A 2012-es ballagók névsora Kazincbarcikán

Kazincbarcika – Összeállításunkban az idén Kazincbarcikán ballagó középiskolások névsorát közöljük.

Szalézi Szent Ferenc Gimnázium, Kazincbarcika

12. B
Osztályfőnök: Máthéné Kacsinkó Katalin
Bánóczki Vivien, Boczki Martin János, Coppolaro Margherita Sofia, Czenke Zoltán, Fenyves Barbara, Földi Lilla, Géczi Kristóf, Gregus Lajos, Gruik Bettina, Horváth Laura Éva, Kádas Réka Bernadett, Kirila Ferenc, Kolozsi Gergely, Kovács József, Kőhalmi Boglárka Kinga, Lipusz Viktor, Magyar Dávid, Markó Dániel, Mata Dávid, Nagy Alex, Ötvös Csaba Konrád, Palágyi Ivett, Pásztor Benjámin, Soós Klaudia Gréta, Szemán Andrea, Szesze Kitti, Szőr Dániel Edvárd, Toldi-Tóth Bence, Tóth Emese Flóra, Mária Gabriella

12. C
Osztályfőnök: Budai Tímea
Baffi Andrea, Balogh Klaudia, Bartók Réka, Bónizs László, Csák Vivien, Gondor Péter, Gregus Andrea, Hajdu Alexandra, Imri-Szarka Éva, Jagri Brigitta, Jankovics Barbara, Klementik Alexandra, Kovács Alexandra, Kurilla Botond, Laposán Enikő, Laufer Barbara, Máté Márk Dominik, Müller Orsolya, Páró Petra, Plajner Nikolett, Renyó Beatrix, Rostás Zsuzsanna, Soltész Eszter, Talpas Dorina, Tanyi Ramóna, Závaczki Mercédesz

12. E
Osztályfőnök: Lengyel Rózsa
Bánóczi Krisztina, Barna Beatrix, Boros Éva, Dávid Dorottya, Forgony Anna Margit, Fóris Milán, Gencsi Dávid, Golitkó Bernadett, Hocza Balázs, Hornyák Evelin, Kovács Ádám, Kovács Gábor, Kovács Zsófia, Molnár Fruzsina Csilla, Orosz Dorina, Polonkai Eszter, Rákos Ádám, Rusznyák László Martin, Szabó Ákos, Székely Dorottya, Tanyi Dániel Zoltán, Varga Zsolt, Zupkó Dalma, Zsúdel Dávid

13. A
Osztályfőnök: Farkas Barbara
Ádám Vivien, Baffi Roland, Bódvai Viktor, Bozsó Lívia, Dankó Krisztina, Dombi Éva, Domby Ádám István, Dzsudzsák Dániel, Ferenczi Norbert, Földvári István, Gál Csaba, Gál Zsófia, Kiss Bianka, Kovács Tibor, Kulcsár Bianka, Lavács Anett, Lőrincz Marcell, Murányi Lilla, Nagy Melitta, Nánássy Nikolett, Pál Enikő, Pece Nikolett, Pogány Eszter, Prága Emese, Rigó Jordán Róbert, Sándor Zsófia, Serényfalvi József, Székely Orsolya, Varga Evelin, Varga Róbert, Varga Szilárd

Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Önkormányzat Surányi Endre Szakképző Iskola és Kollégium

12/1 karosszérialakatos
Osztályfőnök: Kovács Eszter
Csabai Bence, Dienes Balázs, Gál Miklós, Gregóczki Attila, Kiss Attila, Klómer Sándor, Kolosai Csaba, Koppándi Zsolt, Lakatos Attila, Molnár István, Molnár Máté, Nahaj Péter, Orosz Ádám, Orosz Patrik József, Papp Csaba, Sáfrány Márk, Simon Gábor Ernő, Sipos Bence, Smigura Mihály, Sütő Balázs, Svidró Balázs, Szűcs Ákos, Tar Attila, Taskó Ádám, Török Csaba, Török Gergő, Veres Zsolt

12/2 élelmiszer- és vegyiáru eladó
Osztályfőnök: Erdélyiné Reményi Hajnalka
Bakó Diána, Bencs Fanni, Beri Ivett, Berki Tímea, Csikó Brigitta, Csuhaj Dávid, Czóner István, Demeter Klaudia, Dolányi Gina, Horváth Dávid, Kala Dávid, Kocsis Dávid, Kovács Gabriella, Lévai Ágnes, Paronai Ivett, Poczik Patrik, Pogány Márk, Porcs Roland, Ráki Nikolett, Ruszó Bettina, Susányi Viktória, Ujhelyi Éva, Zabolai Evelin

12/3 élelmiszer- és vegyiáru eladó
Osztályfőnök: Tóth Péter Zoltánné
Barsi Krisztina, Biczók Renáta Tímea, Bieleczki József, Budai Hilda Viktória, Csanya Boglárka, Dávid Mariann, Dedics Viktória , Dobos Bernadett, Feledi Dorina, Hegyvári Anita, Horváth Katalin, Horváth Rita Sarolta, Juhász Gréta, Kohajda Rebeka, Kovács Nikolett, Nagy Mónika, Papp Alexandra, Ruszó Alexandra, Suha Péter, Telekesi Andrea Döniz, Toldi Zsanett, Tóth Martin András

12/4 villanyszerelő, forász
Osztályfőnök: Barnáné Hajnal Éva
Villanyszerelő: Balla Ádám, Berecz László, Bubenkó Balázs, Fügedi Alex, Földi István, Haraszti István, Kovács Csaba, Paizs Dávid, , Porcs Tamás, Rákos László , Réti Richárd Rudolf, Sarkadi József, Simon Péter, Zombori Ádám. Fodrász: Balog Nikolett, Bári Kinga, Berki Vivien, Csabai Madléna, Gáspár Zsolt, Kis Katinka, Kiss Petra Barbara, Komódi Katalin, Kőhalmi Melinda, Mezei Ilona, Pálfi Kitti, Pogonyi Szilvia, Pucsok Helga, Schulcz Brigitta, Sike Enikő, Simon Anna, Szász Kristóf, Szölgyén Martina Zsuzsanna, Takács Nikolett, Varga Krisztina, Veres Donát

12/5 gépi forgácsoló, pincér
Osztályfőnök: Veresné Viczek Mónika
Gépi forgácsoló
Babus Sándor Roland, Cserhalmi László, Dapsy Roland, Korpics Dávid, Pozsonyi Patrik István, Szabó Adrián, Szabó Sándor, Tamkó József, Tatai Ádám, Urszin Roland. Pincér: Barta Csaba, Barta Ramóna, Elek Ádám, Fejti Dávid, Hajdu Evelin, Hajduk Bettina, Kresák Barbara, Kreutzer Erika Szandra, Majoros Evelin, Molnár Csilla, Murányi Noémi, Povazsanyecz András, Schlammer Zsófia, Szarka Ádám, Sztari Judit, Tatár Bence, Tóth Richárd István, Túróczi Andrea, Váraljai Klaudia, Veres Milán, Viszlai Natália, Zombori Zsolt

12/6 géplakatos, szakács
Osztályfőnök: Oravecz Erzsébet
Géplakatos: Csikász Sándor, Csikász Zsolt, Dienes Dávid, Dudu Ádám, Kocsmár Gergő, Komlóssy Bence, Ruszó Attila Richárd, Slezsák Bálint, Sütő István, Újházi Roland. Szakács: Anga Marcellina, Bartók Balázs, Deák Ádám, Fehér Edina, Gregóczki Olivér, Kasza Richárd, Kun Viktor, Marok Márton, Meskóné Csinyi Ágnes, Milicz József, Mogyoró Alexandra, Ráczi Kristóf, Rézműves Tamara, Rohály Márk, Safarcsik Attila, Tomencsák Dávid, Tomori Alexandra, Tóth Szabolcs, Tőzsér Georgina, Vass Tamás

13/1 forász
Osztályfőnök: Kovács Sándorné
Báthory Szimonetta, Bukovinszki Cintia, Cseh Vivien, Csorba Dénes, Fecsku Tímea, Jeddi Alexandra, Káló Diána, Koós Alexandra, Lukács Zsuzsanna, Madura Anita, Rescsánszki Mária, Varga Evelin, Zachar Krisztina

13/2 géplakatos, villanyszerelő
Osztályfőnök: Antal Tamás
Géplakatos:
Boholy Balázs, Forgony Krisztián , Földeák Zsolt, Károly Dávid, Keller Ádám, Keller Dávid, Kiska István, Kovács Pál, Kovács Tamás István, Kozma Zsolt, Kővári Péter, Lukács József, Nagy Viktor, Pál Zoltán, Pataki Ákos, Pitényi Ákos, Sallai Dávid, Schvirján Péter, Szalóky Dániel, Szilágyi Dávid, Ruszó Ferenc, Veres Péter. Villanyszerelő: Ádám András, Alföldi Dávid, Bakos László, Bok János, Boros Dávid, Dénes Károly, Eke Sándor, Farkas Ádám, Jendrek Lénárd, Lestál Dániel, Németh Ádám, Saláta Zsolt, Szesze Dávid, Tóth Nándor, Trézsi István, Veréb Tamás

13/3 pincér, szakács
Osztályfőnök: Juhász Orsolya
Pincér: Bittó Szilveszter, Bud Alexandra, Drotár Tamás, Gergely Gábor, Horváth Kitti, Ignéczi Balázs, Juhász Andrea, Kalocsai Ramóna, Kalocsai Xénia, Kiss Zsófia, Kucsma Martina, Pázmány Dóra, Rosza Viktor, Szabó Kitti, Tóth Cintia, Tóth Richárd Krisztián. Szakács: Angyal Ádám, Bacsiszta AnikóViktória, Bartha Dániel, Bodzás Dávid, Boros Edina, Kalina Martin Attila, Kocza Anikó, Kótai András, Kovács István, Majtényi Dénes, Makó Adrián, Nagy Dániel, Nyíri Viktor, Ragán Magdolna, Soltész Ákos, Stark Sándor, Tóth István, Váradi Enikő

12/A autószerelő
Osztályfőnök: Tőzsér Zoltán
Agonás Dániel, Benkő Nándor, Boholy Ádám, Bódi Szidónia, Csabai Roland, Dányi Béla, Dányi Kinga, Drótos Natália, Holló Ferenc Ádám, Homonnay Márk, Horváth Bence, Juhász Roland, Kováts Tamás, Lukács Tamás, Madarász Norbert, Molnár Béla, Molnár Gergő, Muzserák Tamás, Nyitrai Dávid, Orgona Richárd, , Pankovics Dávid, Papp Rita Laura, Parzignáth Gergő, Pecsenye Krisztián, Poszuk Gergő, Rácz Attila, Rémiás Anett, Sallai Gábor, Simon Balázs, Somodi Miklós, Szász Andrea, Szőcs Rómeó, Ungvárszki Márton

12/B elektrotechnika
Osztályfőnök: Kovács Imre
Bartha Dániel, Blaha Máté, Böck Gergő, Dobos Levente, Gál Máté, Gulyás Bence, Gyenes Attila, Gyenes Sándor, Juhász Norbert, Kovács Norbert, Kvaka Ákos, Lukács Ádám, Meskó Bálint, Molnár Viktor, Onofer Róbert, Pál Bence, Pucsok Sándor, Szabó Patrik, Szabó Richárd, Szász Richárd, Szimándli Zsolt, Tamók Bence, Tóth Ádám, Tóth Ádám, Tóth Dávid, Varga Gábor, Varga-Kovács Marcell

12/C kereskedő
Osztályfőnök: Nagyné Máté Erika
Bakos Róbert, Bencs Andrea, Demeter Elina, Dudás Fruzsina, Fazekas Csaba, Fekete Debora, Fogarasi Orsolya, Hajdu Boglárka, Hanyu Renáta Beáta, Horváth Orsolya Gina, Ignácz Dániel, Kecskés Anett, Kelemen Enikő, Kiss Tamás, Kovács Ádám, Kovács Brigitta, Kovács Melinda, Kovács Roland, László Péter, Lezák Beáta, Lénárt Dávid, Minár Bence, Molnár Dávid Zsolt, Molnár Nikolett, Molnár Szabina, Nagy Noémi, Patkó András, Pál Ágnes, Pocsay Renátó Zsolt, Pozsga Klaudia, Pucsok Bettina, Sipos Ákos Viktor, Sliz Nikolett, Strekáf Bettina, Szamosi Zsolt, Uj-Tózsa Edina, Üsztök Alex

12/E egészségügyi
Osztályfőnök: Nagyházi Zoltán
Antal Adrienn, Batta Márton, Csák Kinga, Dányi Viktória, Dedics Flóra, Dienes Zsanett, Filek János, Gergely Tímea, Gömöri Georgina, Gulyás Katalin Boglárka, Horváth Virginia, Icsó Csilla, Király Alexandra, Kovács Evelin, Lénárt Judit, Loboda Julianna, Máté Éva, Mudri Beatrix, Sipos Marianna, Suha Renáta, Szakács Ákos, Szarka Tamara, Szűcs Olivér, Tramita Tímea, Váradi Elemér, Zsarnai Erzsébet

12/F közművelődés
Osztályfőnök: Gregusné Fórizs Anikó
Bakos József, Bartos Anna, Boczki Zsanett, Csiszár Márk, Gecse Nóra, Geregur Brigitta, Geregur Dorina, Hajdu Judit, Kovács Réka, Kulcsár Bettina, Lelesz Eszter, Molnár Mária, Nyeső Nikolett, Pálinkás Levente, Pongrácz Szabina, Ráski Evelin, Szabó Katalin, Szajkó Angelika Zsuzsanna, Szitai Georgina, Tóth Brigitta, Tóth Szilvia, Vider Hajnalka, Víg Szabina, Virág Alexandra

12/G gimnázium
Osztályfőnök: Hodop Krisztián
Erdei Virág Laura, Holló Kata, Kalocsai Szilveszter, Kismarton Eszter, Kiss-Veréb Ágnes, Kristóf Edina, László Vivien, Mertus Gábor, Minya Nikolett, Nagy Gréta, Nyári Patrik, Oláh Nikoletta Georgina, Pogonyi Zsófia, Rigó Zsanett, Sipos Nelli, Tóth Evelin, Tóth Joel, Zagyva Gerda

13/D nyelvi előkészítő
Osztályfőnök: Csík Beáta
Antal Gabriella, Bastyur Leonard, Báthori Erika, Boros Regina Tünde, Czikora Zsanett, Fülöp Alexandra, Gergely Krisztina, Jagos Vivien, Janschich Katalin, Katona Orsolya, Kincsem Fruzsina, Kiss Imre Mátyás, Koós Tímea, Kovács Zsanett, Kulcsár Nikolett, Láng Viktória, Lázók Dávid, Magyar Rebeka, Mendelovits Lotti, Ménes Alexandra, Oláh Dávid, Pergő Péter, Polyák Nikolett, Sándor Ákos, Szaniszló Tamás, Tóth Anett
Zavadovics Mónika

Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Önkormányzat Surányi Endre Gimnázium és Szakképző Iskola Irinyi János Szakközépiskolai Tagiskolája

12. B közgazdasági szakmacsoport
Osztályfőnök: Lovas Tünde
Antal János, Bényei Balázs, Boros Cintia, Böszörményi Alex, Budinszki Tibor, Délceg Zsófia, Ficzere Gellért, Fogarasi Tímea, Haraszt István, Hojdák Kinga, Horváth Brigitta, Imre Hedvig, Kaló Brigitta, Kiss Tímea, Komódi Viktória, Kónya Anett, Lipták Lóránt, Nagy Mária, Oláh Orsolya, Szabó Alexandra, Szegedi Cintia, Turcsik Alexa, Varga Alexandra

12. C informatika szakmacsoport
Osztályfőnök: Darai Imre
Antal Gergő, Balla Zoltán, Blága Balázs, Bordás Tibor, Brindzár Attila, Cserhalmi Blanka, Fleisz Dávid Csaba, Gál Éva, Gődér Milán, Győrfi Máté, Harda Márk, Hompoth Levente, Hurták Ádám, Kazvinszki Jácint, Kovács Alex, Lakatos Norbert, Mészáros József, Pozsgai Klaudia, Rejtő Roland, Szabó Norbert, Szabó Réka, Vajsz Bence, Váradi Bence

12. D informatika szakmacsoport
Osztályfőnök: Bokorné Ádám Eszter
Apostol Vivien, Basa Bence, Berecz Péter, Bodnár Balázs, Buzsik Tímea, Csöndes Ádám, Fecsó Renáta, Fehér Dávid, Gergevszki Malin Zoltán, Hajdú Eszter Mónika, Holló Dániel, Holló Dávid, Kocsis Tamás, Kurucz Gréta, Lackó Martin, Lőkös Tamás, Lugosi Viktória, Májer Zita, Mérten Attila, Molnár Márk, Nehéz Márk, Németh Klaudia, Süttő Tibor Péter, Szilágyi József,Szotáczki Fruzsina, Tiba Gábor, Tóth Jennifer, Tóth Richárd, Üsztök Alexandra, Varga Gábor, Vékony Róbert

12. E elektronika-elektrotechnika szakmacsoport
Osztályfőnök: Bencsik Ferenc
Bencs Richárd, Bohoda Dávid, Dankó Krisztián, Éliás Roland, Faragó István, Fridel Róbert, Honfi Ádám Csaba, Ivády Attila Martin, Kovács Zoltán, Nagy Patrik Marcell, Nagy Roland, Nagy Roland, Nagy Tamás, Németh Dániel, Oláh Ádám Pál, Pál Lajos, Pázmándi Dávid, Raiz József, Szabó Dávid, Szattner Ákos, Szilágyi Gábor, Vider László Ferenc, Zsom Martin

13. A közgazdasági szakmacsoport, nyelvi előkészítő
Osztályfőnök: Demeterné Mérai Mária
Balogh Cintia, Béres Evelin Zsanett, Bukovenszky Andrea, Csipke Bence, Dakos Ivett, Farkas Nikolett, Gömöri Szabina, Guba Erika, Hajtós Szandra, Hegyesi Péter, Hocza Viktória, Jónás Anett Gabriella, Jónás Krisztina, Jurasek Júlia Vanda, Karóczkai Johanna, Kiss Tamás, Kovács Viktor, Krehlik Adrienn, Kutczmann Judit, Lőkös Anna, Mázik Ádám, Nagy Anett, Pente Patrik, Pócs Kitti, Siskó Eszter, Szanyi Mária, Tóth Dávid Zsolt, Tóth Szabina, Váradi Inez Csilla, Veres Evelin

13. J pedagógia szakmacsoport, nyelvi előkészítő
Osztályfőnök: Csáti Katalin
Bakos Diána, Balázs Marianna, Bálint Csenge, Béni Boglárka, Csajági Balázs, Fehér István, Gál Dorina, Galambosi Flóra, Göndör Gréta, Gregor Emese, Harnócz Fanni, Hronyecz Bernadett, Hudák Elza, Kapin Nikolett, Katona Réka, Kis Barbara, Lévai Zsuzsanna, Magyar Péter, Ménes Henrietta, Nagy Alexandra, Pásztor Roland, Ronyecz Dorina, Ruszó Bianka, Tarr Anita, Vaszily Dóra, Vincze Orsolya, Zajácz Andrea Vivien

Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Önkormányzat Surányi Endre Gimnázium és Szakképző Iskola Deák Ferenc Szakképző és Művészeti Szakközépiskola Tagiskolája

12/A művészeti szakközépiskola
Osztályfőnök: Magyar Andrásné
Berecz Nóra, Bodzás Nikolett, Budai Mirjam, Csürös Dávid Márk, Fazekas László, Konyári Kitti, Kutas Judit, Lőrincz Éva Cintia, Mészáros Martina, Molnár Csilla, Pribék Ágnes, Sápi Georgina Kitti, Seres Krisztina, Sütő Krisztina, Szmerek Anna, Szűcs Melinda, Tóth Adrienn, Üveges Renáta,

12/B gépészeti szakközépiskola
Osztályfőnök: Baglyosné Ferencz Ildikó
Bartók Arnold, Bányi Tamás, Béres Dávid, Borsós Tamás, Buczkó Dávid, Dániel György, Derda Cintia, Eke Viktória, Fehérvári Péter, Fóris Dávid, Gecse Ádám, Horváth Ádám, Kiss Alex, Kiss Róbert, Konyha Roland, Kopcsó Ádám, Kövesdi Tamás, Krivácsi László, Ligeti Norbert, Ludva Zoltán, Novák Ivett, Orgován Norbert, Pánya Alex, Ruszó Gábor, Szabó Ildikó, Szabó Márk, Szarka Tamás, Török Bettina, Vas Zsófia

12/1 kőműves, festő, mázoló és tapétázó
Osztályfőnök: Ivánné Tordai Melinda
Kőműves: Bitó Iván Erik, Csapkó László, Demeter Ádám, Juhász Richárd, Kasza Olivér, Káló Zoltán, Kondás Márk, Kondás Norbert, Lakatos Jenő, Lipkovics Ádám, Nyíri Ferenc, Nyíri Péter, Orgován Márk, Paros Dávid, Radics András, Rézműves Gusztáv. Festő, mázoló és tapétázó
Demjén Péter, Lőrincz László, Plajner Dávid, Szabó Dávid, Szabó Ferenc, Szesze Tamás

12/2 központifűtés- és csőhálózat szerelő
Osztályfőnök: Antal Róbert
Bálint Roland, Baráth Balázs, Batári Tamás, Berki Richárd Gyula, Czónner Ferenc, Dányi Ádám, Fekete Bence, Glonczi György Krisztián, Góré Péter, Gyenes Péter, Horváth Márk, Kiss Levente, Kopasz Zoltán, Kriszán Attila, Magyar Martin, Nyíri Roland, Rigó Péter, Ruszó Attila, Ruszó Dávid, Ruszó Erik, Szakács Attila, Szaniszló Kristóf, Sztari Zoltán,
Temeszki Ákos Imre, Tóth Csaba, Urbán Balázs, Váradi Gábor, Veres Máté,

12/3 hegesztő
Osztályfőnök: Keresztes Zsolt
Ádám Gyula, Balogh Olivér, Bartha Ádám, Bieleczki Valentin, Dányi Attila, Demeter Arnold, Drótos Marcell, Forgács Gábor, Gonda Szabolcs, Gyenes Ottó, Halászi Dávid, Horváth István, Horváth Károly, Horváth Sándor, Ivacs Ádám, Lakatos Roland, Mancza Dániel, Mihály Lajos, Molnár Patrik, Musa Sándor, Orosz István, Ország László, Oszkó Krisztián, Pavlovkin Sándor, Pogonyi Dávid, Prokai Zoltán, Puskás Dávid, Ragályi Viktor, Stanik Máté, Szegő Adrián, Székelyhidi Bence, Varga Béla Márk, Váradi Márk Dávid, Zám Attila,

12/4 irodai asszisztens, női szabó
Osztályfőnök: Gérus Andrea
Irodai asszisztens: Daruka Henrietta, Dávid Erika, Dinea Klaudia, Gyöngyösi-Papp Beatrix, Husonyicza Liliána, Juhász Barbara, Kiss Viktória, Kótai Bianka, Kótai Evelin, Kovács Evelin, Lakatos Bernadett, Mancza Fanni, Tarcali Andrea, Váradi Tímea, Váradi Veronika, Vrastyák Anita. Női szabó: Bandula Szabina, Csertán Eszter Ivett, Gáspár Renáta, Hornyák Anna Mária, Lázókné Lakatos Enikő

13/1 női szabó, ács-állványozó, festő, mázoló és tapétázó
Osztályfőnök:Tóth Balázs
Női szabó: Abai Judit, Faragó Nikolett, Lenkey Emese, László Erika, Orsó Alma Olimpia, Pallai Dorina, Stricz Heniretta, Szabó Mónika Vivien. Ács-állványozó: Andó István Mihály, Bódi Dániel, Búzás Barna Gábor, Ihász Dávid, Jóni Román, Kis Nové Lajos, Kondás Atilla, Kovács Gergely, Pásztor Sándor, Ruszó József, Tóth Tibor, Varga Ferenc, Vierg István. Festő-, mázoló és tapétázó: Adorján Patrik, Balázs Gusztáv, Baráth Péter Ákos, Beri Oszkár, Kiss Ádám, László Norbert, Lengyel László, Solymosi József Márk, Tógyer István

Don Bosco Általános Iskola, Szakiskola, Szakközépiskola és Kollégium

12. szakközépiskola
Osztályfőnök: Kaputa-Remeczki Réka
Árkocsevics Gergő, Eke Gábor, Gál Zoltán, Horváth Andrea, Kocsi Veronika, Kohut Roland, Kótai Klaudia, Körmöndi József, Metykó Szilvia, Török Ágnes, Váradi Beatrix, Váradi Rudolf, Veres Péter

12-13. épületgépészeti csőhálózat- és berendezés-szerelő
Osztályfőnök: Tóth László
Bálint Gergő, Kiss Sándor, Csemer Erik, Tagai Ádám, Káló Krisztián, Tóth Gábor, Kórik László, Nyársik Tamás, Rónai Béla Attila, Sike István, Szolnok István, Tatárka József, Toma Áron, Vadászi Richárd

12. hegesztő
Osztályfőnök: Borbély Mihály
Csikó Richárd, Dányi András, Dányi Árpád, Dányi Máté, Engi János, Fábián Tamás, Gulyás Ádám, Lelesz Péter, Menykő Roland, Musa Dávid, Ozsváth Sándor Zsolt, Rákai István, Szelkó Tamás, Váradi Gergő, Váradi Valentin

12-13. festő, mázoló és tapétázó
Osztályfőnök: Halászné Császár Judit
Almádi Viktor, Balázs Attila, Bodnárik Mihály, Balogh Oszkár, Csóll Csaba, Drahos János, Dániel Richárd, Engi József, Kovács István, Ortó Gyula, Molnár Richárd, Tóth Dávid

12-13. kőműves
Osztályfőnök: Kovács András
Ádám Márk, Horváth Ferenc István, Balogh Gábor, Bascsúr Dávid, Horváth Imre, Barkó Róbert, Dányi Szabolcs, Horváth József, Berzy Péter, Fehérfalvi Viktor, Kalocsai László, Fajkó András, Gáspár Alex, Lázók János Lajos, Gál Zoltán, Glonczi Krisztián, Molnár Gergő Máté, Tibori Imre, Góré Krisztián, Tóth Tibor, Vass János

12-13. fodrász
Osztályfőnök: Suszter Emese
Bartos Gabriell, Pákó Kinga, Borza Zsanett, Bastyur Adrienn, Póka Tímea, Glonczi Judit, Beri Ferenc, Rontó Cintia, Hadnagy Kinga, Farkas Petra , Szimándli Réka, Kazai Ádám, Hajdu Evelin, Szitai Szabina, Lőrincz Veronika, Lázók Enikő

12-13. női szabó
Osztályfőnök: Hollóné Hoffmann Anita
Berentés Ágnes Éva, Lakatos Vivien, Bódi Zsanett, Ruszó Alexandra, Fekete Nikolett, Szabó Nikolett, Kuru Alexandra, Lázi Katalin, Lázi Renáta

12. könyvkötő
Osztályfőnök: Tóth József
Csipkés Sándor, Dús Róbert, Juhász Márk

12. cipész
Osztályfőnök: Pál-Kutas József
Balogh Béla, Dániel Norbert, Dudola Ádám, Kótai Norbert, Lázók Balázs

12. pék
Osztályfőnök: Vágó Szilvia
Demeter Ilona, Konkoly András, Nyíri Tibor, Ruszó Alexandra Aranka, Tatárka Beáta, Viszlóczki Dávid








hirdet�s