Északon hét gólt szereztek az aszalóiak

Az Intersport megyei II. osztályú labdarúgó bajnokság Északi csoportjának keretében vasárnap délután három mérkőzést játszottak. Kitettek magukért az aszalóiak, akik hét gólt szereztek.

Boldva–Varbó 0-3 (0-2)
Boldva, 100 néző, v.: Molnár G.
Boldva: Cser–Szendrei, Szakács, Hankó (Márku), Szopkó (Czakó), Pachmann, Pápai, Fejes, Nyíri, Domos (Szepesi), Gáspár. Edző: Horkay József.
Varbó: Tóth–Grebely, Túróczki, Elek Z., Kiss, Elek G. (Seszták), Lubai, Jakab, Auer, Székely, Sikür. Edző: Veres Imre.
G.: Sikür (3, egyet 11-esből). Kiállítva: Pachmann (10.). Jók: Cser, ill. az egész csapat. Ifi: 1-2.
Horkay József: – Az első tíz percben veszítettük el a mérkőzést, mert otthon is idegenben vagyunk.
Veres Imre: – Nagy akarással, de sok hibával játszva fontos három pontot szereztünk.

Parasznya–Mályinka 4-2 (2-0)
Parasznya, 100 néző, v.: Petróczy.
Parasznya: Szikszai–Varga, Virág, ifj. Szaniszló (Szaniszló), Király O., Ruszó (Fábián), Kocsi, Bastyur, Király B. (Nagy), Horváth, Mata. Edző: Virág József.
Mályinka: Kriston–Karóczkai, Szamosi, Kiss, Gavrilette, Landenberger (Pál), Pál-Kutas, Fészki (Szécsi), Barta, Juni (Kutas), Makrai. Edző: Pál István.
G.: Bastyur, Horváth (2), Ruszó, ill. Gavrilette, Makrai. Kiállítva: Barta (75.). Jók: Király O., Bastyur, Virág, Varga, Király B., Horváth, ill. senki. Ifi: 0-3.
Virág József: – A második félidő végén számomra teljesen érthetetlen okból elszórakozva, de mégis megérdemelten nyertük meg a mérkőzést. Üdvözlöm és gratulálok az IRM országos labdarúgó bajnokcsapat tagjainak, csapattársaimnak.
Pál István: – Győzött a jobbik csapat. Akaratgyenge játék.

Aszaló–Trizs 7-1 (0-1)
Aszaló, 100 néző, v.: Kiss Orosz.
Aszaló: Tamás B. (Kurovics)–Füleki, Lajtos, Tamás N., Meczkó (Görzsöny), Glonczi (Kiss T.), Kisspál, Baráth, Sebők (Mikola), Lója T., Darók. Edző: Szepesi Zsolt.
Trizs: Egri–Sőregi, Varga, Kovács (Csorba), Nagy I., Fehér, Mertus, Pozsgai, Nagy J., Almási, Rakaczki. Edző: Varga Emil.
G.: Darók (3), Kispál (3), Lója T., ill. Sőregi. Jók: Tamás B., Lajtos, Kisspál, Darók, Tamás N., Meczkó, ill. senki. Ifi: elmaradt, mert a vendégek nem érkeztek meg.
Szepesi Zsolt: – Sikerült az első félidőben megfelelően magunkra ijeszteni. Külön gratulálok az ifiknek a 31. mérkőzés óta tartó veretlenséghez…
Varga Emil: – Ellentétes félidők. Az első félidőben több góllal vezethettünk volna, a másodikban viszont csere nélkül elfáradtunk.