A 2012-es ballagók névsora Miskolcon

Akt.:
A 2012-es ballagók névsora Miskolcon
Miskolc – Összeállításunkban az idén Miskolcon ballagó középiskolások névsorát közöljük.

Andrássy Gyula Szakközépiskola

XII. A gépészet
Osztályfőnök: Berentés Mária
Műhelyosztályfőnök: Makkai Gábor
Árvay Attila, Bari Krisztián, Bonta László, Böröcz Norbert, Csernikovics Dávid, Csörsz András, Deák Róbert Krisztián, Ferkovics Tamás, Göndör Zoltán, Holló Roland, Kazareczki Gábor, Kiss András, Kristóf Marcell, Lukács Ferenc, Mészáros László, Pipoly Péter, Pipoly Roland, Pongó István, Sándor Patrik, Szadai Gergely, Sziklai Ádám, Szívós Szilárd, Takács Tamás, Tamás Richárd, Tóth Bence, Vaszil Richárd

XII. B gépészet
Osztályfőnök: Ladányi Béla
Műhelyosztályfőnök: Zétényi Attila
Béres Gábor Attila, Bosnyák Imre Dávid, Csontos Dávid, Daragó Róbert, Dienes Gábor, Fekete Ákos, Ferkovics Gábor, Gréz Máté, Hajdu József, Hriczó Tamás, Juhász Dávid, Kasaróczki Attila, Kisiczki Márk, Kiss Imre Máté, Kovács Sándor, Labancz Máté Péter, Mázik Ákos, Mészáros Nándor, Molnár Máté, Nagy Imre Richárd, Nagy Martin, Nyirkó János, Pozsonyi András, Szabó Ferenc, Szabó Marcell, Szigeti Dávid Alex, Tóth Ádám, Venczel Máté

XII. C informatika
Osztályfőnök: Petró Zoltán
Ágos Bence, Bernáth Tamás, Csók Ádám, Csorba László, Debreceni Ádám, Fischer Róbert, Fogarassy Róbert, Hultai Lilla Andrea, Kakuk Máté, Kiss Dávid, Molnár Csaba, Novák Bence, Préda Gergő, Répáczki Tibor, Szilágyi Márk, Tornai István, Varga Viktor, Vécsey Kitti, Vróbel Ákos, Zsólyom Odett

XIII. D angol nyelvi előkészítő, német nyelvi előkészítő, informatika szakirány
Osztályfőnök: Takács István
Bacsó Ákos, Bognár Szabolcs, Czin­ke Csaba, Éliás Dániel, Fedák Adrienn, Gombár Ádám, Hencz Gergő, Jezoviczki Máté, Juhász Kitti, Juhász Petra, Kalotai Márk, Kiss Bence Zoltán, Kiss Csaba Máté, Kozma János, Kurusta Tamás, Lánczi Noémi Fanni, Molnár Gábor Ferenc, Molnár Roland, Nagy Béla Richárd, Németh Ádám Sándor, Pásztor Róbert, Sándor Csaba, Szaniszló Bertalan, Takács Szabina, Tóth Márk, Zakar Viktor


Avasi Gimnázium

12/1 angol-magyar, német-magyar két tanítási nyelvű
Osztályfőnök: Baileyné Patakfalvi Emese
Bári Róbert, Batyi Lilla Zsuzsa, Béres András, Biró Henriett, Bronner Alex, Burkus Anna, Gál Klaudia, Gál Tímea, Gulácsy János, Héjja Daniella, Lénárt Eszter, Leskó Alexandra, Madácsi Lilla Éva, Matta Beatrix, Nyisztor Marc Oliver, Schnek Zsófia, Szabó Cintia Vivien, Szabolcsi Ábel, Szerbin Dóra, Tóth Lilla Júlia, Tóth Márta, Varga Krisztina, Varján Krisztina Csenge, Zajzon Levente

12/3 emelt szintű történelem, biológia
Osztályfőnök: Barta Péterné
Ambrus Zsolt, Árvai Laura, Balogh Bálint, Borka Máté Ferenc, Boros Marcell, Bozó Krisztián Tibor, Bubnó Dorottya, Divinyi Dóra, Győrfi Krisztián, Halász Tamás, Hegedűs Edgár, Juhász Alexandra, Kálna Vivien, Keresztesi Petra, Kis-Molnár Eszter, Komjáti Zita, Labáth Ádám, Lasztóczi Petra Anna, Molnár Lucia, Nagy Viktória Beáta, Novák Ádám, Rácz Tamara, Spák Laura, Suga Réka, Szabó Zoltán, Tomori Krisztina, Tusay Enikő, Vajas Kinga, Villás Dominika

12/4 emelt szintű rajz, általános
Osztályfőnök: Miklós Tamás
Baranyi Noémi, Braskó Brigitta, Flich Zoltán, Gáthi Tamás, Hegedüs Ildikó, Kiss Roberta, Kolozsvári Eszter, Kurys Boglárka, Minyóczki Ágnes, Nagy Csongor Vilmos, Orosz Ádám, Pinke Gabriella Gréta, Pletenyik Lili, Pocsai Zsolt, Rémiás Vera, Sárkány Bettina, Tóth Eszter, Valkó Vanda, Varga Bernadett, Viszlai Viktória, Zakar Ádám

12/5 hat évfolyamos képzés
Osztályfőnök: Dr. Pabis Györgyné †, Csiszár Adrienne
Agócs Katalin, Balogh Nikolett Ivett, Benőcs Péter, Bíró Ábris, Csizmár Réka, Dorgai Kinga, Ercsey Pál, Fehér Dávid, Fekete Beatrix Kinga, Figeczki Márk, Gál Florentina, Gerván Benjámin, Hajdu Eszter, Horváth Dániel, Horváth Fanni, Hricz Máté, Kaczkó Anna, Kaulics Dániel, Lenkei Zoltán, Lipták Dávid, Mancza Márk, Mezei Miklós, Nagy Luca, Pajtók Eszter, Pálúr Paloma Kíra, Pap Gergely, Papp Zsófia, Sándor Adrienn, Semsey Dávid, Simkó Eszter, Soós Gabriella, Szabó Dániel, Sztefanyuk Olga, Torma Olívia, Tóth Ákos, Törőcsik Tímea

13/2 öt évfolyamos képzésű emelt szintű angol-német / angol-francia
Osztályfőnök: Nagy György
Bukó Barbara, Csáki Dániel, Egri Kornél, Fehér Dániel, Filep Anna Fruzsina, Götz Gergő, Gulyás Adrienn, Gyimesi Adrienn, Károly Dóra, Kébel Brigitta, Kiss Barbara, Lipták Zsófia, Maksa Dorina Mercédesz, Nagy Ádám, Nagy Alexandra, Pavlik Emőke, Pleszkó Lilla, Rák Zsófia, Rimaszécsi Bettina, Rózsa Ildikó, Simon Gergő, Slárku Anett, Stefán Zsófia, Száraz Dóra, Szatmári Vivien, Tóth Ádám, Tóth Enikő, Tóth Zoltán, Varga Kinga


Balázs Győző Református Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű, Egységes Művészeti Általános, Szak-, és Középiskola, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény (SPIC), Miskolc

12. évfolyam
Osztályfőnök: Dunai Beáta
Benkovics Fruzsina, Borsodi Klaudia, Egerszegi Cintia, Fróna Richárd, Hermanutz Ivett, Kaszás Tamás, Kristóf Dóra, Lerch Dániel, Lévai Réka, Lévai Tamás, Papp Krisztina, Papszász Irma Mária, Szarka Dániel, Tábori Kristóf, Tar Anett, Veres Viktor Zsolt


Bláthy Ottó Villamosipari Szakközépiskola

12. B informatika szakmacsoport
Osztályfőnök: Alexy Iván
Bakos Mátyás, Balla Péter, Bartók Ádám, Bartus Bence, Boutaleb Hamza, Csörgő Zoltán, Flonta Richárd, Gimesi Dávid, Gyenes Zoltán, Hegyi Márió, Hollik Balázs, Holló Bence, Hornok Krisztián József, Jakab János, Jemerik Richárd, Juhász Dániel, Kovács Balázs Máté, Magyar Balázs, Major Gergely, Mészáros Dávid, Nagy Dávid, Nagy Richárd Endre, Nemesnyik Márk, Németh Márk, Riczkó Ádám, Szabó Péter, Szabó Zsolt, Tóth Gergő, Tóth Zsolt

12. C elektrotechnika-elektronika szakmacsoport
Osztályfőnök: Tepliczky István
Bárány Dénes, Barta Ákos, Bodnár Zoltán, Borbély Tamás, Csáki Roland, Flaskó Tamás, Földeák Norbert, Füleki Viktor, Galambos Máté, Hlács Béla, Kassai Gergő, Kiss Róbert Levente, Koba Máté, Kovács Erik, Kubányi György, Mezősi Dénes, Molnár Zoltán, Nagy Imre, Pálmai Levente, Pásztor András, Rémiás József, Ruscsák Martin, Selmeczki Péter, Seres Attila, Simkó Péter, Szemán Máté, Szilágyi Dávid, Tóth Ádám, Tóth Dániel, Tóth Gábor, Varga Tamás, Veres Dávid, Závodszki Csaba Richárd

12. D elektrotechnika-elektronika szakmacsoport
Osztályfőnök: Váradi Marianna
Bárány Dénes, Bihari Máté, Bodnár Ádám Levente, Bronner Péter, Demeter András, Dsupin Gábor, Gazdag Patrik, Gulyás Márk, Hornyák Alexandra, Juhász Bence, Kalocsai Richárd, Kató Szabolcs, Kozma Viktor, Márkus Zoltán, Munkácsi Dániel, Nagyházi Gábor, Németh Róbert, Nyíri Gergő, Renyhárt Tamás, Rózsa Péter, Spisák Péter, Szabó Tamás, Szemán György, Tóth Valentin, Tóth Zoltán János, Varga Roland, Veres Gergő, Zöld István Tibor

13. A informatika szakmacsoport nyelvi előkészítő évfolyammal
Osztályfőnök: Mahalek János
Bársony Ádám, Berecz Ádám, Bíró Dániel, Domonkos Marcell Péter, Domonkos Tamás, Drótos Anna, Erdős Péter, Fejes Tamás Dénes, Gyurján Marcell, Hunkó Csaba, Jancsurák Máté István, Juhász Viktor Tamás, Kis Tibor, Koczán István, Kovács László Zsolt, Levin Keith Michael, Mikos Gergő, Nagy Annamária, Oprável Marcell, Orosz Pál, Péter István, Pintér Miklós, Porkoláb Patrik, Szűcs Máté, Tilk Viktória, Tóth Alfréd, Tóth Dániel, Varannai Gabriella, Varga Péter, Zámbó Krisztián


Baross Gábor Közlekedési és Postaforgalmi Szakközépiskola

12. A közlekedés-gépész
Osztályfőnök: Balogh-Litzinger Adrienn
Bányai Bálint, Benő László, Bolobás Bertalan, Boncsér Bence, Deák Róbert, Demeter Dániel, Erdődi József, Fekete Levente, Hagymásy Norbert, Hajdu Viktor, Harnócz Gergő, Hegedűs Krisztián, Hódos Norbert, Hudák Norbert, Kelemen Ákos, Király Zsolt, Kiss Balázs, Kiss Bálint, Kocsi Erik Márk, Kőfalvi Szilárd, Sápi László, Tar Tibor, Vadasfalvi Tamás

12. C közlekedés-üzemvitel
Osztályfőnök: Szele Ágnes
Burai Nikoletta, Csóka Balázs, Füleki Szabina, Galambos Szilárd, Kertész Eszter Erzsébet, Kiss Balázs, Kiss Krisztián, Kovács Kristóf, Kovács Viktor, Köröskényi Zsuzsanna, Miskovics Milán, Molnár Eufrozina, Nagy Tamás József, Rostás Dóra, Sós Tímea, Tóth Ince István, Zakariás Szabina

12. E kereskedelem- marketing
Osztályfőnök: Andó Pálné
Cservenyák Szabina, Firtkó Bence, Fleck Barbara, Gaskó Ilona, Horváth Bettina, Horváth Evelin, Hrabovszki Nóra, Kiss Zsófia, Kocsik Anett, Kövesi Zsuzsanna, Kugler Melinda, Lakatos Brigitta, Lovász Kitti, Lukács Mónika Valéria, Márkus Barbara, Péderi Cintia, Petrényi Réka, Pócsi Klaudia, Sirák Sybille Andrea, Speri Xénia, Szemán Krisztina, Szilvási Zsuzsanna, Szolga Dominika, Tar Tímea, Tóth Edina, Urbán Zsuzsanna, Weiszer Simon

13. N ötévfolyamos nyelvi előkészítő angol nyelv, német nyelv, közgazdasági szakmacsoport
Osztályfőnök: Szekeresné Kundrát Edit
Almási Szabina, Ambrus Bernadett, Bedő Éva, Ferenc Dalma, Fodor Nikoletta Diána, Gergely Péter, Gergely Viktor, Gulácsi Judit, Hock Richárd Máté, Horváth Dóra, Koczka Melinda, Kolláth Anett, Kormos Fruzsina, Kovács Emília, Lipták Klaudia, Madarász Eszter Zsófia, Maklári Tamara, Miklós Gergely, Orosz Gábor Tamás, Patay Alexandra, Török Ágnes, Tuskán Imola, Varró Vivien, Vorona Ádám Péter

13. F postai ügyintéző
Osztályfőnök: Juhász Bertalanné
Aqilán Meher Sándor, Bihari Bettina, Bobcsák Renáta Brigitta, Csorba Fruzsina, Forgács Erzsébet, Horváth Viktor, Kovács Diána, Lippai Anita Emese, Majoros Kitti, Mezei Bettina, Molnár Marianna, Nyeső Dalma, Sütő Péter, Szabados Szimonetta, Virág Tímea Stefánia

14. D logisztikai ügyintéző
Osztályfőnök: Antal Mária
Balla Norbert, Jurák Bernadett, Kovács Zoltán, Kurcsik Alíz, Lajka László, Nagy Anita, Pap Zoltán, Perge Márk, Suba Gergely, Szilágyi Laura, Orosz Ádám, Tóth Albert, Veres Brigitta

14. E vasútüzemvitel-ellátó
Osztályfőnök: Vajasné Soltész Mária
Balogh János, Drótos Bianka, Kéki Éva, Kóczián Zsanett, Králik Viktor, Majtényi Adrienn, Nyiri Richárd, Omaszta Péter, Pásztor Tamás, Radics Ferenc, Sós Orsolya, Tóth Tamás Béla

14. G banki szakügyintéző
Osztályfőnök: Kiss Károly Zsoltné
Csikjáné Lakatos Klaudia, Dósa Dávid, Katona Brigitta, Kopcsó Balázs János, Korcsog Réka, Kota Alexandra, Nagy Alexandra, Nagy Péter, Szabó Enikő, Szabó Nóra, Tóth Ditta


Bartók Béla Zeneművészeti Szakközépiskola és Gimnázium

12/A
Osztályfőnök: Deres László
Ács Máté, Blaskovics Bence, Csépányi Bence, Dedics Fruzsina, Farkas Attila, Farkas József, Hankó Gábor, Hankó Matild, Kovács Kristóf, Lajhó Dorottya, Magyar Dóra, Nagy Zsuzsanna, Ruszkai Georgina, Svéd Fanni Virág, Szabó Miklós József

12/B
Osztályfőnök: Budai Márta
Bordás Klaudia, Boros Noémi, Cziczer Adrienne Lydia, Gulyás Evelin, Horváth Márió, Lőkös Noémi, Nagy Zsófia, Pálinkás Zsolt, Perduk Alexandra, Piller Balázs, Rácz Dániel, Soós Nikolett, Tóth András, Szabó Gabriella Diána


Berzeviczy Gergely Szakközépiskola és Szakképző Központ

12. A belkereskedelmi szak
Osztályfőnök: Dr. Puskásné Tóth Orsolya
Barna Gábor, Deres Dávid, Ducsai Szilvia Nikoletta, Ficsura Réka, Gyenge Norbert, Hajdú Réka, Imri Márk Markó, Juhász Rita, Kalabányi Kristóf, Kaposi Imre, Kiss Nikolett Erika, Kmecz Anita, Koschik Dániel, Kuczó Angéla, Laczkó-Tóth Evelin, Mikó Olga, Pejkó Réka Flóra, Stregova Gergő, Szabó Andrea, Szikora Péter, Szilágyi Dávid Ádám, Szögedi Helga, Szuhai Kitti, Tóth Fanni, Tóth Orsolya, Tóth Paszkál Dávid, Tukacs Fatime Ágnes, Vámos Krisztina, Varga Eszter, Vaskó Sándor, Virág Viktória, Vojkó Beatrix Tünde

13. B külkereskedelmi szak
Osztályfőnök: Tóth Géza
Abiad Amin, Balázs Gabriella, Barancsi Gergő, Bognár Zsuzsanna, Bozó Zsanett, Danyi Balázs, Farkas Kitti, Fazekas Dóra, Gilányi Tímea, Halász Szilárd, Horkay Balázs, Hornyák Renáta, Huszár Noémi, Kalas Zsanett, Kalmár Roland, Klein Dalma, Kohl Péter, Kolozsvári Döniz, Kovács Dorottya, Leskó Dániel, Leyszek Arnold, Lutián Endre Máté, Mázor Bence, Milánkovich Attila, Pacz Adrienn, Plósz Evelin, Soltész Enikő, Szabó Dávid, Szabó Márk, Szűcs Eszter, Tóth Krisztián Patrik, Váradi Cintia

13. C két tanítási nyelvű idegenforgalmi szak
Osztályfőnök: Tóth Stella, Dicsuk Ivett Viktória, Szabó Péter
Almási Ádám, Asztalos Dénes, Bátori Mátyás, Benedek Tímea, Benes Eszter Luca, Buris Erik Antal, Burka Nikoletta, Csabai Zoltán, Császár Erzsébet, Gömbicz Daniella Zsanett, Gulyás Patrik, Hegyközi Fanni, Kertész Enikő, Kiss Laura, Kolláth Vivien, Leczkóczki Bence, Nagy Krisztina Katalin, Németh Eszter, Oláh Tímea, Pásztor Tamás, Pongó Eszter, Prókai Eszter, Ser Henrietta, Seres Csilla, Simon Barbara, Szarka Zsanett, Tóth Petra Ildikó


Debreczeni Márton Szakképző Iskola

12. É élelmiszeripari szakmacsoport
Osztályfőnök: Bálintné Fecskó Ágnes
Gyárfás Ivett, Hankó Brigitta, Horváth Attila, Horváth Barbara, Ináncsi Viktória, Kapitány Fruzsina, Palkó Kitti, Pető Brigitta, Szántai Alexandra, Vanyó Péter

12. H informatika szakmacsoport
Osztályfőnök: Raiszné Tőke Erzsébet
Bodolai Szabolcs, Gibárti Máté, Jónás Ferenc, Kapitány Noémi, Kelemen Ágota, Kovács Tibor, Lakatos Lilla, Lengyel Máté, Magyar Dalma, Oláh Szeverin Mátyás, Pogány Gábor, Tóth Csanád Árpád, Ujfalusi Dávid, Vanyó Norbert

2/12 C zöldségtermesztő, erdészeti szakmunkás
Osztályfőnök: Turzáné Visy Enikő
Zöldségtermesztő: Illés Alexandra, Hegedűs Klaudia, Tóth Krisztina. Erdészeti szakmunkás: Csombók Richárd, Galamb Dévald, Lakatos László, Poczok Béla, Szabó Alex

2/12 I pék, húsipari termékgyártó
Osztályfőnök: Vén Dóra
Pék: Ganyi Angelika, Horváth Endre, Horváth Richárd, Kiss László, Simárszki Ádám, Vadászi Zoltán. Húsipari termékgyártó: Dányi Richárd, Lakatos Erik, Molnár Gábor István, Nagy Attila, Stark László, Zwilinger Csaba, Zsóka Roland

3/13 J pék, cukrász
Osztályfőnök: Vanczák Andrea
Bencze Mónika, Bukta Erzsébet, Fürjész Balázs, Gál Viktória, Hornyák János, Horváth László, Káló Rita, Magyar Ildikó, Mata Ágnes, Matta Arnold, László, Pataki Zsuzsanna, Süte József, Tóth Anita, Török Irén, Varga Károly


Diósgyőri Gimnázium

12. A emeltszintű testnevelés, általános tantervű
Osztályfőnök: Tóthné Horváth Éva
Bánhidi Karolina, Bánhidi Katalin, Bedécs Angelika, Bósz Richárd, Czeglédi Márk, Füstös Ádám, Horváth Nikolett, Horváth Zoltán, Jánosik Csilla, Kerényi Márk, Kiss Péter, Lőrincz Vanda, Martin Éva, Megyesi Judit, Mitterpach Kinga, Putnóczki Bianka, R. Szabó Róbert, Szabó Bence, Szávai Péter, Szentidai Richárd, Szöllősi Richárd Róbert, Tamás László, Tóth Gábor, Túróczy Rebeka Sára, Viola Viktor

12. B reál tagozat
Osztályfőnök: dr. Geiger Jánosné
Baraksó Alex, Cserhami Lilla, Csüllög Vivien, Dobai Viktória, Ducsai Dániel, Ecsedi Balázs, Fehér Zoltán Sándor, Horváth Eszter, Kallus Bence, Keksz Boglárka, Keszei Kitti, Kirilla Péter, Kiss Viktor, Kovács Anett, Kracskó Bence, Mészáros Rebeka, Molnár Bence, Molnár Tamás Koppány, Munkácsi Éva Katalin, Orosz Viktor, Szőke Tímea, Szűcs Kornél, Tomek Leila, Vizi Balázs, Zombor András Áron

12. H hatosztályos angol-magyar két tanítási nyelvű
Osztályfőnök: Dr.Lénárt Attila
Bartucz Márk Attila, Benkó Alexandra, Dapsy Klaudia, Dávid Felícia Zsüliett, Fazekas Petra, Főző Mária, Hamar Zsófia, Holácsik Réka, Hricz Zoltán, Karádi Márton, Kiss László, Kovács Kinga, Kovács Péter, Kovács Tibor, Kőszegi Norbert, Márton László, Nagy Gabriella, Nagy Zsófia, Ónodi Ivett, Palácsik Adrienn Fanni, Petrovics Dorina, Régi Péter, Rusz Dávid, Sípos Ádám Ferenc, Szeszák Eszter Nóra, Tokaji Alexandra, Ungvári Ákos, Veréb Tamás Dániel

13. C angol 5 évfolyamos nyelvi előkészítő, német 5 évfolyamos nyelvi előkészítő
Osztályfőnök: Komlósi Imre
Bagi Ádám, Bandura Ágnes, Bóta Csaba, Cserbe Nóra, Csionek Eszter, Csont Tamás, Fehér Annamária, Harangi Ágnes, Hocza Dávid, Juhász Erik, Kárpáti Bettina, Kovács Eszter, Kovács Zsófia, Kürti Orsolya, Lengyel Bence, Matta Dániel, Minyó Viktor, Petykó Ádám, Shenon Gréta Shems, Stadler Tamás, Szemes Róbert, Szigeti Csenge, Tímár Orsolya, Soma Márton, Tóth Máté, Varga Dorottya Csenge, Vass Tímea


Diósgyőr-Vasgyári Szakképző Iskola és Kollégium

12. A határrendész szakirány
Osztályfőnök: Szűcsné Turóczy Zsuzsanna
Balogh Mária, Barta Zsolt, Beszterczei Tünde, Bordás Tibor, Czifra Vivien, Délceg Dániel, Elek Nikolett Judit, Gajdán Imre, Illés Beáta, Kopasz Renáta, Krajczár László Richárd, Lakatos Viktor, Lévai Nikolett, Munkácsi Barbara, Négyesi Viktória, Németh Kitti, Seres Tamás, Somogyi Ramóna, Tanyik Mercédesz, Zemlényi Mercédesz

12. B honvédelmi szakirány
Osztályfőnök: Csinos Csilla,
volt osztályfőnök: Molnár Erzsébet
Árvai Ákos, Balázs István, Bittó Szabolcs, Bódi Márk, Bodnár Emese, Császár János, Csirke Tamás, Dusik Barbara Izabella, Gyömbér Zsolt, Ignácz Mátyás, Kelemen István, Kiss Bence, Kocsiscsák Péter, Kovács Balázs, Kupecz Tamás, Pechó Alexandra, Polónyi Richárd Dávid, Stumpf Pál, Szabó Tamás, Szűcs Gábor, Tóth Dávid, Tóth Lajos

12. C közbiztonsági szakirány
Osztályfőnök: Juhászné Nagy Katalin
Baturin Csaba Richárd, Bittó Jonatán, Csendes Kinga Nikolett, Csontos Renáta, Erdei Nagy Ferenc, Jordán Dalma, Karuczka Dániel, Király Kármen Anita, Kovács Alexandra, Kovács Dávid, Kovács Róbert, Medve Máté, Musa Szandra, Poczik Bettina, Pusztai Gábor, Szalatnay Balázs, Szalatnay Tamás, Tóth Dániel, Tóth Tamás, Vajtó Arnold

12. D közbiztonsági szakirány
Osztályfőnök: Szemeréné Kiss Györgyi
Balogh András, Balogh Dávid, Bari Mirandella, Bartók Erik, Bukvai Alexandra, Buti Georgina Zsófia, Csengő Richárd, Garai István, Hadari Csilla, Horváth Máté, Huszár Zsolt, Juhász Viktória, Kiss Alexandra, Lugosi Zsuzsanna, Papp Judit, Rózsa Ádám, Sándor Réka, Soós Viktória, Szabó Levente, Szabó Linda, Szegedi Tamara, Szöllősi Roland, Tóth Beáta, Tukora Éva

2/12/1 gépiforgácsoló, géplakatos
Osztályfőnök: Juhászné Hegedűs Erzsébet. Szakoktatók: Kiss István, Petrás Mihály
Baranyi Balázs, Faragó Viktor Gergely, Kovács Balázs, Orvos Roland Tamás, Rácz Máté, Trenka Ádám, Urbán Gergő Balázs, Vásárhelyi László, Balog Tamás, Brezina Péter, Deák Tamás, Fövenyes Balázs, Háda Szabolcs Ferenc, Horváth Csaba, Kocsis Dávid, Kurmai Zsolt, Majlát Jenő, Máté Bence, Robotka Szabolcs, Sütő Krisztián

2/12/2 járműfényező, karosszérialakatos
Osztályfőnök: Molnár Csabáné, Kiss Bertalan. Szakoktatók: Bárány Péter, File László, Tamás József
Berki Gergő, Dankó Zoltán, Doros Márk, Király Márk, Márton Richárd Erik, Németh Alex, Városi Mihály, Barna Róbert, Bozik Gábor, Farkas Sándor, Lőrincz Levente, Mata Norbert, Mata Tamás, Nagy Máté Viktor, Ocskó Tibor, Pásztor István, Poncsák Vince, Rácz Gábor, Ruszó Szilárd, Szabó Péter, Szűcs József, Váradi László Miklós

2/12/3 bútorasztalos, CAD-CAM informatikus
Osztályfőnök: Fekete Éva. Asztalos szakoktató: Kendi László
Csetkó István, Graholy Norbert, Kara Gábor, Kerekes Dávid, Kós Dávid, Kovács Szilveszter, Oravecz Tamás, Plaszkó Péter, Román Martin, Czegelsky Barbara, Galambos Ádám, Horváth Bence, Károlyi Péter, Molnár András, Oprendek Alexandra, Zsarnai Dénes Péter

2/12/4 hegesztő
Osztályfőnök: Lakatos Szilárd.
Szakoktatók: Simon József, Sóvári Rezső, Szálkai Gyula
Balogh Pál, Dinó Géza, Dudás Gábor, Dudás Tibor, Galicza Norbert, Glonczi Attila, Jámbor Péter, Juhász Dávid, Kis István Ádám, Kol Krisztián, Krucsai Máté Dániel, Lakatos Oszkár, Ligeti Roland, Pásztor Vilmos, Pusoma István, Riz Dávid, Tóth Róbert, Tóth Zsolt, Váradi Richárd, Várfalvi Tamás

2/12/5 panziós, falusi vendéglátó, számítógép-szerelő, -karbantartó
Osztályfőnök: Kissné Krakkai Judit. Szakoktató: Csorba Róbert
Babák Brigitta, Dudás Boglárka, Ferencz Pálma, Héjjas Klaudia, Mészáros Klaudia, Molnár Krisztina, Németh Ágnes, Palásti Kitti, Papp Dominika, Szepesi Alexandra, Váradi Annamária, Bácsalmási Dávid, Broda László, Czernai László, Karcagi Péter, Lecső Péter, Lovász Ferenc, Németh Péter, Pál Alexandra, Simkó Károly, Szabó Erika, Waldhauser Dávid

3/13/1 géplakatos, gépiforgá­csoló, bútorasztalos
Osztályfőnök: Szombatfalvi Zoltánné. Szakoktatók: Barczi Lajos, Szabó István Jelcs István
Gáspár János, Homolya József Máté, Korpás Gergő, Mikó Sándor, Plósz Róbert, Szajkó József, Szűcs Sándor, Bialkó Gábor, Hajdu Gergő, Kapaló Tibor, Kiss Zoltán, Molnár Attila, Szabó Roland, Szirmai Zsolt, Ruszó Tibor, Spisák Gábor, Szmolenszki Tamás, Tóth Gábor, Viszlóczki Sándor


Eötvös József Építőipari, Művészei Szakképző Iskola

12/A szakközépiskola, gépészeti szakmacsoport
Osztályfőnök: Barczi Zsolt
Bredács Benjámin, Budai Ákos, Egri István, Fülöp Dávid, Hajdu Ákos, Illés Richárd István, Juhász Gábor, Kurucz Márk, László Roland, Lindi Béla, Majlát István, Matesz Tamás, Nemes Gábor, Pankucsi Lajos, Peimli Máté, Steer Antal, Szabó Szilárd, Sziklai Bence Szilveszter, Titkó Marcell István, Tóth Alex

12/B szakközépiskola, építészeti szakmacsoport
Osztályfőnök: Pelsőcziné Kovács Tímea
Badak Attila, Forró Edina, Gál Bettina Bernadett, Gulyás Máté, Hernádi Szabina, Horváth Dávid, Horváth Viktória, Kapocsi Zalán, Kuru Evelin, Molnár Zoltán, Obrzut Tamás, Ronyec Péter János, Tepliczki Gergely, Utrata Norbert, Vaszil Máté, Veres Lajos Balázs

Eötvös József Építőipari, Művészei Szakképző Iskola

I 12/1 ifjúsági tagozat
Osztályfőnök: Debreczeni Istvánné
Bihari Erik, Bíró József, Császár Tamás, Cseresznyés Roland, Daróczi László Levente, Drótos Evelin, Gömöri Kitti, Hák István, Király Melanie Katalin, Kiss Balázs, Mészáros Roland, Nagy Bernát, Somogyi Szabolcs, Szaszkó Gábor, Szűcs Brigitta, Tóth Ellák Domokos, Turcsik Róbert

I 12/2 ifjúsági tagozat
Osztályfőnök: Kiss Zoltán
Dobi Balázs, Gajdos Vivien, Katona Viktória, Kiss István, Kovácsik Rajmund, Kövesi József, Kurmai Tünde, Lucskai Béla, Magyar Zsuzsanna, Mayer Dávid, Makszim Gábor Zsolt, Mészáros Ádám, Nagy Péter, Prekob Mónika, Sós Barbara

13/1 szakképző Iskola
Osztályfőnök: Klaj Sándor
Burkoló: Balogh András, Bari Gábor, Budai Roland, Buri Tibor, Garami Gergely, Gáspár Attila, Káló Elemér Dávid, Lőrincz Szabolcs, Nagy Tamás, Zimonyi Szabolcs.
Központifűtés- és csőhálózat szerelő: Bári Dávid, Bihari Zoltán, Bristyán Gergő, Bujnóczki Armand Tamás, Dósa Márió, Drótos Péter, Helecz Gergő, Hubi Gergő, Jónás Roland, Kuru Norbert, Lakatos László, Magyar Dávid, Nótár Zoltán, Pelyhe Dávid, Sándor László, Szabó Gergő, Szögedi Csaba, Váradi Dávid

13/2 szakképző Iskola
Osztályfőnök: Kaszáné Medveczky Zita
Gázfogyasztó-berendezés és csőhálózat szerelő: Budai Dávid Miklós, Csontos Péter, Csorba, Dénes, Dendők Zsigmond, Dohány Ádám, Horváth László, Kéri Dávid, Kreisz Alex, Ladányi Tamás, Lakatos László, Nyitrai Bence, Palika Ferenc, Piplák Albert, Tokai Márió.
Vízvezeték- és vízkészülék­-szerelő: Batyi Roland, Galváczki Tamás, Iklódi Zoltán, Kerekes Alex, Molnár Péter Mátyás, Nyizsnyik Ádám, Perge Tamás, Szarka Roland, Tóth Zsolt, Vajas Máté, Zólyomi Gábor, Zvolenszki Tamás

13/4 szakképző Iskola
Osztályfőnök: Adorján Andrásné
Szobafestő-mázoló és tapétázó: Csibi Krisztián, Danyikó Gyula, Dudás Zoltán, Halász Roland Csaba, Makranczi Péter, Tóth Richárd, Vetési Endre.
Kőműves: Bandzsók Zsigmond, Batyi András, Bódi Márk Márió, Ferenczi Ádám, Gáspár Henrik, Gecsei Attila, Jeles Dávid, Juhász Krisztián, Lakatos Dávid, Nagy Gábor, Oláh Gergő, Urbán Péter, Váradi Szabolcs Dávid

13/5 szakképző Iskola
Osztályfőnök: Riczu Ákos
Épületasztalos: Arnóth Máté, Balog Péter, Balogh Róbert, Czikó András, Kázsmér Tamás József, Kiss Dániel Alex, Kiss Márk, Magyar Ernő, Nagy Csaba Dániel, Seres Péter, Somogyi Tamás, Tiszkó Máté, Vadász Péter, Zombor Ferenc.
Ács-állványozó: Horváth László, Oláh István

SZA 12/1 számítógépes adatrögzítő
Osztályfőnök: Nagyváradi Norbert
Baranczó Ádám, Csordás Tamás, Dudás Csaba, Forgács Viktória Judit, Gacsályi Fatima, Hegedűs Krisztina, Holobrádi Gergely, Homoki Klára, Jámbor Enikő, Kocsmáros Krisztina, Kovács Katalin, Máhr Dániel, Obóczki Péter, Sós Ágnes Gabriella, Sveicer Vanda, Tóth Cintia

SZTK 12/2 szövött tárgy készítő
Osztályfőnök: Kemecsei Katalin
Baráth János, Fehér Judit Erzsébet, Ferencz Barnabás, Kiss Eszter, Lakatos Mária, Szilasi Mihály Miklós, Zsigrai Eszter

SZTA 12/3 számítástechnikai alapismeretek
Osztályfőnök: Tóth Attila
Havasi Judit, Hegyi István, Kosztra Tímea, Sárosi László, Szabó Nóra Emese, Szekeres Róbert, Szigetvári Tamás, Tóth István Richárd, Vágó Péter


Fáy András Görögkatolikus Közgazdasági Szakközépiskola

12. C közgazdasági szakmacsoport
Osztályfőnök: Dr. Zákányné Rácz Nóra, volt osztályfőnök: Tóthné Pusztai Ildikó
Ambrus Krisztián, Balla Bianka, Balogh Barbara, Bársony Ágnes Mária, Bikki István, Böszörményi Judit, Csóti Kinga, Eperjesi Cintia, Erőss Dániel, Greschner Gabriella, Henter Andrea, Kántor Cintia, Kapitány Julianna, Kis Márton, Kiss Kinga, Krajcz Lilla, Munkácsi Brigitta, Novek Alexandra, Obóczki Petra, Ozsvárt Sándor, Pásztor Ádám, Pásztor Zsófia, Spirnyák Nóra, Tarr Levente, Tóth Sebestyén, Tóth Tímea, Ujjobbágy Nikolett, Váradi Alex, Várallyay Eszter, Varga Nikolett

12. D közgazdasági szakmacsoport
Osztályfőnök: Skernyókné Jeddi Katalin
Árvai Krisztina, Bakos Szimonetta, Balog Georgina, Becző Dávid Péter, Bertalan Petra, Bódis Vanda Zsanett, Czeglédi Zsuzsanna, Dudás Kitti, Galajda Tamara, Gergely Erzsébet Petra, Golenya Evelin, Gyuricskó Emese, Hassan Nisrin, Kapcsos Virginia Vivien, Molnár Alexandra, Molnár Tímea Diána, Nyilas László, Oláh Petra, Ónodi Bíborka, Pálfalusi Patrik, Radomszki Dániel, Sajgó Henrietta, Tanyi Alexandra, Tóth Dániel, Tóth Tünde, Vajas János, Varga Nikolett Eszter, Vaszily Marietta, Verba Brigitta, Veréb Brigitta, Vizsolyi Norbert, Zsitnyár Anna

12. E ügyviteli szakmacsoport
Osztályfőnök: Dr. Juhászné Ormándlaky Éva, volt osztályfőnök: Ráki Jánosné
Bak Renáta, Balogh Beatrix, Balogh Dániel, Bársony Barbara, Bártfai Vivien, Bikki Kinga, Daragó Eszter Dóra, Demeter Renáta Anita, Éliás Alexa Judit, Fehér Csilla, Földesi Fanni, Gyapjas Dóra, Huszár Katalin, Kalóczkai Laura, Kárász Eszter Virág, Károlyi Beatrix, Kassai Kitti, Kis Dávid, Kis Vivien, Koczka Szabina, Kotta-Kis Mercédesz, Kovács Nikolett, Mezőssy Réka, Nagy Fruzsina, Oszlányi Júlia, Pap Renáta, Szanyi Cintia, Szedlák Fanni, Szilasi Szabina, Szűcs Alexandra Virág, Szvetlik Ágnes, Tokár Tímea, Tóth Viktória, Zámborszky Zita Aliz

13. A magyar-angol és magyar-francia két tanítási nyelvű
Osztályfőnök: Elek Zoltán
Bátki Andrea, Beke Fruzsina, Brevák Tamás, Fábián Kitti, Farkas Krisztina, Gyenes Dávid, Kisgergely Attila, Kól László Botond, Kovács Szabina, Kövér Brigitta, Mezőssy Gergő, Mihalenkó Zsanett, Molnár Ádám, Murányi Brigitta, Nagy Nikoletta, Orosz Áron, Péri Alexandra, Regős Vivien, Szilágyi Noémi, Tóth Kitti, Tóth Renátó, Varga Annamária, Veres Cseperke, Zsoldos Fruzsina

13. B angol-német nyelvi előkészítő
Osztályfőnök: Káveczki Ilona
Andó Alexandra, Árvai Krisztián Máté, Bálint Barbara, Bordás Anikó Mária, Czeglédi Antal, Czikó Kinga, Dudás Máté, Fábián Krisztina Bianka, Gácsi Dóra, Gál Szilvia, Galvács Boglárka, Gifló Mónika, Hevesvári Vanda, Kerekes Ágnes, Kiss-Orosz Ádám, Kovács Kitti, Lutián Petronella, Mészáros Tamás, Oleszka Nikolett, Ovád Viktória, Papp Lajos Máté, Sörlei Attila, Stofán Rita, Szabó Henrietta, Szakolczai Martin, Szűcs Réka, Vámos Patrícia, Vanyó Andrea


Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium

12. a
Osztályfőnök: Takács Zoltán
Ács Bence, Bartek Balázs, Bodnár Boldizsár, Dulai Tímea, Éder Ákos, Gál Alexandra, Herpai Áron, Jakubinyi Máté, Józsa Viktória, Laboda Edit Zita, Lengyel Tamás, Nadubinszky Gábor, Péli Mercédesz, Sándor Csilla, Szabó Bence, Szabó V. Bence, Szaluter Eszter, Tóth Dominik, Tóth János, Török Gergely, Üszögh Dániel

12. b
Osztályfőnök: dr. Demjén Péterné, Rivasz-Tóth Kinga
Arnóczki Donát, Baranyai Marianna, Baranyai Orsolya, Bíró Bence, Borbás Márton, Csatlócki Rita, Czirják Bence, Dudás György, Emődi Balázs István, Fáklya Tamás, Fedor Áron, Fehér Roland, Kicsák Mercédesz, Kucsma Dávid, Lukács Fanni Viktória, Ménesi Heléna, Nowacki Krisztián, Orosz Adél, Orosz Mátyás, Radányi Anna, Sándor Balázs, Sárkóczy Zsuzsa, Sike Zoltán, Soltész Tamás, Solymosi Kinga, Somlyai Dóra, Szrenka Ádám, Tóth Elek, Vass Csenge Réka

12. c
Osztályfőnök: Herpainé Velkey Klára
Beszkid Arthur, Beszkid Máté, Bialkó Mónika, Dégi Edina, Fógel Kristóf Márk, Gaál Péter, Hatala Csaba László, Horváth Balázs, Jaszik Zsófia Eszter, Kozma Béla Bence, Molnár Bence, Molnár Péter, Nagy Viktória, Novella Boglárka, Obbágy Gabriella, Pető Vivien, Salamon Balázs, Sárkány Iván, Seres Fanni, Simkó Krisztián, Szabó Zsuzsa, Szendrey-Nagy Olivér, Szőke Mihály, Szűcs Zsuzsanna, Tóth Noémi, Vatamány Krisztina, Verseghi Nagy Bernadett, Vigh Bernadett


Ferenczi Sándor Egészségügyi Szakközépiskola

12. a humán szakterület, pedagógia szakmacsoport
Osztályfőnök: Tóth Éva
Bancsók Magdolna, Bodzássy Dóra, Budai Terézia, Csajkovszki Anita, Czifrus Balázs, Danyikó Henrietta, Deák Anna, Drótos Gyöngyi, Fodor Anett, Fodor Zsófia, Fürjes Fanni, Homenszki Alexandra, Kecskés Katalin, Kozma Zsófia, Kukucska Zita, László Helga, Lippai Ádám, Liszkovics Barbara, Lőrincz Richárd, Matisz Anna Mária, Marcinkó Marcell, Mitelle Rebeka, Nagy Nikolett, Nánási Alexandra, Pogonyi Eszter, Renyhárt Renáta, Ruszkabányai Réka, Simkó Bettina, Szegedi Jennifer Klaudia, Szinkulics Petra, Szűcs Alexandra, Tompa Anett Ariella

12. b humán szakterület, egészségügyi szakmacsoport
Osztályfőnök: (Marian Adriana) Bolla Ildikó
Bársony Bettina, Bialkó Barbara, Bodnár Dalma, Bonta Bettina, Borsodi Flóra, Deák Krisztina, Dunai Tímea, Fodor Gábor, Hora Annamária, Jakab Zsófia, Jóna Beatrix, Koczka Bettina, Koseczki Dalma, Köböl Alexandra, Köböl Evelin Kitti, Kristóf Vanda, Kusztván Réka, Lakatos Zsuzsanna, Lebeskó Barbara, Lipták Dorina, Mezei Petra, Nemes Petra, Németh Alexandra, Nevelits Laura, Oláh Adrienn Katalin, Ritó Nelli, Rontó Fruzsina, Rudák Csilla, Székely Dóra, Szokoli Bettina, Tóth Judit, Tóth Nikoletta

12. c humán szakterület, egészségügyi szakmacsoport
Osztályfőnök: Szőke Éva
Balla Brigitta, Bódi Dorina, Csömör Szabina, Czinglér Georgina, Dobi Boglárka Ilona, Dvorszky Péter, Fodor Bernadett Judit, Gerencsér Gábor, Homolya Kitti, Hornyik Petra Bernadett, Imre Zsuzsanna Mária, Kállai Tamara, Kiss Vivien, Kiszela Dalma, Kovács Melinda, Libárdi Barbara, Madarasi Dalma, Mátyus Petra, Németh Alexandra, Pozsgai Patricia, Rónahegyi Erzsébet, Szilágyi Fanni, Tamkó Noémi, Tóth Maja Gizella, Tóth Máté, Varga Bernadett, Vigh Alexandra Diána, Zay Judit

12. d humán szakterület, egészségügyi szakmacsoport
Osztályfőnök: Tomasovszky Viktória
Barta Flóra, Béres Barbara, Boros Cintia, Demeter Cintia, Gál Alexandra, Gregóczki Nikoletta, Horváth Erika, Jakab Erzsébet, Juhász Friderika, Kocsis Ádám, Kökény Cintia, Kondás Evelin, Kozdrony Tamara, Madarász Beáta, Molnár Klaudia, Molnár Szilvia, Nagy Felícia, Oross Oszvald, Pap Szabina, Potyka Nikolett, Prostyák Viktória, Riegel Renáta, Schmidt Mónika, Szabó Attila, Szőrös Benjámin, Tóth Enikő, Tóth Viktória


Földes Ferenc Gimnázium

12. A általános tagozat-történelem orientáció
Osztályfőnök: Jobbágy László
Bakó Bianka Melinda, Balogh Fruzsina, Bíró Viktor, Brezovszky Tamás, Csontos Kinga, Erdélyi Tamás, Eremiás Gábor, Gulyás Barbara, Hok Zsófia, Ivánkó Natália Réka, Kohány Tímea, Kovács Dóra, Kovács Szilvia, Lődár Dóra, Mácsay Vivien, Murvai Péter, Nagylaki Bence, Novák Donát, Orosz Flóra, Papp Dóra Ágnes, Pirity Ádám, Ritter Hajnalka, Riz Dávid, Ruszkai István Gábor, Sándor Dávid Károly, Sereg Péter, Stempel Laura, Szegedi Krisztina, Vas Gabriella, Vincze Balázs

12. B biológia-kémia tagozat
Osztályfőnök: Lődár Lászlóné
Balogh Zoltán, Bátor Noémi, Bazsó Viktória, Czél Izabella, Diczházi Márk, Dormaeva Aysa Oszkorovna, Farkas Fanni, Farkas Tímea, Galgóczy Gréta, Gecse Flóra, Gömöri Balázs, Gyócsi Margit, Harsányi László, Kacsír István, Kecskés Kristóf, Keresztessy Orsolya, Kiss Anita, Kovács Bence Zoltán, Kovács Mariann, Kovács Noémi, Major Imola, Makkay Viktor, Mokri-Kovács Boglárka, Molnár Eszter, Nagy Bence Sándor, Nagy Lili, Nemes Bettina Roxána, Perger Péter, Rudolf Mihály Mátyás, Susányi Gábor, Szabó Enikő, Szabó Zsófia Dorottya, Takács Olívia Diána, Tóth Gabriella, Tóth Petra, Ujaczki Bence, Zwillinger Márton

12. C speciális matematika-fizika tagozat
Osztályfőnök: Letek László
Batta Ákos, Benke Gréta, Berecz Máté, Béri István, Burai Dávid, Demkó Bence, Dudás Eszter, Győri Evelin, Iván Gergő, Juhász József, Keczer Bánk, Kéméndi Beáta Vivien, Kis Klaudia, Kondás Zoltán, Kondi István, Kovács Nikolett, Kovács Tamás, Kovács Zsófia, Márton Mira, Molnár István, Nagy Gábor, Nagy Zsuzsanna, Németh Bálint, Pecze Ágota, Petrik Bence, Pilisi Stefánia, Pokó Csongor, Spisák Bernadett, Szakal János, Szklenár Bálint, Tohai Kristóf, Tóth Ádám, Tóth József, Tóth Péter, Varga István, Varholik Máté

13. E AJTP
Osztályfőnök: Dr. Hohl Józsefné
Bálint Melinda, Balogh Ildikó, Borcsik Adrienn Orsolya, Broda Balázs, Burony Edina, Drótos Emese, Fancsalszki Noémi, Faragó Angéla Ajándék, Faragó Zsanett, Fodor Bettina, Füst Máté, Illés Csaba, Kukk István, Madarasi Dalma, Márton Julia, Molnár Nikolett, Nagy Edina, Nyíri Szabina, Oravecz Dóra, Óvári Tímea, Ördög Orsolya, Pál Erika, Pótor Annamária, Princz Enikő Klaudia, Rabóczki Mónika, Simon Dorina, Szabó Larina, Szoboszlai Benjámin, Törzsök Hajnalka, Turoczi Gabriella Erika, Varga Henrietta, Veress Anett

12. H hatosztályos
Osztályfőnök: Rémiás Ferenc
Ale Krisztián, Bém Xénia, Biró Krisztián, Boros Alexandra, Bubenkó Péter, Czentnár Ákos, Csuzda Tamás, Debreczeni András, Fenesi Gábor, Horváth Helga, Hudák Zsófia Vanda, Illavszky Vanda, Kasperkovics Teodóra, Kébel Zsófia, Kertész Dorina Katalin, Kis Dávid, Kiss Boglárka, Koleszár Vivien, Krajczár Alex, Latrán Erzsébet, Lehoczky Tamás, Luterán Kinga, Mecséri Eszter, Mikler Melinda, Németh Gergely, Papp Dóra, Papp Máté, Petró Marcell, Pónya Balázs, Ravasz Orsolya, Sebők Zoltán, Sepsi Evelin, Simon János Márk, Soltész Adrián, Szabó Imre, Tóth Ákos, Varga Krisztina, Vass Réka Adrienn, Veres Zsófia


Fráter György Katolikus Gimnázium

12. A
Osztályfőnök: Regős Zsolt
Bakos Olivér, Balogh Zita, Figeczki Anna, Fodor Dávid, Galló Gergő, Gregor Kitti, Horváth Marcell, Hosszú Levente, Juhász Réka, Kóródi Gergő, Korotki Gergő, Kovács Zsolt, Lempner Laura, Lenártek Flóra, Lipták Lívia, Majdanics Eszter, Márk Levente, Rakaczki Bence, Rimmel Soma, Szatmáry Máté, Téglás Melinda, Tóth Péter, Zugrovics Dóra

12. B
Osztályfőnök: Szeitzné Viski Erika
Bélteky Patrik, Boholy Boglárka, Farkas Máté, Germus Réka, Harczos Tamara, Hegedűs Flóra, Hegedűs Zsuzsanna, Hornyák Mátyás, Kovács Flóra, Mészáros Nikolett, Németh Zsuzsanna, Papp Attila, Pálinkás Máté, Pigl Dóra, Rakaczki Tamás, Révy Eszter, Réz Sándor, Rozsnyai Henrietta, Szakos Norbert, Szilágyi Inez Anna, Takács Mária, Tóth Dorottya, Tóth István Kristóf, Ugyan Márk, Varga Alexandra, Záhorszki Liliána

12. C
Osztályfőnök: Holló-Vaskó Csaba
Arnóczki Lilla, Ág Zsolt, Bárány Barbara, Bodolai Mirtill, Bódvai István Tamás, Burgony Flóra Cseperke, Czapák Attila, Csépányi Balázs, Jaczkó Dalma, Juhász Lívia, Kálmán Rita, Kiss Emese, Kocsis Adrienn, Kovács Ágnes Éva, Kovács Katalin Eszter, Kovács Petra, Lalik Tamás, Mádi Evelin, Morvai Dániel, Nagy Eszter, Nagy Lili Ráhel, Németh Zsuzsanna, Oláh Nikolett, Orosz Péter, Pásztor Nándor, Sallai Annamária, Szegő Réka, Szokolai Szilveszter, Takács Máté János, Vajon Ramóna


Gábor Áron „Művészeti Iskola” Szakközépiskola

12. a informatika-környezetvéde­lem szak
Osztályfőnök: Fedor Edina
Bárány Flórián, Bodolai Renáta, Burik Alex, Dulibán Balázs, Érsok Bence, Érsok István, Fodor Viktor Dávid, Golgovszki Gergő, Gyökér Dávid, Janotyik Tamás, Kalivoda József, Kaposvári Richárd, Kruseczki Gábor, Lencsés Bence Zsolt, Mészáros Zoltán, Pap Richárd Balázs, Rácz Péter, Rubiczky Tamás Roland, Ruscsák Ádám, Sipos László, Terenyei Nikoletta, Tőczik Enikő, Veres Árpád.

12. b informatika szak
Osztályfőnök: Zay László
Boga Mónika Nikolett, Buksa Bianka, Darag Zsolt Koppány, Gáspár Nikoletta Éva, Jablonkai Péter, Jósvai Ádám, Kanócz Edina, Kékedi Krisztián, Kerekes Andrea, Koós Bernadett, Lajhó Alexandra, Lakatos Zoltán, Magyar Zsolt, Mészáros Szilveszter, Molnár Viktor, Pallay Adrienn, Rigler Zsolt, Szabó Dávid, Szikora Olivér, Sziszák Kornél, Vass Gábor

12. c környezetvédelem szak
Osztályfőnök: Jaczenyik Enikő
Emri Dorina, Fischer Eszter, Homoki Gergely Richárd, Hrabóczki Erzsébet, Hudák Fanni, Kozák Viktória, Molnár Csaba, Sugár Renáta, Szőcs Mónika, Szőke Fanni, Tarnai Ádám, Tóth Adrienn, Ujvári Dávid Bence, Varga Renáta, Vas Péter, Veres Dávid, Zselenkó Cintia

12. m művészeti szak
Osztályfőnök: Varsás Erzsébet
Agárdi Tamás, Balogh Réka, Böszörményi Melina, Csehovics Tünde, Cseke Dalma, Csontos Vanda, Dombai Rita, Érháti Krisztina, Farkas Lilla, Fenyvesi Fatime, Gácsi Alex, Hojnyák Gréta, Iszlai Roland, Jaskó Tímea, Kassai Evelin, Kékedi Levente, Kovács Henrietta, Kovács Levente, Kovács Marianna, Kovács Viktória Klaudia, Kurucz Tamara, Madarász Roland, Mátyus Lídia, Nyeste Fruzsina, Oláh Mariann, Papp Nikoletta, Pribér Dávid Ádám, Rozmán Dzsenifer Zsanett, Sonkoly Vanda, Szeleczky Evelin, Tamus Richárd, Tomesz Nikolett, Tőkei Evelin, Venczel Vivien


Hámori Waldorf Iskola

Győri Norbert, Istók Péter, Nagy László, Páhi Vanda Petra, Szabó Eszter Nóra, Szűcs Kitti


Herman Ottó Gimnázium

12/1.
Osztályfőnök: Bialkó Lászlóné
Balogh Ramóna, Bártfai Bennó Bence, Bartók Dávid, Bekus Evelin, Bogdán Szonja Krisztina, Borbély Zsófia, Czapák Péter, Czinege Máté, Czinke Viktória, Dali Bálint, Dienes Kinga, Farkas Gabriella, Farkas Gerda, Földi Szabolcs, Grenda Zsófia, Heiner Marica Mónika, Jancsurák Eszter, Kántor-Újvári Bence, Kecskés Réka, Kolláth Anna Laura, Kosik Réka Dorottya, Lovass Renáta, Majoros Viktória, Maros Alexandra, Orosz Dalma, Papp Dorottya, Pólik Krisztián, Seenger Zina, Svidrony Bence András, Thomas Peter Sebastian, Trauer Kamilla Borbála, Váradi Klaudia, Zemlényi Dávid

12/2-13/S angol két tanítási nyelvű, spanyol két tanítási nyelvű
Osztályfőnök: Makán Ferenc
Almási Delila, Antal Vanda, Bánóczi Beáta, Bernáth Fruzsina, Bodnár Attila, Bodnár Cintia Inez, Csizmár Ada, Faragó Fanni, Horváth Máté, Kánya Dorina, Katona István, Kiss Petra, Kövér Liliána, Lasánszki Lilla, Lencsés Kitti, Menyhért Enikő, Mérő Diána Éva, Mura Zsófia, Nyeste Alexa Laura, Pásztor Máté, Regős Petra, Soós Péter, Szabó Zita, Szekeres Szilárd, Tóka Adrienn, Tokaji Alexandra, Vajda Áron, Varga-Koritár Zsuzsanna

12/3 10 órás német, emelt szintű történelem
Osztályfőnök: Tóthné Szabó Judit
Barva Ádám, Béky Zsuzsanna, Bencs Vivien, Bodnár Tamás, Burai Gergő Dávid, Csurkó Nikolett Dalma, Dudás Ágnes, Dudás Bence Dávid, Fakla Tamás, Farkas Edina, Fehér Márton, Fodor Alexandra, Gönczi Kinga, Hamari Lívia, Jurecz Fanni, Kiss Fanni, Kiss Levente, Konyha Péter, Kopcsó Renáta, Kövér Petra, Kukó Dorina, Makó Emese, Máté Csilla, Mátyus Tamás Zsolt, Orbán Írisz, Orosz Noémi, Sajó Tamás, Soltész Katalin, Sperka Zsuzsanna, Sveda Marcell, Szanyi Blanka Diána, Szemán Tamás, Wittinger Barbara, Zsigmond Olivér, Zsigmond Zsombor

12/4 emelt szintű matematika, emelt szintű biológia
Osztályfőnök: Dezsőfi György
Bárczi Enikő, Barta Daniella, Bencze Gabriella, Bencze Tamás Alex, Bényei Zsófia, Dienes András, Farkas Emese, Farkas Marcell Zoltán, Gombkötő Melinda, Gyökér Zoltán Dávid, Juhász Csenge, Kabai Anna, Kiss Krisztián, Komjáti Lujza, Kórád Krisztina, Kovács Kármen Kitti, Madarász Anna Lídia, Margitai Péter Máté, Márton Ádám, Mentes Dóra, Nagy Tamás, Németh Tamás, Pataki Bálint, Pataki Bálint Ármin, Péter Evelin, Pintér Attila, Rausz Ágnes, Simon Patrik Norbert, Söjtöry Márk László, Süveges Dóra, Süveges Kristóf, Szoták Dóra, Varga Ágota, Varga Péter, Viszoki Ádám Gábor

12/5 általános tantervű tagozat
Osztályfőnök: Pántyáné Kuzder Mária
Apró Fruzsina, Bacsó Bence, Balázs Réka, Danás Evelin, Demeter Péter, Derekas Csaba, Fekete Nóra Dalma, Forgon Veronika, Gaál Szilveszter, Hári András Gyula, Juhász József, Kalas Bence, Kavalecz Tibor, Kavasánszki Noémi, Kerekes Boglárka, Kiss Adrienn, Krajnyák Andrea, Ládi Edit Zsófi, Lipták Dávid, Luterán Dóra, Miskolczi Márk, Mocsári Henrietta, Molnár Dániel, Páfrány Nikolett, Pálfi Nóra, Papp Felícia Judit, Pongó Petra, Pozbai Levente, Rahimi Dárius, Sitkey Mariann, Strelecz Gergő, Szabó Kata, Szalóki Panna, Temesi Stefánia, Tepliczky Zsuzsa, Teráz Vanessza, Váradi Vivien, Villás Petra


Kalyi Jag Roma Nemzetiségi Szakiskola, Szakközépiskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény

12/A
Osztályfőnök: Buron András
Babos Bianka, Berki Veronika, Bódi Renáta Rita, Fortuna Krisztián, Gallyas Kitti Katalin, Glonczi Éva, Lakatos Emese, Molnár Loretta, Nagy Márta, Pukti Krisztina

2/12/B
Osztályfőnök: Lakatos Zoltánné
Balogh Dezső, Barna Angelika, Horváth Szilárd, Illés Katalin, Kópé Melinda, Kótai Csilla Liliána, Lakatos Ilona, Nagy Renáta, Oláh Julianna,
Zsarnai Annamária

3/13/C
Osztályfőnök: Gaál Eszter
Borai Jenő, Kalocsai Balázs, Lakatos Zsolt, Nótár József


Kandó Kálmán Szakközépiskola

12. a elektrotechnika-elektronika
Osztályfőnök: Szalma Anna Mária
Baranyi Patrik, Bárány Adrián, Burján Krisztián, Buza Szilárd, Dargai Dávid, Darmos Balázs, Debus Krisztián, Fenyves Szabolcs, Gecse Tamás, Jóczik Gergő, Kiss Zoltán, Koncsol Béla, Kutasi Zsolt, Laczik Zoltán, Nagy Dávid, Nagy Tibor, Ravasz Szilárd, Sárai Csaba, Simon Péter, Szabó Balázs, Szabó Bence, Szarka Ádám, Szimcsera Norbert, Szűcs István, Takács Dániel, Tari Máté, Tóth Péter, Zupic Evelin

12. b elektrotechnika-elektronika
Osztályfőnök: Kósáné Sándor Mária
Asztalos Bence, Balázs Gábor, Balya István János, Báthori Gergő, Bencs Dávid, Czégel Lajos, Dorogi Nándor, Doroszlay Zoltán, Dudás Dénes, Farkas Zoltán, Halász Attila Zoltán, Hegedűs Péter Gábor, Horváth Ádám, Hubai Zsolt, Juhász Zsolt, Kazai László, Kocsis Norbert, Kovács Marcell, Nagy Gábor, Tamaskó Dávid, Tógyer Gábor, Vas Richárd, Zsirka Dávid

12. c informatika
Osztályfőnök: Magyar Ágnes
Balogh József, Fürjes Norbert, Gergely Balázs, Gönczi Richárd, Halmi Attila, Henzler Dávid István, Kardos Szilvia, Kántor Dániel, Kispál Tamás, Madocsai Gergő, Mecsei Krisztián, Mészáros Dávid, Oláh Dávid, Orbán Zsolt, Potencsik Szilárd, Rajcsányi Levente György, Rohály Brigitta, Seres Imre, Soltész Balázs, Szabó Bence Béla, Szabó Richárd, Szegedi Gábor, Szűcs Alex, Szűcs Zsolt, Tallós Dániel, Tógyer Tamás, Tóth Ákos, Zsarnai Dávid András

13. d nyelvi előkészítő
Osztályfőnök: Kovács Jenő
Balázs Sándor, Barati Gergely, Bordás Felícia, Borza Zsolt, Bukovenszki Tamás, Egerszegi Bianka Gyöngyi, Faggyas Donát Sándor, Fakla Dávid, Faragó-Kiss Károly, Fábián Dóra, Galváczki Péter, Horváth Dániel, Horváth Norbert, Katona Zsolt, Kerekes Dávid, Kovács Balázs, Miklós Levente, Mitre Viktor, Molnár Ákos, Molnár István, Ormay Péter, Orosz Zoltán István, Pallay Tamás, Rózsa Georgina, Salagvárdi Tibor, Tóth Dávid Miklós, Tóth Loretta, Tóth Natália, Varga Brigitta


Kós Károly Építőipari Szakközépiskola és Szakiskola

12. A
Osztályfőnök: Domokos Adrienn, Gátiné Bartos Mária
Afonyi Martin Zoltán, Bajnok Zsolt István, Balázs Richárd, Bári Zoltán, Beluscsák Krisztián, Burján Márta, Czeglédi Melinda, Demeter László, Dienes Kristóf, Erdős János István, Firtkó Péter, Herczeg Roland, Juhász Ádám, Juhász Alex Zoltán, Kiss Nikolett, Kolmont Dávid János, Konderák Péter, Kónya Adrienn, Kovács Attila, Kurucz Tamás, Lizák Roland, Lugosi Andor, Malacsina Rihárd, Mihalik Zsuzsanna Róza, Nagy Péter, Nyíri Mária Bianka, Pásztor József, Pozsonyi Máté, Piszkor Gábor, Szemán Csilla

12. B
Osztályfőnök: Pólik Mária
Almási Ádám, Árvai Attila, Bálint Márk, Balog István, Bolla János, Czakó Márk, Csató Dávid, Dobos Gergő, Fedor Krisztián, Gaál Balázs, Hesz Ádám, Kristóf Tamás, Kuli József, Lukács Máté, Mátyus Zsolt, Nagy Zsófia, Pleszkó Zsolt, Széll Szabolcs, Tamás Zoltán, Tóth Richárd József, Veres Ákos

12. C
Osztályfőnök: Frigyik Erika
Bak Klaudia, Bodolai Anna, Bűdi Cintia, Buzás Brigitta, Drozsdik Imola, Fodor Adrienn, Gergely László Rafael, Gyenes Zsuzsanna, Hankó Nikoletta, Hegedűs Bernadett, Hudák Máté, Jónás Lilla, Kovács Krisztián, Kövér Zsolt, Lugosi Gergő, Luterán Attila, Mertus Tamás, Miklós Attila, Nagy Anita, Pavlyás Róbert, Plaszkó Jennyfer, Pocsai Petra, Puskás Benjámin, Schveighoffer Márk, Simárszki József, Sivák Melinda, Tóth Szilárd Bence, Urbán Ivett, Viczián Marcell Gergely, Zsoldos Ádám

12. D
Osztályfőnök: Prekopné Hriczó Mária
Ágoston Edvin, Balogh Zoltán, Béres Dávid, Bodó Eszter, Borisz Richárd, Böszörményi Ádám, Fehér Gábor, Feke Anita, Ilka Alexandra Dorina, Javorek Dávid, Kelemen Gábor János, Kocsis Annamária, Koseczky Zsolt, Kovács Zsolt, Kövér Dávid, Kozma Péter, Magyar Alexandra, Marosi Evelin, Medve János, Mika József, Pataki Gergő, Petrán Alexandra, Skaliczki Roland, Szabó Marián, Szepesi Krisztián, Szőke László, Török Alex, Varga Dávid, Vida Péter

12. E
Osztályfőnök: Dr. Kondrákné Hódi Laura
Áll Dénes Dávid, Bodnár Gergő, Csapó Bettina Barbara, Dobai Ádám, Drótos Dóra, Fodor Attila, Fürjes Ádám, Gyurcsik József, Halász László, Hartman Evelin, Hegyi Szófia Amanda, Kiss Bence, Kiss Dávid, Kosnyider Mátyás, Krajnyák Ivett, Mika Ferenc, Molnár Tamás, Nagy Gábor József, Nagy Imre, Németh József, Oláh Attila, Pap Gábor, Ragályi Béla Gergő, Szabó Attila, Szabó Péter Márk, Taskó Ádám, Toronya Zsolt, Tóth Péter, Vaszily Nándor, Zelei Bence


Kossuth Lajos Evangélikus Általános Iskola, Gimnázium és Pedagógiai Szakközépiskola

12. A
Osztályfőnök: Molnárné Litványi Krisztina
Ander Gergely, Aranyosi Fanni, Balogh Tamara, Barancsi Nikoletta, Bendzsák Máté, Csiba Sarolta, Farkas Gergely, Frisóczki Bence, Gaál Henrietta, Hanzók Eszter, Hodobay Zsófia, Horváth Alexandra, Ivankó Dóra, Jelenovics Angéla, Juhász Viktória, Kapitány Orsolya Csilla, Kelemen Tímea, Kiss László Bence, Krajnyák Dóra, Margóczi Kitti, Mikulák Dalma, Orosz Enikő, Orosz Gyula, Papp Szilvia, Péli Dorottya, Peres Krisztián Gábor, Siska Lili, Strázsi Krisztina, Szabó Márk, Szécsi Adrienn, Szűcs Rebeka, Vanyó Angéla, Vízkeleti Rita, Zékány Regina

12. B
Osztályfőnök: Pelikán István
Bara László, Bencsik Cintia, Bódvai Evelin, Budai Daniella, Cserjés Alexandra, Csörsz Anett, Dorkó Martina, Fónai Barbara, Hajdu Kamilla, Havasi Marcell, Hazrati Klaudia, Hideg Bence, Juhász Péter, Király Boglárka Enikő, Klauzsovics Noémi Ágnes, Kovács Dalma, Kovács Dávid, Kovalik Tímea, Krajnyák Vivien, László Márk, Lovász Brigitta, Merényi Zsuzsanna, Mercz Tamás, Mokrai Ádám, Molnár Vanda, Pálmai Ivett, Pénzeli Attila, Princz Laura, Remeczki Dorina, Ritó Evelin, Romenda Cintia, Sándor Barbara, Szűcs Enikő

12. C
Osztályfőnök: Járásiné Magyari Judit
Bartók Marietta, Bodnár Dóra, Boros Viktória, Bunyi Fanni, Condea Brigitta, Firtkó Henrietta, Frankó Dorottya, Godek Dzsenifer, Hegyi Gréta Barbara, Hoskó Judit, Kecskeméti Márk, Kendi Fanni, Kolarovszki Eszter, Koncsol Gergő László, Kovács Eszter Andrea, Kovács Ildikó Judit, Kurovics Emese, Lovas Dóra, Luhály István, Mecser Szilvia, Medve Réka, Mihály Viktória, Montskó Márk, Nagy Patrik, Novák Zsanett, Perge Evelin, Planéta Fanni, Szabó Fruzsina Zsófia, Toldi Nikoletta, Urszuly Kitti Éva, Vitárius Dorina Mária, Vincze Patrik, Wágner Viktória Laura

12. D
Osztályfőnök: Bányász Monika
Ambrus Eszter, Árvai Dorina, Árvai Eszter, Bak Andrea, Besenyei Petra, Czégé Dóra, Czeglédy Márk Ferenc, Csernátoni Renáta, Demeter Barbara, Dendel Gitta, Drótár Erika, Fábián Dorottya, Faitli Eszter, Farkas Henrietta, Gombár Ágnes, Gyetkó Cintia, Német Jenifer, Ónodi Petra, Pekár Judit, Pintér Evelin, Siri Petra Bianka, Szigeti Judit, Tóth Kitti, Turóczi Szabina, Urbán Alexandra, Varga Rebeka, Vetrik Réka

12. E
Osztályfőnök: Nemcsikné Marticsák Éva
Babik Krisztina, Balla Katalin, Balogh Alexandra, Bedécs Laura, Bertalan Krisztina, Dankó Dalma, Fehér Anna Mária, Hornyák Adrienn, Joó Anna, Kerekes Klaudia, Kerekes Tamara, Kereki Kristóf, Kiss Kinga, Kovács Adriána, Kovács Annamária, Kovács Zsófia, Lecső Dóra, Majoros Gergő, Mocsári Nikolett, Módis Péter Gergő, Molnár Veronika, Nagy Anett Mária, Németh Fanni, Nyitrai Alexandra, Pusztai Bettina, Soós Noémi, Svak Polett, Szabó Adrienn, Szoboszlai Bettina, Tamás Ildikó, Varga István Richárd


Lévay József Református Gimnázium és Diákotthon

12. A matematika, informatika, általános
Osztályfőnök: Horváth László
Aranyosi Márk, Bálint Dániel, Bárány Balázs, Bordás Zoltán, Bottka Gábor, Edvi Evelin, Fekete Attila, Gálházi Evelin Andrea, Horváth Julianna, Kacsó Dalma, Kalapos Csenge, Kis Fruzsina, Kolozsvári Sára, Kovács Fanni, Leidgeb Noémi, Majoros Ádám, Mongyik Dalma, Nagy Benjámin, Nyüsti Renáta, Obbágy Máté, Orosz Gyöngyi, Rajz Benjámin, Sepsi Klaudia, Sóvári Zsuzsa, Szabó Klára, Szász Norbert László, Szegedi Dávid, Tóth Anett, Tóth Tamás, Váczi Gergő, Váczi Levente, Veres Róbert

12. B német, angol
Osztályfőnök: Nagyné Bódor Katalin
Ákos Áron Balázs, Berecz Boglárka, Czinege Bonifác, Fazekas László Ádám, Görcsös Izabella, Győrffy Dorottya, Horváth Gábor Dániel, Juhász Violetta, Kádár Álmos Márk, Kádas Csilla, Ketzer Tamás, Kriston Márk, Kurmai Kornél, Kvaszta Bendegúz Péter, Lantos Nóra Noémi, Lénárt Kinga, Majoros Márk, Nagy Patricia, Pinczés Flóra, Pindzsulya Máté, Pócsi Gréta, Szépe Zsombor, Szilárdi Brigitta, Temesvári Máté, Timkó Réka, Urbán Kristóf, Zsófi Claudia

12. C történelem, média
Osztályfőnök: Molnár Csaba
Barnák Ádám Zoltán, Bodnár Péter, Csengeri Kitti, Dézsi Attila Ferenc, Dienes Csaba Alex, Gaál Bátor Richárd, Hegyi Hanga, Horváth Péter, Juhász Ákos, Kahancz Erika, Kalóz Balázs, Kedves Balázs, Kiss Noémi, Koleszár Péter Gyula, Komenda Kristóf Balázs, Lábas Violetta, Lukács Emese, Majoros Máté, Majoros Vivien, Molnár Zsolt, Nagyváradi Tünde, Namesnyik Norbert, Orgován Petra, Orosz Márton Péter, Papp Dávid, Pecze Gábor, Rákosi Réka, Szabó Szilveszter, Szondi Borbála Réka, Szűcs Miklós, Tóbis Fanni, Tóth-Szabó Csenge, Vaszily Patrik

12. D természettudomány, informatika
Osztályfőnök: Dóka Erzsébet
Asztalos Péter Pál, Bányi Attila, Bartók Sándor, Bódi Bence Hunor, Bordás József Benjámin, Fazekas Máté, Gál Dénes, Harangozó Dóra, Horváth Máté, Hován Márk, Hubi Diána, Hudák Viktória, Ivanics Bálint, Kiss Tamás, Oláh Pál Olivér, Poczok Noémi, Rusznyák Ákos, Scsavnyiczki Donát, Scsavnyiczki Kristóf, Sinku Bence, Soltész Krisztián, Szebenyi Máté, Szitovszky Nóra, Takács Dávid, Tóth Ágnes, Tóth Bianka, Tóth Kitti, Urbán Zsóka

12. F nyelvi előkészítő, általános
Osztályfőnök: Szitáné Zsolnai Beáta
Ábrám Noémi Lilla, Barna Roland, Csáki Otilia, Dobsi Anett, Farkas Ágnes, Fodor Balázs Márton, Gombkötő Babett, Gönczi Mária, Kasó Ákos, Kassay Boglárka, Katona Zsófia Kinga, Kovács Kitti, Kurucz Kitti, Miklavicz Brigitta, Molnár Anna, Nyistyák Balázs, Orosz Bettina, Pelyhe Antónia, Serfőző Bettina, Siska Boglárka, Szabó Bence, Szabó Dániel, Szacsuri Kristóf, Szala Dorina, Szecskó Fanni, Takács Adrienn, Timkó Máté, Tóth Mária, Vladár Emese


Martin János Szakképző Iskola, Miskolc

12/2 Gyn – Gyógynövénytermesztő
Osztályfőnök: Lemperger Erika
Arnóth Csilla Edit, Balog Regina, Cifra Nikoletta Szandra, Csányi Lóránd, Gyurkó Annamária, Horváth Lívia, Kecskés Zsuzsanna, Kvaszta Zoltán, Miliczki Mária Magdolna, Miskolci Dalma, Molnár Gergő, Nagy Szilvia, Novák Petra, Nyakó Tímea, Simon Andrea Anett, Szőllősi Katalin, Üveges Balázs, Varga Anikó

12/3 P – Papírtermék készítő
Osztályfőnök: Kundra Emese
Barna Dávid, Benke Julianna, Dudás Ildikó, Haraszti Anett, Iván Miklós, Molnár József, Réti Gréta, Suha Levente, Szekeres Nikolett, Tóth Noémi Kinga

3/1 Pé – Pék
Osztályfőnök: Krajnyákné Greutter Zsófia Anna
Árvai Marietta, Bárdi Benjámin Bence, Dojcsák Dávid, Hegyes Dávid, Kótai Julianna, Piroth Rozália, Rendes Lajos, Tóth Zoltán

Mentor Gimnázium és Szakképző Iskola

10. É-N élelmiszer- és vegyiáru eladó osztály
Osztályfőnök: Ráczné Koncz Eszter
Árvai Vivien, Balogh Szandra, Bári Viktória, Homa Veronika, Káló Ivett, Kiss Marietta, Lukács Péter, Nagy Melinda, Pintér Tamás, Szabados Natália

10. H-N hegesztő osztály
Osztályfőnök: Sándor Krisztina
Balázs József, Budai Gyula Ádám, Kocsiscsák Zsolt, Kovács Krisztián, Kulcsár Barnabás, Lakatos Csaba, Lukács Benjámin, Nótár Richárd, Péter Richárd, Rázsó István, Szendi Károly, Vas Gábor Bálint

12. Sz-N szakács osztály
Osztályfőnök: Liszek Zsuzsa
Bíró Orsolya, Fekete Roland, Gacem Abdelkarim, Gajdics Gergely, Héger Vivien, Hidasi Roland, Kótai Attila, Kovács László, Kovács Péter, Kovács Tamás, Lapis László, Paska Péter Márió, Péter Ducsai László, Svoboda Máté, Tóth Márton

14. GYA-N gyógyszertári asszisztens osztály
Osztályfőnök: Sándor Krisztina
Balogh Krisztina, Györki Dalma, Hankó Klaudia, László Erika, Mucsicska Tímea, Nagyváradi Eszter, Szabó Ildikó, Szabó Katalin

14. GYM-N gyógymasszőr osztály
Osztályfőnök: Hegedűsné Miklós Zsuzsanna
Béres Eszter, Holovnyák Szandra Noémi, Illés Rozália, Jakab Angéla, Kovács Gabriella, Lakatos Richárd, Mogyorósi Tamara, Oravecz Szandra Zsuzsanna, Pocsai Réka, Prion Kitti, Rigó Fanni, Szajlai Gábor, Szemán Krisztina, Szilágyi Tamás Sándor, Szőke Gergő, Szűcs Vivien, Tóth Nikolett, Vámos Dóra, Virág Nikolett

13. KÜ-N kereskedelmi ügyintéző osztály
Osztályfőnök: Iczkovits Judit
Balogh Edit, Fekete Noémi, Halász Alexa, Köteles Flóra, Mádi Nikolett, Pajk Judit, Petró Bettina, Pozsgai Norbert, Smajda Tímea, Szívós Szilvia, Tarka Dézi, Tóth Alexandra, Vajóczki Nándor, Váradi Szabina, Vizsolyi Alexandra

13. SP-N sportedző osztály
Osztályfőnök: Dr. Madarász János
Bágyi Balázs, Dakó Adrienn, Domonkos Marcell, Hegedűs Viktória, Homa Gábor, Kántor Adrienn, Móricz Milán László, Nagy Ádám, Paczók Károly, Parkánszki Szabina, Pósa János, Posta István, Rostás Richárd Zoltán, Szabó Bettina Gréta, Szabó Judit, Szegfű Renáta, Szűcs Gabriella, Varró Bence, Vasas Edina, Vasas Viktor


MIOK József Nádor Gimnázium és Szakképző Iskola

12 irodai asszisztens
Osztályfőnök: Pócsik Julianna
Bereznay Felícia, Gál Liliána, Hankó Andrea, Horváth Karolina, Kis Laura, Lajhó Evelin, Moczó Edina, Molnár Nikoletta, Oravecz Nikolett, Péter Viktória, Szilvási Tünde, Tamás Iván, Torhány Eszter Katalin

12 ruházati eladó
Osztályfőnök: Molnár Gábor
Budai Klaudia, Darabos Dóra, Glonczi Klaudia, Hajdú Angelika, Hegedűs Dalma, Horváth Balázs, Inklovics Krisztián, Kaponyás Gergő, Katlan Alexandra, Kiss Gréta, Kiss Virág, Kormos Marianna, Lábas Péter, Lőrincz Erika, Pollák Bettina, Rózsa Dalma, Ruszó Diána, Sivák Nóra, Tamás Georgina


Miskolci Magister Gimnázium

12/1
Osztályfőnök: Berkessy Éva Andrea
Balogh Alexandra, Berecz László, Bíró Richárd, Borjus Roland, Czipczer Ciprián, Csomai Egon Dániel, Demkó Balázs, Dojcsák Deborah Dalma, Dukát Fanni Dorina, Felvinczy Zsombor, Galambos Norbert Tamás, Goralszki László, Herceg Péter, Homoki Norbert, Hornyák Marcell, Jakab Eszter Ilona, Kabdebó Fanni, Kertész Dóra, Kiss Dénes, Leskó Linda Edina, Leskó Zoltán, Madarasi Zalán, Nagy Boglárka, Naran Amgalan, Nótás Attila, Nyírcsák Gábor, Papp Tamás, Rubóczki Richárd, Sagáth Botond, Schvarcz Nikolett, Sever Róbert, Simon Ádám, Simon Balázs, Stóka Márk László, Szilágyi Fanni, Szilágyi Olivér István, Trefán Roland, Vadnay Krisztián Zoltán, Waldhauser Alen Róbert, Zsóri Fruzsina


Szent Benedek Gimnázium és Szakképző Iskola Miskolci Tagintézménye

12. GT gimnázium és tánc tagozat
Osztályfőnök: Béresné Éles Tímea
Gimnázium: Ajtai Ágnes, Bálló Edina, Bilibok Anita Elvira, Bodnár Dalma, Gönczi Dávid, Hegedűs Krisztián, Ivánfi Adrienn, Kirilla Tamás, Kovács Ádám, Lévai Norbert, Magos György, Mida Gergő, Paszternák Kitti, Pálfi Gábor, Szabó Zsuzsa, Szalai Klaudia, Vízi Petra, Vizsolyi Ádám.
Tánc tagozat: Balázs Roland, Cserős Andrea, Dankó Alexandra, Deák Ágoston Márk, Erdős Anita Virág, Hegedűs Viktória, Kapczár Kinga, Lakatos Barbara, Lipták Nikolett, Lövei Bettina, Nagy Brigitta, Nagy Szabina Kitti, Szegedi Viola, Tóth Vivien, Újvári Ágnes, Varga Eszter

2/12 IA-ÉVE irodai asszisztens, élelmiszer, és vegyi-áru eladó
Osztályfőnök: Topor Mária
Irodai asszisztens: Babák Bianka, Babus Éva, Bak Vivien Alexandra, Bozik Tamás, Nagy Melinda, Rontó Dávid, Rontó Ildikó, Sinka Nikolett, Sója Dalma, Sütő Evelin, Szabó Bálint,
élelmiszer, és vegyi-áru eladó: Csikó Petra Heléna, Darab Dávid, Dósa Judit, Dósa Zsuzsanna, Gergely Attila, Gulyás Norbert, Lengyel Ernő, Lövei Tamás, Tóth Anna


Szemere Bertalan Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium

12. A
Osztályfőnök: Orosz Györgyné
Alkalmazott fotográfus: Horák Ráhel, Juhász Dea Korinna, Juhász Judit, Kripkó Angelika, Megyesi Klára, Molnár Adrienn, Muntyán Mercédesz, Pap Ivett, Pataki Anita, Seres Viktória, Siegel Márk, Spisák Balázs, Tóth Tamás, Váradi Zsolt.
Táncos: Ecsegi Lilla, Gábriova Noémi, Ónodi Éva, Pásztor Orsolya, Petró Brigitta, Süveges Péter, Szabó Vivien, Ternai Zsuzsanna, Tóth Szandra, Zima Zamira

12. B
Osztályfőnök: Lukácsné Sidló Edina
Kozmetikus: Fényes Szilvia, Földvári Nikolett Klára, Geletóczki Réka, Gregóczki Boglárka, Hrascs Noémi, Juhász Evelin, Juhász Melinda Vanda, Karafa Tünde Brigitta, Katona Enikő, Kukola Erika Kitti, Mata Alexa, Nagy Fanni, Pongrácz Tímea, Prokop Barbara, Rinkó Barbara, Szabó Petra, Szoboszlai Barbara, Szurdán Alexandra, Szűcs Anita, Zári Zsolt, Zsarnai Enikő

12. C
Osztályfőnök: Farkas Laura
Autószerelő: Balogh Ákos László, Balogh Richárd, Buhala Ádám, Dobi Sándor, Frakner Krisztián, Homolya Dávid, Juhász Krisztián, Kvancz Ferenc, Lalik Máté, Magyari Tamás, Molnár Attila, Német Dániel, Puchy István, Ragó Viktor, Saláta Norbert, Tamás Sándor, Timár László, Tóth Richárd Dániel.
Autóelektronikai műszerész: Bernáth Balázs, Igó Zsolt, Kiss János, Lakatos Tamás, Lengyel Zsolt, Lovász Marcell, Ragyina Krisztián, Tóth Máté

12. D
Osztályfőnök: Lódi Gábor
Informatika (informatikai műszerész, webmester): Balla Gergő, Bodnár Tibor Dávid, Csernus Márk András, Csorba Lilla, Derján Zoltán, Farkas Máté, Fekete László, Hadházi Ádám Miklós, Hornyák Máté, Kisbenedek Máté, Kósa Kristóf, Kovács Nikolett, Kovács Sándor, Lipcsei Dániel, Majoros Dóra, Majzik Kristóf, Mitrik Richárd, Molnár Patrik, Nagy Sándor, Németh Kitti Abigél, Palla Máté János, Pelles Gábor, Popik Tamás, Salap Gábor, Suhajda Attila, Szabados Dávid, Szilágyi Dávid, Szinai Róbert, Tóth Péter Máté, Tóth Tibor, Urbán Alex

12. E
Osztályfőnök: Kovácsné Rakaczki Zsuzsa
Divat-, stílustervező: Balogh Georgina, Batári Fruzsina, Dimény Dalma, Jakab Vivien Neszta, Kis Adrienn, Kovács Petra, Nagy Henriett, Spisák Júlia, Suták Renáta, Völgyi Éva.
Dekoratőr: Bodnár Karolina, Fehér Kitti, Horváth Beatrix, Horváth Tímea, Kopcsik Bernadett, Mátyási Eszter, Murguly Renáta Vivien, Sárosi Judit Krisztina, Szűcs Réka, Takács Tünde, Tamás Dorottya, Uher Emese

2/12-F
Osztályfőnök: Szloboda Miklósné
Fodrász: Algács Marietta, Balogh Enikő, Barna Adrienn, Berlinszky Boglárka Bianka, Bodnár Réka, Czikó Bettina, Dávid Alexandra, Dégi Csilla, Gagyi Alexandra, Handa Zsófia, Hegedűs Martina, Holczer Orsolya, Hrabovszky Judit Krisztina, Iglai Alexandra, Juhász Natália, Kuna Loretta Réka, Magyar Kitti, Majoros Ágnes, Molnár Krisztina, Nagy Lejla, Rózsa Krisztina, Simon Annamária, Siroki Klaudia, Tóth Marcell, Urbán Tamás, Vadász Violetta, Vígh Titanilla

2/12-G
Osztályfőnök: Fejszák István
Villanyszerelő: Balázs Péter, Csomár Csaba, Grebely Dávid, Gulyás Tamás, Keller Dávid, Kis-Tóth Milán, Korda Lajos, Kőműves Dániel Péter, Kurmai István Ádám, Ónodi Gyula, Pelle Zoltán, Sándor Ádám, Sándor Dániel, Selmeczi Ádám, Soltész Gábor, Stecz Miklós, Stefán Nándor, Vanyó József, Zupic Erik

3/13-F
Osztályfőnök: Hajas Sarolta
Fodrász: Adorjáni Adrienn, Barna Szilvia, Bartók Tünde, Béres Enikő, Berki Szabina, Bodnár Lívia, Brünner Brigitta, Csoma Tünde, Guba Dóra, Horváth Orsolya, Kassai Eszter, Kiss Orsolya, Kiss Vivien Loretta, Márton Alexandra, Molnár Andrea, Nevelős Tímea, Pongó Emese, Salasovics Zsanett, Sipos Andrea, Somogyi Éva Bernadett, Takács Gabriella, Vadász Barbara, Váradi Zsanett, Varga Bettina, Végső Klaudia. Bőrdíszműves: Balogh Máté Balázs, Bancsók Zsanett, Plósz Enikő, Rehóczki Enikő, Szilvási Szabina, Szögi Patrik Bence, Tóth Andrea, Ungvári Eszter

3/13-G
Osztályfőnök: Brézai Zoltán
Villanyszerelő: Abkorovits Ádám, Bárdos Tibor, Bereczki Krisztián, Dankó Krisztián, Dzuró János, Fodor Zsolt, Gottfried Márk, Hankó István, Jakab Tamás, Kiss Csaba, Kovács Dénes Arnold, Kuru Tibor, Sándor Gergő, Szinai Márk, Tószegi Dávid, Tóth Dénes, Tóth Gábor, Tóth Richárd

Szentpáli István Kereskedelmi és Vendéglátó Szakközépiskola és Szakiskola

12. K
Osztályfőnök: Tariné Gáti Tünde
Bakos Barbara, Bálint Bettina, Csóka Mária, Drofti Anna, Feith Olivér, Hankó Kitti, Haraszti Róbert, Horváth Dezső, Kecskés Krisztina, Kótai Bettina, Korcsog Erzsébet, Kozák Nóra, Kövér Anett, Libárdi Szabina, Link Zsuzsa, Lipusz Dominika, Molnár Eszter, Schmidt Liliána, Soltész Éva, Szűcs Eszter

12. V
Osztályfőnök: Krajnyák Attila
Boros Klaudia, Cseh Dániel, Derda Vivien, Domonkos Annamária, Eke Annamária, Fazekas Tamás, Fridrik Gergő, Hegedűs Gábor, Hudopkó Tímea, Jung Krisztián Márk, Kovács Flóra, Kovács Máté, Kővári Márk, Lipták Krisztina, Medve Viktor, Mészáros Gergő, Nagy Bence, Novák Eszter, Ősz Tamás, Palócs István, Pásztor Viktória Margit, Perge Balázs Martin, Puskás Orsolya, Sánta Loretta, Sebők Dániel, Szabó Andrea, Tardi Zsanett, Tamás Zoltán, Török Eszter, Török Veronika, Varga Péter Gábor

2/12. B élelmiszer- és vegyiáru eladó
Osztályfőnök: Zólyomi Gyöngyi
Bordás Krisztina Lilla, Csóka Nikolett, Csontos Vivien, Fényes Tamás, Fodor Géza, Hegedűs Viktória, Kádár Adrienn, Kocsis Lilla, Kristóf Mónika, Kundráth Ivett, Lábár Viktor Márió, Lakatos Mária, Pribéli Dániel, Rácz Ágnes Orsolya, Rőczei Alexandra, Schalkház Enikő, Setét Vivien, Szamkó István, Szeles Dávid, Tóth Ádám, Ujvári Erzsébet, Váradi Margit, Zoltai Mónika

2/12. c ruházati, műszaki eladó
Osztályfőnök: Kukta Andrea
Aranyosi Noémi Kinga, Balogh Márk, Balogh Roxána Éva, Béres Vivien Barbara, Csanálosi Dávid, Csécsi László Péter, Csipi Balázs, Feleki Éva, Glonczi Éva, Glonczi Katalin Gina, Halmi Lívia, Hankó Kitti, Hímer Kitti, Horváth Gyöngyi, Horváth Renáta, Kecskeméti Ákos, Kiss Gábor, Kiss Klaudia, Kiss Zsanett, Kiss Zsuzsanna, Koleszár Zsanett, Kótai Beáta, Krajnyák Katalin, Molnár Kinga, Nagy Anikó Zsuzsanna, Németh Máté, Rakaczki Edit Zsanett, Rozmán László, Szűcs Lajos, Tóth Edina, Tóth Marcella

2/12. e1 szakács
Osztályfőnök: Dr. Molnárné Benedek Erika
Bacsó Alex, Bán Henrik, Bárány Tamás, Béres Dániel Tamás, Bodnár Tibor János, Búzási Dorina, Fehér Ákos, Fekete Gábor Lajos, Filep Judit, Filep Kitti, Gyöngyösi Bálint, György Róbert, Hocza Krisztián, Horváth Bernadett, Hrabovszki Szabolcs, Kocsis Roland, Lizák Péter, Monták István, Nagy Tamás, Nagy Richárd, Német Péter, Németh Gábor, Oláh Sándor, Pazicsák Máté, Petro Dávid, Pongrácz Tamás, Schmidt Ede, Soltész Tamás, Szilágyi Gábor, Tarnóczi Dávid, Tóbiás Máté, Tóth Adrián Olivér, Tóth István, Varga Áron Előd, Varga Dániel, Varga István, Vass Annamária

2/12. e2 szakács-cukrász
Osztályfőnök: Petróczkiné Komenda Erzsébet
Ákos Zsanett, Bak Zsanett, Berdár Andrea, Crisan Roland, Czeglédi Gyula, Csizmár Attila, Deli Viktor, Fancsalszki Gábor, Ficsura Máté, Füleki Hajnalka, Fülöp Dorottya, Galovics Tímea, Gazda Róbert, Gondol Bálint, Illés Bernadett, Juhász Péter, Kovács József, Kovács Zsófia Sára, Lapis Dániel, Mihályi Annamária, Müller Dávid, Nagy Dávid, Nagy Gábor, Nagy Richárd, Nagy Zsuzsa, Németh Anita, Németh Laura, Pongó Vivien, Pusztai Norbert, Sárközi Gergely Patrik, Smizsánszki Barbara, Somogyi László, Szegedi Dorina, Tóth Gabriella

2/12. g pincér
Osztályfőnök: Magyar Viktória
Almási István, Balkányi Beáta, Brilla Márk, Buda Balázs, Czél Gergely, Cséka Nikoletta Noémi, Csurkó Ákos, Daróczi László, Demkó István, Gál Roland, Galajda Renáta, Horváth Vivien, Kosztrub Nikolett, Kozma Sándor, Kucsma Tamás, Majoros Renáta, Molnár Annamária, Nagy Katalin, Pusoma Hajnalka, Sebők Georgina, Solcz Gábor, Szabó Roland Dániel, Tóth Beáta, Varga Tamás

3/13. e szakács
Osztályfőnök: Mesterné Imri Éva
Bristyán László, Buskó Dávid Ottó, Czapák Zoltán, Csányi Bence, Csiklya Csaba Dániel, Dávid Éva Alexandra, Deregi Zoltán, Dorogi Szabolcs, Farkas Sándor, Fekete Gergely, File Gabriella, Fodor József, Galovics Lilla, Harangi Marcell, Harsányi Tamás, Hodák Ákos, Jakab Norbert, Juhász Bence, Kocsis Gergely, Kosztek Richárd, Kulcsár Alex, Lakatos Zoltán, Miklósi Balázs, Nagy Csaba Árpád, Némethi Tamás, Oláh László, Oláh Zsuzsanna Csilla, Orosz Péter, Puskás Márton, Sepsi Márió, Szekeres Kálmán, Szűcs Zsolt, Timák Ádám, Varga Imre, Varga Tamás

3/13. g1 cukrász, pincér
Osztályfőnök: Venczel Viktória
Balsai Alexandra, Bodnár Balázs, Csihon Ákos, Guba Zoltán, Hajdu Gergő, Kovács László Csaba, Kovács Vanda Katinka, Köröskényi Péter, Kürti Viktor, Lukács Gyula, Nagy István Péter, Németh Alexandra Cintia, Pataki Ildikó, Pataki Krisztina, Plaszkó Georgina, Spisák Adrienn, Tamás Kitti, Tóth Orsolya, Ujházi Zsolt

3/13. g2 pincér
Osztályfőnök: Ördög Zsuzsanna
Balogh Erik, Bódi Bettina, Brilla Edit Ilona, Földi Dániel, Horváth Csaba, Jantek Henrietta Szandra, Király András, Koleszár Dávid, Kovács Barbara, Lukács Evelin, Malcsovszky Viktória, Molnár Péter, Németh Dávid, Orosz Máté, Smizsánszki Emese, Szedlák Anett, Szendrei Enikő, Tóth Attila, Tóth Ákos, Üveges Marina, Vágási Éva


Zrínyi Ilona Gimnázium

12. A
Osztályfőnök: Szők Anita
Balogh Barbara, Bodnár Noémi, Boros Boglárka, Csótka Tamara, Dávid Dóra, Elek Péter József, Fekete Kinga, Fenyvesi Dorisz, Gáti Gábor, Gogolya Réka, Gyarmati Laura, Gyuró Magdaléna Zsófia, Juhász Laura, Kálmán Henrietta, Kerekes Anita, Kozaróczy Csilla Martina, Kulcsár Kitti, Lippai Flóra, Lőcsei Dániel, Méder Noémi, Molnár Gergely, Nagy Orsolya, Nagy Zita, Nyeső Petra, Oprável Melitta, Rácz Mária, Simon Sára Rebeka, Szabó Ildikó, Szepesi Tamás, Tóth Fanni, Zsíri Vanda Fatime, Zsíros Bettina

12. C
Osztályfőnök: Taba Viola
Antal Gergő, Bánházy Eszter, Csap Lilla, Csapkó Helga, Dallos Petra, Dömötör Édua Csenge, Dőry Brigitta, Farkas Fruzsina, Gácsi Mihály, Gintner Máté, Haraszti Dávid, Hargitai Fanni, Horváth Dalma, Juhász Judit, Kabdebon Dominik, Kaczvinszky Klaudia, Kis Milán, Kiss Martina, Koncz Gabriella, Kovács Krisztina, Kriston Csaba, Lu-kács Flóra Éva, Magyar Mária, Mihalik Flóra, Nagy Tamara, Orosz László, Perge Dorina, Sakovits Liliána, Stibor Dorina, Szekrényes Anna, Szendrei Blanka, Szendrei Gábor, Szunyogh Ábel, Szuromi Zsófia, Szűcs Dániel, Tamás Judit, Tamás Szimonetta

12. D
Osztályfőnök: Kunos Nóra
Ádám Júlia Borbála, Balogh Edina, Banu Krisztián, Csillik Judit, Csörsz Anett, Dobler Nikoletta, Dobos Boglárka, Eperjesi Gábor, Gyuricskó Tibor, Hegedűs Máté, Kállai Cintia, Kavasánszki Letícia, Kerékgyártó Roland, Kiss Gábor, Kiss Viktória, Kovács Eszter, Lovas Bianka, Lövei Balázs, Mura Mészáros Zoltán, Muri Attila, Pászti Róbert, Porcsin Márk, Rákos Petronella, Somodi Nikolett, Strobek Henrietta, Szabó Richárd, Szegedi Viktória, Szilágyi Máté, Szimonidesz Éva, Tomesz Anett, Tóth Fanni Alexandra, Vadnay Máté, Varga Kitti, Zákány Hedvig

13. B
Osztályfőnök: Kecskemétiné Pál Éva
Bodnár Boglárka, Bukodi Bianka, Fantóli Dániel, Forgács Emese, Gifló Laura, Juhász Evelin, Kardos Andrea, Kenderes Fruzsina, Kiss Eszter, Kiss Zsófia, Kolláth Berta, Kora Bettina, Kriegel Anikó, Majoros Barbara, Orosz Annamária, Péli Cintia, Rácz Viktor, Ragályi Laura, Rózsavölgyi Nóra, Sebő Evelin, Szabó Janka, Szalontai Fanni Eszter, Szoboczki Diána, Szűcs Viktória, Toldi Nikolett, Vanek Judit









hirdet�s