A 2010-es ballagók névsora Borsodban V.

Szerencs, Tiszaújváros, Tokaj – Összeállításunkban az idén megyénkben ballagó középiskolások névsorát közöljük.

 


 

BOCSKAI ISTVÁN GIMNÁZIUM, SZERENCS

12. A

Osztályfőnök: Tóth Éva

Balogh Nikolett, Berzeviczi Barbara, Bíró Ilona Glória, Demkó Adél, Drofti Eszter, Egeli Dalma, Hrubi Zita, Hubay Hanga, Hubay Máté, Jacsó Zoárd, Jesztrebszki Anikó, Karnizs Viktória, Kelemen Eszter, Klemm Nikolett, Klenyár Renáta, Kosztán Vivien, Kubák Ákos, Máté Bence, Mihalik Judit, Nemes Melinda, Orosz Ákos, Pauleczki Enikő, Pócs Bettina, Pocsai Petra, Répási Ágnes, Rigó Tímea, Sóvári Ákos, Spisák Petra, Szabó Evelin, Szabó János, Tamás Gábor, Tóth Annabella, Vajda Ádám

12. B

Osztályfőnök: Maczkóné Szegedi Anikó

Akácosi Tivadar, Balogh Sándor, Bártfai Csenge, Berta Kinga, Birk Milán, Czagány Gábor, Dovák Beáta, Endrész Vivien, Engel Klaudia, Fejes Gabriella, Hausel Cintia, Kázsmér Judit, Kovács Anita, Losonczki Tamás, Szilágyi Máté, Szolyák Bence, Szulics Alexandra, Takács Panna, Táncos Zsolt, Trestyánszki Nándor, Tulipán Edina, Vincze Kornélia

12. C

Osztályfőnök: Kissné Dombrádi Edit

Bárány Kornélia, Bodnár Szimonetta, Bohács Judit, Bóni Szabolcs, Fekete Natasa, Ficsor László, Frankó Zsanett, Gallyas Miklós, Hajkó Attila, Horváth Anikó, Kardos Kitti, Kecskés Evelin, Kruliczki Csilla, Kuczek Péter, Laczkó Enikő, Lipták Liliána, Molnár Lilla, Nagy Richárd Imre, Simka Gergő, Simon Anita, Szegedi Anita, Szepesi Milán, Tóth Éva, Tóth Tímea

12. H

Osztályfőnök: Dr. Búzáné Tóth Márta

Árvai Balázs, Baraté Boglárka, Bató Márk, Bikki Boglárka, Bodor Zoltán, Dranka Gergő, Ekker Róbert, Földi Gábor, Gergely Krisztina, Gergely Vince, Halász Eszter, Jakab Anita, Kocsis Balázs, Kun Levente Alex, Lénárd Eszter, Lengyel Laura, Mérész Dániel, Orosz Attila, Porkoláb Edit, Ringer Bence, Rubi Dalma, Sárossy Hajnalka, Soltész Tímea, Somosi Alexandra, Sóvári Fanni, Szentléleki Dóra, Takács Máté, Tarbaj Ildikó, Tatárka Katalin, Tokár József, Tóth Csilla, Tvergyák Vivien, Végh Annamária

12. K

Osztályfőnök: Reményi Szabolcs

Bernáth Éva, Borz József, Buri Bernadett, Csontos Pálma, Daruka Nándor, Fekszi Dávid, Ferenczi Bettina, Fodor Mária, Homa Éva, Jeroskovics Virág, Kalderál Alexandra, Kerekes Katalin Kitti, Klain Klaudia, Körömi Barbara, Kurucz Attila, Kuti Dalma Evelin, Magyar Tibor, Márki Sándor, Menyhért Dávid, Oláh Bettina, Orgona Adél, Orosz Bianka, Pribula Eszter, Szegedi Tímea, Szilágyi Henrietta, Tóth Attila, Turbucz Fanni Vivien, Zilahi Ivett

12. M

Osztályfőnök: Szemán Gábor

Balogh Bettina, Bodnár Péter, Bodnár Richárd, Dombai Soma, Farkas László, Fodor Lívia, György János, Juhász Tamás Gábor, Kalas Judit, Kállai Áron, Kiss Gábor, Kiss Tamás, Kondrát Tibor, Lengyel István Erik, Nagy Péter, Németh Anita, Németh Gergely, Papp Péter, Pirics Gábor, Rontó Dániel, Samók Csaba, Szabados László, Szilágyi Dávid, Tamás Krisztián, Tóth Ferenc, Ványai Balázs, Váradi Gyöngyi, Zelenák Dávid

12. R

Osztályfőnök: Endrész Tamás

Bálint Zoltán, Balogh Dávid, Bényei György, Dankó Tamás, Fakla Fatima Fortuna, Felházi Szilárd, Gáspár Réka, Gyurán Ádám, Hajdú Tibor, Heffl er Vivien, Hirkó Márk, Iván Viktória, Komlósi László, Kovács Judit, Kristóf Zsolt, Kundrák Ádám, Mándoki Hella, Nagy László, Nagy Péter, Németh Ádám, Patonay Erika, Rudolf Tamás, Soltész Boglárka, Somogyvári Rudolf, Takács László, Tatár Zsolt, Tömöri Dániel, Vasas Viktor, Vass Viktor

12. D

Osztályfőnök: Vitányi Béla

Ambrus Márta, Babinszki László, Bereznyák Nikolett, Bodnár Bence, Czirba Péter, Damu Aladár, Damu Izabella, Halász Lászlóné, Kádas Ákos, Kovács Anita, Kovács Katalin, Kovácsné Czakó Éva, Lakatos Ferenc, Lakatos Szandra, Magyar Mónika, Nagy Dávid, Nagy Sándorné, Nikházi Gergő, Szegedi Klaudia, Szemán József, Sztanyó Enikő, Técsi Tímea, Tóth Bernadett, Tóth Tibor, Varga Lajos, Zsigus Zsófia


SZERENCSI SZAKKÉPZŐ ISKOLA

12/A szakközépiskola – elektrotechnikai osztály

Osztályfőnök: Gabura Judit

Bendik Dániel, Bittó Levente, Boros László, Drizner Balázs, Göndör Péter, Koliba Katalin, Nyerges Péter, Pitkó Erika, Selymes Dániel, Sváb Erik, Szabó Dávid, Tóth Balázs, Tóth Mária, Törőcsik Tamás, Vajtó Ilona, Virág Gergő

12/B szakközépiskola – informatika

Osztályfőnök: Maczko Diána

Balogh Erika, Béki Balázs, Benes Zsolt, Beregi Dániel, Borai Adrienn, Damu Renáta, Derdák Péter, Dudás Gergő, Huber Szilárd, Hustya Adél, Jaczenkó Ádám, Lipcsei Zoltán, Lipták Achilles, Maczó Réka, Nyírcsák Attila, Porkoláb Dávid, Soós Angéla, Takács István Tamás, Tamás Gergő, Tóth Géza, Tóth Kinga, Ujlaki Dénes, Véber István

12/E szakközépiskola – esti tagozat

Osztályfőnök: Sárkány Erika

Benke Istvánné, Fodor Patrícia, Hriczóné Krajnyák Mária, Jurák Zsolt, Kiss Nikolett, Majoros Jánosné, Sípos Mariann, Spéder János, Szalánczy Mihály, Tóth Ádám, Tóth Beáta Barbara

13/1 szakiskolai osztály – fodrász

Osztályfőnök: Kissné Gulyás Borbála

Angyal Anita, Balla Nikolett, Bánóczi Klára, Bodnár Angéla, Fodor Patrícia, Forgács Vanda, Gál Melinda, Gulyás Mónika, Homolya Amelita, Hustya Nikoletta, Kanyugh Emese, Karászi Bettina, Kis Tímea, Kiss Nikolett, Kontra Ivett, Kontrás Adrienn, Nagy Katalin, Novák Krisztina, Orosz Ivett, Pavliscsák Krisztina, Plávenszki Nikolett, Simon Alex, Szabó Nikolett, Szabó Szabina

13/2 szakiskola

Osztályfőnök: Bárdiné Bodnár Éva

Nőiruha-készítő: Dolányi Noémi Piroska, Farkas Nikolett, Glonczi Ilona, Kádár Nikolett, Somogyi Lilla.

Asztalos: Erdei Ádám, Fincziczki Krisztián, Hancsák Gergő, Kékedi József, Kiss Gábor, Lakatos Dezső, Lengyel Erik, Péter László, Takács Balázs, Tóth Attila, Trinkely Ferenc, Vajtó Róbert, Vatra József

13/3 szakiskola

Osztályfőnök: Müller Zoltán

Villanyszerelő: Bálint János, Bene Gábor, Bűdi György, Cserged Máté, Elek Tamás, Lengyel Dénes, Magyar László, Mázik Tibor, Szentesi László, Török Tamás.

Vízvezeték-szerelő és központifűtés-szerelő: File Roland, Hédervári József, Korhut János, Majoros László, Malacsek Renátó, Mezősi Róbert, Papp Sándor, Pocsai András, Vitányi Norbert


EÖTVÖS JÓZSEF GIMNÁZIUM, SZAKKÉPZŐ ISKOLA ÉS KOLLÉGIUM, TISZAÚJVÁROS

12. K

Osztályfőnök: Szentirmai Ágnes

Balázs Dávid, Barát Dóra, Bráda Nóra, Bukta Gergely Zoltán, Büdi Bettina, Csató Anita, Csendes Bettina, Daragó Edit, Fosztó Gabriella, Hankó Dávid, Kacsír Veronika, Németi Gergő, Nagy Lajos, Pilipár Panna, Ripcse Zsolt, Sándor Péter, Szabó Alexandra, Szabó Mónika, Szanyi Zsuzsanna, Szendrei Szabina, Szilágyi Zsuzsanna, Turóczi Ivett, Varró Anna, Vígh Lilla, Virág Edina, Vojtek Anett

12. G

Osztályfőnök: Pázmándi Henriett

Bódogh Péter, Dohány László, Domján Tamás, Fűz Zoltán, Galambossy Botond, Gombos Zsolt, Handa Dénes, Horváth László, Járó János, Kapus István, Káposztás Ferenc, Kovács Péter, Krébesz Ferenc, Nagy Dávid, Oláh György, Pusztai Péter, Stegerán Dániel, Szabó Zoltán, Tóth Máté Viktor, Vajda Sándor, Vincze Viktor

12. H

Osztályfőnök: Bajzáthné Gondos Erika

Birtalan Csilla, Czagány Dávid, Dusza Andrea, Erdei Tamás, Farkas Csaba, Gáll Csilla, Hajdu Kamilla, Kárpáti Tamás Nándor, Kasza Dávid, Keresztesi Orsolya, Kiss Virág, Kovács Kata, Kovács Máté, Labancz Ádám, Magyar Adrienn, Molnár Pálma, Musinszky Imre, Papp Szabolcs, Pelyhe Dávid, Pusztai Zsófia, Sávolyi Sára, Schäffer Anett, Simon Lejla, Szabados Anna Sára, Sztrohár Dániel, Tamás Gábor, Tamás József, Tóth Fanni, Varga Nóra Lujza, Vargha Edit

13. N

Osztályfőnök: Gyúró Anna

Alexa Balázs, Bajzáth Dávid, Barkóczi László, Bartha Erika, Besenyei Zsófia, Bucsi Petronella, Czilja Viktóra, Cseri Mária, Daragó Ágnes, Domenik Dénes, Dráviczki Tamás, Fodor Péter, Fügedi Zoltán, Horváth Csaba, Kiss Kitti, Kiss Sándor Bence, Komjáti Máté, Konkoly Ágota Eszter, Lévai Leila, Marton Réka, Mátyus Szabina, Pázmándi Anett, Pelyhe Beáta, Rácz Nikolett, Simon Péter, Siska Gábor, Szabó Csilla, Szabó Judit, Szabolcsi Fruzsina, Szilágyi Ágnes, Vaik Vivien, Vámosi Rebeka, Venczel Vanda, Vígh Titanilla

12. A

Osztályfőnök: Kissné Ignáth

Tünde Balogh Bence, Bejó Erika, Belényesi Mária Adrienn, Bodnár Szabina, Brieger Péter, Bujdosó Rebeka, Budai Vivien, Molnár Ákos Máté, Domokos Fanni, Kovács Viktória, Lovász Tamás, Lugosi Gergely, Musat Andrea, Nemes Marianna, Papp Beáta, Papp Máté, Rácz Dániel, Teleki Ákos Gergő, Tóth Péter, Tóth Tibor

12. B

Osztályfőnök: Sebestyén Katalin

Bodolai Máté, Csizmár Dániel, Dajka László Attila, Gál László, Gulyás Kitti, Jurászik Eszter, Kaló Krisztina, Ládi Viktória, Lakatos Miklós, Mészáros Ádám, Mészáros Noémi, Puskás Tibor, Oláh Gabriella, Szabó Dániel, Szabó Zsófi a, Szűcs Patrik, Tamás Róbert, Ujhelyi Barbara, Vékony Marcell, Zsarnai Péter

12. D

Osztályfőnök: Nagy Tibor

Aranyász György, Illés Attila, Nagy Balázs, Nagy Máté István, Orosz Tamás, Óvári Balázs, Papp Tamás, Pummer Norbert, Szuhai Péter, Vékony Viktor

12. E

Osztályfőnök: Baloghné Gyüre Judit

Bíró József, Búr László, Ferencz Imre, Forgó László Péter, Földvári Bertalan, Fülöp Zsolt, Kavicsánszki Donát, Lakomecz Mihály, Majdik Gábor, Sáfrán Gergely, Somogyi Richárd László, Szilágyi Dóra, Szilvási Dániel, Tar János, Uzelman Gábor

12. N

Osztályfőnök: Jakabné Kiss Éva

Borcsik Ivett, Engler József Krisztián, Kótai András, Kovács Gábor, Kuczik Alexandra, Mitercsák Edina, Répási Péter, Sándor Csaba, Sipos Piroska, Soltész Gergely, Szabó Csilla,

12. V

Osztályfőnök: Demkóné Sinkovicz Andrea

Bakos Róbert, Breznai Tamás, Farkas Norbert, Kacsik Zoltán, Kiss Zsolt Gyula, Lupkovics László, Mecsei Béla, Mertain Norbert, Nagy Zoltán, Poór Máté, Szabó Gábor, Varga Máté, Bacsó Csilla, Bártfai Barbara, Czakó Ramóna, Dombi Renáta, Fekete Nikoletta, Filep Henrietta, Kiss Klaudia, Kovács Alexandra, Kurucz Alexandra, Szarka Adrienn, Tarjányi Boglárka, Terjék Magdolna, Tóth Andrea, Tóth Réka

13. C

Osztályfőnök: Rácz Gyula

Bodnár Gábor, Hatrágyi László Gergő, Jelenfi József Gábor, Kardos Gábor, Kolcsár Róbert, Krepsz Márk, Ladár Tamás, Luczi Gergő, Mezei László, Németh Endre, Profáncsik István, Rézműves Roland, Vadász Károly, Váradi Nándor, Varga Róbert Gábor, Vig Zoltán, Bartus István, Budai Ernő, Csele Zoltán, Fészki Gergely, Halász Attila, Karikás Nándor, Lukács Gergő, Madák Zsolt, Mészáros István, Szántai Gergő,

13. F

Osztályfőnök: Molnár Zsuzsa

Spisák Anikó, Suhajda Csilla, Szakácsi Anett, Tóth Anikó, Akácz Tibor, Balogh Gyula, Bán Péter, Baranyi László, Bartók Róbert, Bodó Csaba, Buza Dávid, Csepregi Tamás, Csúcs Csaba, Fekete Attila, Hefró László, Lovász Máté, Mezei János, Nagy-Medgyesi Zsolt, Pozsa István, Varga Péter, Varga Richárd, Zsarnay Dénes

14. A

Osztályfőnök: Kóródi Dávid

Bartók Gábor, Budai Béla, Csirmaz Zsolt, Dósa Zoltán, Emődi István, Gulyás Attila, Juni Szilveszter, Kiss Tibor, Magyar Szabolcs, Pallagi Imre, Pataki János, Remeczki László, Sőrés Dániel, Székely Gábor, Erdei Bettina, Görzsöny Anita, Hajnal Georgina, Katona Krisztina, Ládi Beáta, Papp Mónika, Szarka Emese, Veres Alexandra Julianna


KERESKEDELMI ÉS IDEGENFORGALMI SZAKKÖZÉPISKOLA, TOKAJ

12. A

Osztályfőnök: Csikai Zoltán

Bábeczky Karina, Csuka Csilla, Gerzsánszki Gabriella Lilla, Horváth Erzsébet, Kazai Kinga, Konyecsnyik Gergő, Korhut Csilla, Kovács Bernadett, Luhály Ildikó, Mikula András, Miskolczi Erika, Páricsi János, Rugó Evelin, Szaszák Brigitta, Takács Dalma, Tóth Marcell, Tóth Máté, Vicsics Alexandra

12. B

Osztályfőnök: Fotta Andrea

Anderka Gergő, Asztalos András, Bujdosó Nikoletta, Csukás Enikő, Dakos Dóra, Dakó Petra, Drahos Edina, Gecse Anett, Kerülő Kitti Anikó, Kondás Tamás, Kovács Krisztián, Obsut Anett, Oravecz Vivien, Popják Andrea, Sóváry Marianna, Szabó Balázs, Szabó Benjámin, Takács Anikó, Tancsák Tamás, Tergalecz Georgina, Valler Gréta, Varga István Adrián

13. C

Osztályfőnök: Bogdánné Regős Márta

Békési János Alex, Csontos Tünde, Fekete Róbert, Gulyás Alexandra, Hajnal Roland, Hanák Barbara, Hardon Richárd, Horváth Bianka, Kókay Klaudia, Körtvélyesi Éva, Liszkai Dávid Levente, Mika Zsolt, Molnár Erika, Pataki Dániel, Popják Dániel, Spiczmüller Richárd, Tóth Dávid András, Török Barbara, Ujlaki Réka, Zsoldos Tímea

2/12 D

Osztályfőnök: Csáki Júlia

Andrássy Bettina, Barna Tünde, Bényei Szilárd, Botos Alexandra, Botos Éva, Csécsi Krisztina, Farkas László, Fábián Erika, Gergely Zsolt, Gyömbér Diána, Jánosi Zsanett, Kajzer Dávid, Kecskedi Dávid, Kiss Evelin, Nagy Marietta, Nagy Viktória Emese, Szabó Szilvia, Szakács Brigitta, Szilágyi Zsanett, Tamás Klaudia, Tamás Renáta, Tóth Alexandra

2/12 E

Osztályfőnök: Éles Anita

Bakosi József, Darabos Gergő, Devera Ágnes, Dósa Adrián, Gulyás Tamara, Hornyák Nikolett, Horváth Gyula, Hullár Enikő, Implom Eszter, Kun Bertalan, Kun Ildikó, Nedeczki Erzsébet Tímea, Oláh Klaudia, Orosz Szabolcs, Polnai Krisztina, Rácz Anita, Szánti Noémi, Takács Mariann Adrienn, Varkoly Dávid

12. F

Osztályfőnök: Halászné Kiss Melinda

Balla Zoltán, Balogh Olga, Bancsók Tímea, Bodnár Andrea, Deák Katalin, Derján Zsuzsa, Fodor Attila, Fodor Renáta, Hajdú Gábor, Jedlicska Judit, Juhász Gergely, Katona Erika, Kocsis Adrienn, Kornis Anita, Kovács Ágota, Litvai Csaba, Losonczki Mariann, Mikó Ildikó, Németi József, Orosz Lilla, Ozsvát Ádám, Pákh Levente, Pallai Ivett, Péter Klára, Póta Attila, Répási Ildikó, Rimár Orsolya, Rocskár Szliárd, Somogyi Gabriella, Szacskó László, Tatara Szabina, Varga Renáta, Vékony Zsolt


TOKAJI FERENC GIMNÁZIUM, SZAKKÖZÉPISKOLA ÉS KOILLÉGIUM, TOKAJ

12. A

Osztályfőnök: Kónya-Botrágyi Mária

Bányai Nikolett, Bernáth Mónika, Berta Dániel, Blanár Kitti, Bolló Henrietta, Brezovcsik Ágnes, Budai Péter, Burcsik Adrienn, Csengeri Tamás, Dankó Sára, Domina Viktor, Fazekas Erika, Fülöp Dávid, Gulyás Ádám, Hengsperger Nóra, Hidasi Attila Lajos, Iglár Andrea, Juhász Erna, Juhász Kinga, Kassai Anikó, Kiss Annamária, Kóder Kinga, Litvai Gréta, Macsi Violetta, Májer Andrea, Májer Violetta, Melik Adrienn, Molnár Nóra, Nagy Roland, Pirint Beáta, Plaszkó Barbara, Schuller Réka, Szabó Árpád, Szajkó Zoltán, Szanyi Krisztina, Szulics Bernadett, Szulics Bianka, Tarnótzky Ákos, Tóvizi Marcell, Veisz Evelin

12. B

Osztályfőnök: Kunné Hubai Gyöngyi

Angelovics Judit, Ádám Eszter, Battó Bátor István, Bári Eszter, Cseterki Máté, Csontos Viktória, Csősz Alexandra, Csősz Viktória, Erdődi Dávid, Fekete Balázs, Goller László, Jakab Mónika, Kovács Orsolya Emma, Kristóf Máté, Ladó Eszter, Mayer Eszter Vivien, Németh Csaba, Nyisalovits Barbara, Ónodi Mónika, Pányik Barbara, Perger Csaba, Pitkó Fruzsina Anett, Prion Kitti, Riczu Alexandra, Suskó Ádám, Takácz Gabriella, Tóth Zoltán, Turóczi Dorottya, Vajda Dóra, Varkoly Ádám István, Veisz Péter

12. C

Osztályfőnök: dr. Dankó József

Bagonyi József, Bodnár Ildikó, Borza Bence Károly, Farkas Péter, Kiss Berta, Kiss Máté, Koskócsák Ferenc, Kovács Tamás, Kun Péter, Losonczki Flórián, Losonczki Márk, Lukács Bence, Mészáros Richárd, Nagy Alex, Nagy Gábor, Nagy Péter, Óvári László Oszvald, Papp Zoltán, Plaszkó Dániel, Prekob Gergő, Rózsa Zoltán, Sável Péter Miklós

12. D

Osztályfőnök: Pásztor Istvánné

Bodák Alexandra, Dankó Ilona, Debreceni Brigitta, Debreceni Renáta, Dózsa Eszter, Erős Andrea, Holykó Júlia, Horváth Attila Tamás, Hubay Judit Kinga, Kocsis Anita, Kocsa Mónika, Kovács Éva, Lantos Lilla, Lovász Barbara Zsófi a, Majercsák Klaudia, Nagy Kitti, Nagy Zsolt, Nyíri Alexandra, Ráduly Alexandra, Sándor Kitti, Simai Nikoletta, Stefán Fruzsina, Suskó Nóra, Szántó Zsuzsanna, Szintai Katalin, Tomcsik István, Tóth Adrienn, Tóth Réka, Valaszek Renáta, Varga Anita, Zajácz Edit Gréta, Zakuczki Alexandra

12. E

Osztályfőnök: Szabó Tamás, Tóth Krisztián

Beimli Szilvia Krisztina, Bodnár Péter, Bogyó Norman Gergő, Budinszki Tamás, Csurilla Richard, Fábián János, Farkas Bence, Géczi Viktor, Gurály Erika, Keresztes Roland, Nádasdi Tibor, Novák Tünde, Rácz Balázs, Richter Gábor, Sárosi Péter, Szabó Krisztián, Szatmári Krisztián, Szebenyi Péter, Tóth Ádám, Trinkely Dávid, Vígh Bianka


TOKAJI MEZŐGAZDASÁGI SZAKKÉPZŐ ISKOLA ÉS KOLLÉGIUM

2/12 Gépész osztály

Osztályfőnök: Majercsák László

Barta István Gábor, Bartók Zoltán, Bodó Sándor, Bogár Richárd, Butkai András, Csócsics Gergő, Dervarics Csaba, Dugovics László, Hudák Tamás, Káposzta Róbert, Kekes Ferenc, Kucsma Krisztián, Kucsma Sándor, Kundrát Zoltán, Lakatos László, Lükő János, Nagy Péter, Oravecz Zoltán, Tóth Attila, Tóth Bence, Veréb Gábor

3/13 Szakács osztály

Osztályfőnök: Halász Jánosné

Bálint András, Balogh János, Balogh Lívia, Bejó István, Béres Anikó, Bodnár Judit, Budai Péter, Farkas Béla, Gellér Ferenc, Gurály Zsuzsanna, Hrubi Dóra, Hudák Attila, Kavajecz Gábor, Kertész Zoltán, Kiss Gergő, Krucsai Szilvia, Petruska Tamás, Losonczki Balázs, Sipos Gréta, Szűcs János, Timkó Krisztián, Toplenszki Szabina, Tóth György, Tóth Mónika, Vadászi Ágnes

3/13 Pincér osztály

Osztályfőnök: Kurtyán Anna

Balázs József, Csarni Sándor, Czifra József, Dócs János, Farkas Tímea, Fincziczki Csaba, Fincziczki Ferenc, Gábor Marianna, Képíró Sándor, Kiss Éva, Kurucz Ibolya, Miskolczi Mária, Sulkovszki Róbert, Taksás Máté, Trohán József, Veres Lajos, Zoltán Ferenc


Ballagás Sátoraljaújhelyen

boon | 2010.04.30 20:39

Sátoraljaújhely – Az újhelyi Kossuth Lajos Gimnázium Szakközépiskola Kollégium és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény ballagási ünnepsége, illetve a Sátoraljaújhelyi Iskolák központi ballagási ünnepségének képei.


Ballagás a Diósgyőri Gimnáziumban

boon | 2010.04.30 20:35

Miskolc – Április utolsó napján búcsút vettek a középiskolájuktól a Diósgyőri Gimnázium végzős hallgatói.


A 2010-es ballagók névsora Borsodban IV.

eszak | 2010.04.30 18:56

Kazincbarcika, Mezőkövesd, Ózd, Putnok, Sajószentpéter – Összeállításunkban az idén megyénkben ballagó középiskolások névsorát közöljük.


A 2010-es ballagók névsora Borsodban III.

eszak | 2010.04.30 06:27

Abaújkér, Abaújszántó, Encs, Edelény, Kazincbarcika, Mezőcsát – Összeállításunkban az idén megyénkben ballagó középiskolások névsorát közöljük.


A 2010-es ballagók névsora Borsodban II.

boon | 2010.04.29 14:00

Miskolc – Összeállításunkban az idén Miskolcon ballagó középiskolások névsorát közöljük.


A 2010-es ballagók névsora Borsodban I.

eszak | 2010.04.28 10:28

Miskolc – Összeállításunkban az idén Miskolcon ballagó középiskolások névsorát közöljük. Most töltik utolsó heteiket, napjaikat a gimnáziumokban, középiskolákban, szakképző iskolákban az idén végző diákok. A miskolciak listája a következő.









hirdet�s