A 2012-es ballagók névsora Mezőkövesden

Mezőkövesd – Összeállításunkban az idén Mezőkövesden ballagó középiskolások névsorát közöljük.

Széchenyi István Szakképző Iskola

12 A
Osztályfőnök: Kovács Zsóka
Beke Dávid, Béres József, Birinyi Ákos, Éliás Richárd, Gulyás Anita, Holló József, Kása Alexandra, Keresztúri András, Köteles József, Lakatos Giuseppe, Lénárt Dóra, Lénárt Tamás Miklós, Molnár Evelin, Nagy Attila, Nyikes László, Panyi Roland, Pásztor Attila János, Radványi Vivien, Sándor Dániel, Seres Róbert, Vanczák Attila

12 B
Osztályfőnök: Péter Zoltán
Baranyi Balázs, Bene Alex, Bordás Bertalan, Cseh Dávid, Dávid Norbert, Filep Tamás, Gergely Róbert Levente, Gyenge Norbert, Hankó Renátó, Korpás Tamás, Markó Ákos, Nemes Adorján, Póhl Tibor Krisztián, Sárközi Valentin, Szabó Gergő, Szabó I. Viktor, Szabó II. Viktor

12 C
Osztályfőnök: Nyeste László
Asztalos Anasztázia, Bakondi Sándor, Balatoni Ferenc, Baranyi Viktória, Biró Edina, Csörgő Beáta, Emődi Dalma Tünde, Geréb Kinga, Kis Szabina, Kis Szimonetta, Kis Violetta, Kiss Nikoletta, Kovács-Molnár Eszter, Kriston Kitti, Lakatos Norbert Lajos, Lukács Gergő, Molnár Noémi, Murányi Márk, Paczók Erika, Paczók Margit Zsófia, Pallagi Ivett, Perge Kitti, Pető Nikolett, Szepesi Loránd, Szilágyi Réka, Vajda Katalin, Varga Máté, Vozár Mária Ágnes

12 D
Osztályfőnök: Hajdú László
Bán Gáspár Csaba, Bernáth Erik, Bernáth Ervin, Bodnár Richárd, Cseh József, Csóka József, Dézsán Richárd, Fekete Norbert, Hindulák Péter, Jacsó Richárd, Kántor András Gábor, Kántor Béla, Kántor Dávid Zoltán, Kiss Gábor, Kiss Tamás, Kriston László Balázs, Markó Tamás, Mészáros Dániel, Molnár Alex Dávid, Nagy Dávid, Rémiás István, Szilvási Tamás, Szitai Krisztián, Szkaliczki János, Takács Gábor, Takács Sándor, Tari Krisztián, Tarján Zoltán, Tóth Gergő, Vati Adrián, Zelei Gábor Zoltán

12 E
Osztályfőnök: Fehér Anikó
Balázsi Bernadett, Balogh Krisztina, Biró Aletta Dea, Bonivárt Dorina, Bukta Viktória, Burai Nikolett, Cseh Mirjam, Csizmadia Elizabet Beáta, Csótó Adrienn, Fodor Nikolett, Gajdos Alexandra, Gulyás Dalma, Horkai Viktória, Lakatos Lejla Éva, Mezei Nóra, Nagy Barbara, Nagy Nikolett, Pataki Erzsébet, Rostás Krisztina, Szabados Tímea, Szobota Tímea, Varga Szimonetta, Vozár Krisztián

12 F
Osztályfőnök: Csendes Tímea
Árvai Zsolt, Bódi Csaba, Budai Gergő, Farkas Zoltán, Fávor János, Fidler István, Holló Péter, Horváth József, Juhász Krisztián, Kiss Ádám, Koza Martin György, Laluska Gábor, Mezei Sándor, Németi Attila Gyula, Paluk Richárd István, Papp Tamás, Polgár Péter Dávid, Seres Ádám, Siroki János, Suha András, Szabó Péter, Szendrei Miklós, Szitai András, Szitai Ödön, Szitai Róbert, Szitai Tibor

12 G
Osztályfőnök: Nagy Andrásné
Árvai Anita, Baranyi Richárd, Csemer Richard, Halász Róbert, Jakab Franciska, Karóczkai Anett, Kiss Gábor, Kiss Gergő, Körömi Beáta, Markó Csaba, Markó Mária, Markó Zsolt, Miklósi Dzsenifer, Stefán Annamária, Szántai Vivien, Szilvási Gábor, Tari Ildikó, Tari Katalin, Tóth Mónika, Török Lilla

12 L
Osztályfőnök: Szoó Tibor
Bencsik Katalin, Daragó Andrásné Hadobás Magdolna, Deáki Lajos Dávid, Hajdu Ferencné Szita Melinda, Kis Gergely, Kürtiné Hajcsik Henrietta, Szabó Balázs, Török Csaba Róbert, Török Zoltán, Vámos Erika,

13 C
Osztályfőnök: Várhegyi György
Bacsik Eszter, Csrefkó Tamás, Duka Vivien, Fodor Barbara, Horváth Noémi Emese, Kis Alexandra, Kiss Réka

Szent László Gimnázium és Közgazdasági Szakközépiskola

12 B
Osztályfőnök: Panyikné Kálmán Ágnes
Ádám Máté János, Bajnok Tünde Mária, Bak Zsófia, Balázs Bernadett, Balázs Martin, Balog Adalbert Tamás, Bocsi Bettina, Bodnár Atina, Bozsik Nóra, Czakó Krisztina, Czettner Dániel, Dávod Kristóf, Derekas Fanni, Farkas Anna, Fejes Csilla, Gáspár Emília, Gedai Dorottya, Hajdók Leontina, Hajdu Dorottya, Juhász Klaudia, Kiss Fanni, Kiss Miklós, Koncz Dávid, Kovács Andrea, Kovács Bálint, Kovács Nikolett, Kovács Diána, Kovács Dóra, Leskó Noémi, Mravik Melinda Emma, Ócsai Balázs, Pásztor Zsolt Szabolcs, Rozsos Adrienn, Sipos Alexandra, Szabó Nikolett, Udud Anett, Vajtó Miklós 

12. C
Osztályfőnök: Csörgő László
Aranyosi Henriett, Balog Erzsébet, Bodnár Barbara, Demeter Ádám, Farkas Nikolett, Fodor Luca, Földes Eszter, Fuckler Benjámin, Gallik Gábor András, Gáspár Viktor, Guba Veronika, Gulyás Norbet, Hadobás Ádám, Hajdú Bence, Hajdu Martin, Holló Dániel, Kácsándi Kristóf, Karkus Nina Dóra, Kódor Zoltán, Koncz Péter, Kovács Judit, Kovács Tímea, Lázár Balázs, Marczis Krisztián, Nagy Judit, Pap Nikolett, Pap Patrik, Sebe Attila, Sipos Péter, Stuller Anita, Szeli Mercédesz, Szepesi Bettina, Szurmai Enikő Tímea, Tari Máté

12. D
Osztályfőnök: Tállao Andrásné
Baranyi László, Bertha Gábor, Bocsi Róbert, Bodó Balázs, Bukta Kitt Edit, Dodos Balázs, Dudás Lejla, Fodor Szilvia, Gaál Helga, Gál Márk Dániel, Gál Martin, Gáspár Tamás, Halas Judit, Hegyi Nóra, Hímer Nikoletta, Horváth György, Jacsó András, Kada Beáta, Kálmán Kitti, Kis Anett, Kiss Evelin, Koncz Ádám, Koncz Gábor, Kovács Máté, Kovács Norbert, Kovács Zoltán, Markó Richárd, Miknyóczki katalin, Pásztor Éva, Simon Balázs, Soltész Aladár, Tóth Bence lajos, Tóth Géza, Tóth Martin, Tóth Nikolett

12. E
Osztályfőnök: Nagyné Szalmási Ildikó
Ádám Barbara, Balogi Boglárka, Bán Norbert, Bencsik Szilvia, Csirmaz Kamilla, Csörgő Nikolett, Fügedi Tamás, Gáspár István, Guba Nikolett, Halász Dóra, Halmai Dávid, Kardinál Zsófia, Kocsis Adnrienn, Kormos Gergő Károly, Kovács Dóra, Kovács Kitti, Lanszki Csaba, Lengyel Renátó, Linzenbold Klára, Lukács Ákos, Nagy Kristóf, Németh Máté, Nyitrai Jábnos Dávod, Olasz dóra, Orosz Gréta, Sebestyén Péter, Stáb Bence, Szeifert Alexandra, Tar Zsófia, Tóbiás Vikória, Tóbiás Ádám, Tóth Ádám, Tóth Lilla Piroska, Tóth Nikolett, Zólomyi Lilla

13. A
Osztályfőnök: Fülöp Gabriella
Ardai Anna, Bán Beatrx, Bollók Éva, Bruzsa Kinga, Drotár Vivien, Halmai Vivien Mária, Hargitai Gábor, Kis Gábor, Komáromi Kristóf, Marton István, Miklós Katalin, Molnár Richárd, Molnár Viktória, Novák Zsuzsanna, Pap Csilla, Pető Petra Rebeka, Rezsegi Bettina, Simon Gábor, Simon Zsófia, Soós Gabriella, Svercsok Fanni, Szabó Árpád, Telek Imre, Vass Kristóf Ottó