A 2010-es ballagók névsora Borsodban VI.

Sárospatak, Sátoraljaújhely – Összeállításunkban az idén megyénkben ballagó középiskolások névsorát közöljük.

ÁRPÁD VEZÉR GIMNÁZIUM, SÁROSPATAK

12. a Osztályfőnök: Tóthné Dávid Katalin Bacsó Borbála, Balogh Zsuzsanna, Baranyi Petra, Barkó Gábor, Beke Luca, Csernátonyi Diána Csilla, Csornyák Viktória, Druga Máté, Egyed Péter, Hamvai Rita, Hézsai Evelin, Horváth Boglárka, Kasza Péter, Kiss Dániel István, Kisvárdai Ádám, Klima Enikő, Kónya Gréta, Kovács Tamás, Kőszegi Balázs, Köteles Csaba, Laczkó Alex Dániel, Mózes Zsófi a, Németh Mónika, Orosz Dávid, Papp Diána, Péli Anita, Perge Dénes, Sajtos Dávid, Szigeti Magdolna, Tóth Ádám, Tóth Anikó, Urbanovics Simon
13. b Osztályfőnök: Ficsorné Lonscsák Aranka Almási Adrienn, Árvai Lilla, Auksz Flóra, Balog Zsófi a, Balogh Sándor, Bodnár Mónika, Farkas Edit, Forgó Evelin, Horváth Enikő, Jóni Sarolta, Kovács Melinda, Lovász Evelin, Madarasi Zsófi a, Majerik Zita, Nagy Orsolya, Olexa Gabriella, Orosz Lilla, Pallagi Andrea, Pápai Roland, Péter László, Petró Renáta, Popják Ildikó, Ruszó József Richárd, Stibla Csilla, Szabó Bettina, Szabó Csilla, Szeretva Renáta, Trestyánszky Máté, Váczi Marianna, Verbinyecz Róbert, Zurai Diána
13. d Osztályfőnök: Dr. Egri Károly Balázs Rita, Bodnár Dávid, Bodnár Gergő, Csicsek Ákos, Dócs Máté, Esztergályos Attila, Farkas Fruzsina, Ficsor Evelin, Fűzi János Márk, Gánóczi Zsanett, Hajdók Dániel, Horváth Adrienn, Horváth Viktória, Hörcsig Márton Ákos, Hudák Ivett, Juhász Norbert, Kaduk Dániel, Kanyó Dániel, Karajz Anita, Kecskés Péter, Kéri Anna, Kosztor Renáta, Kovács Evelin, Mizser Balázs, Molnár Géza, Monok Zsuzsanna, Müller Dóra, Orosz-Tóth Kitti, Sike Máté, Solymos Kitti, Törő Alexandra, Tüzér Judit, Varga Patrícia, Vigh Zsófia, Vizsolyi Alexandra

SÁROSPATAKI REFORMÁTUS KOLLÉGIUM GIMNÁZIUMA

12. a (2006-2010) Osztályfőnök: Szabóné Karászi Marianna Bánóczi Viktória, Benő Tünde, Csorba Gergely, Dienes Franciska, Dús Renáta, Filip Sarolta, Furik Bettina, Hochrek Csilla, Huzdik Helga, Kaczur Roland, Kelemen Gábor, Kemecsei Anett, Kertész Adrienn, Kertész Kármen, Kiss Réka, Kocsi Boglárka, Körmöndi Nikoletta, Kristóf Dalma, Lakatos István, Makláry Virág Anna, Mátyás Szabolcs Csaba, Nagy Noémi, Oldal Kata, Őri Gábor, Palombi Ádám, Pásztor Máté, Pásztor Zsófi a, Pikó Péter, Puskár Alexandra Gizella, Ráski Gábor, Szabó Anna Blanka, Szabó Melinda, Takács Nikoletta
12. c Osztályfőnök: Szabó Miklós Balogh Dávid, Begala Bettina, Czinke Eszter Anna, Csomós Ákos, Dócs Róbert, Farkas Csaba, Géresi Pál, Gierling Csongor, Hollókői Kitti, Horváth Eszter, Jákób Dániel, Kaibás Gábor, Kemecsey Tünde, Királyhegyi Ádám Zsolt, Kónya Roland, Kovács Szabolcs, Lovász Koppány Botond, Lukács Richárd Gusztáv, Molnár Attila, Nagy Tímea, Petneházy Levente, Pokol Barbara, Szabó Dániel, Tóth Ádám, Tóth Dávid, Tóth Regina Margaréta, Tóth Teodóra, Zaveczki Eszter, Zeher Tamás, Zsófi Zsanett
12. h (2004-2010, 2006-2010) Osztályfőnök: Beidek Endre Andrássy László Zsolt, Bella Zsanett, Csizmár Dóra, Dusza Evelin, Fischinger Tímea, Garas Norbert, Kiss Orsolya, Kopcsik Renáta, Kovács Ádám, Körmöndi Csilla, Márton Tímea, Mészáros Ágnes, Mészáros Dóra, Miskolczi Eszter, Molnár Norbert, Nagy Tímea Erika, Peimli Angéla, Petró Ákos, Pintér Barbara, Pothorszki Attila, Sikur Gabriella, Szaniszló Alexandra, Tamás Tímea, Tóth Barbara, Tóth Zsanett, Váradi Evelin, Vígh Katalin
13. b (2005-2010) Osztályfőnök: Demkó Ferenc Bálint Erika, Bejó László, Csoma Adrienn, Csoma Katalin, Gál Barbara, Golenya Csilla, Gulyás Zsuzsanna, Hajnal Erika Zsuzsanna, Hoff mann László, Hosszú Evelin, Ignáth Bianka, Illés Balázs, Jakab Anett, Kandrák Beáta, Keresztes Klaudia, Kiss Balázs, Kiss Tünde, Kovács Nikoletta, Laskay Noémi, Molnár Ivett, Naár Csilla Katalin, Ocsenás Csilla, Pásztor Orsolya, Pauleczki Judit, Rozgonyi Renáta, Szuromi Anita
13. e dual-language class (2005- 2010) Osztályfőnök: Vinnainé Lakatos Éva Albert Áron, Bankus Róbert, Berencsy Áron István, Csapó Csanád, Csernyu Ivett, Csomós Zsófi a Krisztina, Durst Ádám, Enghy Naómi, Fodor Edit, Győri Csilla, Harda Rita, Hollókői Erika Melitta, Kovács Lea, Markovics Soma, Meleg Csilla, Nagy Alexandra, Négyesi Szabina, Nyisalovits Zsófi a, Országh Sára, Pető Anna, Pogácsás Bettina, Rusznák Anett, Semperger Viktória, Szabó Sándor, Szebényi Andrea, Szenes Renáta, Tompa Bálint, Tóth Réka

VAY MIKLÓS SZAKKÉPZŐ ISKOLA, SÁROSPATAK

12. a fazekas Osztályfőnök: Szabó Tímea Katona Ibolya, Kiss Gábor, Mihályi Dénes, Mitró Emese, Németh Ágnes, Veres Kitti 12. b épület- és építmény bádogos Osztályfőnök: Repka Sándor Gabóczi Dániel, Kosuth Konrád, Oláh Ádám, Ondó Bálint, Rigler Roland, Simon József, Takács József, Városi István Tibor
12. k közlekedés szakmacsoport Osztályfőnök: Farkas Erika Bajusz Dávid, Balogh Ferenc, Bálint Márk, Bányácski Gergő, Bányácski Roland, Bodnár Csaba, Csapkovics Béla, Csomós Katalin, Fehér Imre, Gégény Máté, Horvát Renáta, Kajati Bálint, Lőrincz Ádám, Orosz Tibor, Rőczei Tibor, Szabó Róbert
12. t gépészet szakmacsoport Osztályfőnök: Majorné Danyi Katalin Bodó Gergő, Bohn Szabolcs, Csáki Csaba János, Dancs Dániel, Doma Sándor, Fischinger Gábor, Koczák Tamás, Kövesdi István, Kőrössy Dániel, Lauber Csaba, Mezei István, Papp Gábor, Perecsényi Roland, Perge László, Rajna László, Siska Ákos, Slizoknej Márk, Sohajda Dávid, Szabó Iván Rajmund, Tóth Balázs
13. a Osztályfőnök: Borosné Petro Edit Szobafestő-mázoló és tapétázó: Granoviter Ádám, Kóró Norbert, Nagy István Ádám, Petercsák János, Sánta Gergő Péter, Szántó Balázs, Szemán Balázs, Takács András Péter, Tóth Péter, Tóth Péter. Pincér: Baba Judit, Baba Szilvia, Balogh Alexandra, Góré Georgina, Koleszár Ibolya, Lázár Anett, Pufnyák Amanda Borbála, Tóth Ágnes. Szakács: Hamvai Tibor, Horvát Sándor, Kiss Gergely, Kovács Hajnalka, Rása László, Sikora Róbert, Sztankó Dániel, Végső Attila
13. b Osztályfőnök: Kovács Lóránd Gáborné Épületburkoló: Kamarás Ferenc, Lővei Tamás, Oláh Dezső. Szerkezetlakatos: Dókus Zsolt, Kóró Krisztián, Lakatos Gergő, Márton Ádám, Novák Ádám, Zsarnai Csaba. Asztalos: Bajor Mihály, Bakajsza Ákos, Batta István, Budai Attila, Dandás Lajos Gergő, Halász János, Márton Markó Tamás, Nyilas Viktor, Poszlóczky Gábor. Gépi forgácsoló: Fekete Ádám, Fekete Attila, Koleszár Norbert, Lakatos Attila, Pallagi László

V. ISTVÁN KÖZGAZDASÁGI ÉS INFORMATIKAI SZAKKÖZÉPISKOLA, SÁTORALJAÚJHELY

12. A közgazdaság szakmacsoport Osztályfőnök: Kosárkó László Bencze Zsanett, Bodnár Tibor, Budai Orsolya, Csizi Levente, Dancs Ivett, Erdélyi Zsófi a, Ferenc Júlia, Gacsó László, Garai Gábor, Gáspár Katalin, Gégény Erik, Gulyás Adrienn Evelin, Herczik Melitta, Koncsol Csilla, Leskó Evelin Kitti, Nezáczki Flóra, Papp Alexandra, Popovics Réka, Sándor Csaba, Sohajda Erika, Tóth Evelin, Végső Tibor
12. B Osztályfőnök: Szabóné Hornyák Emőke Közgazdaság szakmacsoport: Czinke Máté, Csongrádi Krisztina, Dankó Orsolya, Főző Tamás Erik, Gulyás István Roland, Gyöngyösi Gyula, Iski Erzsébet Anikó, Lakatos Szilvia, Matta Dalma, Mikola Enikő, Repka Bernadett, Rinkács Alena. Informatika szakmacsoport: Bíró Ádám Gergő, Győri Nikoletta, Herman Tamás, Kállay Dávid, Kálnás Attila, Kis Kocsi Csaba, Mizsák Éva, Nagy László, Novák Norbert, Pachman Nikolett, Petercsák Zsolt, Szilágyi Ferenc, Takács Péter, Ungi Amanda, Veres László, Vincze Tamás
12. C informatika szakmacsoport Osztályfőnök: Suhaj László Balpataki László, György Klaudia, Halász András, Jóság Laura, Juszkó Tamás, Kis Dániel, Komló Andrea, László Péter, Magyar Zoltán, Muszka Cyril, Nemes Szilárd, Német Gábor, Novák Dávid, Pásztor Eszter, Ringer Csilla Anna, Simon Szandra, Siska Zsolt, Suhaj Boglárka, Suhaj Tamás, Szabó Tünde, Mlincsek Norbert, Müller Róbert, Sikorszki Balázs, Hagymási Boglárka, Őri Gábor, Magnucz Gábor, Király Csilla
13. C Osztályfőnök: Matiszné Hankó Ilona Nyelvi előkészítő, közgazdaság szakmacsoport: Csengő Dóra, Herczik Klaudia, Hrabovszky Anita, Jóság Kitti, Kántor Petra, Molnár Tünde, Monok Regina, Orosz Kitti, Rajna Renáta, Sorosóczki Anikó, Tóth Judit. Informatika szakmacsoport: Katócs Barbara, Lukács Ádám, Mitró Márió, Tóth Balázs Zsolt, Trojna Olivér, Hoff mann Tamás, Vaszily Gergő
13. D nyelvi előkészítő, közgazdaság szakmacsoport Osztályfőnök: Dr. Hegedűs Lászlóné Balás Norbert, Balázs Ádám, Balázs Bettina, Belkó Ingrid, Boda Anett Alexandra, Csákány Ágnes, Csiki Ágota, Dandás Erzsébet, Dankó Roland, Deák Csaba, Frikker István, Horváth Boldizsár, Janecz Noémi, Jaskó Bettina, Matisz Zsolt, Matusz Réka, Panku Csaba, Wéber Enikő

KOSSUTH LAJOS GIMNÁZIUM ÉS SZAKKÖZÉPISKOLA, SÁTORALJAÚJHELY

12. A Osztályfőnök: Szuetta Judit Baksy Emese, Kovács Dániel, Bálint Attila, Markos Ivett, Bodnár Zsolt Márió, Markovics Győző Márió, Boros Mónika Matyi Tamás, Doma Ferenc, Monok Olivér, Domoszlai Eliza, Nagy Gábor, Emri Balázs, Novák Csaba Mátyás, Gulyás Evelin, Palásti Adrienn, Hochvárt Fruzsina, Patkó Bence, Hornyák József, Ruszinkó Réka, Ignáth Szabolcs, Tóth Anikó, Illés József, Kertész Péter
12. C Osztályfőnök: Bodroginé Dócs Andrea Balla Barbara, Jano Erika, Begala Csaba Gergő, Kun Róbert, Benő Brigitta, Mester Judit Lilla, Bodnár Henrietta, Orosz Bettina, Budinszky Dóra, Palik Beáta, Büdi Evelin Krisztina, Pál Katalin, Csom Henrietta, Rédai Gábor, Fekete Réka, Sándor Márk, Géza Balázs, Sütő Kitti, Halász Anett, Szabadka Judit, Halász Kitti, Szendrei Marianna, Hauksz Eszter, Tóth Barbara
13. B Osztályfőnök: Forgácsné Pásztor Mária Antal Anikó, Kosztyi Dávid, Bacsó Barbara, Kubányi Judit, Béres Norbert, Leskó Gábor, Bodrogi Zsombor, Lovas Gabriella, Cséplős Nikoletta, Madák Balázs, Csernai Péter, Madák Tímea, Czók Richárd, Márton Szabina, Farkas György Norbert, Mercz Brigitta, Frei Márk, Nagy Veronika, Fügei Judit, Nyezsnyik Máté, Gál Tamás, Rácz Vanda, Gáspár Zsuzsanna, Szabó Klaudia, Jatkovics Ádám, Szakács Kitti, Juhász Adrienn, Szoták Emese, Karászi Zsuzsanna, Tálas Brigitta, Kelemen Eszter, Tóth Edina, Koncsol Evelin, Tóth Kitti
13. if Osztályfőnök: Horváth Éva Balabás József, Iski Dávid, Becza Angelika, Juhász Orsolya, Bodnár Dániel, Márton Szabina, Csorosz Szilvia, Németh Ági, Demeter Csaba, Sütő Anett Nikoletta, Fodor Magdolna, Szomju Nikoletta, Fügei Dávid, Tárczi Mónika, Götli Balázs, Timko Katalin, Grega Róbert, Tóth Viktória, Hermann Ottó, Ulicska Anett, Vojvoda Adrienn

SZEPSI LACKÓ MÁTÉ MEZŐGAZDASÁGI SZAKKÉPZŐ ISKOLA, SÁTORALJAÚJHELY

12. A Osztályfőnök: Kálmán Ferenc Bari Sándor, Blaha Dániel, Dián Szabina, Dombi Dorina, Fedor Kinga, Fényes Attila, Gergácz Magdolna, Hatalyák Anita, Iván Adrienn Mária, Iváncsik Róbert, Lukács Renáta, Mészáros Melinda, Molnár Mónika, Nagy Viola, Orosz Kitti, Orosz Zsófi a, Panku Gergő, Pap Adrien, Soltész Zoltán, Szalánczi Éva, Tompa Marianna, Ziman Dalma
12. B Osztályfőnök: Lukács Edwin Bárány Tímea Renáta, Bazsa Dániel, Behina Tamara, Bernát Dániel, Bodnár Erzsébet, Csercsa Erika, Gulyás Dávid, Horváth Rita, Kajati Gábor, Kajati Magdolna, Karászi Dávid, Lehóczki Tünde, Mihalik Anita Orsolya, Nagy István Csaba, Pongrácz Alexandra, Rozgonyi Dániel, Suhaj Bence Gábor, Tamók Petra, Török Máté, Vajóczki Anett, Vaskó Gergely, Zsíros Ádám
2/10 hegesztő Osztályfőnök: Vincze Tamás Balla Sándor, Balogh Márk Zoltán, Balogh Viktor Gyula, Czető Tamás, Czövek Róbert Ferenc, Gombos Krisztián Zsolt, Halkovics Tamás, Horváth József, Király Attila János, Kónya Máté, Kovács György Gábor, Majoros István Attila, Nemes Ádám, Petró Renátó László, Zöld Bence Márton
12. E Osztályfőnök: Beinhorn Edit Balogh Józsefné, Bárány Zsolt, Csizmár Boglárka, Fodor Attiláné, Gerevich Gábor, Gerlec Richárd, Herczeg Panna, Horváth Tímea Erika, Kovács Béláné, Kovács Mónika, Kuczik Ferenc, Kun Attiláné, Leichter Ádám, Linszkiné Ulicsák Mónika, Maros Szabolcs, Oláh Andrásné, Pintér Nikoletta
3/13 pék-cukrász Osztályfőnök: Csizmadia Jánosné Balla József, Balogh Gergő, Beluscsák Viktória, Benke Donát, Fodor Béla, Gecző Mária, Gyökér Zsuzsanna, Hornyák Ildikó, Kácsándi Renáta, Kertész Beáta, Koleszár Angéla, Kovács Adrián, Kovács Anita, Kozma József, Kundrák Zoltán, Mikó Péter, Ráski Éva, Sikorszki János, Sinka Alexandra, Szabó Nikoletta, Teleki Roland, Tolnai Tamás, Vécsi Orsolya, Zagyi Viktória
2/14 technikus Osztályfőnök: Mamrus Éva Élelmiszer higiénikus technikus: Balogh Amarilla, Balogh Tibor, Góré Szabina, László Attila, Mácsi Tibor, Majoros Norbert, Rácz Tamás, Suga Gábor, Vitányi Zoltán. Mezőgazdasági gépésztechnikus: Balla Tamás, Daruk Ákos, Egyed Tamás, Fodor Tamás, Hochvárt Gábor, Kazup Dénes, Kocsomba László, Lehóczki László, Makkai Ádám, Mundrák Bence, Oláh Imre Zsolt, Pesta András, Vida Péter

TREFORT ÁGOSTON SZAKKÉPZŐ ISKOLA, SÁTORALJAÚJHELY

2/10. B élelmiszer- és vegyiárueladó Osztályfőnök: Kababik Edina Albert Dalman, Bandor Zsuzsanna, Batta Krisztina, Dandás Tímea, Farkas Erzsébet, Gazda Erika, Horváth Arnold, Illés Ilona, Juhász Bianka, Koromházi István, Lakatos Katalin, Márton Szabina, Medve Marianna, Miczák Ágnes, Oláh Patrik, Szakács Dóra
3/11. C géplakatos Osztályfőnök: Monok Tamás Bodnár Dávid, Csontos Dániel, Csontos Gábor, Künszler István, Markovics Attila, Mudris Zoltán, Pápai Zoltán, Petró János, Sándor Zoltán, Szabó Balázs Viktor, Tóth Attila Ádám, Zelenák Benjámn
12. A kereskedelem-marketing, üzleti adminisztráció; vendéglátásidegenforgalom Osztályfőnök: Kveck Gabriella Balázsi Éva, Botos Alexandra, Csomós Gyula, Dandás Alexandra. Emri Béla Péter, Gulyás Anasztázia, Hacskó Mihály, Hadari Beáta, Hegedűs Dávid, Kerekes Gina, Kocsis Bence, Kundrák Mónika, Lakatos Gábor, Márton Vivien, Maszlag Brigitta, Nagy Gabriella, Nagy Tímea, Ocsenás Georgina, Réti Alexandra, Rózsa Kitti, Rózsa Renáta, Setét Zsolt, Soltész Nóra, Sturman István, Szabadka Ágnes, Szabó Dávid, Szabó Erika, Szilva Barbara, Szombati Edina, Tóth Mária, Zsiga Tamás
12. f érettségit adó szakközépiskolai képzés Osztályfőnök: Pogány Enikő Balogh Tamás, Cáki Ibolya, Horváth Henrietta, Iván Csilla, Kántor Ernő Ádám, Kocsis Krisztina, Kovács Diána Márta, Michal János, Molnár Ádám, Oláh Csaba, Pável Viktória Tünde, Pliske Gábor, Popovics Máté, Schneider Ádám, Simon János Gergő, Terjék Zsuzsanna, Tolnai Attila, Tóth Anita, Tóth Gréta, Vajkó Gabriella
3/13. Pincér-szakács Osztályfőnök: Nagy György Banéth Dániel, Bráda Gábor, Gojdics Xénia, Herman Andrea, Horváth Magdolna, Karajz Dorina, Kis Péter, Kiss Renáta, Kollega Erika, Lencsés Péter, Pohlott Zsanett, Szabados Tamásné, Tar Tamás, Tánczos Renáta, Újlaki László, Vámosi Gregor, Vinnai Roland



0Hozzászólás

Herzlichen Dank für Ihren Kommentar - dieser wird nach einer Prüfung von uns freigeschaltet. Beachten Sie, dass dies gerade an Wochenenden etwas länger dauern kann. Kommentare von registrierten Usern werden sofort freigeschaltet - hier registrieren!

Még 1000 karakter

A kommentelés opció, a jó magaviselet kötelező! Moderációs elveinket itt olvashatja .






hirdet�s