A 2012-es ballagók névsora Szerencsen

Szerencs – Összeállításunkban az idén Szerencsen ballagó középiskolások névsorát közöljük.

Bocskai István Gimnázium, Szakközépiskola, Egységes Pedagógiai Szakszolgálat és Szakmai Szolgáltató

12. A nyelvi tagozat
Osztályfőnök: Magda Gábor, Éliás Balázs
Béress Boglárka, Brugger Petra, Dudás Balázs, Endrész Péter István, Gergely Amina, Gergely Balázs, Harsányi Csilla, Havasi Szabina, Hudák Bianka, Kékedi Kinga, Kistamás Patrícia, Kondás Tímea, Körömi Leila, Laczkó Helga, Mecsei Rebeka, Mogyorósi Bettina, Molnár Rita, Nagy Nikolett, Németh Ferenc, Pableczki Kristóf, Pelyhe Adrienn, Runda Bianka, Salétros Vivien, Tamás Zsolt, Tassi Dalma, Tóth Mariann

12. C általános tagozat
Osztályfőnök: Pál Mihály, Puskásné Hegedűs Tímea
Arany Gábor József, Bánóczki Norbert, Bendik Liliána, Bobkó Richárd József, Csepely Kinga, Csucsi Flóra, Fazekas István, Fazekas Tamás, Frigyik Krisztina, Halász Zsolt, Haraszin Helga, Harkály Evelin, Írhás Miklós, Juhász Beáta, Kállai Ferenc, Képes Dávid, Lengyel Flóra, Lengyel Ildikó, Magyari Máté, Mika Dalma, Nagy Alexandra, Orosz Petra, Róth Gusztáv Pál, Simkó Enikő, Szabó Dávid, Szakállas Mónika, Toplenszki Bianka, Tóth Réka, Varga Dániel

12. H hatosztályos tagozat
Osztályfőnök: Hutka Józsefné
Bató Alexandra, Batta Orsolya, Bényei Boglárka, Birinyi Gréta, Bogacskó Bálint, Dovák Dávid, Frei Viktor Bálint, Gombos Benjámin, Gyöngyösi Erika, Hegyes Cintia, Hidegkuti Nándor, Kalina Zsófia, Kavasánszki Anett, Kecskés Vivien, Kocsis Adrienn, Lengyel Fanni, Nácsa Alexandra, Orosz Máté, Pető Nikolett, Petró Dalma, Román Andrea, Rudolf Laura, Soltész Mercédesz, Szabó Ádám, Szegedi Kristóf István, Szegedi Mónika Lilla, Takács Márk, Tóth Róbert, Tverdota Laura, Zsíros Éva

12. Kg közgazdasági tagozat
Osztályfőnök: Balázs Beáta
Bakos Marianna, Balogh Annamária, Bán Dalma, Bátori Péter, Bognár Brigitta, Csömör Richárd, Egeli Zsolt Máté, Fazekas Bernadett, Fehér Anett, Ferenczi Zsófia, Hugai Enikő, Kecskés Zsanett, Kól Vivien, Kovács Beáta, Lajcsák Edina, Lipták Zsanett, Megyesi Máté, Molnár Petra, Nagy Lajos, Paksi Zsanett, Palombi Gréta, Papp Enikő, Rakóczki Roland, Róth Márta, Rozsnyai Krisztián, Sándor Nikolett, Stefán Anett, Szabó Hilda, Takács Melinda, Torkos Virág, Tóth Anita, Tóth Dalma

12. M matematika-német-informatika tagozat
Osztályfőnök: Sebestyén Amália, Lavotha Zita
Ambrus Dóra, Bálint Tamás, Balogh Petra, Bodnár Balázs, Dani Zoltán Ádám, Dona Péter, Forrai Zoltán, Gergely Gréta, György Ágnes, Halász Hajnalka, Halász Péter, Hlavács Csaba, Hutka Gergő, Juhász Péter, Kapuvári Nóra, Kohuth Tibor László, Kovács Péter, Kövér Dávid, Kristóf Réka, Madarasi Péter, Matisz Tibor, Nagy Sándor, Németh Fanni, Oláh Béla Ádám, Oláh Tibor Bence, Orosz Bence, Paksi Ádám, Palviscsák Eszter, Porkoláb Imre, Rontó Rózsa Margaréta, Tóth Vivien, Vaskó Csaba, Vasvári Alíz

12. R rendészeti tagozat
Osztályfőnök: Daruka Róbert
Berta Boglárka, Bodnár Bence, Bodnár Boglárka, Bodnár József, Budai József, Butta Dóra, Ferenc József, Handa Viktória, Komlósi Fanni, Kóródi Gábor Tamás, Kosovics László Milán, Kovács Balázs, Lapis Máté, Madár Marcell, Makranczi Ádám, Mika Martin, Molnár Adrienn, Nagy Bernadett, Ondó Dénes, Orosz Tímea, Pirint Anikó, Poczkodi Róbert, Popoff Kamilla, Skrenya Béla, Szakács Gábor, Szalai Gergő, Szűcs Gabriella, Takács Fanni, Téglás Dávid, Tóth István, Váraljai Dávid Károly, Varga Dorottya, Varga Evelin, Vatra Viktória, Veres Andrea, Visóczki Lili

Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Önkormányzat Szerencsi Szakképző Iskola és Kollégium

12/A szakközépiskola – elektrotechnikai, informatikai osztály
Osztályfőnök: Kovács Elemér
Bakos István, Barsánszki Máté, Dolányi Gergő, Gáspár Krisztián, Hullár Bence, Katlan Lajos, Kiss Márió, Ördög Roland, Plaszkó Sándor, Soltész Péter, Soltész Tamás, Szabó Zoltán, Tóth Richárd, Verba László, Vinnai Dávid Zsolt

12/B szakközépiskola – informatikai osztály
Osztályfőnök: Sárkány Erika
Budai Ádám, Derda Alexa, Domoszlai Benjamin, Gintner Dávid András, Győrfi Dávid, Hajduk Ágnes, Horváth Ernő, Kurucz Bálint, Kurucz Dávid, Kuti Ádám, Lovász Ádám Gergő, Majoros Enikő, Molnár Erik Richárd, Orosz László, Pálházai Anett, Pangyelka Dávid, Serfőző Attila, Somosi Alexandra, Szabó Márk, Sztankovics Balázs, Takács Cintia, Tóth Anikó, Tóth Zsolt, Turbucz Ákos, Túróczi Éva, Vadászi Roxána, Varga István, Zakár Viktor

12/E szakközépiskolai osztály – esti tagozat
Osztályfőnök: Nagy Zsolt
Benkő János, Bíró Zsuzsanna, Buri Márió, Kövér Zita, Megyesi Lilla, Sipos Katalin, Tóth Regina, Veres Viktória

12/1 szakiskolai osztály
Osztályfőnök: Simonné Goda Mónika
Fodrász: Balázs Krisztina, Barta Péter, Benszki Julianna, Csikja Edina, Dolányi Barbara, Gulyás Kinga, Kékedi Ágnes, Kerekes Katalin Kitti, Orosz Zsófia, Oslánszki Enikő, Rostás Alexandra, Schweiczer Dóra, Sikorszki Petra, Somosi Erika, Szabó Judit, Szentmarjai Dalma, Tóth Marcell, Vitovics Antónia

12/2 szakiskolai osztály
Osztályfőnök: Gécziné Poroszkai Valéria
Női szabó: Balázs Renáta, Balogh Adrienn. Bútorasztalos: Agócs Krisztofer Ferenc, Bűdi György, Csordás Zsolt, Ficsor Márton, Hegedűs Péter, Nagy Gábor, Szegedi Márk, Szűcs Tamás, Vasas Dániel, Venczel Szabolcs, Veres Balázs

12/3 szakiskolai osztály
Osztályfőnök: Fodor István
Villanyszerelő: Boros László, Derdák Péter, Dudás Gergő, Farkas László, Implom Csaba, Király Róbert, Kocsis Tibor, Kovács Krisztián, Mizsó Máté, Sváb Erik, Szabó József. Központi fűtés- és csőhálózat szerelő: Benszki Ádám, Hausel Gábor, Hegedűs Attila, Kallóczki Csaba, Keller Péter, Kiss Károly, Kosztyu Gábor, Kovács Dávid, Lakatos Zsolt, Novák János, Novák Péter, Selymes Dániel, Siroki Tibor, Stan Márk István, Sztója László, Tomory Dávid, Tóth András, Tóth Gábor

13/1 szakiskolai osztály
Osztályfőnök: Valikné Bodnár Ilona
Fodrász: Bodnár Petra, Galyas Nikoletta, Iván Renáta, Keresztény Éva, Kosárkó Nikolett, Pufnyák Anikó, Ress László, Sebestyén Anita, Sloszár Bernadett, Sveda Boglárka, Szilva Regina, Zsigus Eszter

13/2 szakiskolai osztály
Osztályfőnök: Iván Mihályné
Női szabó: Bernáth Angéla, Gacsályi Nikolett, Rindák Barbara. Villanyszerelő: Fekete Attila, Földvári Zsolt, Gombos Sándor, Hornyák Sándor, Kovács János, Maczek Roland, Nagy Ádám, Oláh Dávid, Serfőző Zsolt, Székely Zoltán, Szemán Miklós, Szendrei Balázs, Török Béla, Vas István

13/3 szakiskolai osztály
Osztályfőnök: Sipos Alfréd
Központi fűtés- és csőhálózat szerelő: Czvihum Sándor, Drofti Zoltán, Gyurán Lajos, Kacska László, Lakatos Attila, Rácz Ádám, Radics Péter, Soltész Károly, bútorasztalos: Benkő János, Bodnár Barnabás, Gyömbér Gergő, Hajdú László, Komáromi Gergő, Kristóf Ádám, Lakatos Mihály, Lucskai Gergő, Rózsa Róbert, Simon Dávid, Simon Máté, Telenkó Tihamér, Varga Tibor.








hirdet�s