dávid, Glonczi Milán, Kispataki Petra Anna, Körömi Máté, Lázár Dalma, Szakálos Nikolett, Szladics Ádám, Takács Vivien, Talli Dorottya, Timkó Adrienn, Tóth Anita, Török Mónika

12.V osztály

Vendéglátás-idegenforgalom szakmacsoport

Osztályfőnök: Dr. Omarné Vadas Rita

Antal Márk, Arlett Boglárka, Bak Noémi, Balázs Dániel Tibor, Csapkó Csaba, Csótka Dorottya, Esztergályos Vivien, György Simon, Juhász Nóra, Kalmár Tibor Alex, Kása Viktória, Kertész Emese Judit, Lovász Zsombor Richárd, Ludányi Levente Valentin, Márton Kinga, Pálfi Gergő, Petrus Alexandra, Sivák Valéria, Slisz Éva, Szopkó Martin, Tomán László, Tóth Flóra

11.A osztály

Eladó

Osztályfőnök: Berczik László

Volt osztályfőnök: Vécsi Edit

Aleva Krisztián András, Balog Amanda, Balogh Andrea, Béres Milán, Buri Dalma, Dardos Szimonetta, Hankó Laura, Horváth Vanessza, Krajczár Angelika, Lukács Erika Hajnalka, Pandák Ádám, Sápi Klaudia, Séra Roxána Loretta, Szabó Patrik, Tóth Dzsenifer Erika, Tóth Hajnalka, Virág Vivien

11.E osztály

Szakács

Osztályfőnök: Tóth Jánosné

Balog Vivien, Bányi Dávid, Burinda Viktor, Cseke Viktor, Csenger Ferenc, Dajka Anikó, Dienes Szabolcs, Gulyás Milán, Homovics Krisztián, Lakatos Richárd, Lipecz Marcell, Méhész Viktor, Miskovics Tamás, Nagy Dániel, Tóth Máté, Tóth Viktor, Tóth Zoltán Tamás, Zemlényi Barnabás József

11. F osztály

Vendéglátó eladó

Osztályfőnök: Magyar Viktória

Abronovszki Noémi, Albert Dzsenifer, Bodnár Cintia, Budai Henrietta Ilona, Csattos Csaba, Hornyák Gellért László, Horváth Daniella, Kótai Vivien, Lenkei Tímea, Morvai István, Takács Tamás

11.H osztály

Cukrász

Osztályfőnök: Lóránt István

Ágoston György, Ary Vanessza, Bődi Bence, Budai Petra, Csák Barbara Veronika, Hankó Henrietta, Kis Cintia, Kürti Ferenc, Nagy József, Sallai Tímea, Simkó András, Szolnoki Szabina, Szukenyik Tamás, Tálas Dominika, Turóczy Laura, Zsebesi Bence

KSZ/12. E

Szakács

Osztályfőnök: Lengyel Zsuzsa

Árvai Krisztián, Bartos Cintia, Bazsa Bálint, Bertalan László, Farkas Mónika, Gere Adrienn, Hajdú Gergő, Hubay László, Hunyadi Máté, Kakszi Zoltán, Kertész Bálint, Ketzer Gábor, Kovács Zsolt, Mercz Dávid, Papp Csaba, Porkoláb Máté Roland, Sarka Bettina, Skaliczki Roland, Sütő Zoltán, Szóráth Anita, Tamás Gyula, Tóth Csaba, Tőczik Enikő, Tuza László, Zsóka Erzsébet Erika

KSZ/12. G

Pincér

Osztályfőnök: Szegeczky Zsuzsa

Agócs Viktor, Bukszár Kinga, Csáji Richárd, Dargai József, Dorkó Gyula, Fekete Zsolt, Gregó Márk Péter, Koleszár Csaba Alex, Kolozsvári Gábor, Nagy Dorina, Nyeste Ákos, Orosz Anita, Ortó Cintia, Sebestyén Ádám, Sebők Dániel, Szabó Bernadett, Szász Petra, Székelyhidi Alexandra, Takács Krisztián

KSZ/12. H

Cukrász

Osztályfőnök: Venczel Viktória

Bákai Péter, Bazin Kitti, Budai Renáta, Danyi Diána, Hankó Krisztina, Kasaróczki Edina, Kis Margit Mária, Kovács Gábor, Ládi Krisztina, Lajsz Boglárka Lívia, Laposán Viktória Anna, Nagy Csaba Árpád, Palla Petronella, Prokob Noémi Szabina


Miskolci Szakképzési Centrum Fazola Henrik Szakképző Iskolája

Szakközépiskola

12/A osztály

Osztályfőnök: Virágné Antal-Boza Ajra

Energetikai környezetvédő
Építészeti szakmacsoport
Gépészeti szakmacsoport

Békési Renáta, Bukta Enikő, Csiszár Patrik Dénes, Csóra Krisztina Mercédesz, Csuka Vivien, Dul Fanni, Farkas Dezső, Gertner Ádám, Gulyás Péter, Gunda Zsófia, Győri Viktor, Hornyák Richárd, Kovács Ferenc, Kovács Viktória, Lajhó Milán, Lakatos Ábrahám, Lakatos Zoltán, Lalik Levente Dominik, Lukács Bea, Mészáros István, Mida Ádám, Nagy Anna Dominika, Pallagi Bianka, Pallagi Diana, Szabó Szonja, Székely Henrietta, Szilágyi Péter, Szoboszlai Krisztián, Taksár Richárd, Zemlényi János

Szakközépiskola

12/M osztály

Alkalmazott grafikus

Osztályfőnök: Kiss Szilvia, Zay László

Antal Enikő, Daróczi Tímea, Funák Flórián, Góré Patrik Csaba, Lengyel Renáta, Molnár Petra Noémi, Orosz Krisztina, Pelles Diána, Pércsy Barbara Lenke, Rácz Lívia, Szabó Bence, Szabó Boglárka, Szárnya Brigitta, Szurkos Csilla, Tamás Kitti, Tarján Bettina, Tóbiás Nikoletta

Szakközépiskola

Sz12/1 osztály

Osztályfőnök: Szöghy Hajnalka, Kerékgyártó Lajos

Balogh Csilla, Berki Patrícia, Csendom Cintia, Fábián Alex, Fodor Dávid, Furkó Ildikó, Hangácsi Andrea, Horváth János, Jablonszky Mária Gréta, Kelemen Renátó, Körtvélyesi Anett, Kuknyó Gábor István, Lapcon-Szaniszló Klaudia, Merucza László Zsolt, Munkácsi Erik, Nagy Alex, Nagy Dávid, Németh Diána, Obóczki Péter, Pásztor Máté, Porcsalmi Benedikta Ottília, Ruszó Bianka, Setét Krisztián, Szaniszló Bence, Szemán Dániel, Szilágyi Dániel, Tirpák Annamária, Varga Attila

Szakképző Iskola

11/1, 11/1/2 osztály

Osztályfőnök: Konczné Matócsi Márta

Víz- csatorna- és közműrendszer-szerelő

Darányi Dávid, Drótos Richárd Erik, Horváth Gusztáv Endre, Horváth Márk Ödön, Károly Dávid

Ács, állványozó

Horváth Oszkár

Központifűtés és gázhálózat rendszerszerelő

Bodnár Dávid, Czerődi László, Egri Gábor Dániel, Esztián Tibor, Pető Mátyás, Sváb Patrik, Szanyi Mátyás, Vass Attila

Szakképző Iskola

11/2 osztály

Osztályfőnök: Kovács Mónika

Központifűtés- és gázhálózat rendszerszerelő

Dányi Tibor, Feke Viktor László, Gyuricskó Dávid, Lucskai Krisztián, Matók Csaba, Molnár Dániel, Rényi Viktor János, Setét Alex, Szőcs Mór Tibor, Tatár-Nagy Levente, Tálas Dávid, Tóth Szabolcs, Váradi Márk, Váradi Richárd

Kőműves és hidegburkoló

Farkas Dávid, Ivanov Viktor Gyula, Kovács Csaba, Száva Lajos, Tisza Sándor


​Miskolci Szakképzési Centrum Szemere Bertalan Szakközépiskolája, Szakiskolája és Kollégiuma

12. A

Művészet szakmacsoport

Osztályfőnök: Kovácsné Rakaczki Zsuzsanna

Bárány Amarilla, Bihari Szilvia, Broda Barbara Kitti, Csoma Anikó, Csombók Martina, Gál Nikolett Kitti, Gecse Bettina ,Geregur Nándor, Hanyánszki Rozália, Hegedűs Dóra, Horváth Boglárka Ibolya, Kósa Dorina, Kovács Dóra, Lakatos Adrienn, Lengyel Tamara, Longaver Regina Réka, Lovász Boglárka, Nagy Fanni, Nagy Vivien, Olajos Krisztina, Restás Patrícia, Sebák Barbara Laura, Stefán Enikő, Szlankó Rebeka Katalin, Tóth Enikő, Tóth Laura, Tőzsér Martin Péter, Veres Vanessza

12. B

Egyéb szolgáltatás szakmacsoport

Osztályfőnök: Lukácsné Sidló Edina

Ballai Petra, Baráth Helga, Baráth Melinda, Barkóczi Dorina, Boros Kinga, Deák Dorina, Deli Réka, Dezső Beatrix, Farkas Nikolett, Filep Gabriella, Fónagy Afrodité Zsuzsanna, Gömöri Ákos, Guba Tamás, Kis Katalin, Korózs Luca, Kovács Cintia, Kováts Vanda, Kulcsár Vivien, Labancz Enikő, Lakatos Kitti, Mátyási Lívia, Mogyorósi Adrienn, Molnár Andrea, Opris Renáta Tünde, Orosz Mirella Judit, Sutus Emese, Székely Enikő, Tóth Klaudia, Ujfalusi Zita Andrea, Veress Loretta

12. C

Közlekedés szakmacsoport

Osztályfőnök: Barták Anita

Adorján Bence Alex, Béres Róbert, Géczi Kristóf, Golenya Dávid, Hegedűs Ádám, Hutka Tamás, Katona László, Kormos Levente, Lakatos Sándor, Majoros Ákos, Medgyesi Dávid, Németh Bence, Nyilas Zoltán Márk, Pap Norman, Papp Márió, Répási Ádám Márk, Sebestyén János, Seress Attila Dávid, Szabó Gábor, Trója Balázs

12. D

Közlekedési szakmacsoport

Osztályfőnök: Lódi Gábor

Bakó Dávid, Balogh Dávid, Bazsó Levente, Berki Tibor, Csikó Zsolt, Fazekas Arnold Zoltán, Görcsös Gábor, Izsvák Martin, Juhász Csaba, Korcsog Norbert, Majoros Balázs, Megyesi Attila, Mezei Fruzsina, Nagy Péter Sándor, Oláh Bence Bertalan, Ördög Máté, Sipos Zoltán, Somosi László Dominik, Sós István, Sugár Róbert, Tukacs László Erik

2./12-E

Fodrász

Osztályfőnök: Szloboda Miklósné

Balogh Valentina, Bancsók Mónika, Bancsók Rita, Bodnár Tünde, Budai Katalin, Csík Tessza Gabriella, Elekes Szabina, Farkas Erika, Fekete Katalin, Gulyás Fatima, Horváth Alexandra, Horváth Vanessza, Humenszki Klaudia, Iváncsik Ramóna, Kántor Anett, Kókai Krisztina, Konyári Dávid Alex, Mogyorós Zsuzsa, Nyakó Orsolya, Rácz Anna, Rafael Cintia, Román Richárd, Szilágyi Boglárka, Váradi Andrea, Váradi Ildikó, Varga Boglárka Judit

2./12-F

Osztályfőnök: Szőke Andorné

Villanyszerelő

Balogh Attila, Boros Alex, Deák Krisztián, Jenei Richárd, Kanalas Tamás István, Kékedi Barnabás, Kiss Bertalan, Koczán Milán, Pálfalusi Richárd, Papp László, Prodan Márk, Prodán Milán

Bőrdíszműves

Mogyoró Valéria, Pap Tamás

11-F

Osztályfőnök: Vilez Péterné

Szociális gondozó és ápoló

Balog Klaudia, Bendzsel Adrienn, Beregi Melinda, Bódi Brigitta, Bonta Gergő, Bukszár Ramóna, Farkas Renáta, Ferge Kitti, Hudák Klaudia, Kundrák Ágota, Lánczos Ágnes, Ónodi Alexandra, Perényi Vanda, Rádai Szilvia, Rusu Roxána, Tóth Alexandra, Virág Tímea Patrícia

11-G

Osztályfőnök: Csörnök Szilárd

Elektronikai műszerész

Aranyosi Martin, Dajka Gergő, Katona Gábor Dávid, Kiss Csaba, Kurima Alex, Lovas Krisztián, Lőrincz Márk, Sipos Dávid, Tóth Ádám, Vágó Zoltán

Villanyszerelő

Bartha Olivér, Bodnár Erik Krisztián, Bordás Bence, Juhász Kornél, Komora Ákos András, Kovács Dénes, Kőműves Szebasztián Levente, Lapcon-Szaniszló István, Lebeskó Roland, Radácsi Ádám, Tarnóczi Gergő, Tomi Marcell


Miskolci Szakképzési Centrum Martin János Szakképző Iskolája

12/2 Pg

Parkgondozó osztály

Osztályfőnök: Kövérné Szilágyi Heléna

Csákány Tibor, Darók Csilla, Farkas József, Farkas Krisztián, Horváth Csaba, Horváth Krisztián, Komló László, Kovács Gergely, Lévay Fanni, Szalontai Richárd

12/3 Sza.

Számítógépes adatrögzítő osztály

Osztályfőnök: Kovács Ágnes

Balog Szilveszter, Bencsok Tamás, Borbás János, Gondor Olga, Jaskó Dávid, Kacsándi Ákos, Meskó Emese, Mogyoró Katalin, Oláh Márk József, Rentka Ádám, Tóth Veronika

12/5 Ttö

Textiltermék-összeállító osztály

Osztályfőnök: Bulla Gábor Györgyné

Csóka Anita Dalma, Illés Tünde, Nagy Dániel, Ónodi Nikoletta, Porupsánszki Barbara, Ruszó Irén, Suhanyec Beáta, Szilágyi Beáta, Szűcs Zsanett, Tóth Lilla

12/6SZTA

Számítástechnikai alapismeretek osztály

Osztályfőnök: Tóth Attila

Bacsó András János, Balogh Adrienn, Horváth Alexandra, Kassa Ádám, Kerékjártó Dóra Éva, Ládi Márta, Palásthy Zsófia Klára, Vincze Ákos

13/1GF

Gépi forgácsoló osztály

Osztályfőnök: Czina Tivadar

Baráth Márk, Ganyi András Krisztián, Kocsa Tamás, Lakatos Antal, Liptay Péter, Novák István, Rózsa Daniella, Stefanecz Márk, Szabó Sándor, Zsolnai Nikolett Kinga


Miskolci Rendészeti Szakközépiskola

A Miskolci Rendészeti Szakközépiskola végzőseinek névsorát júniusban, a kibocsátó ünnepségük idején közöljük.









hirdetés