A 2012-es ballagók névsora Tokajban

Tokaj – Összeállításunkban az idén Tokajban ballagó középiskolások névsorát közöljük.

Kereskedelmi és Idegenforgalmi Középiskola, Tokaj

12. A
Osztályfőnök: Gyüréné Kassai Zita
Asztalos Judit, Balogh József Alex, Brogli Edina, Dienes Csaba, Dudovics Enikő, Gacs Dávid, Gráfel Adrienn, Heffler Renáta, Horváth Dóra, Hudák Réka, Juhász Andrea, Kántor Dénes, Komáromi Dániel, Kontra Klaudia, Kopcsó Máté, Kovács Nikoletta, Lezényi Zsolt, Mészár Csanád, Mestyák Medárd, Morvai Fanni, Oláh Barbara, Papp Gergely, Peres Dóra, Ravasz Ramóna, Rozgonyi Ivett, Somogyi Erik, Suller Gabriella, Szabó Viktor, Szarka Beatrix, Tóth Boglárka

12. B
Osztályfőnök: Sáfrány Ferenc
Benyus Péter, Bori Pál, Csontos Erika, Dezső Martin, Drahos Regina, Dzsurbán Katalin, Farkas Zoltán, Fodor Ferenc, Fülöp István, Gazdag Beáta, Horváth Erika, Kovács Réka, Lipcsei László, Magyar Zoltán, Markovics Marietta, Popik Dávid, Rónyai Henrietta, Székelyi Bálint, Varga István, Vincze Nikolett

12. C
Osztályfőnök: Vargáné Hutka Erzsébet
Ádám Éva Nikoletta, Balogh Sándor, Czégény Brigitta, Csikai Péter Szilárd, Csukás József, Hacsi Gábor, Horváth Ferenc, Juhász Réka, Kiss Gergő, Kiss Kinga, Klencs Roland, Krupla Gergő, Laczkó János, Maticsek László, Murza Péter, Papp Viktória, Rácz Gábor, Rónavölgyi Gergő, Ruszinkó Nikolett, Szabó Benjamin, Tarcsányi Ágnes, Tiber Dávid, Vass Nóra

2/12. D
Osztályfőnökök: Liszkainé Gazdag Katalin, Dulai Szilvia
Aczél Dávid, Balogh Krisztina, Balogh Mónika, Bancsók Tünde Csilla, Barati Péter, Barna Brigitta, Boda Erzsébet, Bodnár Alexandra, Botos Erika, Encsi Barbara, Horváth József, Kanalas Adrienn, Karászi Andrea, Kertész Henrietta, Kiss Dóra, Kostyánszki Mária, Kovács Judit,
Kurucz Ferenc, Németh Eszter, Porcs Péter, Sajgó Zsolt, Simák Attila, Zsoldos Enikő

2/12. E
Osztályfőnök: Molnár János
Bárány Benjámin, Csömör Klaudia, Daróczi Szabina, Holczreiter Tamás, Kalocsai István, Korhuth Gábor, Kun Éva, Madarasi Alexandra Evelin, Nagy Patrik, Németh Anasztázia, Oláh Orsolya, Oláh Veronika, Papos Roland, Pál Dávid, Szilágyi Éva, Zakár Renáta, Zsindely Dominik

12. F
Osztályfőnök: Halászné Kiss Melinda
Andrássy Bettina, Czibula Anita, Dósa Adrián, Gulyás Mónika, Gyömbér Diána, Hornyák Nikolett, Kajzer Dávid, Kiss Gergő, Kolozsvári Péter, Kun Bertalan, Kun Ildikó, Nagy Marietta, Nagy Viktória, Orosz Szabolcs, Szabó Nikolett, Szabó Szilvia, Szloboda László, Tarka Karina, Varga Zoltán, Varkoly Dávid

13. C
Osztályfőnök: Dr. Kocsis Lajos
Balogh Sándor, Bárány Benjamin Dávid, Forgács Diána, Fosztó Andrea, Grabicza Nikoletta, Horváth Ilona Brigitta, Kabai Krisztina, Koleszár Alexandra, Kovalik Dóra, Kucsinka Anita, Lipták Péter, Orosz Levente, Spekker Barbara, Szakolczai Erika, Vozár Szilvia, Zborai Patrik

Tokaji Ferenc Gimnázium, Tokaj

12. A angol-német nyelvi tagozatos gimnáziumi osztály
Osztályfőnök: Makó Balázsné
Balogh Natália, Balog Szilvia, Bánszki Viktória, Berencsi Brigitta, Bíró Kristóf, Bodnár Eszter, Bodrogi Vivien, Bolha Alexandra, Borsos Klaudia, Botos Eszter, Budai Anita, Fükő Flóra, Halász Ádám, Imre Petronella, Iski Gréta, Jármi Réka, Kertész Péter, Kóder Tamás, Kovács Dalma, Kovács Nikolett, Macsi Lilla, Magi Zsófia, Oláh Dávid, Peremiczki Martina, Petrusovics Attila, Posta Andrea, Rajz Petra, Richter Tímea, Rudolf Krisztina, Szabó Rita, Szász Alíz, Tóth Dalma, Zagyi Zita

12. B angol nyelvi – matematika tagozatos gimnáziumi osztály
Osztályfőnökök: Berziné Takács Ágnes – Szegedi Mária
Árnyasi Enikő, Balogh Gábor Dániel, Deák Patrik Zoltán, Domina Zsanett, Dögei Csaba, Fecskó Fanni, Gál Márk, Gál Zoltán, Hanák Adrienn, Hegedűs László, Hidasi Gabriella, Jászai Attila, Kozsurek Viktória, Lechner Zsolt, Molnár Márk, Nagy Ádám, Németh Dávid, Oláh Mihály János, Oláh Petra, Pájer László, Pamula Erika, Pozsa Antal, Szabó Kitti, Szaszák György Máté, Szikora Márk, Urbán Roland

12. C osztály biológia egyedi tantervű gimnáziumi osztály – környezetvédelemi szakközépiskolai osztály
Osztályfőnök: Nagyné Dóka Nóra
Bodnár Ágoston, Csorba Nikolett, Fabcsó Alexandra, Herelai Márk, Juhász Kristóf, Kató Sándor, Koleszár Dorina, Komáromi Vivien, Kovács Kitti Rita, Kristóf Evelin, Kristóf Szabolcs, Krucsay Zsolt, Kundrát Klaudia, Olexa Erik, Panyik Tamás, Perger Fruzsina, Plaszkó Tamás,
Szvirida Bence, Varga Márk, Vaskó Donát

12. D pedagógiai szakközépiskolai osztály
Osztályfőnökök: Pásztor Istvánné – Gintner Tamásné Hornyák Ágnes
Bata Alexandra, Bodnár Tímea, Cziva Ágnes, Csikja Zsanett, Dojcsák Dóra Zsuzsanna, Fülöp Beatrix, Glonczi Angéla, Gulyás Dávid, Hideg Noémi, Horog Katalin, Horváth Ágnes Julianna, Horváth Enikő, Juhász Nóra, Kalmár Fruzsina, Katona Zsuzsanna, Kiss Vivien Henriett, Koleszár Antónia, Kondrát Zsanett, Laczi Bernadett, Lakatos Nikoletta, Mártha Mária, Németh Bettina, Oláh Tímea, Oláh Zsüliett Fanni, Pózer Evelin, Rimár Zsuzsanna, Schweiczer Brigitta, Szendrei Viktor, Szűcs Viktória, Tamás Bettina, Tóth Petra, Zádeczky Tímea, Zsigus Izabella

12. E informatikai szakközépiskolai osztály
Osztályfőnök: Erdős Zoltán
Ádám Erik, Budai Gábor, Budai Viktória, Budinszki László, Csegei Tibor, Farkas Máté, Fodor Viktor, Győri Sándor, Hornyák Dávid, Hrabina Erik Sándor, Kékedi Ildikó, Kiss Gábor, Kisvárdai Alex, Kovács Ákos, Laub Tamás, Mikóssy Ákos, Molnár Evelin, Nagy Richárd, Nagy Zoltán, Német Márk, Pál Tamás, Struczui Lóránt, Suller Ádám, Sváb Márton Attila, Szabó Márk, Szatmári Gergő, Szopkó Richárd, Szűcs Ádám, Takács Csaba László, Tóth András, Tóth Csaba, Tóth Dávid Tibor, Török Sándor, Závojszki Ákos

12. F általános tantervű- testnevelés tagozatos gimnáziumi osztály
Osztályfőnökök: Dobrosi Ágnes – Vida-Bényei Judit
Besenyei Beáta, Burai Róbert, Fehér Dávid, Füleczki Diána, Hajdu Dávid, Iváncsó Viktor, Kiss Attila Dávid, Köteles Alexandra Magdolna, Lakatos Barbara, Lukács András, Nagy Angelika, Nagy Loránd Attila, Ördög Eszter, Szabó Dávid, Szilágyi Kitti, Tamás Klaudia, Varga Zsófia,
Víg Marianna

Tokaji Mezőgazdasági Szakképző Iskola és Kollégium

Panziós, falusi vendéglátó
Osztályfőnök: Fofrovics Emőke
Baba Katalin, Balogh Edina, Balogh János, Budai Dalma, Damu Zsanett, Dányi József, Farkas Richárd, Glonczi Márk, Kiss Marianna, Kovács Szandra, Novák Anita, Rontó Dávid, Vadász Kálmán

Növénytermesztési gépüzemeltető, gépkarbantartó
Osztányfőnök: Majercsák László
Barcsa Ferenc, Gál Béla, Gazdag Róbert, Havril Sándor, Horváth Béla, Horváth Norbert, Jeroskovics Máté, Kincses Tamás, Komáromi Balázs, Kovács Sándor Roland, Ligler János, Maczó György, Papp Tibor, Pente Márk, Simon Zoltán, Spisák János, Torzs Dávid, Tóth Gábor, Tóth György, Török Tamás

Pincér II.
Osztályfőnök: Bényeiné Horváth Éva
Bálint András, Balogh Lívia, Barna Gergő, Barna Kinga, Czikó Csilla, Dudás Anikó, Farkas Aranka, Farkas Béla, Gurály Zsuzsanna, Hudák Attila, Nagy Sándor, Mikó Klaudia, Palicskó Viktória, Pataki Rita Éva, Rontó Elza Viola, Sárközi Magdolna, Sipos Gréta, Tóth Mónika, Varga Ágnes

Pincér III.
Osztályfőnök: Sándorné Sajtos Katalin
Barcza Árpád, Dobi Csilla, Horváth Anita, Juhász Tünde, Kiss Henrietta, Konyecsnyik Martin, Szendi Joó Gabriella, Teket Máté

Szakács II.
Osztályfőnök: Sándorné Sajtos Katalin
Antal Dévald, Bancsók Mária, Barta Tamás, Bodnár Tibor, Boros Andrea, Dragon Gergő, Fazekas Dávid, Iván Benjámin, Kedves Adorján, Kiss József, Kovács Tamás, Orosz Edina, Szilágyi Ferenc, Toplenszki Richárd, Tóth Tímea Flóra, Vadászi Éva, Zima Anita

Szakács III.
Osztályfőnök: Halász Jánosné
Balázs József, Balogh Richárd Tamás, Balogh Richárd, Barczi Gizella Erzsébet, Béres Milán, Birk Csaba, Bodolai Ádám, Bohács Judit, Borz Gergő János, Bozsek Andrea, Dobos Evelin, Dócs János, Dolányi Gyöngyi, Dudovics László, Fincziczki Ferenc, Horváth Viktória, Juhász Attila, Kiss Zoltán, Kovács Kinga, Kovács Orsolya Emma, Kurucz Ibolya, Lipták Achilles, Nagy Márk, Pásztor Ilona Petra, Pócsik Mónika, Püspöki Ildikó, Sotkó Ivett, Taksás Máté, Tamás Gergő, Varga Péter