A 2012-es ballagók névsora Ózdon

Ózd – Összeállításunkban az idén Ózdon ballagó középiskolások névsorát közöljük.

Árpád Vezér Általános Művelődési Központ, Ózd

12. cukrász-pincér
Osztályfőnök: Petróczi Istvánné
Cukrász: Abai Julianna, Farkas Tímea, Harsányi Boglárka, Kis Mária, Laczkó Alexandra, Sárközi Vivien. Pincér: Balogh Szabina, Batyi Dániel, Kótai Erik, Laczkó Laura Etelka, Lakatos Vivien, Makkai István, Németh József Máté, Oláh Zsanett, Váradi Szilvia.

12. szakács
Osztályfőnök: Kupai Gyuláné
Bende Andrea, Budai István, Farkas Ádám, Galambicza Rozália, Horváth Helga, Krajcsik Dioméd, Kula Gabriella, Lakatos Ferenc Sándor, Perei Richárd, Podesser Gábor, Takács Zsuzsanna

13. cukrász, szakács
Osztályfőnök: Kossuthné Németh Éva
Cukrász: Berki Zsolt, Bogdány Árpád, Dobos Dorottya, Farkas Anita, Hardi András Márk, Joó Tímea, Kiss Hajnalka, Lahó Ella, Lőke Nikolett, Marittyák Sarolta, Szitai Gabriella. Szakács: Balajti Péter, Bokor Ádám Dávid, Czifra Alex, Cseh Gábor, Csóka Mária, Harkály Adrienn, Oláh Dániel, Simrák Renáta, Váradi Viktória

13. pincér
Osztályfőnök: Erdélyi Zsolt
Farkas Gábor, Farkas Szabina, Farkas Szandra, Galyas Artemisz Anna, Gombos Hajnalka, Gulyás Edit, Kántor Bernadett Cintia, Kovács Barbara, Kovács Béla, Lázi Zsolt, Máté Károly, Morvay Györgyi, Rózsa Anett, Szomora Ágnes, Szomora Alexandra, Török Roland, Tugyi István, Varga István

Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Önkormányzat József Attila Gimnázium, Szakképző Iskola és Kollégium, Ózd

12. A
Osztályfőnökök: Maczó Henrikné, Scitovszky Szilvia
Babik Júlia Anita, Bakos Gréta, Burg Frigyes, Elek Pál, Fehér Zsófia Noémi, Fodor Bence, Hajdu Ágnes, Jakab Fanni, Máté Nárcisz, Mikola Hajnalka, Minya István, Németh Brigitta, Németh Gergely, Oberting Viktor, Orosz Fatime, Schlögl Márton, Selmeci Andrea, Takács Luca Nóra, Tengely Tamás, Vasík Boglárka, Zolnai Diána

13. B
Osztályfőnök: Tuzáné Mák Zsuzsanna
Barcsik Beatrix, Búzás Dorottya, Csomós Erika, Fürjes Réka, Galovicz Ádám, Kádár Adeodát Vilmos, Kerschner Flóra, Komoróczky Szandra, Konyecski Krisztina, Kovács Adrienn Bianka, Köncze Levente, Kuna Máté, Lénárt Martina, Lendvai Lilla, Molnár Andrea, Munkácsi Petra, Nagy-Mengyi Zsolt, Petrovánszki Gergő, Polgári Botond, Sulyok Kinga, Szabó Bence, Szabó Eszter, Szabó Márk, Szakál Dániel, Váradi Alexandra, Vranovics Gábor

12. C
Osztályfőnök: Munkácsi Péter
Ács Mercédesz Franciska, Bódi Henrietta, Bolacsek Szilvia, Ficsor Fruzsina, Gulyás Nikolett, Harkály Tamás, Kiss Lilla, Kovács Anikó Éva, Martinovics János, Nagy Nikolett, Rubint Cintia, Sidlovszki Ádám, Suha Anett, Varga Vivien, Veres Vivien, Vincze Ivett

12. E
Osztályfőnök: Girászin János
Ágoston Vivien, Banók Bianka, Barta Bernadett, Bartók Judit, Bellér Mónika, Berki Barbara, Bogdán Mária, Budai Erika, Fejes Patrícia, Harkály Éva, Harkály Zsuzsanna, Horváth Melinda, Kovács Bettina, Lakatos Nikolett, Lakatos Szilvia, Molnár Máté, Nagy János Rajmund, Rehó Enikő, Szitai Fruzsina, Tóth Tünde, Vékony Katalin

12. F
Osztályfőnök: Sáfrány Irma
Borbás Gyula, Éles Dalma, Farkas Fanni, Feke Sándor, Fodor Szabina, Horváth Vanessza, Ipacs Ágnes, Kisgergely Dóra, Murányi Julietta, Nagy Borbála, Popovics Nóra, Pünkösti Richárd, Sipőcz Diána, Sotkovszki Petra, Stiller Alexandra, Szabó Dalma, Szécsi Emese, Szénégető Lilla, Szolnay Ádám Hunor, Sztahora Dániel, Teremy Vivien, Tóth Boglárka, Turi Márton

Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Önkormányzat József Attila Gimnázium, Szakképző Iskola Bolyai Farkas Szakképző Tagiskolája, Ózd

12. A elektrotechnika-elektronika szakmacsoport
Osztályfőnök: Pálinkás László
Balázs Alex, Berki Balázs, Bogdán Mónika, Császár Dávid, Demcsik Dániel, Dobos Zoltán, Gyenes Ádám, Gyüre Tamás, Hangonyi Mátyás, Hudik Dávid, Klicsu Attila, Lukács János, Nagy Sándor, Nyeste Zoltán, Sike Róbert, Szabó Tamás, Tóth Róbert, Varga Máté

12. B informatika szakmacsoport
Osztályfőnök: Dr. Kankulya Beáta
Adamecz József Ádám, Berki Gábor, Czine István, Csutor Ádám, Dénes Richárd, Farkas Tamás, Harkály Erik, Juhász Ádám, Kiss Szilvia, Körtvély Attila, Lengyel Máté, Nagy Richárd, Petrohai Gergő, Plesovszki Sándor, Polonkai Krisztián, Restás László, Sike Gábor Márk, Szabó Balázs, Szabó Gábor

12. E esti tagozat
Osztályfőnök: Szakál Antalné
Bittner Beatrix, Csák Krisztián, Dobos Gáborné, Eke Attila, Kornics Mihály Lászlóné, Molnár Beáta, Nagy Ferenc, Tompáné Bittner Krisztina, Votteler Vivien, Zachar Klaudia

2/12-HR
Osztályfőnök: Kalász Sándor
Hegesztő: Balázs Roland, Balogh Dávid, Berki Kálmán, Berki László, Berki László 2., Cseh István, Csépányi Bárdos Roland, Fedor Zoltán, Harkály Richárd, Juhász Levente, Kabai Ádám, Krasznai János, Nyitrai Márió, Ölveti Dávid, Rézműves József, Seres László, Szabó Dávid, Váradi Dávid, Váradi Péter. Ruházati eladó: Berecz Beáta, Borsodi Anett, Botló Heléna, Csapó Renáta, Csóka Irén, Horváth Virág, Gyetvai Szabina, Liktor Cintia, Méhész Annamária, Plaszkó Szilvia

2/12-AK
Osztályfőnök: Szabó József
Épületasztalos: Balázs Ádám, Balog Ádám, Barta-Barci Krisztián Zoltán, Eke Szabolcs, Guti András, Hendrik Balázs, Kmetcz Richárd, Oláh Gyula, Oláh János, Rigó Dávid, Váradi Dávid. Kőműves: Bari Géza, Bari Krisztián, Berki Zoltán, Bódi Richárd, Csejtei József, Dányi Krisztián, Harkály Norbert Ede, Lakatos Zoltán, Ruszó Csaba, Váradi Ádám I., Váradi Ádám II., Varga Dániel

2/12-ÉlP
Osztályfőnök: Dániel Béláné
Élelmiszer és vegyi áru eladó: Barabás Szabina, Bari István, Berecz Alexandra, Berecz Renáta, Endrész Nikolett, Hadari Réka, Hadari Renáta, Harkály Brigitta, Harkály Vivien, Koczka Emese, Kókai Annamária, Lázár Angéla, Lukács István, Váradi Klaudia, Váradi Mónika. Pincér: Bartus Norbert, Györkei Martina, Fazekas Lajos, Johan Anikó, Jónás Daniella, Lázár Klementina, Lukács Aladár, Nagy Levente, Pankotai Vilmos, Seres Georgina, Szabó Zsolt, Váradi Ádám, Váradi Laura, Veres Péter, Váradi Zsanett

2/14-V
Osztályfőnök: Bretán Józsefné
Vendéglős: Bender Krisztina Fanni, Boros Ádám, Csipkés Patrícia, Deli Ágnes Katalin, Dénes Sarolta, Dolányi Virág, Glonczi József, Harkály Anna, Harkály Patrícia Éva, Hein Merse, Horváth Éva, Kémeri Gábor, Koczka Anett, Kovács Brigitta, Kovács Erzsébet, Rozim Pál, Sipos Péter, Szamkó Anett

12/C
Osztályfőnök: Faragó Boglárka
Ács Nikolett, Csipkés Dávid, Dombi Klaudia, Harkály Attila, Harkály Ernő, Hernádvölgyi Marcián, Husvéti Viktória, Kovács Ádám, Kovács Alexandra, Magyar Andrea, Nyíri Henrietta, Oláh Gábor, Suszter Mária, Váradi Alexandra, Váradi Katalin Kitti, Váradi Mihály, Váradi Vivien, Varga Petra, Varga Richárd, Vincze Vanessza

12/E
Osztályfőnök: Nagy Erika
Bari Anna Sarolta, Bartók József, Bartók Veronika, Csipkés Tamás, Csorba Barbara, Csorba István, Farkas Alexandra Mónika, Fazekas Alexandra, Kiss Dávid, Molnár Anett, Molnár Szabolcs, Nagy Attila, Rácz Zsuzsanna, Sütő Márton, Tóth Nikolett, Váradi Mariann, Váradi Barbara, Váradi Gábor

2/14-GT gépgyártástechológiai technikus
Osztályfőnök: Alabán Péter
Aradszki László, Berehánics Gábor, Ésik Csaba, Fehér Antal, Jónás Dávid, Murányi Gergely, Pék Attila, Péter János, Váradi Miklós

Széchenyi István Közgazdasági Szakközépiskola, Ózd

12/A
Osztályfőnök: Molnár Márk
Balogh Vanessza Éva, Báncs Cintia, Béres Nikolett, Bíró Kinga, Boda Borbála, Czuczu Bettina, Danó Enikő, Dócs Vivien, Frank Liliána, Huják Alexandra, Igó Dávid Attila, Ivacs Alexandra, Jászberényi Zoltán, Kanta Kinga, Kovács Boglárka, Kovács Krisztián, Kulcsár Kitti, Lövey Ádám, Pálfi Balázs, Pamlényi Enikő, Pók Nikolett, Reiprich Alexandra, Ribánszky Eszter, Sike Judit, Szedlák Adrienn, Szűcs Dávid, Torma Barbara, Tóth Kitti, Váradi Renáta, Vincze Annamária, Virág Mária Patrícia

12/C
Osztályfőnökök: Ivády Csaba, Balogh András
Bagó Barbara, Bakai Laura, Birta Viktória, Buth Petra, Czeber Zsolt, Csépányi Krisztina, Garics Mariann, Halász Kinga, Havasi Dávid, Horváth Mária Lívia, Horváth Petra, Kovács Nikolett, Kutacs Evelin, Ladányi Ákos, Lakatos Vanda, Molnár Péter, Polonkai Edina Kinga, Szabolcs Ditta, Tengely Brigitta, Tulai Brigitta, Varga Evelin, Varga Loretta

13/E
Osztályfőnök: Durdonné Jeddi Ildikó
Alberti Dávid, Bartók Gábor, Beluscsák Máté, Bettes Szandra Katalin, Duzsik Viktória, Elek Viktor, Erdei István, Faragó Lilla, Greskovits Lilla, Kaiser Petra, Kiss Tamás, Kiss Virág, Köhler Tirza, Marton Debóra Renáta, Molnár Erik Endre, Murányi Petra, Mustos Dániel, Rontó Judit, Somogyi Vivien Nikolett, Szabó Dániel, Szappanos Gréta, Szőke Viktória, Váradi Alexandra, Varga Boglárka, Zámbó Viktória