A 2016-os ballagók névsora Borsod-Abaúj-Zemplén megyében

Akt.:
A 2016-os ballagók névsora Borsod-Abaúj-Zemplén megyében
© Fotó: Vajda János
Borsod-Abaúj-Zemplén – Összeállításunkban az idén Borsod-Abaúj-Zemplén megyében ballagó középiskolások névsorát közöljük. A miskolci végzősök után ezúttal a megye többi iskolájának a búcsúzó diákjai következnek.

ABAÚJKÉR

Wesley János Családi Napközi, Óvoda, Általános Iskola, Szakképző Iskola és Kollégium

12/C – szakközépiskola

Osztályfőnök: Timár Ilona Edit

Bessenyei Vivien Patrícia, Bódi Gábor, Bogár Benjámin, Borsos László, Dávid Mónika, Fekszi Emese, Gulyás Bálint, Gulyás Levente, Hriczu György, Ianau Norbert, Jaskó Márk, Juhász Barbara, Krakkai Anna Barbara, Madarasi Gábor Dominik, Molnár Aranka, Putnoki Cintia, Vadász Fruzsina

14/F – szakközépiskola szakképzés, gyakorló fodrász

Osztályfőnök: Huszár Gábor

Bakos Anita, Gombár Beáta, Szoboszlai Klaudia

Szakképzés – festő, mázoló, tapétázó és kőműves osztály

Osztályfőnök: Kovács Sarolta

Csendi Alajos, Galyas Roland, Gulyás Alex, Gulyás Máté, Horváth Alex, Putnoki Adrián, Táboros Roland, Galambos Dávid, Kocza Patrik, Matisz Róbert Ignác, Sarkadi Zoltán

Szakképzés – mezőgazdasági gazdaasszony, falusi vendéglátó és pék osztály

Osztályfőnök: Balázsné Hegedűs Andrea

Batyi Marcelina, Drótár Melinda, Glonczi Orsolya, Horváth Mária, Horváth Otilia, Kavasánszki Patrícia Pálma, Menyhért Katalin, Nagy Balázs, Tarr Tamás, Bucsi Gergő, Horvát Gyula, Horváth Izabella, Jámbor Ferenc János, Lakatos Gábor, Makula Péter, Molnár Ádám, Sándor Katalin

Szakképzés – szakács és szociális gondozó és ápoló osztály

Osztályfőnök: Molnár Tamás

Albert Anna, Babik Tamás, Ganyi Róbert, Gulyás Richárd Zsolt, Horváth Krisztina, Kurucz Bettina, Lakatos Barbara, Lakatos Nikolett, Lakatos Szilvia, Sóvári Máté, Szopkó Zsuzsanna, Tóth Anasztázia, Batyi Katalin, Váradi Mónika, Varró Ágnes


ABAÚJSZÁNTÓ

Bárczay János Mezőgazdasági Szakképző Iskola és Kollégium, Abaújszántó

12/A

Osztályfőnök: Károlyiné Pál Éva

Aranyosi Gábor, Bánk Vivien, Bodnár István, Brunner Péter, Csáji Patrik, Horváth Petra, Hoskó Ákos, Kocsis Márton, Kónya Dániel, Kovács Viktória, Lencsés Dávid, Mikó Kitti, Nevelős Gergő János, Pallagi Roland, Papp Gergő, Petró Kitti Zsuzsanna, Pleszkó Dávid, Szikszai Károly, Tama Patricia, Tóth Zsanett Gabriella, Varga Elizabet, Varga Eszter

11/B gazda

Osztályfőnök: Pappné Juhász Zsanett

Csizmár Ferenc, Dávid Ádám Márk, Galyas Gábor, Graholy László, Gresák István Vajk, Hegedűs Csaba, Héring Lajos, Horváth Gyula, Ignácz Szilárad, Kardos Milán, Kovács János Tamás, Kovács József, Nagy Péter, Németh Gábor, Petró Gergő, Sami Richárd, Székely Zsolt, Tilimon Dávid, Turánszki Richárd, Üveges Gyula, Veres Balázs

2/12 gazda

Osztályfőnök: Laczkó Gábor

Árvai Zoltán, Babik Ádám, Balogh Aladár Tamás, Dula Beatrix, Gottfried Mátyás, Gönczi Gábor, Jamniczki Márk, Kiss Norbert, Kovács Alex, Krajnyák Orsolya, Nyitrai Viktor, Oláh Bence, Szilágyi László, Vajkó Bence, Varga Máté, Vatra Bence, Veres András


ALSÓZSOLCA

Dr. Ámbédkar Gimnázium, Szakképző Iskola, Speciális Szakiskola és Általános Iskola, Sajókaza, Alsózsolca

Osztályfőnök: Szűcs Judit

Balog Tivadar, Barna István Oszkár, Beri Amál, Budai Alexandra Dalma, Demény Márk, Dolányi Bettina, Erdei Nagy Melinda, Farkas Kálmán, Kiss Katalin, Roha Erzsébet, Roha Ramóna, Seres Géza, Vadász Mária, Veres Margit


BŐCS

Bőcsi Általános Iskola és Szakiskola, Alapfokú Művészeti iskola

11. osztály

Osztályfőnök: Roppantó Mariann

Balogh Anita, Barna József, Búzás Márk, Kisnémet Beáta, Koleszár Dávid, Nagy Cintia Szimonetta, Pocsai Erik, Varga Laura

12.A. osztály

Osztályfőnök: Nagyné Urbán Ágnes

Csóka Alexandra, Csóka István, Farkas Zsanett, Keresztesi Richárd, Magyar Zsuzsanna, Pribék Károly, Varga Nikolett


EDELÉNY

Szent János Gimnázium, Edelény

12.A osztály

Osztályfőnök: Kristóf Lászlóné

Csodó Eszter, Diószegi Gréta, Drótos Tímea Evelin, Ésik Eszter, Fűzi Martin Csaba, Gál Vivien Alexa, Kiss Dorina, Kovács Vivien Brigitta, Kozsup Bence, Pálinkás Márk, Rostás Zsanett, Sepsi Mónika, Soltész Judit, Szegő Evelin, Tamás Gréta, Tóbiás Nikolett, Váradi Evelin Ilona, Zám Dorina

12.BC osztály

Osztályfőnök: Simkóné Czipa Ágnes

Alföldi Laura, Bakó Balázs, Bartók Márk, Csóti Enikő, Dudu Bianka, Garai Gergő, Gazdik Evelin, Hubay Kinga, Kévés Levente, Kiss Attila, Kondás Martin, Lukács Martin, Lukács Máté, Máté Mátyás, Mezei Ádám Zoltán, Miczán Róbert, Rémiás Marcell, Szabó Ágnes Vivien, Szabó Anikó

Új Esély Oktatási Központ, Edelény, Sajószentpéter

3/11. – Gazda

Osztályfőnök: Mészáros István

Ádám Marcelina, Budai Róbert, Elek Ferenc, Ganyi Petra, Gulyás Virginia Vanessza, Horváth Cintia, Kiss Klaudia, Koszorú Mária

2/12. – Női szabó

Osztályfőnök: Forgonyné Simon Beáta

Csemer Mária, Johan Éva, Kótai Amanda, Lakatos Evelin, Rózsa Dorina, Rusznyák Klaudia, Rusznyák Vivien, Ruszó Rebeka Emese, Tóth Petronella Viola, Virág Dzsenifer

2/12.- Irodai asszisztens

Osztályfőnök: Kondás Emese

Bari László, Csikó Enikő, Demeter Alexandra, Ganyi Magdolna, Gáspárné Lehel Ramóna, Gulyás Adrienn, Johan Alexandra Lilla, Kónya Klaudia, Kónya Laura, Kónya Mirella, Lakatos Georgina, Lakatos Szilvia, Németh Klaudia Vivien, Ragán Zsuzsanna, Ráthi Brigitta, Tóth Linda, Tóth Roxána, Vadász Mária, Váradi Marianna

3/11.KSz – Kőműves – Szociális gondozó és ápoló osztály

Osztályfőnök: Osváth Pálné

Aranyosi Félix, Ardó Kristóf, Bari Anita, Budai Cintia, Farkas Melinda, Földházi Piroska, Gagyi Levente, Gáspár Tamás, Guba Dzsenifer, Horváth Bence, Kabai Alex, Kapitány Stella Andrea, Káló Alex, Káló József, Káló Zoltán, Kovács Gábor, Kónya Róbert, Kukucska Norbert, Lakatos Bálint, Lázi Csaba, Lázi Mária, Lázók Erzsébet Zsuzsanna, Magyar Gábor, Mida Árpád, Simon Edit Sára, Szász Martin, Takács Nikoletta Margit, Zsóri László

2/12.H. – Hegesztő osztály

Osztályfőnök: Némethy Zoltán

Balogh István, Bari Csaba, Faragó Miklós, Farkas László, Hajnal Alex, Kis Márk, Lakatos Alex, Lakatos Gergő, Lakatos István, Lakatos Jenő, Lakatos László, Lakatos Richárd, Mézes Alex Benjámin, Mihalik Dávid, Molnár Zsolt, Ragán Tibor, Rákos Péter, Rézműves Gusztáv, Rostás László, Ruszó Vilmos, Sáfár Martin, Szarvas László, Szikszai Szabolcs Szilárd, Vadászi Máté, Varga Roland, Zagyva Zoltán

2/12.K. – Kőműves osztály

Osztályfőnök: Drótos Sándor

Almási Rafael, Bari Martin, Farkas István, Hankó Dániel, Hankó Dávid, Hankó Róbert, Horváth Szilveszter, Rácz József

2/12.Sz. – Szociális gondozó és ápoló osztály

Osztályfőnök: Kőhalminé Kovács Kinga

Balog Izabella, Balogh Ágnes, Balogh Ernő, Balogh Tünde, Berki Iván, Csihony Alexandra, Gacsályi Kinga, Gáspár Friderika, Horváth Piroska, Jakocska Emese, Kakucsi Barbara Gabriella, Kanalas Hajnalka, Káló Irén, Káló Nóra, Kiss Elvira, Lázi Barbara, Lázi Bianka, Musa Cintia, Német Evelin, Német Renáta, Oláh József, Ragály Angelika, Ragály Piroska, Rézműves Bianka, Rostás Laura Katalin, Tóth Bence, Tóth Éva, Urbán Laura, Vas Henrietta, Váradi Alexandra, Váradi Fanni Gyöngyvér, Verebély Mónika, Zsíros Evelin

HII/2/1. Szobafestő osztály

Osztályfőnök: Sándor Zoltán

Balogh Adrián, Balogh Tibor, Bitó Alex, Gulyás Krisztián György, Gulyás Richárd, Hankó Sándor, Iván Ádám, Lakatos Benjámin, Lukács Adrián, Molnár Roland, Rusznyák Richárd Imre, Stefán Tibor, Vadászi Tibor, Vatai János

HII/2/2. – Házi időszakos gyermekgondozó osztály

Osztályfőnök: Drótosné Kónya Tünde

Gényi Szilvia, Kiss Dzsenifer, Ragály Barbara Bettina, Zsíros Alexandra

HII/2/4. – Családellátó osztály

Osztályfőnök: Povázsayné Ujabb Katalin

Balogh Dalma, Barkó Fruzsina, Gujás Szandra, Marticsák Piroska, Mocó Laura, Molnár Dzsenifer, Ragály Alexandra, Ragály Judit, Vadászi Regina


ENCS

Encsi Váci Mihály Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium

13. A

Osztályfőnök: Hajdu István osztályfőnök

Volt osztályfőnök: Sándor Ida

Barati Máté Bence, Blaskó Zsófia, Éliás Dániel, Fazekas Lilla, Jaczkó Alexandra, Juhász Éva Krisztina, Kavasánszki Dalma Mária, Kocsis János Dániel, Kravjánszki Viktória, Kucskár Krisztina, Kuszkó Noémi, Kuszkó Réka, Nagy Valter László, Nyitrai Kristóf, Petró Péter, Pongrácz Roland, Rohály Áron, Soltész Kornél, Szabó Attila, Tóth Tímea, Vanek Gréta, Váradi Anna, Zsolcsák Eszter

12.B

Osztályfőnök: Bialkóné Horváth Krisztina

Benke Ákos, Csurkó Konrád Zsolt, Elek Ferenc, Gaburi Patrícia, Gál Katalin, Galvács Bálint Máté, Gáspár Dorina Noémi, Gáspár Vilmos,Hankó Zita Anna, Horváth Enikő, Imre Réka, Kiss Adrienn, Kiss Viktória, Kovács Klaudia, Kozma Kristóf, Magyar Máté, Menyhért Péter, Molnár Krisztián, Nagy Bence, Pamula Réka, Planéta Bence, Rakaczki Marcell, Soltész László, Szabó Klaudia, Szabó Leila, Szekeres Tamás, Szent-Imrey Katalin, Szexer Róbert, Szitás Henrietta, Szűcs Zoltán, Tóth Patrícia, Törzsök Bence, Törzsök Emese, Vasas Réka

12.C

Osztályfőnök : Kiss László

Volt osztályfőnök: Rusznyák Krisztiánné

Fehérvári Annamária, Gottfried Tamás, Hódi Patrik, Horváth Levente Szebasztián, Horváth Róbert Szilveszter, Horváth Zoltán, Magyar Aida, Ónodi Vivien, Orosz Alexandra, Pósa Noémi, Pósa Szandra, Szlanyi Krisztián, Tóth Alex, Tóth Rita, Urbán Ádám, Varga Flóra, Varga Rebeka, Veres György Viktor

Szerencsi Szakképzési Centrum Aba Sámuel Szakiskolája, Encs

11/1 osztály

Osztályfőnök: Veres Attila

Iparigépész

Batyi Márk, Bóni Ferenc, Dányi Béla, Glonczi Ádám, Horváth Bertalan, Horváth Gergő, Horváth Levente, Horváth Zoltán, Kondor István, Molnár József, Tóth Viktor

Férfiszabó

Glonczi Anita, Glonczi Éva, Ónodi Beáta

Szociális gondozó és ápoló

Adu Viktória, Bitó Jennifer, Horváth Marianna, Kiss Brigitta Henrietta, Lakatos Katalin Bianka, Lakatos Márta, Szalai Anna


KAZINCBARCIKA

Ózdi SZC Surányi Endre Szakképző Iskolája és Kollégiuma Kazincbarcika

12/1

Osztályfőnök: Kovács Eszter

Géplakatos

Berentés Bence György, Csépányi Zoltán, Hornyák Márton, Horváth Pál, Jónás Sándor, Kalocsai Zoltán Richárd, Katona Krisztián, Kiss Bence, Kiss Zoltán Attila, Máté Lajos, Mogyoró József, Molnár Gábor, Pricz Gábor, Szabon Patrik, Szűcs Gábor, Tóth Tamás, Virág Dávid

Fodrász

Asztalos Anita, Berecz Szabina, Dégi Alexandra, Deli Fanni, Holló Tibor, Horváth Cintia, Horváth Tamás László, Nagy Vivien, Pápai Alexandra, Szabó Emese, Szabó Renáta, Szabó Szabina, Szarvas Ildikó, Zsíros Fruzsina

12/2

Osztályfőnök: Weinémer László

Villanyszerelő

Antal János, Bak Dániel János, Bakos Pál Tamás, Bastyúr László, Batta Sándor, Bok Gábor, Bridinszki Dániel, Csernák László, Csernely Roland, Dedics Tamás, Friedel Márk, Gadnai Gábor, Gazdik András, Gráf Márk, Kakuk Krisztián, Konyecski László, Mata Attila, Matta Erik, Orbán Gábor, Oszlányi Roland, Pál Dávid, Rugó Tamás, Simon Máté, Szabó Zoltán, Szilasi Sándor Ádám, Szőke Máté, Üveges Bence Marcell, Veréb Gábor, Zsuponyó Erik

12/3

Osztályfőnök: Bartos Béla

Karosszérialakatos

Bánhegyi László Marcell, Farkas Ákos, Farkas Géza, Kálmán Zoltán, Kiss Alfréd, Kiss Csaba, Lakatos János Krisztián, Lakatos Krisztián Márk, Lakatos Péter, Nagy Patrik, Németh Balázs, Pásztor Pál, Perecz Dániel, Pergel Róbert, Stíber Erik, Takács István, Tamás Márk

12/4

Osztályfőnök: Kovács Sándorné

Élelmiszer- és vegyiáru eladó

Béres Valentina Szilvia, Bittó Renátó Kálmán, Dányi Alexandra, Drótos Vivien, Gál Cintia, Gergely Zoltán, Juhász Noémi, Kadlecsik Tamás Tibor, Kalocsai Olga, Kelemen Renáta Natália, Lakatos Klaudia Gabriella, Lakatos Róbert Richárd, Link Lajos, Magyar Nikoletta, Martinkovics Ramóna, Miglécz Bianka, Molnár Filadelfia, Pányi Natália, Rézműves Borbála, Ruszó Alexandra, Szabó Nikoletta, Szabó Vivien, Szajkó Brigitta, Tóth Ilona Luca, Váradi Mária

12/5

Osztályfőnök: Juhász Orsolya

Pincér

Árva Dalma, Baráth Imre, Berki Dzsenifer, Bozik Raul, Danyi Piroska, Fehér Norbert, Handki Katalin, Harkály Hilda, Juhász Erik, Kajuha Jennifer, Kántor Ildikó Karina, Koós Alexandra, Kótai Adrienn, Krajnyák Éva, Lakatos Diána, Lőkös Alexandra, Mátyás Olívia, Ruszó Brigitta, Szabó Ildikó, Szemere Norbert Dávid, Szűcs Klaudia, Szűcs Magdolna, Takács Ádám

12/6

Osztályfőnök: Veresné Viczek Mónika

Szakács

Berki Virgínia, Csikó Viktória, Eke László, Farkas Éva, Gulyás Larina, Horváth Anasztázia, Horváth Dávid, Horváth István Richárd, Illés László, Illyés Benjámin, Jelényi Dániel, Katona Eszter, Kiss Mária, Kovács Bettina, Magyar Dóra, Orosz Péter, Sike Attila, Somogyi Martin, Spisák Dávid, Szilágyi Máté, Takács Ferenc, Tarr Erika, Torma Bianka

12/A

Osztályfőnök: Tőzsér Zoltán

Közoktatási típusú sportiskola

Ábrahám Róbert, Bajusz Boglárka, Bári Szabolcs, Békési Ádám, Bellér István, Boros Tímea, Budai Benjámin, Demeter Sándor Dániel, Dócs László, Galicza Csaba, Horváth Tibor, Kiss Dominik, Kiss Flórián Péter, Kocsi Zsanett Dóra, Kovács András, Körmendi Ilona Brigitta, Kulcsár József, Lakatos Csaba, Lakatos István, Maurnyi Martin, Merucza Kálmán, Metykó Gábor, Nestián Sándor Gergő, Pintér László, Repiczki Gábor, Réti Zita, Rézműves József Zsolt, Sulyok Dávid, Varga Aida

12/C

Osztályfőnök: Nagyné Máté Erika

Kereskedelem – marketing

Bandula Cintia, Bartha Anikó, Bujdos Marianna, Buzás Lívia, Csikász Kinga, Csizi Dorottya, Forgács Eszter, Gál Alexandra, Guba Tímea, Horváth Patrícia, Horváth Rebeka, Jantek Péter, Kozma Katalin, Letső Erik, Nagy Bence János, Novák Dézi Marianna, Pál Vivien, Seres Enikő, Szabó Kitti, Szűcs Rita, Tóbiás Anna, Turcsányi Petra, Vasas Kíra, Zvelihár József Szabolcs

12/D

Osztályfőnök: Bán Tiborné Vállaji Erika

Elektrotechnika – elektronika

Budai Dávid, Duleba Dominik, Gyenes Dávid Ferenc, Kucsera Nikolett, Kurucz Attila, Lévavári Márk, Mogyorósi Ákos, Simon Barbara, Szilágyi Péter, Tóth Zoltán, Vékony Viktor Zsolt

Kereskedelem – marketing

Aug Eszter, Bárdos Tamás Zoltán, Czifra Andrea, Csőke Alexandra, Demeter Dániel, Kacsir Alexandra, Karczagi Orsolya, Kiss Nikoletta, Kormos Eszter, Nagy Gabriella Ramóna, Oláh Cintia Georgina, Princz Erzsébet, Rőczei Réka, Ruszó Erika, Szabó Mónika, Temeszki Petra, Tóth Petra, Závorszki Erika Katalin

12/E

Osztályfőnök: Nagyházi Zoltán

Egészségügy

Balog Izabella Cintia, Balogh Boglárka, Bertalan Vanessza, Bódi Katalin Adrienn, Bodnár Klaudia Éva, Csák Kincső, Fehér Krisztina, Gere Dorottya, Hauberger Balázs, Hortobágyi Brigitta, Horváth Beatrix, Horváth Cintia, Jónás Beáta, Juhász Barbara, Káló Adrienn, Laczkó Aletta, Lippai Zsolt, Lizák Bettina, Martinkó Hajnalka, Mészáros Klaudia, Nagy Dzsenifer, Négrádi László, Őrhalmi Nikoletta, Pamlényi Brigitta Veronika, Sváb Kitti, Vig Anasztázia Robina

12/F

Osztályfőnök: Csík Beáta

Vendéglátás – idegenforgalom

Balázs Anna, Balázs Eszter, Balla Vivien Vanessza, Budai Friderika, Fónagy Diána, Gál Johanna, Gál Martin, Gyügyei Patrik, Horváth Zsolt Jonatán, Imre Martina, Juhász Balázs, Juhász Zsanett, Kakszi Ádám, Kovács Kornél, Lukán Martin, Nagyfejő Réka, Pucsok Levente, Ruszó Alex, Szabó Dorina, Szakács Kitti, Szcipánó Roberta, Tiszolczi Dzsenifer, Vass Dávid

11/1

Osztályfőnök: Pere Csaba

Villanyszerelő

Bárczai András, Gaál Ádám, Komódi Ferenc, Kovács Attila, Lakatos Béla, Oláh Csaba, Simon Ádám, Szabó Károly, Takács Gábor, Váradi István

Karosszérialakatos

Árvai Gergő Tamás, Bánszky Tamás László, Buri Balázs, Dániel Márk, Dányi Ferenc, Kalocsai Patrik Xavér, Kovács-Ági Levente, Mikó Róbert, Nyíri Alfréd Alex, Ruszó Gábor, Szabó Dániel, Váradi Patrik

11/2

Osztályfőnök: Marsi Lajos

Gépi forgácsoló

Aranyosi Norbert, Aug Ferenc János, Babus Richárd, Borisz János Áron, Galler Péter Zoltán, Kalocsai Dávid, Klómer József Ádám, Kolyvek János, Kós Dániel, Molnár Zsolt, Orosz Richárd, Prógli László, Ster Gergő Gábor, Ster Márk István, Váradi Máté, Váradi Patrik Sándor

11/3

Osztályfőnök: Gardi Judit

Eladó

Ádám Andrea, Berki Dávid, Bostele Dzsenifer, Buczkó Tamás Ferenc, Gulyás Nikoletta, Illés Márk, Kertész Vivien, Kótai Réka, Kovács Ágnes, Kovács Patrik, Lakatos Kinga, Oláh Csilla Noémi, Radics Cintia, Ruszó Csilla Noémi, Ruszó Piroska Anna, Szloboda Zsolt István, Várnai Anabella

11/4

Osztályfőnök: Juhász Andrea

Eladó

Bányász János, Bari Evelin, Csipkés Georgina, Erdélyi Boglárka, Fónagy Fanni, Gáspár Cintia, Horváth Diána, Kuru Adrienn, Kuru Diána, Kuru Izabella Erzsébet, Lakatos Alex Csaba, Lakatos Beatrix, Lőrincz Orsolya, Rácz Klaudia, Simon Alexandra, Siroki Erika, Váradi Martina

11/5

Osztályfőnök: Icsó Miklósné

Pincér

Ambrus Nikoletta, Bari Barbara, Berentés Anett, Beri Attila, Dányi Alexandra, Farkas Noémi, Husonyicza Csaba, Iván Cintia, Juhász Petra, Lakatos Noémi, Magyar Alexandra, Molnár Lídia, Oláh Emese, Ruszó Dzsenifer, Szesze Dzsenifer, Szőllősi Anikó, Üveges Barbara, Veres Zsolt

11/6

Osztályfőnök: Lénártné Jakab Ibolya

Szakács

Beri Kristóf, Gregóczki Gréta Gabriella, Hegedüs Dávid, Hernádi Genovéva Ivett, Héthy Ferenc Levente, Kelemen Zsolt, Kóré Tibor, Lázár Vanessza, Nagy Szabolcs, Nyári Kristóf, Páll Petra, Rattai Hajnalka, Rigó Dalma Diána, Ruszó Tamás, Szabó Benjámin, Szűcs Eudoxia, Tirk Erik, Tőzsér László Ferenc, Urbán Márk, Váradi Mira, Varga Márk

Szalézi Szent Ferenc Gimnázium Kazincbarcika

13.A

Osztályfőnök: Halász Mónika Katalin

Bári Marcell, Barta Ágoston, Beniczki Réka, Besenyei Boglárka, Biró Bence, Bordás Bettina, Czókoly Éva, Csengeri Zsanett, Darvas Dóra, Fenyvesi Beatrix, Horkay Pál, Horváth Norbert, Izsó Blanka Judit, Kenéz Laura, Kriston Balázs, Kun Larina, Lipták Karolina, Lovas Noémi, Makara Brigitta, Matuscsák Anett, Milankov Teodóra, Novák Lili, Papp Margaréta, Papp Orsolya Dalma, Pelles Martina, Ráczi Zsófia, Schäffer Tamás, Sebők Martin

12.B

Osztályfőnök: Káposztáné Balogh Ágnes

Bodnár Ádám, Bredács Balázs, Deczki Bíbor, Farkas Ákos Zsolt, Gál Kitti, Géczi Annamária, Gulyás Tibor, Igó Zoltán, Keszler Zsófia, Magyar Janka, Nagy Gábor, Német Bence, Nyitrai Richárd, Orehovszki Brigitta,

Palkó Róbert, Pallós Gergő, Pázmány László József, Pokol Nándor, Sipos Levente, Skover Péter, Stefán Eszter, Susányi Netta, Szabó Lajos Ádám, Szabó Bálint, Szlanyina Máté, Takács Lőrinc, Tóth Ádám, Váradi Réka, Varga Alexandra, Varga Balázs, Zelena Patrik

12.C

Osztályfőnök: Seresné Trója Éva

Andó Szabolcs Máté, Csordás Áron, Dajka Dorina, Fejes Laura, Gál Vivien, Hegedűs Edit, Horváth Máté, Kerekes Anna, Király Kevin, Kovács Krisztina, Kréti Dániel József, Laszák Mercédesz, László Balázs, Bendegúz, Liszkai Martin, Megyeri András, Méhész Bianka, Németh Brigitta, Pál Katalin, Sándor Vivien Sarlott, Szabados Nóra, Szarka Fruzsina, Szilágyi Angéla, Timkó Levente Gábor, Turi Nikolett, Vasas Gréta

12.E

Osztályfőnök: Harasztosi Viola

Almási Márton, Chvojka Eszter, Dárdai Krisztina, Farkas Balázs, Harsányi Nóra, Heidrich Máté, Kékedi Evelin, Kiss Dorottya, Kovács Andrea, Kovács Dalma, Kutas Kristóf, Lengyel Petra, Lukács Eszter, Magosi Míra Mirtill, Magyari Balázs, Máté Kamilla, Mecs Kinga, Mészáros Gergő, Mezei Fruzsina, Németh Eszter, Németh Zsófia, Orosz Alexandra, Peják Árpád Zoltán, Prokai Panna, Sajó András, Szabó Alexandra, Szabó Johanna, Szolnoki Bella Blanka, Tóth-Péter Fanni, Tóth Rebeka, Török Dorina, Varga Vivien Viktória, Zippenfénig Luca, Zsidek Lili

Irinyi János Református Szakközépiskola és Diákotthon, Kazincbarcika

Közgazdasági szakmacsoport

12.B

Osztályfőnök: Lovas Tünde

Báder Helga Szeréna, Bandula Dalma, Barta Viktória, Fábián Bence László, Forgács Evelin Mónika, Gercsák Nikolett, Glonczi Barbara, Gyenes László Máté, Halász Bernadett, Juhász Lilla, Kiss Loretta, Kovács Jázmin, Kulcsár Klaudia, Majoros Péter, Nagy Anita, Nemes Dávid, Perge Adél, Rédai Viktória, Ruszó Nóra, Szaniszló Anna, Szaniszló Bénus Fanni, Tátrai Gréta, Új-Tózsa Paloma

Informatika szakmacsoport

12.C

Osztályfőnök: Darai Imre

Andó Gyula Bence, Balla Péter, Balogh Erik Zsolt, Bodnár Dániel, Buri Milán, Farkas Attila, Fazekas Zsolt, Fekete Attila, Francz Dávid, Geregúr Patrik, Gergely József, Hegedűs Viktor Zsolt, Kiss Marcell, Kovács Levente, Matiz Lilla Ivett, Nagy Péter, Papp Mihály, Pásztor Bence, Szegő Patrik István, Szopkó István Alex, Varga István

12.D

Osztályfőnök: Csontosné Hilovszky Eszter

Balogh Csaba, Balogh Emil, Balogh Levente, Bártfai Zsófia Zsuzsanna, Beri Zoltán, Bíró Gábor, Budinszki Viktor, Csonka Zsolt, Diószegi Márk, Galambosi Natália, Gőcze Gábor, Gresics Krisztián, Hámoros Marcell, Havril Tamás, Kálmán Márk, Kanyuk Máté, Kecskeméti Gergely, Koren Tímea, Kovács Laura, Köteles Zoltán, Kriston Szabolcs, Mihalik Márta, Molnár Szilveszter, Munkácsi Martin, Tálas Beatrix, Varga Zsolt, Vitkó Máté

Közgazdasági szakmacsoport

Nyelvi előkészítő

13. A

Osztályfőnök: Molnár Csabáné

Áll Gábor Márk, Baráth Zsolt, Békési Orsolya, Bodnár Dorina, Budai Nikolett, Buzás Fanni, Fábián Zsanett, Gál Barbara, Hajnal Martina, Hegedűs Lajos, Kaulics Martin, Kiss Péter, Kiss Tímea Judit, Kovács Genovéva, Majercsik Bence, Molnár Tibor Péter, Nagy Márk, Nagy Szilvia Rozália, Németh Krisztina, Pólyik Larina Nelli, Porkoláb István, Rézműves Márta, Simkó Tamás, Slíz Georgina, Szabó Bence, Szatmári Bence, Szattner Evelin, Szerafi Bianka, Tamás Bianka, Tóth Vanessza, Trudics Brigitta, Varga Róbert, Végh Andrea

Don Bosco Általános Iskola, Szakiskola, Középiskola és Kollégium, Kazincbarcika

Szakközépiskola

12.osztály

Osztályfőnök: Remeczki Réka

Ádám Laura, Dányi Mária, Ganyi Bettina, Hamza Andrea, Kertész Viktória, Oláh Miklós Imre, Rácz Márk, Szitai Klaudia, Tóth Dávid, Váradi Alex Dávid, Varga Szabolcs Zoltán

2/12/P – Pék

Osztályfőnök: Biri-Hasulyó Judit

Bartus Dzsenifer Vanda, Demeter Mónika, Gillányi Alexandra, Hagymás Klaudia, Kovács Ferenc, Váradi Teréz Petra

2/10/KK – Könyvkötő

Osztályfőnök: Tóth József

Bonczos Edina, Csorba Liliána, Szócsin Renáta

2/12/N – Női szabó

Osztályfőnök: Fodorné Boza Éva

Beri Dóra, Budai Imola Katalin, Kalocsai Bianka, Lakatos Erzsébet, Lakatos Nikoletta, Molnár Johanna

3/11/D – Női szabó

Osztályfőnök: Fodorné Boza Éva

Ádám Orsolya, Bascsur Andrea, Beri Debóra, Kiss Alexa, Lakatos Amarilla

3/11/A – Kőműves és hidegburkoló

Osztályfőnök: Tóth Tibor, Adu Márk Bertalan, Batizi-Pócsi Patrik, Deák László Martin, Horváth Dávid, Johan Attila, Johan Zsolt, Kerepesi Tamás, Rézműves Roland

3/11/b – Központifűtés- és gázhálózat rendszerszerelő

Osztályfőnök: Tóth Tibor

Glonczi Rajmund, Kálló Viktor, Kenéz Dániel, Kótai Jószef Alex, Lakatos Róbert, Szepesi Roland

2/10/H – Hegesztő

Osztályfőnök: Szűcs János

Ganyi Patrik, Juhász Attila, Kálló Richárd, Lakatos Zoltán, Orgován Gergő Ferenc, Seres Dávid, Szőllősi Csaba

3/11/C – Hegesztő

Osztályfőnök: Kiss Dezső

Jónás Csaba, Kótai Csaba, Lázár Levente, Oláh Károly, Ruszó Albert, Tomolya Olivér


MEZŐCSÁT

Mezőcsáti Református Gimnázium és Közgazdasági Szakközépiskola

12. a osztály

Osztályfőnök: Tőzsérné Papp Gabriella

Bakondi Bettina, Bakondi Henrietta Bella, Berecz Kitti, Csorba Dóra, Csótka Ildikó, Dósa Bettina, Horváth Alexandra Petra, Illés Éva Csilla, Lipcsey Regina Rita, Nagy József, Nagy Kitti Laura, Nagy Nikolett, Pogonyi Kristóf, Szabó Margaréta, Szilágyi Zsolt

12. b osztály

Osztályfőnök: Magineczné Lukács Enikő

Asztalos Evelin, Balogh Mária Barbara, Dósa Beatrix, Farkas László, Hajdu Ákos, Juhász Andrea, Kiss Alexandra, Lakatos Zsolt, Molnár Gergő, Teleki Boglárka, Varga Adrienn

12. c osztály

Osztályfőnök: Kuli Gabriella

Botos Aliz, Gyurkó Zsófia Zita, Jelenfi Máté, Kovács Szabina, Lakatos Kitti, Lévai Nikolett, Magyari Beatrix, Molnár Terézia Julianna, Papp Stella, Simon Ágnes Gabriella, Skaliczki Bernadett, Sózer Renáta, Szabó Szabina, Tóth Dénes, Vavra Bence Péter, Vig-Kiss Dávid


MEZŐKÖVESD

Mezőkövesdi Szent László Gimnázium és Közgazdasági Szakközépiskola

12.B

Osztályfőnök: Juhászné Guba Krisztina

Bakos Dániel, Balog Anita, Fekete Zsanett, Hazadi Zsófia, Hosszú Levente, Kababik Péter, Kiss Boglárka, Kovács Nóra, Magyari István, Pusztai Marcell, Radványi Rebeka, Rembeczki Marianna, Túróczy Alexandra Katalin, Vanczák Ramóna

12.C

Osztályfőnök: Tóth Katalin

Abóczki Ákos Csaba, Bárdos Bence József, Bonta Gabriella, Cseh Gábor, Dobrosi Kitti, Dohány Krisztián, Fodor Barbara, Juhász Ákos, Juhász Bence, Juhász György, Kalina Viktor, Kertész Kitti Enikő, Kis Péter, Kriston Dániel, Méhész Benjámin, Molnár Evelin, Munkácsi Viktória, Nagy Kitti, Pap Bence, Pásztor Ákos, Pető László, Rozmán Benjámin, Szabó Richárd, Székely Eszter, Vanczák Viktória Katalin

12.D

Osztályfőnök: Vincze Péter

Bai Alexandra, Bartók Levente, Bukta Terézia, Detrik Zakariás, Erdei Péter, Fekete Konrád, Fodor Gábor, Galgóczi Eszter, Galya Enikő, Gombos István, Hangyel Norbert, Horkai Bianka, Jersey Roland, Kiss Roland Imre, Kovács Fanni Eperke, Kovács Fruzsina, Kovács Kristóf, Kratochvil Szabina, Lénárt Alexandra, Majnár Szabolcs, Matheides Veronika, Mezei Márk, Nagy József, Nagy Kevin, Oláh Barnabás, Sallai Máté, Sándor Ákos, Sebők Emese, Táncos Bence Ferenc, Tóth Róbert, Üveges Krisztián Ferenc, Varga Zsanett, Zelei Kristóf Samu

12.E

Osztályfőnök: Nagyné Szalmási Ildikó

Antal Emese Kata, Árvai Ádám, Bakkai Csaba, Bejuska Lejla, Járóka Vivien, Karczagi Fanni, Karsa Fanni, Klobuk Martina, Kocsis Ádám, Kocsis Fruzsina, Mezei Tímea, Molnár Dávid, Molnár Erzsébet, Molnár Márió, Munkácsi Gréta, Oláh Barbara, Pintér Flóra, Puhl Fruzsina Gréta, Sipos Máté, Szabó Gyöngyi, Szalai Annabella Veronika, Szolnoki Boglárka, Szucskó Eszter, Tábori Lilla, Takács Viktor, Tamás Andrea, Tóth Márton, Wenczel Dávid

13.A

Osztályfőnök: Valkóné Fekete Krisztina

Bajzát Dániel, Biáth Levente Péter, Bóta Bettina, Burkus Boglárka, Csirmaz Zalán, Dobó Bettina, Dusza Dalma, Dusza Diána, Farkas Patrícia, Fehér István, Gál Máté, Gál Máté, Gáspár Csaba Ágoston, Gonda Gergő, Illés Sára, Jordán Anikó, Jordán Dénes, Juhász Ákos Benjámin, Juhász Anna Pálma, Kelemen Júlia, Kis Nóra, Kós Bence, Kósa Hanna, Lanczki Blanka, Máté Virág Rebeka, Parlagi Márk, Pethe Marcell Zoltán, Póczos Ákos, Stefán Cintia, Szabó Eszter, Szabó Nikoletta, Tóth Bence, Virágh Márta, Vona Dávid András, Zelei Szabolcs

Mezőkövesdi Széchenyi István Katolikus Szakképző Iskola

12. A

Informatika, kereskedelmi-marketing

Osztályfőnök: Kovács Zsóka

Agócs Ádám, Balog Barbara, Barczi Dávid, Berengyán Zsófia, Csörgő Ádám, Farkas Patrik, Gedei Rita, Hajdú Laura Bíborka, Horkai László, Juhász Gergő, Kovács Ilona, Minka Réka, Mizser Dóra, Molnár Alex, Murányi Zoltán, Nagy Mónika Kornélia, Nyikes Loretta, Ördög Rebeka, Radics Alexandra, Sebestyén Dóra, Szalontai Adrienn, Szemán Judit, Szűcs Renáta, Tatár Gréta, Török Klaudia, Varga Boglárka

12. B

Gépész szakközép

Osztályfőnök: Várhegyi György

Agárdi Péter, Bíró Balázs, Fábián Roland, Fazekas Viktor, Juhász Ádám, Kovács István, Lázár Ádám, Molnár Attila, Németh Dániel, Prodan Richárd, Rózsa Bertold, Sárközi Florentin, Tarjányi Tamás

12. D

Gépi forgácsoló – mezőgazdasági gépész

Osztályfőnök: Gáspárné Nyitrai Éva

Antal Zsolt, Bajzáth Tamás, Baranyi Ádám Dávid, Baranyi Gergő, Bárdos Tamás, Bodnár Jácint, Bögös Balázs, Csizmadia Alex, Csótó Péter, Dávid Miklós, Derda Gergő, Fekete Dávid, Gál Gergő, Hajdu Roland, Juhász Roland, Kis Máté, Kiss János, Kovács Krisztián, Lévai András, Major József, Nagy István, Nardai Richárd, Oszlánczi Tamás, Sipeki Ádám József, Sipeki János Richárd, Szabó Szabolcs, Szekeres Levente, Tóth Flórián, Tóth József, Tóth Tamás, Török Máté, Varga Márk, Varga Tamás, Zelei Zoltán, Zubor Károly

12. E

Eladó – kőműves

Osztályfőnök: Balázsné Gulyás Erzsébet

Ádám Gyöngyi, Bujdosó Tímea, Burján Cintia, Cserei Réka, Dávid Imre, Dávid Klarissza, Dobó Kitti, Dósa Dalma Andrea, Dósa Viktória, Durda Henrietta Erika, Ecsedi Alex, Farkas Balázs Norbert, Horváth Lajos, Kispál József, Kazai Petra, Markó Viktória Tímea, Molnár Ildikó, Molnár Teréz, Orosz Imre, Paczók Tamás, Sarkadi Vivien, Vanczák István, Vozár László

12. F

Bútorasztalos – villanyszerelő

Osztályfőnök: Hüvelyes László

Ágoston Zsolt, Antal Tibor, Gál Gergő, Hajdu Ádám, Hazadi Viktor, Himer Zsolt, Ignácz Tamás, Kalóczkai Szilárd, Kiss Attila, Kriston Márk, Lengyel László Kristóf, Molnár Szabolcs, Papp Richárd, Petró Martin, Váradi Zoltán, Varga Róbert, Virág Gábor, Wenczel Ádám, Zakar Ferenc Albert

12. G

Ifjúsági tagozat – gimnázium

Osztályfőnök: Vinterné Bérczes Petra

Balogh Gina, Berta Krisztián, Csótó Dóra, Dósa Márk, Jávor Ilona, Jóni Alex, Kása Szabina, Kis Vivien, Kun Gábor, Nagy Kármen, Pail Péter Márk, Pázmándi Melinda, Sárosi Gábor, Vécsi József

12. L

Felnőttképzés – esti tagozat

Osztályfőnök: Barta Judit

Bődi Angelika, Dávid Melinda, Gaál Péter, Galambos Krisztián, Geróné Gáspár Ilona, Győri Miklós, Kis Józsefné Simkó Erzsébet, Kispál Beatrix, Kovácsné Nagy Zsófia, Kozma Tibor, Szabóné Kuna Ilona, Tamás Gergely, Tóth András, Tóth Kristóf

11. D

Gépi forgácsoló – asztalos

Osztályfőnök: Ádám István

Antóni Szabolcs, Balog Elemér, Balogh Péter, Bazsó Attila, Bosnyák Richárd, Giga Miklós, Győri Gergő, Horváth Norbert, Kalóczkai Szabolcs, Kovács Gábor, Laza Bence, Lengyel Balázs, Mezei Balázs, Molnár Ádám, Ócsai Arnold, Osztolyka Gergely, Paczók Roland, Panyi János Dávid, Pusoma Viktor

11. E

Eladó – ipari gépész – villanyszerelő

Osztályfőnök: Bukta Katalin

Bacsik Dávid, Bakó Zoltán, Barna Ákos, Berecz Krisztián, Farkas Alex, Cserei János, Hajdu Péter, Hankó Gabriella, Kapitány Tünde, Kmeczkó Hajnalka, Koncz Zoltán, Molnár Lóránt, Molnár Roland, Nagy Péter, Pap Márk, Pázmándi Lionel, Szitai Benjamin, Tóth Noémi, Ujhelyi Bence

11. F

Női szabó – mezőgazdasági gépszerelő – központifűtés-szerelő

Osztályfőnök: Pruskóczki Gáborné

Almási Benjámin, Burai Kitti Vanessza, Csizmadia János, Halász Nikolett, Horváth Patrik András, Károlyi Tamás, Korpás Krisztina, Nagy Gergő, Nagy Krisztián, Nagy Roland, Oláh Csaba, Orosz Zoltán, Sipeki István, Szabó Péter, Szabó Sándor, Teleki Beáta, Tengeri Martin, Tóth Zsolt László, Zámbori Dávid, Zubik Roland


ÓZD

Ózdi SZC Bródy Imre Szakképző Iskolája

12.a osztály

Osztályfőnök: Dr. Kankulya Beáta Agócs Csaba Zsolt, Balázs András, Bari László, Birta Ákos, Eke Péter, Forgács Dániel, Kovács Viktor, Labancz Erik Zoltán, Németh Viktor, Papp Roland, Pataki Attila, Simon Krisztián, Simon Péter, Szedlák Martin, Vámos János, Váradi Norbert

12.b osztály

Osztályfőnök: Hangonyi László

Bari Anett, Bari Fruzsina, Bolyki Balázs, Csikai Bernadett, Dobos Márk, Dobos Patrícia, Homoly Roland, Lázár Gábor, Mizsei Róbert, Németh Patrik, Rigó Bence, Sebők Ádám, Soós Richárd, Szabó Ádám, Vizi Roland

12.e osztály

Osztályfőnök: Deklava Marianna Balázs Emese, Balázs Tiborné, Bányai Marianna, Bíró Boglárka, Csák Péter, Csakmag Benjámin, Csakmag Józsefné, Csépányi Ákos, Csépányi Istók Bence, Csuhaj Barbara, Farkas Klaudia, Forgács Dávid, Kádár Krisztina, Kis Alexandra, Kismarczi Andrea, Klak Andrea, Schmidt Gábor, Sotkovszkiné Déri Erika, Stricz Attiláné, Váci Judit, Varga Bence, Vass Marcell Kristóf​

Széchenyi István Katolikus Közgazdasági Szakközépiskola, Ózd

12/a osztály

Osztályfőnök: Kantáné Illés Edit

Adorján Veronika, Becze Anett, Bercsényi Evelin, Berki Patrik, Bíró Adrienn Roxána, Czuczu Petra, Forgony Evelin, Frank Adrienn, Fülöp István, Gaál Marcell, Gáspár Anita, Gulyás Beáta, Jakab Csaba, Jászberényi Rita, Keller Zsófia Ágnes, Kónya Zsuzsanna, Kriston Ivett, Nagy Katalin Annamária, Révai Eszter, Révész Pálma, Rozsnaki Tamás, Sajti Krisztina, Seres Richárd, Szojka Milán László, Trenka Boglárka Evelin, Újj Norman, Váradi Gizella Petra, Váradi Glória

12/c osztály

Osztályfőnök: Bárdos Gábor

Balázs Tímea, Buth Fanni, Czudar Patrícia, Elek Fanni, Fekete Borostyán, Gulyás Diána, Halász Márk, Hegyi Gergő, Hulik Eliza, Oppenauer Zsófia, Orosz Helga, Sikorszky Gábor, Stricz Krisztina, Szalári Patrik, Váradi Emília Rozália, Zombori Zsuzsanna

13/e osztály

Osztályfőnök: Gál Mónika

Angyal Ákos, Arany Gergő, Asztalos Martin, Bacsó Péter, Bárdos Szilvia, Beri Ábrahám, Berta Nikolett, Berta Tamás, Bódi Alexandra, Bukta Zsófia Éva, Cziránku Patrik, Danyi Krisztián, Gulyás Gréta, Harsányi Zsolt, Horváth Péter, Kaiser István, Keresztes Zsófia, Kós Tekla, Kovács Eszter, Kovács Klaudia, Kriston-Vizi Dorottya, Lestál Richárd, Leszkovár Mónika, Lukács Krisztián, Okos Alexandra Roxána, Pécsi Kornélia, Riskó Dániel, Svanda Beatrix, Tóth Edina, Vallus Petra, Váradi Cintia, Váradi Margaréta

Ózdi SzC Gábor Áron Szakképző Iskolája Árpád Vezér Úti Telephelye

3/11 osztály

Osztályfőnök: Tóth Péter

Cukrász

Gáspár Szilvia, Kmetcz Mercédesz, Lázár Etelka Mária

Pincér

Balog Tibor, Baranyi Szilvia, Boros Barbara, Máté Patrik, Ormós Benjamin, Ruszó Vanessza, Váradi Dominik

Szakács

Berki Ádám, Boros Bence, Botló Vanessza, Csukodi Anikó Szintia, Szajkó Kiara

2/12 osztály

Osztályfőnök: Bera Tamás

Cukrász

Berta Ádám, Demeter Eszter, Horváth József, Ribárszki Tamás, Váradi Dalma Pincér

Bíró Ádám, Czifra Erik, Csernyi Mária, Demcsik Nikolett, Gál Cintia, Horváth Anna, Kovács Attila, Molnár Tímea, Pákó Beatrix, Sipőcz Dániel

2/12 osztály

Osztályfőnök: Kossuthné Németh Éva

Szakács

Bartus Alex, Kovács Bence, Kovács Gábor, Magyar Ádám, Rácz János Márk, Váradi Izabella, Zubik Dávid

Ózdi József Attila Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium

12.a osztály

Osztályfőnök: Scitovszky Szilvia

Balog Brigitta, Balogh Cintia, Csörgő Zsombor László, Dolycsák Dóra, Dudás Alexandra, Jónás Mercédesz, Kerekes Alexandra, Kiss Csilla, Laczkó Cintia Alexandra, Lakatos Nikolett, László Bence, Lévay Zoltán Imre, Lukács Emese, Lukács Loránd, Nyalka Noémi, Pap Patrícia, Papp Liliána, Rácz Réka, Szerémi Fábió

12.c osztály

Osztályfőnök: Oláh Mónika, Munkácsi Péter

Barta Brigitta, Berki Eszter, Borsos Eszter Borbála, Csányi Mónika, Dékány Martin, György Mária Anna, Harkály Renáta Viktória, Hornyák Zsolt Mihály, Korény Máté, Kovács Bence, Kovács Vanessza, Magyar Balázs, Máté Alexandra, Rácz Anett, Ragyina Vivien, Stefancsik Gergely, Varján Dóra, Zsurek Zsolt

12.e osztály

Osztályfőnök: Halász Roland

Bárdos Liána Tícia, Deák Ágnes, Farkas Kinga, Fodor Petra, Horváth Dzsenifer, Kriston Patrik, Mihalik Cintia, Mihály Anett, Németh Anikó, Váradi Fruzsina, Váradi Jonatán, Varga Annamária

12.f osztály

Osztályfőnök: Heiling Jolán

Adamecz Dániel, Balog Bence, Borbás Barbara, Csépányi-Barczi Márk, Fábián Fatime Mária, Hübner Krisztián, Katona Alexandra, Kolossy Patrik, Kovács Tímea, Mács Dániel, Mattyasovszky Marcell, Merényi Mirjam, Nagy Dávid Miklós, Török Dénes

13.b osztály

Osztályfőnök: Magyarné Szabó Judit Bagi Imola, Bárdos Lívia, Boda Dávid, Brassó Kamilla Angelika, Budai Bence Patrik, Csutor Orsolya, Forgács Bálint, Fürjes Fanni, Galovicz Kitti, Gerzsenyi Beatrix, Kerschner Kamilla, Kiss Márk, Kiss Olívia Anikó, Kovács Alex, Kovács Attila, Lovró Gergő, Nagy Zsófia, Németh Dániel, Sejben Szimonetta, Seres Izabella, Szaniszló Stella, Tisza Dániel, Törő Barbara, Váradi Bianka, Zámbó Vivien


PUTNOK

Gomba Levente Gimnázium, Putnok

13.a osztály

Osztályfőnök: Bakai Vilmosné

Deme Fanni, Dobos Dávid Béla, Erns Margaréta, Fazekas Marianna Nikolett, Horváth Eszter, Kasza Zsolt, Kispál Gábor, Koren Réka, Kovács Vivien, Molnár Petra, Nagy Brigitta Lúcia, Novák Attila, Péntek Zsolt, Péter Hajnalka, Petik Noémi, Rási Olivér, Szert György, Váradi Dávid, Vécsei Bence Tibor, Veres Judit

12.b osztály

Osztályfőnök: Ficzere Zsolt

Balogh Brigitta, Bárdos Dávid, Bari Dávid, Bede Roland, Benke Bianka, Brunczlik Bence, Csajbók Panna, Farkas Gyula, Frecskó Tamás, Gaga Cintia, Glonczi Vivien, Hacsi Martin, Jobbik Richárd László, Kis Viktória, Kiss Donát, Kiss Roland, Láda Viktória, Lévay Kornél, Lőrincz Brigitta, Lövei András, Polónyi Balázs, Radi Gergely, Ráki Vivien, Sasvári Patrik, Szabó Evelin, Tar Diána, Váradi Mária

Serényi Béla Mezőgazdasági Szakképző Iskola, Putnok

12.c osztály

Osztályfőnök: Tenkiné Nagymengyi Ildikó

Ambrus Alexandra, Dorogi Barbara Ivett, Eperjesi Csaba, Fazeka Norbert, Gyetvai Georgina Zsuzsanna, Kónyai Tamás, Kovács Balázs Lajos, Kovács Bence, Kovács Tamás, Krajnyák Zalán, Kucs Dávid, Mester Gábor, Pipoly Gyula, Poszuk Anna Andrea, Ruszó Hedvig, Tukacs Zoltán János, Váradi Róbert, Zsákai Attila

14.c osztály

Osztályfőnök: Borsos Tamás

Fábián Szilvia, Gál Tamás, Horváth Béla, Jenei András Tamás, Katona László, Kiss Máté, Kónya Krisztián, Kónyai Dávid, Kovács József, Lőrincz József, Molnár Viktória, Munkácsi Dorottya, Nagy Emőke, Preg Zsolt, Széplaky László Zoltán, Varga Ádám, Vida Attila Sándor


SÁROSPATAK

Sárospataki Árpád Vezér Gimnázium és Kollégium

12.a osztály

Osztályfőnök: Tóthné Dávid Katalin

Bodnár Ádám, Bodnár Jordána, Espák Máté János, F. Tóth Blanka, Ferencz Gergő, Gazsi Bettina, Götz Richárd, Horváth Vivien Sarolta, Juhász Dzsenifer, Kállai Zsófia, Kerülő Orsolya, Körmendi Eszter, Krakkai Lilla Blanka, Leitner Bálint, Lombárszki Csaba, Losonci Zsolt, Lugosi Zoé, Lukács Péter Pál, Molnár Gábor, Móricz Vivien Dalma, Pápai Lúcia, Papp Dóra, Pauleczki Antal Alex, Pocsai Anikó Barbara, Rácz Fanni, Szabó Alexandra, Tóth Gréta, Zajácz Odett, Zsákai Róbert Tamás

13.b osztály

Osztályfőnök: Kopasz Terézia

Bán Norbert, Bodnár Ágnes, Boros Fanni, Böjtös Dóra, Filep Andrea, Gégény Márk, Göncfalvi Gergely, Gönczi Klaudia, Halász Máté, Harsányi Zsófia, Hidi Bernadett Petra, Jadlóczki Rita, Kalmár Zoltán, Kovács Enikő, Kristóf Szimonetta, Lehóczki Éva Erika, Magyar Bálint Atilla, Nyilas Szilvia Lili, Oláh Nikolett, Papp Andrea, Papp Dorina, Pintér Anna Mária, Pirnák Péter, Sarka Pálma, Szabó László Ákos, Vigh Marcell

13.c osztály

Osztályfőnök: Kistóthné Timári Erzsébet

Bányai Dominik, Batta Alexandra, Biacskó Márk, Bujdosó Norbert, Demeter Klaudia, Farkas Bianka, Frikker Balázs, Hornyák Bence, Horváth Flóra, Koleszár Viktória, Kurtos Dorottya, Majoros János, Nagy Dániel, Nánási Lilla, Palkó Róbert, Pataki Frida, Sándor Alexandra, Sándor Barbara, Stempel Richárd, Stumpf Máté, Szabó Marietta, Tóth Anita Zsanett, Tóth László, Váradi Zsuzsanna

13.d osztály

Osztályfőnök: Zsófiné Szendrei Erika

Ambrus Alexandra Ilona, Batta Petra Alexandra, Darmos János, Dudás Alexandra, Erdei Annamária, Fábián Krisztina, Fodor Klaudia Ilona, Gulyás Márk, Hajdú Bernadett, Hideg Bence, Jaskó Dániel, Kálnási Dominika, Koncsol Meliton, Krai Boglárka, Králik Mónika, Lekner Emese, Lukács Áron, Maczkó Gréta, Menyhért Máté, Nagy Zsófia, Oláh Dóra, Pirnák Dalma, Preszoly Fruzsina, Réz Gabriella, Séra Fiametta, Sereg Fanni, Szabó Helga, Szemán Melitta, Tábori Odett, Vajkó Flóra, Vidumánszki Fanni, Vigh András Zsolt, Záhonyi Patrik

Sárospataki Református Kollégium Gimnáziuma, Általános Iskolája és Diákotthona

12.a osztály

Osztályfőnök: Németh Anita Valéria

Ambrus Baltazár János, Balázs Evelin, Balla Nikolett, Barna Vivien, Batta Bernadett, Braun Renáta, Dancs Ádám, Daragó Anna, Éles Levente László, Fekete Gréta, Görbe Tamás József, Görögh Panna, Gyermán Bence József, Hegedűs Zita Zsuzsanna, Ivanics Dániel Imre, Kascsák Olivér, Kenderes Benjámin Róbert, Kopp László, Kormos Erik, Koronky Csenge, Laczkó Dalma, Lisóczki Anita Ágota, Lonscsák Erik János, Makláry Ábrahám Teofil, Matisz Anett, Molnár Anita, Molnár Boglárka Kincső, Orosz Alexandra, Pólik Flóra, Pongrácz Tibor Máté, Takács Edina, Tóth Csenge, Varga Bianka, Varga Tamás, Vartnal Zsaklin

12.t osztály

Osztályfőnök: Punyi Gyula.

Bálint Martin, Csordás Sándor Máté, Dobronyi Andrea, Farkas Réka, Halász Eszter, Hensperger Roland, Koleszár Ákos, Kondás Ádám, Kovács Szandra, Lehóczki Róbert, Marczi Tamás, Mezővári Kinga, Noszály Gréta, Oláh Bence, Osztroha Petra Erzsébet, Pachman Máté, Pachman Zsolt, Pásztor Tamás, Phul Katalin, Rák Dominika, Rák Gergő, Simon Marcell, Szemán László, Szuromi Kristóf Dominik, Takács Adrián, Tamás Márk, Tóth Péter, Vígh Ákos, Zaveczki Dávid

13.e osztály

Osztályfőnök: Battáné Bodnár Klára

Aranyosi Anett, Balázsi Ádám, Balla Eszter, Boros Kitti, Brevák Balázs, Cserépy Blanka, Darmos Flóra, Darmos Márton, Erdődi Eszter, Jákób Bianka, Kolosai Mátyás Bálint, Kulcsár Alexa, Madaras Zsófia, Magyari Csaba, Máji Franciska, Matisz Martin, Melles Károly, Országh Fanni, Puzder Maximilián, Sándor Márton, Schrott Bianka, Szappanos Viktor Robert, Tirpák Gábor, Trunkos Bence, Varga Aliz Zsófia, Vári Eszter

Vay Miklós Református Szakképző Iskola és Diákotthon, Sárospatak

12. T

Osztályfőnök: Tokár Rita

Épületgépész szakmacsoport

André Patrik, Csehi Krisztián János, Dakos Bence Attila, Dancs Krisztián, Egyed Veronika Zsófia, Hagymási Szabolcs, Lukács Zsanet, Mihalkó Márk, Papp Márk, Szacskó Luca, Tarr Petra Kitti

Közlekedés szakmacsoport

Balogh Szilvia, Golenya Valentin, Kajati Angelika, Molnár Nikoletta, Róka Dániel, Róka Sándor, Szabó Márk, Varga Délia Babett, Vitányi Bence

11. A

Osztályfőnök: Tamásné Kiss Emília

Pincér

Adorjáni Ágnes, Horváth Ádám, Horváth Emil, Monos Marcell, Rostás Cintia

Szakács

Balogh Mónika Nikoletta, Butkai Richárd, Simkó Dávid, Szabó Ákos

Erdészeti szakmunkás

Dandás Ágoston Zsolt, Kemény János, Póth Márk, Rostás Zoltán, Szedlák Aurél, Takács József László

Épület és szerkezetlakatos

Fedor Gábor, Kocsis Dávid, Rákosi Richárd

Kőműves és hidegburkoló

Horváth László, Karakó Lajos, Tóth Krisztián, Tóth Tamás Róbert

Gépi forgácsoló

Balázs László, Orosz Dávid, Szabó Norbert

14. A

Osztályfőnök: Borosné Petró Edit

Pincér

Almádi Richárd, Balogh Dalma, Budai József, Horváth Barbara Beatrix, Ignáth Bianka, Maczkó András, Mitró Attila, Sasi Dávid, Szanyi Eszter Bianka

Szakács

Balogh Kálmán, Gulyás Kristóf, Horváth Vivien Edina, Kasza Gábor, Kertész Ákos, Kocsis Alex, Sári Krisztián, Urbán István, Zsoldos Dávid

Asztalos

Gazsi Alex Gyula, Hogya Dániel, Jakocska Sándor, Kereszturi Zoltán, Mohácsi Ferenc, Zivák Mihály

14. B

Osztályfőnök: Majorné Danyi Katalin

Gépi forgácsoló

Bacsi Csaba István, Budai Ákos, Dési Dávid, Frikker Tamás, Halász Norbert, Marosi Tamás, Orosz Mihály, Pothorszki Patrik Dávid, Póka Péter Tibor, Raguczky Dávid Attila, Rácz Gergő Zoltán, Sohajda Tamás, Szabó Ádám János, Szendi Norbert, Tóth Máté, Vécsi Balázs

Hegesztő

Horváth Erhard Zsolt, Langermann Richárd, Lehoczki Ákos, Rákosi János, Siklósi Dávid, Szabadka Viktor, Várkonyi Balázs István, Végső Tamás Patrik, Zsiga Zsolt

Épület és szerkezetlakatos

Bodnár János Dávid, Nagy Dávid, Sárosi Tibor, Tóth Sándor


SÁTORALJAÚJHELY

Sátoraljaújhelyi Kossuth Lajos Gimnázium és Szakképző Iskola

12.a osztály

Osztályfőnök: Körmöndi Zoltán és Forgácsné Pásztor Mária

Almágyi Patrik, Bacskai Richárd, Balla Szilveszter, Czigányi Tamás, Czilli Ákos, Csontos Richárd, Durst Armand, Farkas Attila, Füzi Veronika, Gáspár Barbara, Gyulai Márk, Hudák Ádám, Jesztrebszki Csaba, Juhász Bence, Klubert Petra, Kocsis Lilla, Kovács Bence, Kovács Viktor, Kuczik István, László Levente, Maczkó Szilvia, Matta Boglárka, Páles Bence, Perecsi Patrik, Repei Luca, Schweitzer Bence, Stamatiu Roberto, Szabó Bence, Szilágyi Petra, Szoták Dávid, Takács Ádám, Takács Martin, Tarjányi Zsolt

12.b osztály

Osztályfőnök: Altenberger Vera

Balogh Adrián Tamás, Bana Nikoletta, Bányász Martin, Barna Róbert Péter, Beregszászy Alexandra, Berta Zsófia, Buzogányová Izabela, Csajkovská Nikoleta, Dobronyi Zsolt, Fazekas László, Ferracci Michelle, Jatkovics Noel, Kajati Máté, Kondor Kinga, Négyesi Márk, Oláh Gábor, Sipos Szilvia, Sztarincsák Dalma, Végh Vencel, Velti Tímea Kitti

12.c osztály

Osztályfőnök: Timkó Erzsébet

Ágoston Brigitta, Csomós Petra Marietta, Gombos Brigitta, Homolya Boglárka, Iski Dávid, Kemény Hajnalka, Kovács Kitti, Labbancz Dzsenifer, Lipcsei Annamária, Lőrincz Viktória, Oláh Dzsenifer, Ónodi Henrietta, Rickó Anita, Szabó Éva, Vadász Gyula

13. idegenforgalmi szakközépiskola

Osztályfőnök: Vitányi Szimonetta és Horváth Éva

Barna Dorottya, Basiszta Fanni, Czinke Roland, Csomós Nikoletta, Drengubák Fanni, Hogyová Orsolya, Hrenyo Áron, Kiss János, Klubert Nikolett, Kologyi Nikoletta, Kovács Nóra, Kővári Csaba, Németh Zita, Orosz Dorina Laura, Orosz Regina, Pósa Vivien, Vásárhelyi Gergely, Vastag Viktor, Zám Dominika Luca

Szepsi Laczkó Máté Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Szakképző Iskola és Kollégium, Sátoraljaújhely

12. A

Osztályfőnök: Szabó Tamás

Balogh Vilhelmina, Butella Mercédesz Kitti, Dányi Endre Tamás, Gyulai Kitti, Hajas Mihály Tamás, Horváth Renáta, Kácsándi Kitti, Kaskó Nikoletta, Koncsol Csilla, Kondor Gabriella Bernadett, Kulcsár Petronella Anna, Mirájder Regina, Mózes Viktória, Novák Bettina Réka, Szabó Bianka, Ulicsák András, Zagyva Zoltán

12. B

Osztályfőnök: Vad István

Balogh Péter, Batta Zsolt, Császár Gergő, Fábián Máté, Gazsi Máté, Gergely István, Kecsmár Norbert, Kovács István, Lakatos Alex, Nagy Máté, Nemes Róbert László, Pásztor Attila, Pitlik Roland, Pitunyák András, Sárosi Dániel, Simon Csaba András, Szalánczi Roland, Tóth András, Tóth Gyula, Tóth Márton Attila, Tóth Sándor, Turcsák Virgil, Valaszek Tamás Attila

12. E

Osztályfőnök: Kispál Anikó

Abd-El-Kawy Mónika, Balázsi László, Bányász Dávid, Burger Rita, Dajka Gergely, Fodor Szabina Zsuzsanna, Hutka László, Juhász Sarolta, Klausz Gizella, Nagy Kitti, Sáfrányos József, Sikorszki Petra, Soltész Ágnes, Szim Pál, Varga Csaba

2/14.

Élelmiszeripari technikus, mezőgazdasági gépésztechnikus

Osztályfőnök: Nagypál Magdolna

Élelmiszeripari technikus:

Csáki Brigitta, Császár Barbara, Halkovics Tibor, Kovács Brigitta

Mezőgazdasági gépésztechnikus:

Cselényi Ádám, Fazekas Mercédesz, Horváth Bence, Kóró Márk, Kristóf Szebasztián, Marosi Bence, Mitró Zsolt, Orsós Dávid Sándor, Peimli Henrik

3/11

Pék–szőlész-borász–kertész osztály

Osztályfőnök: Horváth János, Spiczmüller Ilona

Pék:

Ács Krisztián, Czirják Alexandra, Csizmár Martina, Góré Richárd, Juhász Bernadett, Koromházi Erik, Körmöndi Vanda, Nagy Csilla, Rácz Dániel, Terjék Szilárd Máté, Tóth Jennifer Gabriella

Szőlész-borász:

Ableda Balázs, Bukó Roland, Mundér Zoltán, Nagy Gellért Marcell, Perecsi Gábor

Kertész:

Beregszászy Ákos, Gergely Tibor, Kurucz Enikő, Lakatos Erika, Molnár Roland, Verbinyecz Máté

3/11 Cukrász–húsipari termék­gyártó osztály

Osztályfőnök: Goffa Zsolt

Cukrász:

Baranyi Anita, Gerevich Bettina, Gombos Petra, Horváth Dalma, Horváth Jenő, Kompusz Adrienn, Molnár Nikolett, Pauleczki Anikó, Rontó Enikő, Tóth Péter, Zsiga Ivett

Húsipari termékgyártó

Balogh Ádám, Pataki István, Szopkó Gábor László, Tóth Máté

3/11. Hegesztő osztály

Osztályfőnök: Kusper Károly

Balogh Dániel, Baranyi Géza, Berta Dávid, Brunáczki György, Budai Szabolcs Patrik, Budai Tamás, Horváth Roland, Jaskó Szabolcs, Kertész Dániel, Kompusz Dániel Tibor, Lakatos Edmond Roland, Lázár Miklós, Marozsán Tamás László, Oláh Ignác, Sike István, Stiber Roland, Takács Gergely, Tirpák Ferenc, Tóth László, Vámosi István​

V. István Katolikus Szakközépiskola és Gimnázium, Árpád-házi Szent Margit Általános Iskola, Óvoda, Sátoraljaújhely

12. A osztály

Osztályfőnök: Pongó Barbara

Blanár Gergő, Czipf Roland, Dudás Patrik Dániel, Dutkievicz István Mátyás, Fazekas Klaudia, Hornyák Patrik, Jáger Csaba, Juhász Ferenc, Juhász Tamás, Kababik Flórián, Kohánka Ádám István, Kosárka Lilla, Kucsinka Dániel Miklós, Makula Richárd, Massa Diana, Molnár Sámuel László, Nagy Máté, Oroszy Ákos Péter, Soltész Ákos, Sontra Dániel, Szabó Alexandra, Szabó Fanni, Sztankai Ádám, Varga Katinka

12. B osztály

Osztályfőnök: Szaláncziné Tamás Ilona

Angyal Anett, Bodnár Orsolya, Bodrogi Vivien, Dankó Boglárka Lilla, Demeter Anett, Drengubák Noémi, Feke Beatrix, Földi József, Halász Krisztián, Horváth Ágnes Éva, Horváth Liliána, Illés Csenge, Jankó Alexandra, Jurkó Evelin, Kálnási Dalma, Káté Evelin, Kondor Emese, Kulcsár Viktória, Leskó Anett Viktória, Linszki Amanda, Magyar Vivien, Mezei János Márió, Nagypál Réka, Peleskei Pálma, Rák Zsuzsanna, Szegedi Orsolya Nikoletta, Toronyi Eszter, Veres Péter Béla

12. C osztály

Osztályfőnök: Matiszné Hankó Ilona

Balogh Ádám Ferenc, Bazsa Ákos, Botos Marcell, Butkai Richárd, Durányik Bence, Gönczi Dávid, Kocsis Tamás, Kuczik Dániel, Lukács Noémi, Majoros István Attila, Majoros Xavér Márk, Makula Tibor Máté, Molnár Márk Gergely, Pesta Petra, Sándor Márk, Váradi Gábor


SZERENCS

Bocskai István Katolikus Gimnázium és Szakközépiskola

12. A osztály, angol tagozat

Osztályfőnök: Dombrádi Edit

Balázsfalvi Norbert, Bárány Zoltán Attila, Béres Korinna Roberta, Bodnár Anikó, Czakó Marcell, Csőgér Szilárd, Csurgovich Alexandra, Dudás Evelin, Fige Balázs, Galovics Krisztina, Homonnai Hajnalka, Hubay Helga, Kocsis Fruzsina, Kosztán Roland, Körtvélyesi Zsolt, Krajnyák Enikő, Lamos Cintia, Majoros Áron, Mérész Katinka Hanna, Mészáros Levente, Nagy Judit, Örkényi Károly, Rajkovics Gergő, Renyhárt Zita, Szabó Dániel, Szviatkovszky Dorka, Tóth József

12. B osztály, általános-informatika-matematika tagozat

Osztályfőnök: Balázs Beáta

Ambrus Levente, Ambrus Máté, Bárány Máté Tibor, Barócsi Roland Lajos, Bíró Martin Gábor, Boros Vanessza, Dani Máté, Egri Mária, Füredel Georgina, Galgóczi Gergő, Gál Dalma, Hajkó Bence, Jenei Zoltán Károly, Kazay Krisztina, Kocsis Adrián, Kovács Dalma, Megyeri Balázs, Molnár Fruzsina, Molnár Máté László, Papp Norbert, Rőczei Dominik, Séra Tibor, Simon Péter, Szilágyi Dávid, Tóth Ádám, Tóth Gabriella, Tóth Vivien, Vaskó Vivien, Vinnai Bianka Viktória

12.H osztály, hatosztályos tagozat

Osztályfőnök: Bodnár Éva

Bényei Barbara, Bodnár Andrea, Ducsai Andrea Csilla, Fehér Gábor László, Forrai Gabriella, Gerecs Patrik, Gombos Dorottya, György Péter Vendel, Kalina Fruzsina, Kecső Antal Balázs, Kozma Orsolya, Maczkó Tímea, Madarasi Tamás, Molnár Péter Erik, Nyíri Boglárka Bianka, Papp Réka, Talián Tímea, Zsoldos Éva

12.Kg osztály, közgazdasági tagozat

Osztályfőnök: Reményi Szabolcs

Bálint Anett, Gulyás Petra, Hajdu Csenge, Hankó Zsuzsanna, Horváth Attila, Kanalas Alex, Lamos Andrea, Lucskai Anett, Misalek Dóra, Nagy Dóra, Palombi Patrik Dávid, Prekob Krisztián, Puskás Réka, Rehák Ágnes, Sápi Döníz, Sarkadi Dominika, Sinka Dorina, Sütő Zsanett, Szabó Dániel, Szabó Fruzsina, Szakolczai Lilla, Váradi Erzsébet Adrienn, Vigh Fanni Klarissza

12. Ra osztály, rendészeti tagozat

Osztályfőnök: Daruka Róbert

Bartus Fruzsina, Berecz Dávid Renátó, Bessenyei Róbert, Bréda Gábor, Csengeri Nikoletta, Cservák Martina, Dudás Adrienn, Gál Gergő, Garai Gergő, Kapanóvszki Katalin, Kerek Alexandra, Kis Dániel József, Kiss Márton Szabolcs, Kurmai Dániel, Lakatos Réka Zsuzsanna, Magyar Zsanett Ildikó, Nagy Bernadett, Novák Bence, Pap Levente, Szendrei Ádám, Tallós Katalin, Valovics Laura, Váradi Ádám, Vojnárovits Diána

12.Rb osztály, rendészeti tagozat

Osztályfőnök: Czibere Gergő

Árvai Zsolt, Budai Tamás, Csontos Valentin, Dankó Viktória, Glonczi Richárd, Golopi József, Haushel Tamás, Kaibás Máté, Kanyugh Kitti, Koliba Béla, Kosárkó Dániel, Krizsó Tibor Viktor, Mata Barbara, Molnár Ádám, Stefán Vencel, Tóth Adrián Zsolt, Tóth Szilveszter, Vas Márk, Vojnárovits Dominika

Szerencsi Szakképzési Centrum Műszaki és Szolgáltatási Szakképző Iskolája

12/A

Szakközépiskola – vendég­látás-idegenforgalom

Osztályfőnök: Sárossy Edit

Bakos Petra, Béres Tamás, Bodnár Klaudia, Budai Lajos Dávid, Csömör-Lakatos Kitti, Dobos Dániel, Erdei Adrienn, Héring Melissza, Horváth Ágnes, Kozák Ádám, Molnár Klaudia, Nagy Péter, Oleár Fanni, Soltész Henriett, Taskó Stella,Tímár Gábor, Tóth Petra, Varga Nikoletta

12/B

Szakközépiskola – informatika

Osztályfőnök: Sárkány Erika

Balogh Tibor, Benke Bettina, Borai Zoltán, Budai Gergő István, Csipi János Zoltán, Géresi Ádám, Gombos Levente, Ivancsó Noémi Beatrix, Kovács Roland, Lengyel István,Medzsibriczki Erik István, Mizsó Ferenc, Oláh Fruzsina, Pálházai Loretta, Rácz Helga Eszter, Rádai Zsolt, Sági Márk, Szabó Vivien, Szadai Levente, Veres Angelika, Veres István, Veres Tamás

12/E

Szakközépiskola – esti tagozat

Osztályfőnök: Merczi Zsuzsanna

Bodnár Vilmosné, Bodnár Zsolt Jánosné, Borainé Glonczi Anna, Galgóczi Dávid, Hajdú Márió, Hák Benjámin, Horváth László, Jeney László, Kovács Klarissza Éva, Lucskai János, Madarasiné Spéder Szilvia, Megyesi Éva Mária, Nagy Ildikó, Nagy Tibor, Oláh Péter, Schuller István, Simon Sándor, Sipos Dávid, Sloszár Eszter, Vadászi István, Zakár Anita

11/1

Szakiskola

Osztályfőnök: Láng Sándorné

Női szabó

Frank Erika

Villanyszerelő:

Bencsik József, Ignácz Szabolcs, Megyesi Bertalan, Oláh Márkó, Suták Dániel Miklós, Varkoly Máté, Vas Máté

11/2

Szakiskola

Osztályfőnök: Dr Romhányiné Kovács Rita

Központifűtés- és gázhálózatrendszer-szerelő

Béres Csaba, Berkó Péter, Jónás Patrik, Kovács Márk, Kovács Norbert, Lakatos Kristóf Szilveszter, Nagy Vivien Dominika, Németh Richárd Alex, Sándor Attila, Szlavisovszki Gergő Krisztián, Tóth Dominik Norbert

Asztalos

Katona Dénes

12/1

Szakiskola

Osztályfőnök: Goda Mónika

Fodrász

Busku Fruzsina, Dolányi Janka, Filecskó Alexandra, Koleszár Bence, Kovács Beatrix, Kovács Klarissza Éva, Magyar Fruzsina, Marcis Réka, Sárosi Szimonetta, Simon Vanessza, Tamás Ibolya, Vadászi Eleonóra

12/2

Szakiskola

Osztályfőnök: Kormos László

Villanyszerelő

Almási Márton, Csikja Ferenc, Csikja Róbert, Jobbágy Marcell, Maczkó Máté, Malik Tamás Krisztián, Márton György Márk, Márton Krisztián, Nagy Krisztián, Ondó István, Pajger Ádám, Poczkodi Csaba, Radics Norbert, Tóth Norbert, Ujj Flórián, Verba László

12/3

Szakiskola

Osztályfőnök: Demkóné Varju Terézia

Központifűtés- és gázhálózatrendszer-szerelő

Horváth Tamás, Kiss Boldizsár, Lajcsák Gyula, Lakatos Péter, Lipták Dávid, Rontó József, Tömör Norbert

Asztalos

Bárdi Balázs, Szatmári Dávid, Vachter Márk


SZIKSZÓ

Szepsi Csombor Márton Gimnázium, Szakképző Iskola és Általános Iskola, Szikszó

12. B osztály

Osztályfőnök: Komendáné Bagi Judit

Balázs András, Berkó Dénes, Bogár Viktória, Bordás Bianka, Buda Alexandra, Csanya Marcell, Cserkuti Alexandra, Galyas Vivien, Horváth Szebasztián Attila, Kótai Dóra, Molnár Viktor, Nagy Mihály Tibor, Oláh Noémi, Putnoki Szilárd, Szalai Dávid, Tóth Stella, Juhász Noémi

13. A osztály

Osztályfőnök: Lengyelné Bendzsel Éva

Barna Beatrix, Farkas Dániel, Fodor Réka, Gáll Kitti, Góré Bernadett, Gregó István, Gulyás Inez Mirtill, Hernádi Luca Hajnalka, Jakab Máté, Kornis Kinga, Lakatos Vivien, Mészáros Márkó, Nyiri Katalin, Pelles Balázs Tamás, Szalai Evelin, Szopkó Anita, Urszin Gergő, Zsarnai Krisztián


TISZAÚJVÁROS

Tiszaújvárosi Eötvös József Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium

12. A, általános tantervű gimnáziumi osztály

Osztályfőnök: Andrási Ilona

Anderkó Karina, Benkő Patrícia Anna, Besenyei Lilla, Bodnár Szabolcs, Budinszky Petra, Drótos Dávid, Fuchs Melitta, Jancsár Patrícia, Juhász Eszter Andrea, Kalmár Zsófi, Kóré Nikolett, Kovács Klaudia, Lehmann Bence, Márki Zsófia, Nagy Dominik, Nagy Gergő, Oláh Anna, Orbán Fanni, Pelyhe Renáta, Simon Zsófia, Stelkovics Máté Bence, Szabó Henrietta, Takács Máté, Takács Viktor, Tóth Kristóf, Ujj Gréta, Vámosi Nándor, Vigh Krisztina

12. B, emelt szintű informatika és általános tantervű gimnáziumi osztály

Osztályfőnök: Nagyné Remeczki Adrienn

Bancsó-Bogár Genovéva, Bardi Dorina, Bárdos Vera, Bodolai Kristóf, Bugya Anikó Judit, Cseri Dóra, Csizmadia Adrián, Farkas Péter, Ferencz Szilárd, Filep Vanda, Hódossy Máté, Kéki Márton, Kéri Laura, Kertész Dávid, Kiss Dániel, Kiss Dávid, Komáromi Ákos, Kovács Dániel, Leiter Miklós Patrik, Lippai Levente, Lovász Dávid, Molnár Evelin Tünde, Móricz Ferenc, Oláh Sándor, Oszkocsil Krisztián, Pásztor Annamária, Pozsgai Emese Valentina, Stefán Dóra Marianna, Szurkos Attila, Vankó Zoltán, Virág Martin,

12. H, hat évfolyamos általános tantervű gimnáziumi osztály

Osztályfőnök: Lukács Árpád

Bacsa Fanni, Bajzáth Áron József, Balogh Flóra, Barta Péter, Bódi Martin László, Bognár Balázs Imre, Holló Dávid, Horváth Bianka, Horváth Eszter, Izsvák Réka, Kanyó Patrik, Kiss Ágota, Kovács Ágota, Kun Zsuzsa Krisztina, Kutas Lilla, Molnár Krisztina, Orosz Enikő, Sebe Ádám, Szabó Máté István, Tanyi Zalán Szilárd

13. N, angol nyelvi előkészítő gimnáziumi osztály

Osztályfőnök: Erdős Zita

Apostol Balázs, Bata Adrienn, Boros Petra, Csejószki Dávid, Csizmadia Eszter, Fajta Viktória, Fűz Zsuzsanna, Gábor Vivien, Grebely Péter, Gulyás Zsuzsa, Hangó Henrietta, Herbák Helga, Ivánka-Tóth Emese, Izsvák Viktória, Kapus Barbara, Kiss Anita, Kovács Zoltán, Mátyus Szabolcs, Mengyi Kornél, Molnár Dániel, Rácz Orsolya, Radics Viktória, Sepsi Georgina, Szeiberling Máté Benni, Székely Anita, Szuhán Dóra, Teleki Szimonetta Cintia, Tóth Panna, Török Dávid, Török Nikolett, Varga Zsanett, Zöldi Szabolcs

12. K, közgazdasági és gépészeti szakközépiskolai osztály

Osztályfőnök: Nagy Magdolna

Bakos Anett, Bari Bianka, Barna Gréta, Borbély Eliza, Farkas Evelin, Filep Vivien, Hajzsó Gerda, Holló Dorottya, Ilyés Felícia, Karácsony Enikő Ibolya, Kovács Gyula, Krajnyák Zita, Molnár Károly, Répási Nándor, Sepsi Krisztián, Simon Bence, Szabó Ádám, Szabó Gábor, Szemerszki Dóra, Szilágyi Patrik, Tondora Kevin, Tóth Zoltán Dávid, Vatta Viktor

12. G, közgazdasági és gépészeti szakközépiskolai osztály

Osztályfőnök: Szendrey Tibor

Balogh Máté, Barzsó Gergő, Biri Krisztián Zoltán, Farkas György, Farkas Norbert, Kalapos Máté, Keresztúri Csanád, Kiss Norbert, Kókai Kristóf, Kozma Csilla, Mező Boglárka, Molnár Zoltán, Nagy Szabolcs, Simon Levente, Szabó Nikolett, Szirmai Alex, Tóth Panna, Zelei Tímea, Zombor Krisztina


TOKAJ

Szerencsi Szakképzési Centrum Tokaji Ferenc Gimnáziuma és Szakközépiskolája, Tokaj

12. A

Angol–német nyelvi tagozatos gimnáziumi osztály

Osztályfőnök: Gintner Tamásné Hornyák Ágnes

Balogh Dániel, Bodnár Beáta, Bodnár Katalin, Cseh Krisztián, Csécsi Eszter, Csikai Andrea, Csoma Gabriella, Fedor Adél Petra, Illés János Levente, Kántor Petra, Kobzos Bence, Kovács Petra, Kramer Vanessza, Lakatos Eszter, Lánczi Hella, Méder Sarolta, Oreskó Petra, Orosz Krisztián, Pásztor Patrícia, Szabados Tamás, Szilágyi Szilvia, Tóth Fruzsina, Váradi Enikő, Vattamány Petra, Vizkeleti Dorina, Zsigri Amanda

12. B

Biológia tagozatos–általános tantervű gimnáziumi osztály – környezetvédelmi szakközépiskolai osztály

Osztályfőnökök: Erdeiné Lukács Zita – Nagyné Dóka Nóra

Árvai Mihály Erik, Barta Fruzsina, Csáki Orsolya, Demeter Károly Benedek, Farkas Andrea, Farkas Enikő, Fehér Alexandra, Gál Fanni, Gondor László, Gyúró Gellért, Haszara Barbara, Helmeczi Ádám, Horváth Rebeka, Ignácz Nóra, Jakab Alexandra, Karajz Petra, Kaskó Jennifer, Matisz Márton, Oláh Alexandra, Oláh Zoltán Patrik, Onda Tamás, Osváth János, Palásthy Petra, Szilvási Szabina Alexandra, Szűcs Cintia, Tóth Adrienn, Urbán Erik, Vámosi Gergely Sándor

12. C

Informatikai szakközépiskolai osztály

Osztályfőnök: Erdős Zoltán

Borza Márton, Budinszki Mónika, Brezovcsik Norbert Péter, Csáji Bence, Erdős Marcell, Gönczi Zoltán, Gyenge Gergő, Halász Marcell, Hátrás Dávid, Hochrek Krisztina, Hornyák Richárd Edvárd, Hubay Alex, Kiss Bence, Kiss Gábor, Kozsurek Ákos, Köteles Patrik, Maknyik Péter, Oreskó Ákos, Pájer Patrik, Rácz Bálint, Rozmán Marcell, Sztankó Richárd András, Varga Dóra, Vedres Dávid Ádám, Vedres László Dániel, Vojnár József

12. D

Pedagógiai szakközépiskolai osztály

Osztályfőnök: Dobrosi Ágnes

Ádám Adrienn, Bárány Franciska, Berzeviczi Angelika, Dandás Szabina, Demeter Dolli, Fazekas Éva, Goda Petra, Hajzer Kinga, Joó Alexandra, Krajczár Evelin, Krajczár Petra, Lengyel Vivien, Lipták Klaudia, Medzsibriczki Orsolya, Nagy Klaudia, Nagy Krisztina, Oláh Vivien, Repka Szilvia, Sipos Vivien, Szallai Henrietta, Szegedi Gréta, Szopkó Kincső, Zelenák Eszter, Zöldi Anikó Noémi

12. E

Belügyi rendészeti szakközépiskolai osztály

Osztályfőnök: Dávid Zoltán

Áldorfai Márk, Aszalós Ádám, Botos Dalma, Budai László, Deák Ádám, Fekete Róbert, Gyarmati Zsolt, Harsányi Fanni, Hauberger Bence, Horváth András, Horváth Nikoletta, Hovanyecz László, Jentner Erhard, Kállai Patrik, Kocsik Dávid, Koleszár Bence, Koren Vivien, Kormány Péter, Korpás Kristóf, Kovács Vivien Fanni, Kulcsár Fruzsina, Papp Gábor, Pásztor Fanni, Perger Ákos, Somosi Zoltán, Szepesi Ádám, Tinics Márkó, Tóth Vivien, Váradi Bertalan, Varga Péter

12. F

Belügyi rendészeti szakközépiskolai osztály

Osztályfőnök: Molnár Béla

Bagonyi Bence, Balogh Nikoletta, Gojdics Evelin, Juhász Lilla, Kóder Viktor, Kotosz Krisztián, Leleszi Zsolt, Lukács Lívia, Mészáros Csaba Kristóf, Mihályi Mercédesz, Németh Tamás, Oláh Viktória, Olexa Csenge, Ozsváth Dániel, Pataki Alexandra, Szabó András, Szász Eszter, Szedlák Zoltán, Szirmai Balázs, Takács József, Vajkai Bálint Levente, Vanyó Alexandra, Varga Márk, Varga Zsófia

Tokaji Mezőgazdasági Szakképző Iskola és Kollégium

11.B

Szakács–mezőgazdasági gazdaasszony, falusi vendéglátó

Osztályfőnök: Fofrovics Emőke

Szakács

Baba Rózsa Annamária, Balogh Anasztázia, Balogh Mónika, Balogh Mónika, Bóna László, Kádas Tünde, Kecskés Richárd, Lakó Dominik, Papp Zsolt, Tamás Zsolt, Tóth Henrietta, Vadászi Fruzsina, Zsigus József Arnold

Mezőgazdasági gazdaasszony, falusi vendéglátó

Horváth Vivien Rebeka, Litvai Vivien, Pák Ferenc, Rigacs István, Zsoldos Annamária

11.A

Mezőgazdasági gépész

Osztályfőnök: Tompáné Hajtó Melinda

Bacsik Ferenc, Balázs Máté, Balogh Zoltán, Czvik Lajos László, Gáspár Dávid, Gulyás Dávid, Gulyás János, Helgert Attila Ákos, Horváth István, Hudi András, Jakab József, Kretovics Marcell, Lajcsák Ádám, Lampert Dávid, Nagy Péter Szabolcs, Sedliczki Zsolt Dominik, Szabó István Richárd


A 2016-os ballagók névsora Miskolcon

Miskolc – Most töltik utolsó heteiket, napjaikat a gimnáziumokban, középiskolákban, szakképző iskolákban az idén végző diákok. Összeállításunkban az idén Miskolcon ballagó középiskolások névsorát közöljük.









hirdetés