A 2012-es ballagók névsora Sátoraljaújhelyen

Sátoraljaújhely – Összeállításunkban az idén Sátoraljaújhelyen ballagó középiskolások névsorát közöljük.

Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Önkormányzat Kossuth Lajos Gimnázium, Szakképző Iskola és Kollégium

12/a
Osztályfőnök: Csizmadia János
Antal Ákos, Biacsko Csilla, Bodnár István Vilmos, Búcsú Boglárka, Fazekas Márk Péter, Fodor Eszter, Fügedi Dániel, Gáspár Gábor, Gégény Gabriella, Gombos Róbert, Grega Tamás, Hegedüs Panna, Horváth Tibor, Hörcsik Ákos, Kerékgyártó Dávid, Kosztyu Lili Lívia, Krakkai Levente, Laky Eszter, Marschalkó Bianka, Nagy Attila, Nagy Mária Natália, Novák Jusztina, Rudeemas Butsiri, Sütő Kitti, Szabó Bálint, Szutorcsik Anasztázia, Turai Petra, Zám Donát

12/c
Osztályfőnök: Ráczné Gócs Ivett
Balázs Attila, Balla Kristóf, Barczaházi Kinga, Batta Géza, Boda Zsolt, Borisza Ádám, Drengubák Diána, Frei Richárd, Fűzéri Dániel, Hegedüs Eszter, Horváth Zsófia, Hörcsik Bettina, Huz Eduárd, Kaszonyi Melinda, Kovács Gábor, Kovács Nikolett, Körmöndi István, Leskó Alexandra Lilla, Molnár Péter, Nagy Ádám, Pallér Levente, Szénás Anett, Szilágyi Tibor, Titkó Evelin, Vágó Emese

12/d
Osztályfőnök: Vitányi Szimonetta, Pongrácz-Rubóczi Krisztina
Ács Regina, Balogh Nikoletta, Begala Hajnalka, Gál Ernő Erik, Gégény Petra Barbara, Gulyás Brigitta, Horváth Mónika, Kiss Fanni Karola, Kubik Mária Magdolna, Kulcsár Orsolya, Major Georgina Réka, Monok Petra, Nagy Beatrix, Oláh Levente, Palik Petra, Papp Eliza, Rendes Alexandra, Sándor Máté, Szegedi Erika, Szegedi Eszter, Urbán Henrietta, Vajda Ivett, Vajóczki Kitti, Zsiga Miklós

13/b
Osztályfőnök: Timkó Erzsébet
Balla Barbara, Bihari Blanka, Boros Petra, Deák Erika, Fehér Zsófia, Fényes Alexandra, Fróna Fanny, Gazdicskó Ramóna, Horváth Krisztián, Kálnási Dalma, Klubert Máté, Kóró Mercédesz, Koroly Réka, Kövér Tünde, Laczi Máté, Leskó Alexandra, Nagy Zsanett, Piszró Dániel, Putka Péter, Séra Gábor, Soltész Norbert, Szalontai Anett, Szegedi Szabina, Vajkó Orsolya, Veres Kitti, Vinnai Bence

13/if
Osztályfőnök: Ruzsinszki Beáta
Batta Kitti, Bohóczky Barbara, Deák Andrea, Demeter Zsuzsanna, Fejszák Anna, Harcsárik Szabina, Hernádi Nóra, Hornyák Géza, Horváth Eszter, Juhász Erika, Kiss Enikő, Mester Vivien, Monok Annamária, Musinszki Patrícia, Pásztor Katalin, Sápi Edina, Soós Tímea, Szabó Zsófia, Szemán Petra, Tomkó Bettina, Tóth Klaudia, Varga Brigitta, Varga Zita

V. István Katolikus Közgazdasági és Informatikai Szakközépiskola

12/a közgazdaság, informatika szakmacsoport
Osztályfőnök: Szaláncziné Tamás Ilona
Balogh Bence, Barnóth Péter, Botos Arabella, Brunszlik Norbert, Bukta Nikoletta, Csizmadia Julianna Lilla, Fábián Alexandra, Gulyás Erika Ágnes, Hacskó Ádám, Iván Zsanett, Jaskó Bence, Jaskó László, Kenyeres Anita, Kis Tóth Andrea, Kocsis Bettina, Kurucz Dániel, Lengyel Máté, Lukács Enikő, Marczi Natasa, Maros Judit, Matisz Márk, Oláh Boglárka Petronella, Pandák Tibor, Pándi Mónika Tünde, Piller Regina, Repka Alexandra, Sóstói Zsuzsanna, Szabó Alexandra, Szilágyi Lívia, Vincze Áron

12/c közgazdaság, informatika szakmacsoport
Osztályfőnök: Pongó Barbara, Kováts Imre
Baba Gyöngyi, Bohus Bettina Bianka, Császi Péter Ádám, Dobronyi Vivien, Fazekas Dávid, Fodor Bence, Gujdi Franciska, Gyenes Tímea, Hörcsik Ádám, Iván Kinga, Juhász Ádám, Kis Noémi, Kovács Attila, Mundér Nikoletta, Papp Péter, Pataki Máté, Petercsák Dávid Ernő, Simon Márk, Sohajda Máté, Suták Máté, Szabó Kinga, Szabó Péter, Szakál Orsolya, Szmolniczki Szabolcs, Szombati Kristóf, Sztarincsák Réka, Tamók Roland, Tánczos Lili Lívia, Tomori József, Trimáj Ágnes, Üveges Eszter Judit, Vojtkó Henrietta

13/c informatika szakmacsoport, idegen nyelvi előkészítő osztály
Osztályfőnök: Búzás László
Ahmed Gamil Gamal, Bihi Balázs, Fodor Tibor Ádám, Hajdú Bernadett, Harcos Helga, Horváth Ádám, Koleszár Gergő, Lukács Tímea, Matusz Máté, Mészáros Krisztina, Milinki László, Móré Péter, Nagy Nikolett, Orosz Petra, Őri Barbara, Pachman Alexandra, Sütő Ádám, Stumpf Péter, Veréb Tímea

Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Önkormányzat Kossuth Lajos Gimnázium, Szakképző Iskola és Kollégium Szepsi Laczkó Máté Szakképző Tagiskolája

12/a
Osztályfőnök: Nagypál Magdolna
Asszony Anita, Babis Renáta, Barati István Ádám, Búcsú Péter József, Czók Zsolt, Császár Barbara, Ferencz Éva Ilona, Ferenczi Judit, Gergely Henrietta, Gulyás Kitti, Hermann Eszter, Horváth Noémi, Karászi Tamás, Kovács Dávid, Kulcsár Roland, Madarász Gergely, Németh Ádám, Szemán Julianna, Szilágyi Orsolya Sarolta, Turcsák Máté József

12/b
Osztályfőnök: Szabó Tamás
Ableda Balázs, Bányácski Zoltán, Bárdos Gergő, Behina Dóra Klaudia, Csákó Nikolett, Cseh Zoltán, Dakos Erik Márk, Demeter József, Durányik László, Farkas Bence, Grega Judit, Gulyás Csaba, Horváth Krisztina, Hunyadi János, Konyha Norbert, Lehóczki Attila, Lehóczki Zsolt, Márton Dávid, Oláh Márton, Pósa Marcell, Rögler Miklós Gábor, Sándor Dávid, Szabó Sándor Norbert, Szepesi Attila, Tóth Sándor, Ujlaki Márk

12/e
Osztályfőnök: Váradi Lajosné
Balla Anikó, Balogh Erzsébet, Balogh Mária Magdolna, Belkó Nikoletta, Gombos Barnabás István, Gombos Bernadett, Hoffmann Gábor, Horváth János, Hutka László, Király Antal, Kovács István, Maros Szabolcs, Mercz Attila, Nagy István, Réz Hajnalka, Sáfrányos Tamás, Sárosi Mariann Krisztina, Szabadka János, Tömör Nikoletta, Szappanosné Galamb Krisztina, Zsólyomi István

3/13
Osztályfőnök: Sztankó Gábor
Pék-cukrász: Balogh Mária, Gergácz Gabriella, Gombos Norbert, Kovács József, Kristóf Nikolett, Kurucz Zsuzsa, Lázár Szabina Kitti, Takács Nándor. Dísznövénykertész: Balla Gábor, Csendi Csaba, Gojdics Renáta, Király Antal, Tóth Lajos, Tribol Patrik

2/10
Osztályfőnök: Vincze Tamás
Hegesztő: Dandás Gábor, Dankó Szabolcs, Horváth Richárd, Horváth Roland, Hubay Máté Csaba, Hunyadi Dániel, Iváncsik Róbert, Jatkovics Roland, Karászi Dávid , Kis Kocsi Csaba, Kosztor Lajos, Mercz Attila, Szabó Imre, Szemán Balázs, Tóth Ferenc, Tóth Krisztián Béla. Húsipari termékgyártó: Dávid Erik, Ferenczi Ádám, Molnár Ádám, Kovalik Dávid, Rácz Krisztián, Szopkó Krisztián

Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Önkormányzat Kossuth Lajos Gimnázium, Szakképző Iskola és Kollégium Trefort Ágoston Szakképző Tagiskolája

12/a
Osztályfőnök: Váradi Nóra
Bandor Zita, Boka Gizella, Csikó György, Dandás Zsuzsanna, Durda Tamás, Erdős Bernadett, Fedor László, Fidrám Cintia, Kretovics István, Nagy Andrea, Nagy Zsuzsanna, Oláh Márk, Sipos Marianna, Sütő Nikoletta, Sütő Viktória Éva, Szabadka Eszter, Szabó Enikő Evelin, Szilvási József, Titkó Máté Flórián

2/10b
Osztályfőnök : Géczy György
Andrei Noémi, Bandor Mónika, Bandor Viktória, Csurka Róbert, Dandás András, Fülöp Tihamér, Gecse István, Halász Anett, Horváth Réka, Illés István, Karászi Dávid, Kenikker Zoltán, Kondor Tünde Tamara, Kovács Gréta, Majercsák László Mátyás, Nagy Zsuzsanna, Szabó Beáta, Takács Nikoletta Kinga, Zsiga Veronika

3/13a
Osztályfőnök: Fridrich Miklós
Asszony Tibor, Babis Ádám, Balovics Kitti, Belkó Dávid, Dakos Gábor, Estók Henriett, Fodor Gábor, Futó Zoltán, Horváth Noémi, Kis Norbert, Kolyvek Béla, Markovics Roland, Merhelik Ádám, Nagy Gábor, Petkovics Sándor, Rostás Péter, Rostás Richárd, Sikorszki Tamás Péter, Szabad Attila

2/12
Osztályfőnök: Koleszár Mónika
Benedek Mária Zsuzsanna, Bodnár Gabriella, Bodnár Tibor,Fórizs Karolina Helena, Gombos Róbert, Guti Kitti, Ignácz Norbert, Jónás Klaudia, Juhász Bianka, Kovács Attila, Kovács Zsuzsanna, László János, Lukács Ildikó, Majercsák Dorottya, Markovics Márió, Márton Enikő, Medve Marianna, Melicher Sándor, Mizsák Péter,
Pisztró László Bence, Puha Tamás, Ribák Dávid, Ruszó József Richárd, Setét Alexandra, Tóth Mária