A 2012-es ballagók névsora Tiszaújvárosban

Tiszaújváros – Összeállításunkban az idén Tiszaújvárosban ballagó középiskolások névsorát közöljük.

Eötvös József Gimnázium, Szakképző Iskola és Kollégium

12/C géplakatos
Osztályfőnök: Terpák László
Apostol Péter Pál, Bódogh Tibor, Budai Roland, Budai Zsolt, Hentes Ádám, Illés Tamás, Kolobiskó Dávid, Majorszki Zoltán, Németh Endre, Nótár Alex, Rézműves Andor, Rontó Elemér Lajos, Varga Dávid

12/D hegesztő, központifűtés és csőhálózat szerelő
Osztályfőnök: Rácz Gyula
Hegesztő: Balogh Attila, Budai János, Csillik István, Gellérfi László, Horváth Ádám, Medve Gergő, Molnár Dávid, Molnár László, Nagy Attila, Szalina Zsolt, Vadász Tamás, Vigh Richárd. Központifűtés és csőhálózat szerelő:
Barna Imre, Csipi Richárd, Halász Zoltán, Kapitány László, Karácsony Csaba, Liptai János, Molnár Péter, Mongyi Roland, Rácz Krisztián Zsolt, Rontó Gábor, Simon Richárd

12/E elektrotechnika-elektronika
Osztályfőnök: Veres Attila
Bolgár Péter, Csizmadia Balázs János, Csörgő Szabolcs, Diószegi Gyula, Fűz Norbert, Gyulai Máté, Kapus Krisztián, Kazai Dávid, Koncz Csaba, Nagy Dávid, Nagy Norbert Sándor, Petrényi Zoltán, Pilipár Patrik, Szabó Zoltán, Szilvási Dávid György, Tóth Richárd

12/F női szabó, villanyszerelő
Osztályfőnök: Rakusz Éva
Női szabó: Balogh Fruzsina, Farkas Tünde, Kis Veronika, Kiss Valéria. Villanyszerelő: Brúgós Olivér, Fekete Zsolt, Görömbei Attila, Mecsei Zoltán, Mező Zsolt, Molnár Dávid, Óvári Gyula, Rácz Richárd, Szurkos Dávid Péter, Varga Bertalan, Véber Zsolt

12/NB dolgozók gimnáziuma nappali tagozat
Osztályfőnök: Bazsóné Marossy Rita
Áfra Zsolt, Csenge Péter, Csuhai Klaudia, Hadházi László, Lippai Zsolt, Riczu Péter, Tekenős Viktor

12/V elektrotechnika-elektronika, ügyvitel
Osztályfőnök: Demkóné Sinkovicz Andrea
Elektrotechnika-elektronika: Derecskei István László, Györki Tamás, Mátó Gergő, Szilvási Csaba, Tóth Imre, Tóth Máté, Uzelman Szabolcs. Ügyvitel: Benőcs Ivett, Horváth Kitti, Kányási Eszter Enikő, Kocsis Mária, Nagy Dorottya, Rivnyák Klaudia, Sári Nikolett, Szakácsi Virág

13/C géplakatos, központifűtés szerelő
Osztályfőnök: Kissné Iski Judit
Géplakatos: Áfra Tamás, Bócsi Attila, Csattos Krisztián, Csorba Sándor, Korpás Gergő József, Kupcsik Tamás, Nótár Norbert Nicu, Oláh Mihály, Papp Gábor, Zombor Péter József. Központifűtés szerelő: Budai Richárd, Farkas Norbert, Fügedi Péter, Hegedűs István, Kolcsár Szabolcs Sándor, Lóczi Dániel, Oldal Dávid, Soltész Ádám, Spisák Ádám, Timkó Richárd, Tunner Roland, Vetési Péter

13/F női szabó, villanyszerelő
Osztályfőnök: Zsóriné Mezei Anita
Női szabó: Hornyák Kitti, Lipták Lejla, Sajtos Barbara Ivett, Vig Viktória, Zsichla Beáta. Villanyszerelő: Balogh Attila, Balogh Kálmán Róbert, Bay Balázs, Bolykó Dávid, Forgó Krisztián, Kánai Levente, Lehóczki Gábor, Molnár István, Szalontai Dávid, Varga Tamás, Weisz Dániel, Zsipi Gergely

12. K közgazdasági szakközépiskolai osztály
Osztályfőnök: Magony Tímea
András Helga, Barna László, Boda Dorina, Csapó Gréta, Demeter Vivien, Farkas Nikoletta, Fekete Nóra, Gál Alexandra, Gombos-Juhász Erika, Handa Flóra, Juhász Noémi, Kiss Melinda, Kiss Tibor Máté, Kocsis Angelika, Kovács Ákos, Kovács Péter, Muhi Beáta, Nagy Mónika, Papp Luca, Radics Kitti Katalin, Radics Szilvia, Sebők Ildikó, Szabó Dalma, Terhes Lilla, Tóth Dóra, Vaik Mercédesz, Varga Vivien, Vincze Klaudia, Vincze Renáta

12. G gépészeti szakközépiskolai osztály
Osztályfőnök: Petruska Zoltán
Bacsa Máté, Fekete Roland, Kajati Tamás, Kerekes Ádám, Kerékgyártó Tibor, Kovács Tamás, Kusnyír József, Mező Richárd, Nagy József, Nagy Renátó, Sándori Nagy Jenő, Sóvári Márk, Szabó Gergely, Szabó Tamás Lajos, Szilvási András, Tallós Gábor, Váczi György

12. A általános tantervű gimnáziumi osztály
Osztályfőnök: Engler Jánosné
Berkes Beáta, Bók Liliána Judit, Czagány Balázs, Csonka Judit, Demblovszky Dóra, Elek Anikó Mercédesz, Fekete Réka, Fekete Zsolt, Halászi Gabriella, Horváth Dorottya, Horváth Szilárd, Huszti Anett, Koncsik Bettina, Kovács Zsófia, Körömi Eszter Sára, Lukács Márk, Magyar Noémi,
Magyarosi Zoltán, Márki Andrea, Mezei Dóra, Molnár Benedek Dávid, Nádasi Márton, Németh Adrienn, Orosz Regina, Radics Anikó, Rapcsák Fanni, Rausch Roberta, Spéder Evelin, Szabó Henrietta, Tardi Adrienn, Vida Tímea

12. B emelt szintű informatika és általános tantervű gimnáziumi osztály
Osztályfőnök: Szendrey István Tibor
Asztalos Ferenc, Borsós Péter Dávid, Budai Csenge, Buella Éva, Csabák Balázs, Deák Éva,
Dóka Máté, Gál Enikő Lili, Gere Márton Pál, Gulácsi Ádám, Gulyás Krisztián, Hell Zsófia, Iványi Blanka, Juhász Balázs, Kerekes Attila, Kola László, Krébesz Róbert, Legoza Cristopher, Molnár Mirella, Nagy István, Nagy Vivien, Patvaros Eszter, Simonyák Dorottya, Szigeti Milán, Szilágyi Réka, Szőke József Szabolcs, Tolmács Tünde, Vona Márton

12. H hatévfolyamos általános tantervű gimnáziumi osztály
Osztályfőnök: Barabás Katalin
Bálint Ágota, Balogh Lili, Farkas Dóra, Fodor Márk, Gaál Georgina, Gönczi Péter, Ivánka-Tóth Réka, Kapczár Bettina, Kapitanov Krisztina, Kiss Erika, Kovács Ágnes, Luczi Dorina, Magyar Enikő, Mezei Zoltán, Mucza Orsolya, Nagy Attila, Nagy Dóra, Nagy Zita, Papp Mátyás, Szamosi Zsófia, Széles Kinga, Szénégető Gergő, Tóth Márta, Tóth Szabina, Vágási Nóra

13. N angol nyelvi előkészítő és angol emelt szintű gimnáziumi osztály
Osztályfőnök: Andrási Ilona
Ádám Aida, Balogh Beatrix, Barta Angéla, Barta Nikolett, Benőcs Dávid, Bíró János, Bodnár Zsuzsa Piroska, Csabák Bence, Csőke Enikő, Faragó Dávid, Farkas Zoltán, Gombos Petra, Kocsis Aletta Mária, Kovács Daniella, László Vanda, Marton Dóra, Mácsi Barbara, Mecsei Adrienn, Mészáros Tímea, Molnár Krisztina, Monoki László Zsolt, Nagy Andrea, Puskás János, Szabó Gréta, Szarka Veronika, Tábori Áron, Terjék Andrea, Tóth Krisztina, Tóth Krisztina, Tóth Orsolya, Varga Zsanett, Vas Szabina








hirdet�s